מחזור 26 :: מפסידים 0:2 בברנבאו

בשנים האחרונות, ההתדרדות של ריאל איפשרה את ההדרדרות של ברסה והשארותו של ואולדה. כל עוד היו נצחונות ואליפות, אמרו שהכל בסדר. אולי ההפסד יוביל לשנוי

לחזור אחרי כל הפסד שלנו, הבעיה זה לא המאמן ולרמוז שנעשה לו איזה עוול. כאילו מישהו חלק עליכם.

הבעיה זה לא היה רק המאמן, אבל המאמן היה אחת הבעיות.
ו
באמת עדיף שאני ישתוק , תפנה אלי בפרטי ואני יסביר לך יותר טוב.

לא צריך שתסביר לי יותר טוב, כנראה שהבעיה הפוכה.

תמשיך להתגונן, למרות שאף אחד לא הפנה את התגובה שלו כלפיך, בהודעות על מה שקרה במשחק. זה שמישהו מעביר ביקורת על המשחק, זה לא אומר שזה נעשה כנגד מישהו שחולק עליו. וכדי להסביר את זה יותר ברור - אם אני חושב שסטיין לא הביא בשורה, זה לא אומר שאני אומר שאתה כן חושב ככה.
לא יכול להיות יותר ברור מזה.

ושוב חוזר הניגון…
שינוי שיטה?! בטח שיש.
בשורה?! כנראה שלא.
הביצוע של השחקנים מאוד איטי, עייף ומרושל.

אנחנו קבוצה מאוד בינונית ומטה. אנחנו כבר כמה שנים תלויים רק במסי. הוא רע מאוד כבר תקופה למעט הבלחות ולכן ככה זה נראה. גם דה יונג צל של השחקן שהיה בתחילת העונה.

אמנם יש לקיקה נסיבות מקלות בגלל מצב הסגל אבל בזה שהוא שוב מאחר מאוד עם החילופים אין את מי להאשים. מצד שני השליטה התחילה לעבור לריאל כשוידאל יצא ועברה אליהם סופית ביציאה של ארתור שעם כל השטויות והאיבודים, החזיק את האמצע עם בוסקטס.

אם נתפוס כמה משחקים טובים בצמפיונס אולי נעשה ריאל וניקח איזה גביע. לא בונה על זה.

אגב, גם סיפור האליפות ממש לא גמור.

נ.ב. קלאסיקו 6 ברצף שמסי לא כובש, אבל מי סופר.

סיפור האליפות ממש לא גמור. נקודה הפרש זה כלום ושום דבר.
פשוט מי שתזכה באליפות לא תזכה בה בזכות. העניין הוא שאני גם לא בטוח שזה גם עונה להגדרה של “חסד”.

איזה בשורה אתה חושב שהוא יכול להביא במצב שהוא בא איתו? אתה ראית את הסגל שלו?

באתי אליו בטענות מול נאפולי , כי שם הוא באמת ניהל גרוע את המשחק. אבל בחיאת. לא חושב שמישהו פה היה עולה עם הרכב אחר והוא אפילו ניסה לעשות שינוי.

מה הוא יכול לעשות עם הסגל הזה?

ההבדל בין המשחקים של ואלורדה בקלאסיקו, ששם מסי או שחקן אחר, נתן איזה הברקה וריאל החטיאו בלי סוף. הפעם היה הפוך, מחצית ראשונה עם יותר מזל הינו יורדים ביתרון.

זה 2 נק הפרש כי בתיקו ריאל אלופה.

היינו הך.

בדיוק.

איזה חילופים הוא היה יכול לעשות? הוא הגיב לדעתי נכון עם בריטוויט ואז הוא קיבל שער. בחיאת אפשר לחשוב דויד וייה ואנדראס איניסטה בספסל שלנו.

פאטי ילד בן 18 באמת . זה התקווה היחידה שלנו.

דיברתי באופן כללי. ברור שזו גם ההנהלה

היה מקום להחליף את ארתור מוקדם יותר.
אבל מצד שני, כמו שכתבתי, ברגע שהוא יצא איבדנו את השליטה לגמרי באמצע.
איזה כיף לשבת בבית ולא להחליט.

ראקיטיץ? זה הגיים צינגר שלך?

תשים לב איך הוא משחק במשחקים האחרונים, הוא יודע שהוא עוזב.

אני לא מגן פה על קיקה. כתבתי את זה עוד לפני שהמינוי שלו היה רישמי, שהוא יכשל וזה מינוי לא טוב. ( בא מאוחר מידי )
אבל בחיאת האחרון שאני בא אליו בטענות עכשיו זה המאמן. כתבתי את זה לפני המשחק, עלה בהרכב הכי חזק שהיה לו. מחצית ראשונה, הינו סבירים, לא אומר טובים, אבל יותר טוב ממה שחשבתי לפני המשחק. מחצית שניה קרסנו. וריאל ניצחה בצדק.

להזכיר לכם, ואלורדה בזמנו קיבל קבוצה בלי ניימאר וקיבל אינספור נסיבות מקילות, גם ממני, קיקה קבל קבוצה עם סגל הרבה פחות טוב. אני לא ימשיך במה שאני רוצה לכתוב. אני מקווה ששנה הבאה, ניפרד גם מההנהלה וגם מהמאמן. אבל ברשימת החצים שלי, הוא יהיה מקום אחרון…

הוא היה צריך להשאיר את וידאל על המגרש ולהעביר אותו קדימה. בראיטוויט ופאטי במקום גריזמן וארתור היה מספיק.
אבל אני חכם בדיעבד.

במחצית הראשונה יכולנו בקלות גם לנצח 3-0. 2 מצבים של 1 על 1, של ארתור ומסי, וההחמצה של גריזמן. ריאל לא בעטה למסגרת בכלל. המזל ומסי לא היו איתנו היום.

כולנו. אחרת לא היה טעם בפורום הזה.

תמיד שמפסידים אומרים הוא היה צריך לעשות את זה ולא את זה. אמרתי בעצמך זה בדיעבד. שום דבר ממה שרשמת זה לא משהו שאני חושב שהיה משנה לנו יותר מידי.

יותר מידי משחקים מולם, אנחנו מנצחים כי הם לוזרים שמחטאים מול שער כמעט ריק כמו בנזמה בשנה שעברה ואז שחקן שלנו עושה איזה הברקה ואנחנו מנצחים. בסוף הכל נגמר.

ועכשיו אני יגיד את זה בפה מלא, אני לא רוצה אליפות ולא רוצה שנזכה באלופות. באלופות אני לא חושב שיש לנו בכלל סיכוי אבל גם אם יש סיכוי הוא ברמה התיאורוטית בלבד.

אם ניקח איזשהוא תואר משתי התארים האלו. כולם יחשבו שהכל בסדר. ברתומאו הוא נשיא לא רע שאנחנו סתם נטפלים עליו. ויש לנו סגל לא רע. ומסי מלך העולם.

בסופו של דבר, אני אופטימי. לא רואה את ברתומאו או מישהו מטעמו שורדים את זה. הנהלה חדשה ומאמן טוב יותר שווים לי הרבה יותר מאליפות שמגיעה בצורה הזאת.

ולפני שתתקפו אותי ותקראו לי אוהד הצלחות, לטעמי זה ההפך. אני אוהד ברצלונה מהתחלת ה90 וזה פעם ראשונה בחיי שאני מוציא באמת משפט כזה ובאמת מתכוון לזה. היה כמה פעמים שחשבתי על זה, היום אני לא חושב אלא בטוח בזה.

ליברפול בצרות, יובנטוס בצרות וריאל בצרות. בארסה לפחות השיגה שער חוץ, והייתי אומר שהיא עדיין מסוגלת לזכות. זו אולי לא קבוצה גדולה, אבל אם שאר היריבות העיקריות נושרות, השמיים הם הגבול.

יובה בגלל קורונה. לא פוסל שהם יאבדו את הביתיות עד הגומלין אבל ליברפול, תרשום מה שכתבתי. לוקחים.

שוב, ברגע שנזכה זה כמו קלף הצלה למערכת. והמערכת רקובה. אני לא מעוניין בזה.

אני חושב באמת ובתמים שלשנה הזו רק טר שטגן הגיע. אין אף שחקן חוץ ממנו (שחקן בכיר כן) שנותן עונה יציבה לאורך זמן.

גם אם לא נזכה בכלום ברטומיאו ימשיך כרגיל. ימצא אשמים , יקריב מקורבים, אבל לא יתפטר.
אין לך מה לאחל לכישלון של בארסה, זה לא ישפיע עליו. לכן תעודד את הקבוצה שאתה אוהד.

קיקה הוא המאמן הראשון בהיסטוריה שישלם במשרתו על החמצאות אינסופיות של מסי. השחקן שאפילו הקבוצה של פפ לא הייתה מסתדרת בלי ה40-70 גולים שלו בשנה, לא מסוגל לכבוש. עם כל הכבוד למשחק מול אייבאר, הוא מגיע למליון מצבים בחודשיים האחרונים, ורואים שמשהו לא בסדר איתו.

לדעתי כל הדיווחים על זה שהוא משחק עם פציעה נכונים, ובמצב כזה צריך לפטר את כל המערכת. החל מההנהלה, דרך הצוות הרפואי ועד הצוות המקצועי. כל אחד ואחד מהם צריך להיות מפוטר, על זה שהם מסכנים את מסי.

אז כן, ברור לי שכולם שם מודעים שבלי מסי אפשר ללכת לים כבר עכשיו, אבל הסיכוי להחמיר את פציעה שלו, כשהוא בן 32 זה פשע ספורטיבי.

הוא עלול להיות הרבה יותר סגור ממה שאנחנו חושבים. הביטחון שהם יקבלו מהמשחק הזה, כשסביר להניח שלא תישאר להם עוד מסגרת לשחק בה חוץ מהליגה - יכול להיות מכריע. בטח כשאנחנו בלי מסי ביכולת הרגילה שלו.