מחזור 29: מה זה הדבר הזה?! דורסים את מדריד 4:0 בקלאסיקו (אובמיאנג 2X, פראן טורס, אראוחו)

איזה הבדל בין הקלאסיקו הזה, לזה שקדם לו, במסגרת הסופר קופה.

אם בקודם חלקנו הגדול ציפה להופעה מכובדת, בגלל שרק התחלנו את צעדינו הראשונים תחת צ’אבי, במפגש הקרוב מפלס הציפיות קצת עלה.

יאללה, עוד יום וחצי.

הרכבים? מערכים?

מי היה מאמין שנתפלל שבנזמה לא היה כשיר לקלאסיקו… איזה עולם אני חי בו…

בקלאסיקו הזה אנחנו מגיעים כמעט בצורה שווה להם תודה צאבי. בגלל הביתיות הם פיבורטים טיפה.

אין יותר מידי הפתעות בהרכב, דמבלה יפתח, כל ההרכב יהיה דומה למה שפתח משחק קודם נגד אוססונה. ותלוי המצב של פיקה. אצלם מנדי בחוץ ולדעתי, תרגיל של מלחמה פסיכולגית , בנזמה גם בספק אבל. אני חושד באיזה תרגיל פה.

הקלאסיקו הזה הוא מהחשובים שהיו בשנים האחרונות ובלי קשר לליגה שאותה כבר הפסדנו ותודה לקומאן. חייבים להחזיר לנו את הביטחון. אני שכחתי מתי ניצחנו את החלאות. זה הכרזה לשנה הבאה.

לא משוכנע שדמבלה יפתח. אלבס יצטרך עזרה עם ויניסיוס, ויש סיכוי לא קטן, לדעתי, שגוש השרירים יתחיל בצד ימין של ההתקפה.

מצידי שדמבלה ישלח להיות פועל זבל באצטדיון. זה לא הרצון שלי. מפה שלך לצאבי… אבל לדעתי זה הסיבה שהוא לא פתח נגד הטורקים.

מתישהו טענתי שזה הרצון שלך?

חושב שהגיוני לפתוח עם אדאמה כדי לעזור לאלבס. אבל לא יפתיע אותי גם אם דמבלה יפתח שם.

לדעתי 8.5/11 משחקני ההרכב סגורים, כשפיקה ודמבלה עדיין לא משוריינים, כל אחד והסיבה שלו, בתוספת ההרגשה הזו שאולי בכלל גאבי יפתח במקום אחד משחקני ההתקפה.

טוב כנראה שזה סופי, בנזמה בחוץ.

https://twitter.com/BarcaTimes/status/1505127783386779653

אם פיקה לא כשיר במאה אחוז אז גרסיה צריך לפתוח במקומו.

ההרכב שלכם אמור להיות

אלבה גרסיה אראוחו אלבס
דה יונג בוסקטס פדרי
דמבלה אובה טראורה

כמובן שאם פיקה כשיר הוא יפתח

ההתקפה שלכם סופר מהירה. לא תהיה לנו כל אפשרות לצאת קדימה עם המגינים בצורה בטוחה. דמבלה יחסל את קרבחאל, בפעם הקודמת הוא עשה לנו טרור מהאגף השמאלי. אם נצא ונתקוף אנחנו נהיה חשופים מאחורה למתפרצות ולכם יש התקפה יותר מהירה משל פסז, וזה כמעט הרג אותנו במפגש מולם.

מבחן קריטי לפדרי, ומאוד מעניין איך צ’אבי יפתור את בעיית ויניסיוס ומי יעזור לאלבס.

לא רואה עולם בו פראן טורס לא פותח. אובה והוא יפתחו, השאלה היא רק האם השלישי יהיה דמבלה או אדאמה. או שצ’אבי ייפול על הראש היום וישים בכלל את גאבי.

קונה שלישייה התקפית שכוללת את אובה פראן ואדאמה. העיקר שדמבלה לא ישחק.

ההרכב שלדעתי יפתח:

טר שטגן

אלבה ארואוחו פיקה (תלוי כשירות) אלבס

בוסקטס

פרנקי פדרי

פראן אובה אדאמה

מה צ’אבי מחפש?

1. לסגור את ויני. אלבס לבד צפוי להסתבך עם זה.

2. לייצר יתרון מספרי בקישור כדי להתמודד עם האינטנסיביות במרכז השדה של ריאל. הוא לרוב עושה את זה עם אלבס, מה שעשוי לשחרר את ויני, ועל כן אדאמה עדיף על דמבלה.

3. חוץ מהיותו שחקן שמחפש באופן קבוע חללים, פראן טורס לא מפסיק ללחוץ את המגן שעליו. בעונה בה קרבאחל נמצא זה יכול להיות יתרון קריטי.

4. אני מאוד התלבטתי עם מי צ’אבי יעלה בקישור לפני בוסקטס. צ’אבי מאוד אוהב את מה שפדרי נותן לו בקישור, כשהוא גם רוצה לייצר לחץ על מרכז השדה של ריאל עם היציאות קדימה של פרנקי. גאבי ככל הנראה יכנס להחליף את פרנקי בתפקיד הזה, כדי להמשיך להתיש את קאסמירו.

לא שהמשחק הזה ישנה משהו להמשך מבחינת ריאל או בארסה. סביליה מצליחה לשים לעצמה רגליים, כך ששתי הקבוצות יכולות להמשיך בשלהן כרגיל. ברצלונה רוצה את הניצחון הזה כדי להכריז שהיא עוד במשחק, ושהמועדון בדרך לחזור חזרה למקומות הגבוהים בהם בארסה הייתה עד לפני כמה שנים. זה קרה על יוקרה מועמד שיכול להיות משמעותי מאוד בכל הנוגע לאיך בארסה תיתפס תודעתית.

תנו לי ניצחון.

הסגל של מדריד -

אין בנזמה, ואין מנדי.

האם זה מה שיגרום לצ’אבי להציב בימין את דמבלה?

צ’אבי אישר במסהע"ת שפיקה כשיר.
לא הסכים לומר אם יפתח או לא, ולא נתן שום רמז.
אני מסתכל על שחקני ההתקפה של ריאל, ורק ויניסיוס נראה לי מסוכן. אז הייתי שם את אראוחו כבלם ימני כדי שיעזור לאלבס. שמריאנו, יוביץ’ או בייל יוכיחו שהם מסוגלים למשהו.
אני חושב שדמבלה יפתח ולא אדאמה. כמו שסנטיאגו אמר, הוא יעשה טרור לקרבחאל, ויהיה לו גם למי למסור.
הרכב שלדעתי צ’אבי יפתח (אני מזמן הייתי זורק את דמבלה ליציע)
אלבה-גרסיה-אראוחו-אלבס
פדרי-בוסקטס-פרנקי
טורס-אובה-דמבלה

גאבי בטוח ייכנס כחילוף, כנארה גם אדאמה.

הסגל של ברצלונה -

פיקה בפנים.

דסט בחוץ, בעקבות הפציעה שספג מול גלטסראיי, בנוסף לרגילים: רוברטו, פאטי, אומטיטי.

תשנו את הכותרת ל"מארחים בברנבאו"

אתה עושה נאחס הפוך? אתם פייבוריטים ניר, אין איך לשנות את זה… לפחות תשמח מזה ומהאליפות שבכיס.

הוא כבר שכח מה זה לארח, אפילו אחרי שנתיים הוא חושש…מה רבו מעשיך מסי.

זה קרלו אנצ’לוטי, והוא כבר הצהיר שהוא לא יאבד את האליפות הזאת כמו שאיבד יתרון 3-0 במחצית בגמר הצ’מפיונס, הייתי אומר שהסיכויים שלכם לאליפות לא רעים בכלל.

אני שמח רק כשהשחקנים בסיבלס, וכמו שטיטי אמר, זה אנצ’לוטי ויש אליפות על הכף… זה לא שילוב מוצלח במיוחד בראיה היסטורית.

עוד פעם אתה מנסה את הניחוסים ההפוכים שלך, שמיותרים השנה?

אבל אתה חייב להודות שאני משתפר עם הזמן :wink: