מחזור 26 :: מפסידים 0:2 בברנבאו

כרגע גם ה"מסי" בין הקורות שלהם הוא יתרון מכריע וכנל ה"מסי" עם התחבושת על היד (יתרון לטובתם כמובן…)

מלחמת הנמכת ציפיות בין הצדדים. לבארסה יש את שטגן אבל גם הגנה מחורבנת, וקורטואה גם תותח. יד להם את מסי אבל גם גריזמן לבדו הבקיע בערך כמו כל החלוצים בסגל פחות בנזמה.

מסכים עם משה שלהצביע על מסי זה לטמון את הראש בחול. לא לנצח את בארסה הזו בברנבאו, גם עם מסי בכושר שיא- זה כישלון.

יש למסי חבר טוב, שיש לו “תחבושות” על היד בעצמו. החיסרון שלו, אולי, יכול להיות מאוד משמעותי.

אתה רושם “בברנאבאו” כאילו זה איזשהו יתרון עבורינו כאשר המציאות מראה שלא רק שאנחנו עלובים בבית כבר שנים גם בארסה נוטה להשפיל אותנו שם…

ללא ספק, אבל זה שהתרגלנו לכך למען בריאותינו הנפשית לא מוריד גרם מהכישלון המחפיר הזה.

אולי אני בחור פסימי מטבעי ואני תמיד בא בהרגשה רעה לפני קלאסיקו , גם בפפ טים חשבתי כל פעם מחדש שריאל היא פיבורטית, במיוחד בברנבאו . כך זה שאתה בוגר של המניטה הארורה ההיא וה4-0 (או ארבע אחת לא זוכר כבר מנסה לשכוח את המשחק ההוא…) .

אבל השנה ברצלונה היא קבוצה רעה וחסרת הנהגה. הלואי שלנו היה רק את הבעיות שיש לריאל וזה בעיקר ההתקפה שלה, אבל ריאל גם בקישור וגם בגנה טובה מאיתנו (בהנחה שוידאל יפתח) בשער אומנם טר שטגן יותר טוב. אבל לא בהפרש ממש גדול. קורטואה גם וורלד קלאס. למרות שאם אני זידאן ואני היתי שומע את הבילבולי ביצים שלו , שהוא מתכונן למסי כמו שהוא מתכונן לשחקן של לבאנטה. אני היתי מכניס אותו למשרד לבד, מוריד את החגורה ומשאיר לו פסים אדומים. שבפעם הבאה, שהוא רק יחשוב לפתוח את הפה הגדול שלו, שלא יפתח אותו מול מסי.

בכל מקרה, מסי מן הסתם, ללא ספק הוא שובר שיויון. אבל לספר סיפורים שברצלונה פיבורטים בגללו. ואתם תסתפקו רק בתיקו, מצטער לא קונה את זה. אני מוכן לעשות עיסקה עם אוהדי ריאל, תיקו ? מקבלים?

אם בנזמה ווינסיוס לא מצליחים מול הגנת ברצלונה הנוכחית, אז אני היתי שולח את ויניסיוס עם פתק החלפה לברזיל ואת בנזמה לחווה שלו בצרפת כבר עכשיו.

אתה לא צריך לקנות כי אף אחד לא מנסה למכור כלום. על מי יש לנו לעבוד? אנחנו לא מתעסקים בלוחמה פסיכולוגית, כאילו השחקנים של בארסה קוראים בפורום שלנו.

וכן, רובנו קונים תיקו. בארסה עדיין קבוצה יותר טובה (לדעתי) ויש לה את השחקן הכי טוב ביי פאר, שלא לדבר על המפגשים האחרונים בברנבאו. חווינו מספיק טראומות, במיוחד במשחקים שהגענו עלאק פייבוריטים.

ה-ה-ר-כ-ב!

4 קשרים (אלא אם כן וידאל שוב יחלטר כקיצוני).
אלבה ופיקה פותחים.

ויסקה בארסה!!!

אלבה??? זה לא פוטושופ? חחח

חוץ מאלבה, שאני מודאג לגבי כשירות שלו, הרכב הכי טוב שהוא יכול להעלות. אין לי תלונות.

הם יבואו ללחוץ. חיבים לשלוט בכדור.

ואו . חבל שאין לי מכונת זמן, לא עומד בלחץ שלפני קלאסיקו לעזאזל.

משפט אחרון, היום אין נוניס או קרויפסטה. כולנו ברצלונה. כמו שכתבתי מצידי 1-0 מסריח משער בדקה 94…

ויסקה בארסה!

האס מפרסם שהרופאים הזהירו את סטיין שאלבה יכול להחמיר את הפציעה. לדעתי, אלבה מוגבל זה די מסורס. מאוד בעיתי…

https://twitter.com/barcacentre/status/1234195935657431041

פיתחנו סגנון משחק חדש - עמידה לרוחב.

עוד נגיע ככה רחוק.

משחק בזיוני, ניהול משחק זוועה, מוטיבציה בקרשים, ושחקנים שאפילו לא נראה שהם מתאמצים.

ועם כל התלונות - הגיע לריאל לנצח.

מחצית ראשונה שיחקנו לא רע. בשניה הכל התרסק. קשה להגיד שזה הפתעה. גם במשחק הזה, שתי הקבוצות שיחקו בשתי מחציות מי יותר רע. מחצית ראשונה אנחנו הינו טיפה יותר טובים ואז בשניה החזרנו להם את הכדור.

יהיו זמנים יותר טובים.

החילוף בעמדת המאמן - הניתוח נכשל, החולה ירה בעצמו.
שום שינוי, שום בשורה. לא שיטת משחק שהשתפרה, לא הגנה שהתייצבה, לא התקפה סבירה, לא רעל ולא מוטיבציה, לא שיתוף צעירים. כלום.

צריך לסיים את העונה, לקוות לבחירות ולניקוי אורוות ולהתחיל מחדש. אין לי ציפיות מעבר.

נ.ב. אני תוהה אם השחקנים ינפיצו משפטי מוטיבציה ברשתות החברתיות, או ייעלמו כמו אחרי ליברפול.

מסי במשחק החלש בקריירה, כשהוא ככה באמת אין מה לחפש. זו הרי קבוצה של שחקן אחד.

סה"כ אין באמת חדש, יש לנו קבוצה מאוד חלשה ובלי חריש עמוק בכל העמדות אין על מה לדבר.

בנוגע לשינוי במאמן- זה היה ברור שזו לא הייתה הבעיה המרכזית, אמרתי זאת שוב ושוב ואין לי כח לחזור לזה.

הלאה לבחירות, יהיה בסדר.

ריאל-בארסה:
שני דרקונים שבעים שאיבדו את האש, באמת, היה כלכך לא הרואי, לא ההפסד, וגם לא התיקווה לקאמבק. אפילו לא סבלתי בשמחה של רעמוס, גם לא תפסתי שיער בהחמצה של גריזמן.

אגב
הגרמני הנפלא שלנו קיבל משמרת של קבוצה מאד עייפה. נחליף נשיא ונמשיך משם.

כנראה שאנחנו מסכימים בנושא.

אני לא חושב שיש פה מישהו אחד שחשב שהבעיה שלנו זה רק המאמן, יותר מזה, שחשב שהמאמן הקודם פוטר אף אחד לא חשב שנחזור בלשון המעטה לשחק פפ טים , רחוק מזה, אתם יכולים לחכות לכל הפסד שלנו ולבוא בגישה של “אמרנו לכם” כל פעם שאנחנו מפסידים, זה לא יהפוך את לנכון. או לאיזה פרשנות גאונית שלכם.

ובשביל לא לריב איתכם שוב, אני יסתום את הפה , כולנו עצובים אחרי הפסד בקלאסיקו.

מי בא בגישת ה"אמרנו לכם"? מותר להעביר ביקורת בלי שתחשוב שזה היה מכוון כלפיך.
כמו שידעת, ואתה עדיין יודע, להעביר ביקורת על אינספור דברים, גם אחרים יכולים לעשות את זה. חלאס לקחת ללב כל הודעה שלא באה לך טוב בעין.

אמרתי שזה מכון כלפי?

וואו, שתי קבוצות איומות משחקות בגשם מי יותר גרועה.
אני אפילו לא חושב שבארסה הייתה יותר גרועה, הגענו ל 3-4 מצבים מעולים במחצית הראשונה, והם הגיעו ל 3-4 מצבים במחצית השניה.
וויניסיוס שחקן כל כך טיפש , לא יאומן שדווקא הוא מבקיע. בפוקס כמובן כי זה ויניסיוס, אבל עדיין.
כן , עמידה לרוחב הזאת היא המצאה גאונית. שוער מוסר לקשר שמוסר לבלם שמחזיר לשוער ואז השוער מעיף. ממש תרגיל.

בראיטוויט עשה יותר ממה שגריזמן עשה. עוד ברשימה שלי של פחות גרועים - טר שטגן, סמדו, פיקה ובוסקטס.

עריכה - עזוב. ויתרתי.