מחזור 28 :: הפסיד ביתי ראשון העונה מול ויאריאל (2-3)

לקראת ויאריאל | אחרי הקלאסיקו הבלתי נשכח וה-0:4 ההיסטורי על ברצלונה, בחזרה הגנרלית לקראת צ’לסי וכיוצא בזה בהרכב פחות חזק - ריאל מדריד רוצה להמשיך את הדינמיקה המנצחת נגד הצוללת שחולמת על ליגת האלופות ולא הפסידה לנו כבר שלושה משחקי ליגה. מיליטאו, קרוס ומודריץ’ ינוחו ואולי גם בנזמה. וגם: אנצ’לוטי ‘סוגר חשבון’

image

סטטוס אלופת אירופה:

ריאל מדרי ד מגיעה למשחק במצב רוח פנטסטי אחרי 0:4 מדהים על ברצלונה בגומלין חצי גמר הגביע. משחק שהיה כל כך חשוב לביטחון, לסתימת הפיות ולהשאיר את תואר הגביע בחיים. משחק אותו הגדיר קרלו אנצ’לוטי כאחד מעשרת הטובים ביותר בקריירה הענפה שלו. וכעת ריאל תרצה להמשיך את המומנטום המצוין (0:10 בשני המשחקים האחרונים אם נחשיב גם את הניצחון על ויאדוליד) בחזרה הגנרלית שלה לקראת רבע גמר ליגת האלופות נגד יריבה שלא בטוח שבימים אלה פחות טובה מצ’לסי. ויאריאל מהצמרת לא הפסידה לנו בשלושת משחקי הליגה האחרונים. אנצ’לוטי כמובן יעניק מנוחה ללא מעט שחקני מפתח, אבל זה כלל לא משנה. מעבר לכך, ניצחונות בליגה שומרים על הדינמיקה ובעיקר – זו החובה של ריאל מדריד. “עלינו לסיים את העונה בצורה הטובה ביותר בליגה, נילחם ונרצה לנצח תמיד עד שהמתמטיקה תכריע אותנו”, אמר קרלו.

האיטלקי נשאר על חוסר הפרגון כלפיו ואמר: “יש לי כבר 1,272 משחקים כמאמן, אני לא צריך להוכיח דבר. וזה אומר מעל 2,500 מסיבות עיתונאים, אז תעזבו אותי”, אמר בחיוך. אנצ’לוטי אמר שלעולם לא היה עומד על הקווים לברצלונה מתוך לויאליות לריאל, שם עשה היסטוריה. הוא זכה ללא מעט מחמאות בתקשורת על ההרכב האמיץ שלו בקלאסיקו ובכלל, פרשנים רבים טענו: “לא הגיוני שהקלאסיקו הוא זה שמכריע האם המאמן הנהדר הזה ממשיך או לא”. כמובן שהקבוצה סובלת מעייפות, “עליי להעריך את ההרכב אבל נעלה את ה-11 הטובים ביותר במטרה לנצח. אני מרוצה כי הקבוצה בכושר טוב”, סיכם קרלו. נזכיר כי ריאל פישלה כבר בארבעה משחקים העונה בסנטיאגו ברנבאו והמאזן שלה עומד על 31 נקודות בלבד מתוך 39.

המאמן הבהיר כי מבחינתו אין הרבה הבדל ברמת היכולת של הקבוצה לעומת העונה שעברה ושהוא בוטח בשחקנים. וזה הזמן גם של שחקני הספסל להראות שוב את פניהם. אדר מיליטאו, הקייזר, צפוי להיות מאלה שיקבלו מנוחה יחד עם טוני קרוס ולוקה מודריץ’ כמובן. אורליאן טשואמני-פדה ואלוורדה-דני סבאיוס, זה מרכז השדה הצפוי, והספרדי לא פתח בהרכב זמן רב – מאז ה-1:1 בדרבי בליגה. למעשה, הנסיקה של סבאיוס החלה עם השער שלו נגד אותה ויאריאל במשחק הגביע וה-2:3 הקסום הזה. גם דני קרבחאל יקבל מנוחה.

לגבי החלק הקדמי, מצד אחד מאוד הגיוני ואף מתבקש שקארים בנזמה ינוח אחרי שני שלושערים ברציפות. מצד שני אלבארו רודריגס לא בסגל וקרלו לא שש לוותר על ה-‘9’ שלו כך שסביר שיפתח ויירד לספסל בשלב מנוחה. על מנוחה לוויניסיוס ג’וניור אין כל כך מה לדבר. הוא פנטסטי, הוא מסמן עידן בריאל מדריד ובכדורגל האירופי. הוא התאמן הרבה והשתפר, אבל יש לו גם יותר ביטחון. הוא התמודד עם המצב הזה טוב מאוד. הכנו תוכנית עבורו כדי לשפר את הסיומת", התייחס אנצ’לוטי לברזילאי שהבריק בקאמפ נואו. רודריגו הגיע מאוחר לאימון והתאמן לבדו אך קרלו אמר שהוא בסדר גמור. אנחנו מניחים שנראה את מרקו אסנסיו משחק בכנף ימין ואולי-אולי רודריגו בחוד במקום בנזמה. הכי חשוב מצד ריאל הוא שהשחקנים הבכירים ינוחו ושאף אחד לא יצטרף לרשימת הפצועים שבינתיים כוללת רק את פרלאן מנדי. עם הגוליאדה בקאמפ נואו ריאל חצתה את רף מאה השערים העונה. הקהל בברנבאו תמיד שמח לראות שערים, אבל הוא מעדיף לדחות את זה לרביעי. ניצחון סולידי יספיק בהחלט…

חגיגת השערים של ויניסיוס
אחרי קלאסיקו היסטורי - להמשיך במומנטום לקראת צ’לסי גם עם ‘המחליפים’

ריאל מדריד – הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, דויד אלאבה, נאצ’ו פרננדס, אדוארדו קמאבינגה| אורליאן טשואמני, פדה ואלוורדה, דני סבאיוס| מרקו אסנסיו, ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה (רודריגו)

ויאריאל מגיעה למשחק כשהיא אולי בכושר הטוב ביותר שלה העונה. הצוללת הצהובה שמה בצד את המשבר בסוף ינואר-תחילת פברואר, זה שאיים להרחיק אותה מהמאבקים על אירופה, והחלה לשנס מתניים. במחזור האחרון היא גברה 0:2 על ריאל סוסיאדד הרביעית, יריבה ישירה בדרך לליגת האלופות בזכות שערים מאוחרים יחסית של דני פארחו וניקואלס ג’קסון וצימקה את הפער לארבע נקודות בלבד. הצוללת מדורגת שישית ובמאזנה לא פחות מ-13 נקודות מ-15 האחרונות. ההדחה מאירופה נגד אנדרלכט אמנם פגעה במוראל של הקבוצה אך ויאריאל תיתן את הכל ב-11 המחזורים שנותרו. “ויאריאל דוחפת לליגת האלופות חזק מאוד”, נכתב במארקה על הניצחון האחרון. “הצוללת ניצלה את ההזדמנויות בשלב האחרון של המשחק בערב בו שלטה והרשימה”. הקהל מרוצה -700 אוהדים ילוו אותה לברנבאו. מדובר אגב בהגנה הרביעית בטיבה בספרד, הצוללת ספגה 24 שערים בלבד.

מספר שחקני מפתח נמצאים בספק גדול לקראת המשחק ונוכחותם תיוודע רק באימון המסכם. מדובר בקפטן הוותיק הבלם ראול אלביול, סמואל צ’וקווזה קשר הכנף שנמצא בעונה טובה וכן אלכס באנה. החדשות הטובות מגיעות מכיוונו של ג’ובאני לו צ’לסו שהשאיר את הפציעה הארורה מאחוריו בשעה טובה וחזר לשחק לאחרונה. הוא עולה מהספסל בטפטופים וקיבל קרוב לחצי שעה נגד סוסיאדד. “אם לא לכל המשחק אז אולי לפחות בשלב מסוים. לחלק יש פציעות פחות רציניות. אנחנו תלויים בהתפתחות שלהם והם חשובים לנו”, אמר קיקה סטיין. המאמן הביע תסכול מכך: “לא היה לנו שבוע אחד של שקט מאז שמוניתי, תמיד יש הרבה פציעות”. מי שייעדר בוודאות הוא ג’רארד מורנו שמכת הפציעות לא עוזבת אותו וזה כבר סיפור עצוב מאוד.

הספרדי רשם 1,559 דקות בלבד העונה וכבש עשרה שערים. מי שעומד בציפיות וממלא את החסר הוא החלוץ הוותיק חוסה לואיס מוראלס, שיאן השערים של הקבוצה עם 14 שערים. הוא תרם גם ארבעה בישולים ונוכחותו בהרכב הראשון מובטחת. “אנחנו בדינמיקה מנצחת עכשיו. זו הייתה שנה לא קלה אבל עלינו להסתגל להכל. אנחנו אחרי ניצחון גדול ועצם זה שאני מגיע לשחק בברנבאו נגד ריאל מדריד זה כבר מניע אותי מאוד”. מוראלס רחוק שער בודד מהשוואת שיא הקריירה שלו – “הנחתי שיהיה לי קשה למצוא מקום ב-11 של הקבוצה אבל תמיד עבדתי קשה”. הוא מסכם: “הרעיון של האדון הוא ברור – אנחנו רוצים לתקוף”. הקשר ראמון טרטס השתלט על מקום בהרכב מאז סוף פברואר ויהיה הצלע השלישית במרכז השדה, בין היתר משום שאטיין קאפו עדיין פצוע וכן פרנסיס קוקלאן. ניקו ג’קסון הורחק באדום בסיום המשחק האחרון וייעדר.

בקבוצה נזכרו בתסכול מסוים במשחק הגביע בו הוליכו כבר 2:0 ובסוף הודחו. “הגביע ברח לנו”, אמר מוראלס, אבל ישנה מוטיבציית שיא כאמור והצוללת מנסה ללמוד ממה שקרה. ויאריאל הוכיחה שהיא יכולה להקשות על קבוצות גדולות וכבר ניצחה את ריאל העונה במשחק בית. יש לה גם 0:2 מרשים מאוד על אתלטיקו מדריד בחוץ בתחילת העונה, אך היא רשמה יותר הפסדים – שישה, מאשר ניצחונות (חמישה) מחוץ לביתה. “ריאל קבוצה שקשה מאוד לפענח, היא מצוינת. עלינו להיות מרוכזים, ברור שיהיה קשה”, אומר סטיין. “המצב התודעתי משפיע, חשוב לא להיות אמוציונלים מדיי לא כשמנצחים ולא כשמפסידים. אני מקווה שנמשיך בכושר הטוב ונגיע לליגת האלופות”. הדרך של הצוללת קשה שכן אוטוטו תחכה לה סביליה בפיחואן וגם ולנסיה במאסטייה ואתלטיקו תגיע ללה סרמיקה במחזור הסיום. אבל הם מאמינים…

פארחו חוגג. חולמים על ליגת האלופות

ויאריאל – הרכב משוער: פפה ריינה| חואן פויט, ראול אלביול, פאו טורס, אלפונסו פדרסה| דני פארחו, אלכס באנה, ראמון טרטס פרנסיס | סמואל צ’וקווזה, ירמי פינו וחוסה לואיס מוראלס

ההיסטוריה מספרת: בשנים האחרונות ריאל מדריד מתקשה מאוד נגד ויאריאל, אפילו בסנטיאגו ברנבאו. אשתקד במחזור השביעי רשמה ריאל איבוד נקודות ראשון עם 0:0 מתסכל בבית נגד הצוללת שהייתה לא פחות טובה. ניצחון 1:2 דרמטי במחזור הסיום של 2020-21 היה די עצוב שכן אתלטיקו מדריד עשתה את העבודה וזכתה באליפות. קארים בנזמה בדקה ה-87 ולוקה מודריץ’ בתוספת הזמן קבעו מהפך. וכמה זה היה שונה מהמחזור ה-37 בעונת 2019-20 אז צמד של קארים הביא ל-1:2 על הצוללת וחגיגות אליפות 34 עם זינדין זידאן. לריאל היה רצף של שלושה ניצחונות רצופים, כולל 2:3 מוזר ב-2018-19 בשל זהות הכובשים. אבל היה גם 1:1 מאכזב בעונת הדאבל ובעונת 2017-18, במתפרצת, ויאריאל, שריאל שכבה על השער שלה – רשמה ניצחון בכורה במקדש איי פעם אחרי 17 ניסיונות כושלים. פבלו פורנלס קבע 0:1 לא צודק.

ב-22 משחקי הליגה בהם אירחה את ריאל את הצוללת היא השיגה 15 ניצחונות (68%), שש תוצאות תיקו (27%) והפסד אחד (5%), עם יחס שערים 22:52. המפגש הראשון היה לפני 24 שנה במחזור הפתיחה של 1998-99 וריאל ניצחה 1:2 עם צמד של הפיצ’יצ’י ראול. אנחנו זוכרים בעיקר את משחק הפרידה של זידאן מהברנבאו, 3:3 מרגש במהלכו הוא מבקיע בנגיחה אחרי בישול של בקהאם במחזור ה-37 בעונת 2005-06. בעונת 2007-08 ריאל השיגה 2:3 בזכות שער ניצחון של ווסלי סניידר ויצאה לרצף של שישה ניצחונות רצופים, כולל 2:6 אימתני בעונת 2009-10 עם מנואל פלגריני. ב-2011-12 חצי שעה בלבד הספיקה לריאל של ז’וזה מוריניו כדי לרסק את הצוללת – בנזמה, קאקה ודי מאריה כבשו. הצוללת השיגה 1:1 שממש חיבל לריאל בתוכניות בעונת 2014-15 עם קרלו על הקווים. אנחנו נעדיף לזכור את ה-0:3 בעונת 2015-16 בחסות ה-BBC. כריסטיאנו זיכור את ה-2:4 בעונת 2010-11 אחרי שהשלים שלושער. בסה"כ מפגשי הליגה: 24:5 לריאל בניצחונות (45 משחקים).

Real Madrid 0-0 Villarreal: LaLiga leaders miss chance to increase advantage
תיקו מאופס בבית בשנה שעברה

אני שונא לשחק מול ויאריאל הנוכחית. קבוצה כל כך מאורגנת מאחורה, יודעת לצאת קדימה בצורה מסוכנת, מתסכלת אותך עם הנעת כדור בחלק האחורי שהורגת את המשחק וגורמת לך לרוץ כמו חתול רחוב אומלל אחרי נקודת לייזר.

אבל אולי קרלו למד משהו מהשבועות האחרונים, משהו שאנחנו (לפחות אני) כאן בפורום מבקשים כבר למעלה משנה: לשחק עם עוד שחקן התקפה. אולי אם נעלה עם הרכב יותר אינטנסיבי היום זה יעזור לשבור את הנעת הכדור הסתמית שלהם מאחורה.

אני רוצה לראות גם את טשואמני וגם את קמא בהרכב. חייבים את האינטנסיביות והנוכחות שלהם. אם הם יצטרפו לפדה באמצע, ורודריגו ישלים את השלישייה, המשחק יוכל להיות מעניין.

טוב אנצ’לוטי בא לתת בראש. חבל שהוא עושה את זה חודש לפני שהוא מסיים פה.

כל העונה הוא היה רדום ופתאום כל משחק קרנבל של שחקני התקפה, לא רע. הוא הולך על המומנטום החיובי שלנו וזה בסדר, גם אם לא אידיאלי, הוא רוצה לשמור על דינמיקה מנצחת. אני מקווה שהשחקנים יעלו בטירוף כדי לכבוש פעמיים ככה במחצית ואז יהיה אפשר להתחיל במסכת החילופים. אצלו אי אפשר לדעת, אולי קארים בנזמה רוצה לשחק עד הסוף ולהיכנס לתחרות הפיצ’יצ’י מול רוברט לבנדובסקי. לפחות פדה ואלוורדה נח וגם גיבורינו באמצע. הזדמנות טובה לדני סבאיוס ולמרקו אסנסיו. אני מסתכל בדאגה כמה צ’לסי גרועים, הם לא מפסיקים להפסיד, גם עם פרנק למפארד אגדת המועדון בהופעת הבכורה היום. וברור שברביעי זה יהיה אחרת, זה לא שנגיע וניתן מאניטה.

אגב אני מבין שיש את השיקול של קסטיליה והמלך ראול, נאבקים על הסגונדה, אבל בשלב הזה של העונה ציפיתי לראות את סרחיו אריבאס קצת וגם את אלבארו רודריגס.

איזה גאון אסנסיו. איך הוא פשוט קרע להם את ההגנה מכלום ושום דבר. אם לא יאריכו לו את החוזה זה פשוט יהיה פשע.

סוף סוף ויניסיוס ורודריגו מחליפים צדדים, שרק ימשיכו לעשות את זה באופן קבוע וזה יבלבל את הקבוצות וגם יתן לרודריגו להראות את היכולות שלו בשמאל…

נכון, כולם כבר די באס"ק.
ונכון, אנחנו נמצאים בשיא המומנטום.
ונכון, פתאום הרבה יותר קל, כשהליגה כבר גמורה.

אבל שום דבר לא ישכנע אותי שלא יכולנו לשטוף ככה את המגרש מתחילת העונה, בטח בברנבאו, אם רק היינו משחקים באופן קבוע עם קצת יותר שחקני התקפה.

ההגנה שלנו מסננת בלי מיליטאו.
סבאיוס לא יכול לשחק כאחד מדאבל פיבוט.
שוב פעם חונקים אותנו עם לחץ גבוה כשאנחנו לא יכולים להשתחרר ממנו כי אין לנו מגנים.
בנזמה יכול לתרום יותר.

חייב את מיליטאו במקום אלאבה, וקרוס או קמא במקום סבאיוס.

אלאבה חור מהלך, השער מהחור שלו, אם לא מחליפים אותו אז חילופי מקום עם נאצ’ו חובה.

סבאיוס במשחק חלש.

משחקים עם הרבה שחקני התקפה וכל התקפה יש הרגשה שיבוא הגול.

קמאבינגה במקום סבאיוס ונוכל להמשיך לשחק עם 4 שחקני התקפה.

השער על אלאבה ועל ההירדמות של כולם ברבע שעה האחרונה. אבל איזה שער של צ׳וקווזה, מברוק

כיף לראות את אסנסיו בתפקיד האמיתי שלו כקשר התקפי

ויני התחיל טוב אבל נרדם בהמשך כמו כולם וצריך לעשות יותר, בנזמה ורודריגו בקושי מעורבים וכמה חבל שאין לנו עוד שחקני התקפה בסגל! זאת הסיבה שאי אפשר לשחק במערך התקפי כזה כל העונה ומול הקטנות - אין לנו עוד שחקנים בסגל להתקפה כדי להכניס כמחליפים/להסתכן בפציעות

כל עוד שהצלחנו להשתחרר מהלחץ שלהם הגענו למצבים, ויני טחן אותם. הבעיה הייתה שהם מצליחים לחנוק לנו את המשחק עם לחץ גבוה, חוטפים לנו את הכדור ומשם הדרך לשער קצרה בהינתן ההגנה של היום.

ההתקפה לא הבעיה היום, החלק האחורי גם עם הכדור וגם בלי הכדור לא ברמה.

בהתחלה הוא ירד גם אחורה לעזור בשחרור מהלחץ
גם בדקות האחרונות בהתקפות היחידות שהיו לנו הוא הצטרף טיפה מאוחר…אבל באמת שאני לא בא אליו בטענות, הוא הכי טוב אצלינו ביחד עם אסנסיו

והנה הוא מבקיע

משחק נהדר, חבל קצת על המצ׳אפ של נאצ׳ו עם צ׳וקואזה, הייתי בטוח שקמאבינגה ייכנס לשמאל כי נאצ׳ו מתקשה שם.

עצוב מאוד לראות את ריאל בפער של כמה כבר? 15? קמפיין ליגה איום ונורא.
אם יש נקודת אור אחת זה קמאבינגה, חייב להיות מולחם להרכב.

שיפוט נוראי. שוב.
כמה אפשר לוותר על תפיסות בחולצה? בחייאת!
פוית׳ תפס את ויניסיוס וסבאיוס פעם אחר פעם ורק בעבירה התשיעית שלו קיבל כרטיס, וחלק מהעבירות לא נשרקו בגלל יתרון.

וויאריאל שיחקה יפה מאוד בגדול, אבל חבל שהשופט נותן להם לתפוס. לא מפריע לי כיסוחים, מפריע לי העבירות הציניות. עבירות שהורסות את המשחק.

בגדול הפסדנו בגלל ההחמצות, לא נורא, גם ככה הליגה גמורה. סתם חבל שככה נותנים ליריבות לשחק.

סמו צ’וקווזה מול קבוצות הליגה: אבי נמני מפרשן
סמו צ’וקווזה מולנו: מראדונה קם לתחיה

צ’וקואזה חייב להיות הרכש הבא. תארו לכם איום כזה מצד ימין שיוריד מוויניסיוס את השמירות.

יחי השכונה| אז כמה מפתיע שוויאריאל היא לא ויאדוליד. אנחנו מתקשים נגדם גם עם ארבעה קשרים באמצע אז לשחק ככה באופן פרוץ עם שניים בלבד? המצ’אפ מולם לא טוב ולא ניצחנו אותם בליגה כבר שנתיים. חזרתי אחורה רגע לריאל מדריד של קרלוס קיירוש אבל את השמות של שחקני ההתקפה אז היה יותר כיף להגיד. בואו ננסה ביחד: ראול, פיגו, זידאן, רונאלדו, בקהאם, רוברטו קרלוס גם כן נחשב. גם גוטי היה עולה בהרכב הזה.

הנחתי שנהיה תחרותיים יותר עד תום העונה ויהיה אפשר לשבת ולצפות בריאל מדריד בכיף גם במשחקי הליגה. זה לא מתקבל על הדעת אם נזלזל לחלוטין. זה אמנם היה פחות משעמם מרוב העונה אבל זה לא מספיק. יש לנו מינימום של מחויבות. וגם אסור לסיים את העונה בפיגור של טריליון נקודות. אתלטיקו מדריד נושפת בעורף.

ההגנה לא קיימת, זה מאכזב, ערב בלהות של נאצ’ו (אני יכול לחשוב רק על הקלאסיקו הארור אשתקד כיום יותר נוראי שלו, כשהתקשה מאוד מול עוסמאן דמבלה. העונה הוא הסתדר למשל עם מוחמד סלאח מצוין), שלא קיבל עזרה מספקת מול סמואל צ’וקווזה שהוא שחקן נפלא אבל הגול שלו לחיבורים של טיבו קורטואה זה כמו הגול של ויניסיוס ג’וניור נגד סביליה אשתקד - תנו לו עוד מאה נסיונות וזה לא יצליח. בכל מקרה, אל תדאג נאצ’ו, קורה לכולם, אוהבים אותך ומאמינים בך.

לא יכול לנתח את אורליאן טשואמני עד הסוף. הוא לא עשה מספיק כפי שנכתב בספרד ומצד שני זו דרגת קושי קצת גבוהה מדי כשהוא בודד באמצע עם דני סבאיוס שחושב בעיקר התקפה.

האמת, לא אהבתי את המשחק שלנו בשום שלב. הרבה אגואיסטיות וחוסר פרגון בחלק הקדמי. רק מרקו אסנסיו עוד היה המבוגר האחראי עם סיומת לא טובה, קארים בנזמה נעדר כאילו, רודריגו גם כן רע מאוד. לא מעז מספיק, הססן, לא משנה אם היה בימין או בשמאל. הרגשתי כשרק כשלוקה מודריץ’ על המגרש אז היה סדר, מניעים כדור ימינה ושמאלה. ביתרון של 1:2 עשינו שטויות מול השער, בעיקר ויני שעשה גול עצום לבדו אבל התחכם מדי לדעתי.

זה - המשחק הערב - החזיר אותנו למראה העגום של עונת 2022/23 בליגה והפער מי סופר. אבל האמת? זה לא משנה. לא נעים, לא נורא. כאילו מצחיק שכל שחקני ההתקפה הבכירים שיחקו (משהו שאני קצת הייתי נגדו למען האמת לפני המשחק, מתי ויניסיוס ינוח?) והיה לא טוב, אבל לא משנה, העיקר כולם בריאים בינתיים. נקווה שהיינו צריכים את הכאפה הזו. יאללה לרביעי. האללה מדריד!

אני קצת מוטרד מפדה לאחרונה. מרגיש לי שמאז המונדיאל, ואפילו קצת לפני, הוא לא משפיע על המשחק. יתרה מזאת, מרגיש לי שהוא שחקן פרווה למעט תקופות טובות פה ושם שבהן הוא באמת נראה מפחיד. גם הערב הוא נכנס ולא הכניס שום אקסטרה, היה מאוד בינוני. הזוי ששחקן עם סט יכולות כמו שלו לא מצליח כבר תקופה להביא את עצמו לידיי ביטוי.

זה בגדול נכון, אבל חוץ מויניסיוס שדואג לקצת מספרים בתכלס וקמאבינגה שפשוט נראה מעולה, אפשר להגיד את זה על כולם.
כל הקבוצה חזרה מהמונדיאל ונראית לא קשורה לענף פרט למשחקים בודדים.