מחזור 27: תיקו 2 במסטאייה

אין מילים, מעולם לא ראיתי דבר כזה בכל השנים שאני רואה כדורגל.

הכדורגל הספרדי בפשיטת רגל מוחלטת, בושה.

ספרו לי עוד על איך ערוץ הטלוויזיה של ריאל מדריד “מפחיד” שופטים.

גם אם יענישו את מנזאנו, אנחנו את הנקודות שנשדדו מאיתנו כבר לא נקבל בחזרה.

שופטים שנראה שפשוט לא אוהבים את המשחק.
היה משחק חם, היו עצירות ואר, הייתה פציעה מזעזעת, מה אתה לחוץ על שריקה? מה קרה?

אשכרה ראינו שוד כרגע
ועוד בלינגהם קיבל אדום. בעולם מתוקן האדום הזה יבוטל והשופט יורחק, אבל זו הליגה הספרדית בלינגהם יורחק לאיזה 3 משחקים באדיבות ה"השופטים שפלורנטינו קונה"

אין לי מילים,הגיע הזמן לצעד חריג כי ככה זה לא יכול להימשך,פשוט שוד שלא ראיתי מימיי.

טוב, הוא סתם מטומטם, כן? ראה שברהים נדחק לפינה ושם את המשרוקית בפה לפני ההרמה.

אבל הוא מטומטם גמור. עיתוי השריקה הזוי, התוספת הראשונית מעטה מידי והוא אפילו לא החזיר את כל הזמן שבזבז עם הפנדל שהזה.

לא נורא, מאוד נהנתי מהמשחק הערב, אחרי כמה משחקים מנומנמים ברצף.

השריקה השלישית הייתה בדיוק בנגיחה של בלינגהאם.

בא לשרוק, התחרט כשראה שבראהים רוצה להרים, בראהים התחרט ועשה עוד משיכה עם הכדור ואז הטמפון שרק. במשחק כזה לא הייתי שורק עד שהכדור ביציע. תן לשחק יא בן זונה.

זה החוק? המשחק נגמר בשלישית או בראשונה?

הביזיון הזה הוא החותמת לרמה הנמוכה של השופטים בליגה הספרדית.

זאת רמאות ברמה הנמוכה ביותר, זה מהלך שפל ונלוז של השופט. זה שופט שלא צריך לשפוט בליגות מקצועניות יותר.

אין לי מושג האמת. ההיגיון אומר לי שרק אחרי 3 שריקות יודעים שהסתיים.

אגב לא פלא שזה קורה לנו תחת חיל מנזנו, כל פעם שהוא שופט אותנו יש שערורייה כלשהי
אגב2 - בכדורסל זה נחשב
אגב3 גם שחקני ולנסיה לא האמינו למתנה שהם קיבלו, הבלם שלהם הכה את הרצפה בתסכול אחרי הכול, זה לא שהם הפסיקו לשחק

ואתם מבינים למה שופטים כאלה, שמאוהבים בתחת של עצמם, זה המחלה הכי גדולה שיכולה להיות לכדורגל?

כי במקום שנדבר על המשחק המטורף שראינו הערב, שכלל שערים, מהפכים, מאבקים, צהובים, גיבורים
נבלים, ובעצם מה לא - כל מה שכוווווולם מדברים עליו עכשיו (כולל אוהדים נייטרליים) - זה השיפוט.

השופט הזה צריך להתייצב מחר מול מצלמה, להגיד שהוא חתיכת אפס ועשה טעות כי הוא החליט להתחכם ולשרוק במצב שבו חד משמעית, לא משנה מה, לא שורקים.
לאחר מכן הוא צריך להתפטר, כי שופט הגון הוא לא.

בפועל? ג׳וד יקבל השעיה ל3-5 משחקים והשופט האפס הזה יקבל גב מאיגוד השופטים והלה ליגה.

הגאונים שם למעלה מתעסקים בהוספת צבעים לכרטיסים במקום להתעסק בנושא החוקתי הכי פרוץ אי פעם בכל תחום ספורט כלשהו: בזבוזי ותוספות זמן.

הרי אין מצב שמשחק כזה מקבל רק 7 דק׳ תוספת (אחרי רפורמת פוסט מונדיאל) ושלא מוסיפים יותר זמן לתוספת אחרי הבדיקת ואר. כי הרי איך שופט מחליט כמה תוספת לתת? ״לפי העין״ ולפי מה שבזין שלו. ״אה, היו מלא חילופים וכמה פציעות מממ 6 דק׳ נראה לי סבבה״. ״משחק זורם ושקט נראה לי 3 דק׳ יעשו את העבודה״. אין שום אחידות כי זה לא מוגדר בשום צורה. הטיפש בעיניו יעשה. איזה ענף פרמיטיבי בחיי.

רואים בהילוך החוזר את הבלם של ולנסיה מתעצבן על הגול שהם ספגו הם היו בטוחים שהם הפסידו והטמבל הזה פשוט הציל להם תתחת.

בניגוד לשוד האליפות מול סביליה הפעם זה נעשה בתום לב, אפשר לבוא בטענות אבל לא הייתה כוונה לדפוק את ריאל, טעות ענקית ושיקול דעת דפוק אבל אפשר לראות שהוא רצה לתת עוד סיכוי וכשברהים השתהה הוא שרק למזלו הרע לפני ששם את המשרוקית שוב בפה ושרק ברהים כבר הרים את הכדור, הרגשת גועל אבל אין מה לעשות.
השיפוט היה בסדר היום, חוץ מהשריקה לסיום כמובן.

מה שכן ראינו שאם אנחנו לא מתעסקים בשטויות ומשחקים כדורגל כל קבוצה בליגה הזאת קטנה עלינו וזה מה שחייבים לקחת מהמשחק הזה להמשך הדרך.

רגע אחרי הגול ראו את הפנים שלו שמבינות שהוא הולך לעמוד במרכזה של שערוריית שיפוט שתיזכר לדורות.
איזו שריקה אומללה.

נדפקנו פה אבל אני רוצה להאמין שזה יעשה מספיק רעש כדי לשנות את הנראטיב שעליו עמלו צ’אבי ולאפורטה והעדר שהולך אחריהם שאנחנו נהנים משופטים. 2 נקודות פחות בצמרת, אבל עדיין היא שלנו. יאללה, פנים קדימה.

אם נתעסק קצת בכדורגל, מחצית ראשונה זוועתית ומחצית שנייה מצויינת, עלינו בגישה אחרת וולנסיה פשוט התעייפו, אם בילינהגאם היה יותר חד היום הייינו מנצחים בלי צל של ספק.
רודריגו חייב לרדת לספסל, הבנאדם נראה כמו הצל של עצמו והוא חייב להבין שמקומו לא מובטח, עם חוסלו אנינו נראים הרבה יותר טוב.