מחזור 28: 0:4 קל על סלטה ויגו| ויניסיוס, גולר בשער בכורה ושניים עצמיים

טוב אין רדיט ואין טוויטר בימים הקרובים. הטורקים הולכים לזהם את כל האינטרנט.

זה אם היה ילד בברצלונה הין אומרים מסי הבא ולא למכור ב 200 מיליון, אצלנו מקבל חצי דקה פה ורבע דקה שם :sweat_smile:

הערך שלו הוא 327.4 מיליון יורו. :rofl::rofl::rofl:

מעניין בכמה זה היה מסתיים אם אנצלוטי היה עושה חילופים 20 דקות מוקדם יותר או רחמנא ליצלן פותח עם חוסלו ב 4-3-3,איזה מאמן עקשן.

זוחלים לתואר| אי אפשר להסתנוור מה-0:4 עם כמה שזה תמיד כיף לנצח בתוצאה גדולה. אבל זה לא מייצר כוח הרתעה כי כל העולם ראה את המשחק. אנחנו לא מספיק טובים. הגול של ארדה גולר זה אחלה, באמת סטייל, זרק את השוער כאילו הוא בחוף היום, העלה חיוך והמתיק קצת, שמח בשבילו. אבל התחושה מהדקה העשירית בערך ועד לדקה ה-80 זה כלום ושום דבר. לא מתאים לי שגם משחקי הבית נגד קבוצות התחתית יהיו זחילה אל עבר התואר. אני רוצה ליהנות מכדורגל וזו לא בקשה מוגזמת. בימים של כמעט חצי הרכב מושבת שיחקנו אחלה כדורגל.

היום - לעתים הקצב היה כל כך איטי, כאילו לא יודעים מה לעשות עם הכדור, לעתים שלומיאליות גדולה ברחבה. פה עקב של לוקה מודריץ’ שהיה כיף לראות אותו (לא נשאר עוד הרבה, וגם כמה מהלכים גדולים בהגנה. אני מאז הדסימה אומר שקרן של מודריץ’ היא רעיון מבריק!) , שם איזו השתחררות מדהימה של ברהים דיאס אבל באמת נאדה מאס. והיה שער מהיר יחסית, והייתה ממול יריבה לא אגרסיבית, עשתה איזה שלוש עבירות ב-25 דקות, כל התנאים להביס ולהגיע לתוצאה כזו כבר בדקה ה-50.

בכל משחק תופסים בחולצה אבל העבירה על ויניסיוס ג’וניור הייתה קצת מעל זה. בכל מקרה, לא אהבתי את התגובה שלו, שופט אחר היה מרחיק אותו, באמת שזה מייאש. שינשום ויספור עד עשר. אבל חייב גם לתת לו ריספקט, שער עשירי שלו ב-2024, הוא בא לעבוד, עובר תהליך, גולים של חלוץ רחבה, אמנם זה ממטר אבל עצם העקשנות בזמן שהחבר שלו רודריגו גם מצב כזה היום לא מסוגל להבקיע כנראה. רודריגו מקרה אבוד ועם חוסלו אני מניח שהיה לנו הרבה יותר טוב.

כאפיים לאדוארדו קמאבינגה שכנראה מאוד רוצה לרקוד עם דון קרלו. אהבתי ארבעה ניסיונות ב-36 דקות, זה יותר מכל מה שעשה עד עכשיו העונה. הבעיטות דומות ובינוניות אבל הוא היה מעולה בלי קשר. אני מחכה כבר שפדה ואלוורדה ישחרר את הפקק, זה כל כך חשוב!

מילה על ברהים, הוא היה שקט מדי, תמיד נותן שואו אבל אף אחד לא היה מתייחס אליו אם לא היו באים מספרים לצד זה. הוא בהחלט הביא ליותר ציפיות ממנו. באחד המשחקים האחרונים לפני פרסום הסגל של נבחרת ספרד.

העובדה שאין לפדה מאמן שהוא טקטיקן על זה פשע נגד הכדורגל.
אין לי הרבה ביקורות כלפי פרז בדרך כלל אבל העובדה שהוא חידש לקרלו את החוזה מרגיזה אותי מאוד.

פשוט מדהים איך 10 שנים השקר הזה של טוני קרוס אשף נייחים לא עצר לרגע. איזה הבדל תהומי ועקבי בינו לבין מודריץ’, מי יודע כמה אושר הפסדנו על השטות הזו.

בנוסף, ההתעקשות של אנצ’לוטי לעבור לשחק עם חלוץ מטרה רק ב-20 דקות אחרונות כל משחק בלי לראות שבאופו קבוע המשחק משתפר פלאים ברגע שזה קורה כבר די דורש מחקר פסיכיאטרי מעמיק. כמה מטומטם האיש הזה יכול להיות?

יש לי הרגשה שאם היה לנו חלוץ שעולה יותר מ1.5 מיליון יורו ועונה לשם סקסי יותר מחוסלו, הוא כבר היה מזמן ממוסמר להרכב. חוצמזה, קרלו מעדיף את הצעירים באופן סיסטמתי, כשהיוצא מן הכלל הוא קרוס, וגם הוא התחיל את העונה על הספסל. את חוסלו פשוט מאוד קל לספסל.

אתה נותן קרדיט איפה שלא מגיע- קרלו משחק עם השמות הגדולים בהרכב כי לשם זה הוא במדריד.
מודריץ’ וקרוס מודל 2024 הם כבר לא שמות נוצצים אז העדיפות היא לצעירים.

גם ב2015 הוא דחף את כולם להרכב, דש מקרוס הקשר האחורי, חאמס קשר האמצע ובייל שבילה גם כמעין חלוץ שני\קשר התקפי כמה משחקים.

איזה שם יותר סקסי מחוסלו ?

כמעט ולא משחק אבל עם 12 שערים ו 4 בישולים, חלוץ ענק.

לא נכנסתי לסיבות שהוא עושה את זה. אני מאמין שיש תוכנית קדימה והעונה הזאת היא רק עונת מעבר שכל מה שמצפים להוציא ממנה זה קידום הפרויקט, וכל הדברים האחרים כולל תיארים זה רק בונוס. הסיבות לתיאוריה הזאת מגוונות, אבל ה"הזנחה" של הסגל גם בקיץ אחרי הפציעות וגם בינואר אחרי הפציעה של מנדי תרמה לכך לא מעט.

אבל אם לך נראה שאין איזשהו היגיון והוא פשוט בוחר להרכיב את השמות הגדולים אז סבבה. אין לי איך להתווכח על זה כי הכל תיאוריה ושום דבר לא מוכח.

קל.

נכון, הוא לא הבקיע הערב אבל הפספוס עם חוסלו די צובט. לא ראיתי חלוץ שבאופן עקבי מנפק מספרים איפה שהוא לא ייזרק.
היינו צריכים בזמנו להביא אותו על הראש של מריאנו ועל הראש של הזארד.
היינו מטיילים איתו לכמה אליפויות ברצף, או לכל הפחות מחברים שתיים…
אם לורד וואסקז השתפר פלאים תחת זידאן, רף הפתיחה של חוסלו הרבה יותר גבוה. באסה רצינית לחשוב על זה עכשיו כשמסתכלים על הגיל.

מילה על קמאבינגה. הילד צריך סטירת לחי ומשמעת כדי להפוך להיות אחד הקשרים הטובים בעולם. נדמה שהשהות שלו עם ויני מחוץ למגרש שורפת לו כמה דונמים טובים של תאים במוח.
לצערי קרלו די דופק את ההתקדמות שלו כי כולם יודעים למה הוא מסוגל.

ומילה על פדה. אני לא יכול לחכות לראות אותו עם סרט הֿקפטן. הלוואי וכל הקבוצה הייתה עולה עם הגישה שלו לכל משחק.

יש הגיון, ההרכבים לא תלושים מהמציאות בדיוק כמו שב2015 לא היה תלוש לשחק עם קרוס קשר אחורי ולדחוף את חאמס לשלישיית קישור עם הBBC מקדימה. פשוט זה לא אידיאלי וזה קרה כי זה התפקיד של קרלו, לרצות כמה שיותר כוכבים בסגלים משופעי כוכבים.

אני מחבב מאוד את חוסלו ויש לו מנטליות מצוינת אבל:

• יש הבדל בין עונת השאלה בגיל מתקדם ובמועדון החלומות שלך לבין עונות “רגילות” בשיא הקריירה. יש הרבה שחקנים שעושים עונת דאווין בדמדומי הקריירה כמחליפים במועדון גדול, לעומת זאת אין כמעט חלוצים בגילאי 25-30 שמוכנים להעביר עונות על הספסל.

• חוסלו הוא לייט בלומר רציני, לפני 5 שנים הוא היה חלוץ מחליף בניוקאסל. לפני 9 שנים נתן 8 גולים בבונדסליגה. רוצה לומר שאני לא יודע כמה הגרסאות הצעירות יותר שלו היו רלוונטיות כאן.

• מבחינת כשרון הוא לא מתקרב לזרת של מריאנו וזה לא שמריאנו הדביל הוא איזה כשרון עצום. חוסלו מאוד מאוד (מאוד) מוגבל ובמצב אידיאלי הוא לא היה החלוץ המחליף- בסוף אם אנחנו נצטרך גול מול איזו יובנטוס או ארסנל בשלבים המאוחרים באלופות הוא לא יעלה מהספסל. מוראטה לצורך העניין כן.

מסכים, אין לו משחקים מדהימים העונה אבל הוא סולידי בכל משחק ונותן 100% כשהחברה לידו לא יציבים. קצת כמו 11-12 של סמי חדירה אבל על סטרואידים.

לא הפסדנו באמת יותר מדי, מה שחשוב זה מי הרים את הקרן בגמר הדסימה, בשיא הלחץ, כשלא נשאר עוד זמן וכל אתלטיקו מדריד בהגנה. כמובן שטוני קרוס עוד לא שיחק אצלנו…בכל קרן של לוקה מודריץ’ יש תחושות טובות. הפאטנט הזה עבד העונה גם נגד מאיורקה עם אנטוניו רודיגר ונדמה לי שגם בדרבי בגביע נגד אתלטיקו מדריד.

אני לא חושב בהכרח שחוסלו פחות מוכשר ממריאנו דיאס. הופתעתי עד כמה הוא לא נעים לצפייה עם הכדור, מאוד פראי. העונה בליון היא אשליה. להבקיע בקסטיליה זה דבר אחד ולהבקיע בקבוצה רצינית זה דבר אחר. הוא באמת היה צריך להגיע מזמן, אולי ביום שאחרי אלבארו מוראטה. מה שכן, כל עוד כריסטיאנו רונאלדו היה משחק כחלוץ ‘מזויף’ זה היה פחות קריטי.

כל כך מגיע לפדה ואלוורדה לתת גול כבר, וזה לא רק אנחנו, גם במארקה וב-AS כותבים תמיד עד כמה הוא השחקן הכי אנדרייטד בריאל מדריד הזו. והנה גם לו זה מפריע החוסר מזל הזה. גם בעמדה אחורית, והוא בכל זאת בועט - הוא בטח ציפה ליותר משער אחד העונה ב-40 משחקים (אני נותן לו מבחינתי את הגול נגד נאפולי)

זה לא יאומן, כל קרן של לוקה חצי גול. לקרוס אין את הפונקציה של לשחרר מהרגל כדור חד, הכל אצלו קשתי וצפוי. מילא אני ההדיוט בבית, איך הצוות המקצועי והשחקנים (!!!) נותנים לזה להמשיך?

אני מקווה שבדחיפה הבאה שויניסיוס יקבל אדום ישיר ויורחק ל 3 משחקים, נמאס מהחרא הקטן הזה.

קראתי איפשהו שבעונה הבאה יקפידו יותר על משמעת ויחולקו צהובים על תלונות לשופטים. אני לא יכול לחכות לזה.

לא אכפת לי אם ויני יקבל אדום פעם או פעמיים, לא אכפת לי שג’וד קיבל אדום, ההתנהגות שהשחקנים שלנו פיתחו לאחרונה חייבת להיפסק.

כמו כן, החל משנה הבאה רמת השיפוט תהיה גרועה ולא אחידה, והשופטים יתעלמו מעבירות מגעילות ומבזבוזי זמן.

אה, רגע…

אם נהיה מספיק טובים, כמו שאנחנו צריכים להיות, אז השופטים לא יהיו רלוונטיים. עבירות מגעילות בליגה הספרדית תמיד יהיו, השופטים לא בשליטה שלנו, ולכן צריך ללמוד לחיות עם הבעיה במקום לעמוד במקום ולצעוק יש לנו בעיה.

בכל משחק שהתעסקנו בשיפוט נכשלנו בדרך זו או אחרת. אי אפשר אחרת. אם בכל זאת רוצים להילחם בבעיה, אז לדחוף שחקנים זו לא הדרך.

אגב אתמול העבירה של מינגסה הייתה בסדר גמור. הוא עשה עבירה טאקטית שמקובלת לגמרי. הוא יכל לרדת לו לרגליים ולסכן אותו בפציעה והיה יוצא בדיוק עם אותו צהוב, אבל הוא בחר רק לתפוס לו בחולצה ולא סיכן אותו. לגיטימי לגמרי. התגובה של ויני הייתה לא פרופורציונלית וטפשית. אם זה היה שחקן אחר ולא ויניסיוס הוא היה מורחק במקום.

דל"פ: זה בסדר שהמועדון מפעיל לחץ על השופטים. השופט הספרדי הממוצע לא שם קצוץ על השחקנים וזה לא מאתמול, אני משוכנע שויניסיוס מקבל פחות שריקות לפאול מהפעמים בהן היה אמור לקבל שריקה ולא קיבל.
זו הפכה להיות ליגת כיסוחים ולא רחוק היום בו אחד מהשחקנים שלנו יאבד את הקריירה בגלל אותם פאולים שבאופן עקבי לא מזכים בכרטיס.

מה שלא בסדר זה שזה מחלחל לשחקנים בצורה כזו עמוקה, ויניסיוס וג’וד מבלים חצי משחק בצרחות על השופט ומכות לשחקני היריבה. לא רק שזה לא ספורטיבי במידה שווה לפאולים שהם חוטפים, זה עולה לנו בכרטיסים על בסיס קבוע. עושה רושם שזו ממש הוראה מלמעלה- אפילו אנצ’לוטי צועק על השופטים כל משחק שני, אני לא חושב שראיתי אותו צועק על שופט בכל הקדנציה הקודמת.

הקטע האירוני שלפני עשור המצב היה הפוך- כל פעם ששחקן קבוצה קטנה היה נושם ליד שחקן בארסה או ריאל השופט היה שורק. אז מילא ניימאר וכריסטיאנו שהיו צוללנים מרשימים וגם שחקנים עם aura אבל אני זוכר גם נפילות אקראיות של פפה שזכו לשריקות.