מחזור 27: מנצחים את סוסיאדד 1:0 בקאמפ (מסי)

הסגל למשחק -

ברייטווייט, קויאדו וריקי בפנים.
ארתור מרגיש אי נוחות כי יחס הכדורגל:סנובורד לא מסתדר לו, אז הוא נשאר בחוץ.

ההרכב למשחק שכנראה לא מעניין פה אף אחד -

הפציעה של ארתור מכניסה את ראקיטיץ’ להרכב.
לנגלה במקום אומטיטי.
ברייטווייט לראשונה בהרכב הפותח.

מאמן שבדומה לואלורדה כנראה אומרים לו איזה שחקנים לפתוח.

מאכזב.

“קח את ה11 שכשירים” :rofl:

לא , יש איזה שחקן שאומרים שהוא מוכשר שיושב בספסל. אבל ראקיטיץ יקבל כל דקה אפשרית.

הבאסקים פותחים בלי סלדואה, יאנוזאיי, סובלדיה ואוירסאבל. לסוסיאדד יותר חשוב משחק ההשלמה באמצע השבוע, מאשר המשחק היום.

אני רק מקווה שזה גם ייראה ככה.

אל תדאג @mos56, אם זה היה ואלוורדה שמספסל את ריקי תמורת רקיטיץ’ הגמור אתה יודע איך שוסאקו היה מגיב.

גם בכדור אנחנו בקושי מחזיקים אגב, 52 אחוז במחצית הזאת. קיקה עם דיבורים לחוד ומעשים לחוד- מאכזב מאוד עד עכשיו.

זה מה שמטריד, מה הסיבות לזה. ואין לזה הגנה. כל ביקורת עליו בתחום הזה מוצדקת לחלוטין.

ברייטווייט רץ כל המשחק ופותח לשטח. אני לא בטוח שהוא יודע לאיזו קבוצה הוא הגיע.

בין הבודדים שהגיעו למשחק, אולי הבודד.

אני רואה בסטרים, לא מצליח להחליט היה יד לפי החוקה? מה שכן זה היה ממש מוזר. אחרי זה, הם כמעט הבקיעו גול במתפרצת…

החוקה אומרת שאם יש תנועה של היד לכיוון הכדור אז זו עבירת יד, לדעתי האישית זה לא פנדל, אבל אני לא אובייקטיבי.

זוכרים איך מלא אוהדים עפו על זה שסטיין נתן לריקי להתאמן עם הקבוצה הראשונה? אין…הוא בטוח ישתף אותו מלא.

22 דקות עד עכשיו. וזה כשיש מלא פצועים בחלק ההתקפי.

נ.ב. לא זוכר את ברצלונה פשוט עומדת עונה שלמה. יש מצב שאודגור וגבארה רצו יותר מכל שחקני ברצלונה היום. ביחד.
לא ראיתי קבוצה כזו דכאונית כבר…

הוא לא רק נתן לו להתאמן במשחק הראשון הוא גם נתן לו לשחק. וזה היה מבחינתי הצהרת כונות. מה שקרה אחר כך זה השערוריה. וזה מה שמעורר אצלי שאלות בקשר לקבלת ההחלטות שלו.

מבחינתי הוא כבר לא בר הגנה. בטח לא שהוא נרדם כמעט 75 דקות עד החילוף הראשון. רק שהעונה הזאת תגמר. סיוט מתמשך.

החילוף של פירפו בבריטווטר בקאמפ נואו זה מביך.

אבל השחקנים הם פשוט בושה. כל אחד מהם (חוץ מבריטוטר ופיקה שסוף סוף נתן משחק טוב ולאורך כל המשחק) שנה הבאה, לזרוק חצי קבוצה. חוץ מטר שטגן מסי דה יונג ובוסקטס, לאף אחד אין חסינות בעיני.

אני מרגיש מרומה על ידו. זה היה 22 דקות יותר מואלורדה שבכלל לא נתן לו להתאמן עם הבוגרת. זה היה הסיבה לאופטימיות שלי. מה שקרה אחר כך , אתה צודק לחלוטין. וזה מעורר שאלות. הרבה מאוד שאלות… מביך. כל ביקורת עליו תהיה מוצדקת. מבחינתי הוא ואלורדה הדור הבא רק יותר כריזמטי מהבסקי…

בכל מקרה וידאל היה בנבדל,אבל זה כבר מת,מקווה שגם שופטי הואר בקרוב.

רגע! לא ספגנו!

giphy (1)

Jordi Alba: “Touching the perfection of previous years is very difficult and we must assume that.”

האיש שאמר אחרי אנפילד שאנחנו מפונקים חוזר שנית. בחיי שאני מתחיל לא לסבול אותו.

אגב הוויכוח, שמתרחש בפורום הלבן, על רגשי נחיתות שאולי יש ואולי אין לכל אחד מהצדדים -
היה בכלל נבדל? יכול להיות שאני לא מכיר את החוקה כמו שצריך, אבל למרות שוידאל היה בנבדל ברגע ההגבהה, הכדור הגיע אליו מההרחקה של שחקן סוסיאדד.

לא ראיתי את המקרה המדובר, אבל אם הכדור רק פגע בשחקן והוסת אז זה עדיין אותו המהלך.
אם השחקן בצורה אקטיבית הרחיק את הכדור אז זה כבר מהלך חדש

9:05