מחזור 26: מנצחים 2:1 בקלאסיקו בקאמפ ופותחים פער של 12 נקודות בראש הטבלה (רוברטו, קסייה)

שומר כוחות לאלצ’ה.

חחח זה כאילו שכל האנדרדוגים של ברצלונה מנצחים את המשחק הזה…

סרג’י רוברטו? אנדרדוג? רוברטו? אנדרדוג? סרג’י אנדרדוג?

השתמשתי במילים לא נכונות אבל הכונה שלי זהה אפשר להגיד שתים מהשחקנים הלא פופלארים בברצלונה כעת.

כן אה?

זה תקף גם אלי.

בכל מקרה, 75 דקות היינו יותר טובים ואז כרגיל הם נזכרו שתיקו זה לא טוב. שכבו עלינו. וכרגיל איכשהוא יצאנו מזה לאליפות.

שמח לבשר שהפקס הגיע בסביבות הדקה ה-40.

לפחות צדקת בחלק השני של המשפט…

באלדה מקבל יותר מידיי קרדיט. רק שלא יגמור לנו כמו מוטי בננה בציריך (או פשוט כמו גאבי).

התחזית שלי של גאבי איש המשחק לא התממשה, אבל שחקן מושמץ אחר נבחר במקום.
אם זה היה תלוי בי, הייתי בוחר בראפיניה. היה המוציא לפועל העיקרי, כשלבנדובסקי עשה אמבושים ברחבה.
לא הבנתי מדוע יש למישהו טענות לפרנקי. אחד המצטיינים שלי למשחק הזה, ולעונה בכלל.
אם כבר צריך לחקור מישהו, זה את קונדה.

מי זה מוטי בננה?

אות קלון בשבילי אבל לא ראיתי עד היום מבצע סבתא. לא יודע למה…

הבנתי בסופו של דבר מי זה… שירקב שם גם מבחינתי.

מבצע סבתא

רק סרג’י זה מרגש :heart:
מדהים כל פעם מחדש איך כל אירופה הביצ’ שלהם והם הביצ’ שלנו
ואיזה כיף אסנסיו, חושב שהבקיע מנשק את הסמל המסריח שלהם רק כדי שיפסלו לו את השער… בחיים לא להביא אותו, טינופת

מפה לשם… רק בגרמניה עדיין יש מאבק אליפות. אחרית הימים :joy:

גם מי שראה את הסרט לא מכיר את מוטי בנננה. מה שכן אם כבר מרפרנסים, אתה מתחיל הכי מהר שלך ולאט לאט מגביר. בארסה היום התחילה הכי מהר שלה ולאט לאט האטה. יש לנו בעיית כושר. ואם ממשיכים ברפרנס סרג’י במבצע סבתא הוא הנויניק שזה בעצם כמו כלבויניק שזה בעצם רוברטו.

Game knows game.

ויני מכבד את אראוחו כי אראוחו לא צריך להרביץ לו כדי לעצור אותו, אראוחו מכבד את ויני כי הוא באמת נותן לו פייט.

הם דוחפים אחד את השני להשתפר. פאבלו מאפאו ממאיורקה למשל, ירביץ לו, ינסה לפצוע אותו וישלהב קהל שיקרא נגדו קריאות גזעניות.(כשאני אומר מפאו אני מתכוון לכל מגן רנדומלי בספרד) אני לא אומר שזה לא לגיטימי או משהו(כל עוד חוקי הכדורגל מאפשרים, הכל לגיטימי), אבל אני כן מבין את ההקנטות בחזרה, בעיקר כי הייתי מקניט בחזרה גם בעצמי.

אההממ לבה אההממ :flushed:

זה שלא מדברים על הכושר המזעזע של לבה מאז החזרה מהמונדיאל זה קצת בעייתי.

כלומר, מדברים הרבה על ה 1:0 המושמץ, אבל לבה עם כל ההחמצות היה אמור לעשות מטעמים מהמשחק הזה. זה שהוא יוצא גם מפה בלי שער זו אחת הבעיות הקשות שלנו.

כל כך קיוויתי שהוא יכניס את פאטי כי עם כל הכבוד לתקופה הקשה שהוא עצמו חווה, לילד יש בדם קילר אינסטינקט. זה משהו בתנועה ושפת הגוף שלו, אני לא יודע בדיוק להסביר מה זה, אבל יש בו איום תמידי על השער. אפילו בתקופה הקשה הזו שלו, אני חושב שזה יכול להתפוצץ בכל רגע.

יש לא מעט בזה שהוא על המגרש לגול השני.
וגם באלדה… אני לא מבין מה ההשמצות פה. אחלה מגן שמאלי, מהיר, עם דריבל קטלני. מה חסר לכם? זה שהוא צעיר ועוד עושה טעויות? תנו לי את הטעויות והבישולים שלו ואני לוקח על פני אלבה בשלהי הקריירה. בחיי. אני אוהב את הילד הזה כי אני חושב שהוא יכול להתפתח להיות מגן ענק. אני בהחלט רוצה לתת לו את הזמן.

אה כן, ובסוף האס מהספסל כבש. בחיי שהתכוונתי לזה כבדיחה… :face_with_hand_over_mouth:

אם אני יצאתי פיתה אני לא מבין למה אתה מחפש להצטנע לנו פה.

אחלה אס . יצא לך בינגו!

ניצחון מאוד מרשים שלכם ואני מסיר את הכובע. ברצלונה לאורך כל העונה מוציאה יותר מהשלם מסך חלקיה, יותר רעבה, אגרסיבית ושאפתנית. היא שיחקה כאילו זה גמר. 0:1 (רוב העונה, לא אתמול), זו לא מילה גסה. כצפוי, ברצלונה במשחק בית נראתה הרבה יותר טוב, לא היה ממש זכר לקופה דל ריי, ולצאת מפיגור בקלאסיקו זה לא קל. ברצלונה אולי באירופה הייתה נראית שהיא מרימה ידיים בדקות הקשות אבל לא הפעם. ובואו, לכולם ברור שלקבוצה הזו יש חסרונות, לא לחינם רוברט לבנדובסקי ‘זועק’ לחיזוק. אז לשחק ככה בלי פדרי ובלי עוסמאן דמבלה זה מרשים.
ראפינייה לקח על עצמו בהתקפה, אמנם כשהוא חותך לאמצע בצורה מבריקה ובועט אז הבעיטה לא הפריעה לטיבו קורטואה, היו כמה רעיונות שלא ממש צלחו ופתאום נאצ’ו מתגנב מאחור ומפריע לו להבקיע, אבל יש לו מניות רבות ביכולת של הקבוצה מאז החזרה מהמונדיאל.

אני חושב שאפשר להציב את המראה על רוברט לבנדובסקי וקארים בנזמה כפי שכתבתי בת’רד בפורום שלנו. שניהם לא הבקיעו, שניהם בתקופה לא טובה. אבל לבנדובסקי היה זמין לקבל את הכדור ולדעתי היה כאן משחק מעולה על אף שער. הוא עשה את העקב ההוא במהלך המנצח (באלדה יחסית לא מחובר התקפית אבל ברגע הנכון זה היה), הוא השתחרר לבעיטה כבר אחרי דקה וחצי או משהו ובחן את קורטואה יפה בזמן שבנזמה בעט דרדלה, והצליח גם לברוח לאדר מיליטאו ולהיות קיר.

אפילו בשמחה האדירה של השחקנים בשערים לעומת אדישות מעפנה כזו של ריאל מדריד. שער ניצחון של קסייה זה מראה קצת לעונה הזו אבל בגלל זה הכדורגל מרגש. אם זה היה לבנדובסקי למשל זה היה נראה תסריט ידוע מראש. וכשמבקרים את צ’אבי וזה בסדר כי הוא בעונת בכורה בקבוצה מועמדת לאליפות - צריך לסייג. הוא כן מרגיש מי בכושר, הוא כן ניצח את ריאל מדריד שלוש פעמים העונה בדרך לטרבל מקומי וארבע ברציפות, ואפשר לבלוע את הגלולה של הכישלון באירופה. ואראוחו נפלא.

image

אוסיף על כל הנתונים פה שגם היו לברצלונה 55% החזקת כדור לעומת 45% של ריאל. זה היה קלאסיקו מוזר, כי כמו שרומנו אמר, הצלחנו להיראות יותר מסך כל חלקינו. עם מגן ימני שמוגבל התקפית באגף עם ווינגר שמתקשה לבד, ללא הקשר היחיד שיודע לייצר מצבים, ובגדול המון תהיות על הקבוצה והזהות שלה, כי בניגוד לניצחון הקודם, לא היינו צריכים להתחפש לאתלטיקו בשביל לעשות את זה. שווה לדבר על זה:

1. סרג’י רוברטו במשחק מעניין, שמזכיר לי מה שראיתי ממנו נגד יונייטד כקשר. הוא אולי לא השחקן הכי מוכשר שיצא מהדור ההוא של הלה מאסיה בתקופה שהמתודולוגיה של המועדון הייתה יותר נוכחת, אבל לכל הפחות הוא עבר שם בתור ילד וזה היה מורגש. לא הייתה הרבה התעקשות לאחד על אחד, יותר הנעת כדור סבלנית, יותר בילד אפ. כן, הסטנדרטים ירדו, אבל זה לחלוטין הספיק והיווה מרכיב חשוב בהופעה של בארסה, כשבהיעדרו של הספרדי ריאל מדריד ממש ישבו עלינו והתקשינו לצאת להתקפות. גול ושתי מסירות מפתח.

2. פרנקי שוב מצליח לקחת על הגב את כל הקישור של ריאל. הוא כבר עשה את זהבצורה אפילו יותר בולטת במשחק הקודם, אבל נראה שסוף סוף הוא מוצא את עצמו במועדון בתפקודה אידאלי שלו והזכיר את מה שראינו אצלו באייאקס. כשבוסקטס מפספס פרנקי שם, כשרוברטו עם הגב למגרש ולוחצים אותו, פרנקי מגיע עם הפנים קדימה לעזור לו. 5 מסירות מפתח להולנדי.

3. שאפו לקו ההגנה על עוד משחק הירואי בו שוב שחקני ריאל לא כבשו. ממש היה אפשר לראות איך השער העצמי של RFA השפיע עליו במהלך המחצית הראשונה, ושמחתי לראות שהוא בהדרגה השתחרר מזה.

4. קצת על צ’אבי, וזו נקודה חשובה. זה לא היה ניהול משחק מושלם. הוא משך את החילופים שלו כשהיה מאוד ברור שלא היו לו פתרונות אחרים בשרוול, אבל כל התערבות ישירה שלו במשחק הוכיחה את עצמה. בין אם מדובר בהרכבה של רוברטו למורת רוחו של @Eyal וש או בסוף ההכנסה של קסייה (כשקצת קרתה בלית ברירה) כל אלו הוכיחו את עצמם במשחק ובמבחן התוצאה. עכשיו ישפה הרבה סייגים: ריאל לא הייתה טובה, אנצ’לוטי ניהל את המשחק בצורה מוזרה וגם המרחק מלהפסיד לא היה גדול, אבל אני חושב שההבדל המהותי פה הוא הוא החזרת השחקנים להיות אוהדים. המצב הנוכחי לעומת השפל האמיתי של המועדון במשחק הבית מול פרנקפורט אשתקד הוא שונה ב 180 מעלות. כי לפני המתודולוגיה, לפני קרוייף, לפני פפ והטיקי טאקה יש למועדון ייצוג וזהות שצריך לחזור להאמין בו. היום זה היה מורגש יותר מאיי פעם TOTS UNITS FEM FORCA. יכול להיות שכל מה שהיינו צריכים זה את ההודעה של פלורנטינו וביטול הארוחה המסורתית. בעונה הזאת האופי של הקבוצה חזר אלינו.

5. קסייה, תודה אבל אני כבר שבע, אתה יכול להפסיק להאכיל אותי כובעים.

יאללה 12 פער, 36 בקופה. לא מפסידים את האליפות הזאת. ויסקה בארסה!!

נ.ב
היום אני חופר על הקלאסיקו בפוד של וואן למי שמעוניין ובמידה אם אני אצליח להשחיל מילה ליד לווינטל :smiley:

נ.ב2

איכשהו חפרתי הרבה מוזמנים

:joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:

אולי אחד המאמנים הכי אוברייטד שיש היום בעולם.

(לא מאמן גרוע חס וחלילה אבל מקבל הרבה יותר קרדיט ממה שמגיע לו)

Monkey ברוך הבא! וואו איזה סיפתח! איך אתה מכיר את צוד? כתבת פה בעבר?

ברוך הבא לפורום Monkey.

החברים כאן בנו משהו יפה לאורך השנים, תשתדל לא להרוס.