מחזור 28: מביסים את אוסאסונה 4:0 בבית (פראן 2X, אובמיאנג, ריקי)

הסגל למשחק -

אין ניקו (מושעה) - אין עניין.

רוברטו, אומטיטי, פאטי - פצועים.

כל השאר, כרגיל.

להפך סוף סוף אין ניקו אולי נקבל קצת ריקי

25b631e08d96b2d30d9c60dde400aaee

יום אחד תצטרך להסביר לנו מה אתה רואה בו (ומה העמדה שלו)

האמת שהייתי מוותר על 10 ריקי בשביל ניקו אחד. :man_shrugging:

אה…זה קל. הייתי צריך שחקן להפנות אליו את כל הרגשות שיש לי כלפיי סרג’י רוברטו, רק ההפוכות, כדי ליצור איזון. פדרי, פאטי וגאבי זה הפתרון הקל, ולא הצלחתי להגיד את המילה “מינגסה” בראש בלי לצחוק.

אז ניקו. המלך.

מה הרגשות שלך כלפי סרג’י? ובמה ניקו הפוך?

במשחק הרוטציות מול גאלה הוא לא קיבל דקה. הוא מצורע אצל צ’אבי, תקבל את זה.
אתה לא חייב להסכים עם צ’אבי, אבל לא תקבלאת ריקי כל עוד יש 3 קשרים אחרים כשרים.

האונסה של צ’אבי -

פרנקי, RFA - מקבלים מנוחה ויתחילו בספסל.
גאבי, פדרי ובוסקטס בקישור.

בתמונה: פיקה מראה לאריק לאן לרוץ כי אין לו כוח.

ההרכב של אוסאסונה -

אני מקבל פלאשבקים שעולים לי מ2010 וזה לא עושה לי טוב. לא להאמין שזו אותה קבוצה פאתטית מלפני חצי שנה.

לא יודע מי היה צריך את המחצית הזו יותר - פראן טורס, או אריק גרסיה, אבל שניהם תפסו את ההזדמנות ב-2 רגליים.

נכון, אוסאסונה, ונכון, בבית, אבל 4 ימים לפני גלטסראיי ושבוע לפני קלאסיקו - כל טיפת ביטחון עצמי של כל שחקן, חשובה מאין כמוה.

נ.ב. דמבלה רוקד על הדשא. באופן מפתיע - בקטע חיובי.

@Ganjo תירגע!

אתה יכול להוסיף גם אותי לזה :slight_smile:

אורגזמה… פאק זה היה כל כך מעודן… לא יודע אם הוא שווה משהו אבל זה היה תענוג.

אני אולי ישמע קטנוני אבל באמת שאני לא מבין למה בריטויט נכנס ולא לוק דה יונג. מגיע לו יותר דקות.

יגידו לי זה אוססונה. אבל שנה שעברה הפסדנו להם והשנה יצאנו תיקו איתם. זה באמת מדהים. אם אני קומאן אני טיפה מתבייש. מציע לו לשתוק טיפה, הוא מספיק בייש את עצמו.

נא לא לזלזל באוסאסונה ובהגנה שלה - אתלטיקו, בטיס, ו-ולנסיה של בורדלאס ספגו יותר ממנה העונה. כולל הרביעייה הזו. זה אולי לא אומר הרבה בהקשר לקלאסיקו המתקרב, אבל זה בוודאי לא היה אמור להיות עד כדי כך קליל, בטח לא כשפרנקי, אדאמה (דמבלה אחרי המשחק הזה עוד יושיב אותו ארוכות בספסל) ואראוחו לא רואים דשא.

נוק-אאוט של צ’אבי שכולו ביטחון עצמי, בתקווה שלא מופרז מידי, ועם מנוחה חשובה לשחקני מפתח, לקראת צמד מפגשים סופר דופר מגה אולטרה חשובים.

5 נקודות ממקום 2, עם משחק חסר.

קראתי סופר דפור ולרגע קצת התגעגעתי ללה קורוניה ההיא.

זהו זה מה שרציתי להגיד
אה ו…פאקינג צ’אבי :heart_eyes:

מה שדמבלה עשה היום זו הייתה חתיכת הצגה. בלעדיו היום המשחק היה נראה שונה לגמרי, וכדי שזה ימשך בעונה הבאה אתם צריכים להשאיר אותו. אחת ההופעות האישיות הטובות ביותר שראיתי בליגה הזאת משחקן שלא קןראים לו רונאלדו או מסי.

פעם ראשונה העונה שאני מתחיל קצת להבין מה הקטע עם פראן טורס. משחק הרבה הרבה הרבה יותר טוב שלו. אולי עוד ייצא ממנו משהו.

לזכותו ייאמר שעד ינואר גם עם צ׳אבי העסק לא המריא,ואז הוא קיבל 4 שחקני רכש שקומאן יכל רק לחלום עליהם.