מחזור 29: מה זה הדבר הזה?! דורסים את מדריד 4:0 בקלאסיקו (אובמיאנג 2X, פראן טורס, אראוחו)

נפסיד או ננצח, עצם זה שהלבנים נלחצים כבר עושה לי את היום.
תודה צ׳אבי.

כוסות רוח למת. בוא תנסה את זה בשנה הבאה, כשהפור של קומאן לא יהיה, ויהיה רק הפור של הלאנד ואמבפה, ואז נראה אם אתה באמת משתפר :wink:

גם לנו אם להגיד את האמת. להגיע אדיש לקלאסיקו, כפי שקרה בשניים האחרונים העונה, זו תחושה נוראית.

לגמרי.
וזה לא בגלל שהיינו לוזרים כמו כמה שהיינו משעממים מבחינתי.
כבר יותר מדי זמן שלא התרגשתי לפני קלאסיקו…

כרגע אני יושב על קוצים ורק מנסה להבין למה הזמן לא עובר.
וזה לא כאילו שאין לי מה לעשות, אני פאקינג עמוס בעבודה, רק שיש היום משהו כל כך הרבה יותר מרגש.

וכן, גם עונת הפורמולה נפתחת - שזה דבר מרגש בפני עצמו ואני מחכה ליום הזה כבר כמה חודשים. ועדיין הקלאסיקו בוער בי כמו שלא היה כבר הרבה זמן ומשכיח ממני כמה חיכיתי למירוץ של היום.

יאללה לתת בראש.

אגב, אני מסכים עם צ׳אבי. אין ספק שהלבנים פייבוריטים, ואין ספק שעדיין הם הולכים לירוק דם מול הקבוצה שלנו, והסיכויים הם לגמרי לא חד משמעיים.
זה לא יהיה משחק במעמד צד אחד.

אני לא מבין למה זה ברור שאנחנו פייבוריטים כשבנזמה בחוץ. האיש הזה יחד עם קורטואה זה 90% קבוצה. עוד 5% זה ויניסיוס ומודריץ’ ו-5% כל השאר.

כי כמו נגד פסז’ קרליטו כל דקה במשחק יכול ב’‘טעות’’ להעלות את ההרכב הנכון, גם בלי בנזמה עם פדה ו קמאבינגה אנחנו יכולים לחנוק את הקישור שלהם ולמנוע הנעת כדור, ואז כל מה שישאר להם זאת הגנה שמספיקה לפלייאוף תחתון בליגה שלנו.

! that’s my boy
:heart_eyes: you’re all fun fun fun :heart_eyes:

אני כל כך אהנה לחשוב עליכם הערב כשננקנק אתכם בברנבאו.

רק שמודריץ׳ לא ייפול מהרגליים מהמהירות של גאבי, אחרי הכל לא נעים לחטוף ככה מילד בן 17.

למזלכם אנצ’לוטי מאמן אותנו, כי עם ההרכב הנכון חצי ק"ג וזלין לא היה עוזר לגאבי נגד מה שקמאבינגה היה עושה לו.
אבל מה לעשות שקרלו ישאיר לכם 70% מהמגרש…

מה שהוא עשה עד עכשיו בקלאסיקו לא יעבוד הפעם, ההתקפה שלכם עכשיו יודעת לכבוש ומהצד השני אין בנזמה, אבל קרלו זה קרלו.

אפשר לחכות עם זה לסוף המשחק… הם עדיין קבוצה יותר טובה מאיתנו…

יש פה טראש טוק הפוך. אני מקווה שאתם מבינים שזה לא באמת עובד.

אנחנו לא באמת יודעים מה בארסה שווה וזה מבחן עבורנו. אני מודה שההרגשה שלי טובה מאוד לקראת המפגש (קפצו לי לא מאמין בנאחס) אבל יש לנו הגנה פגיעה וזה אומר שהמשחק יכול ללכת לכל כיוון.

לצערי עשרה מחזורים לסוף אני לא מפנטז על רמונטדה עונתית. קומאן חירבן לנו את העונה הזו ועשה לה וידוא הריגה. אני משוכנע שאם צ’אבי היה איתנו מאוגוסט ההתמודדות עכשיו הייתה קרב צמרת בין שתי אלופות בפוטנציה. לאפורטה פספס פה בגדול בעיניי.

ההרכב של ברצלונה -

מעניין מאוד.

אראוחו פותח יחד עם פיקה ואריק גארסיה בהגנה, בתוספת אלבה, מה שמוריד את אלבס לספסל.

דמבלה, פראן טורס ואובמיאנג בהתקפה.

ההרכב של מדריד -

ואלוורדה פותח במקומו של בנזמה.

אלאבה, נאצ’ו, מיליטאו וקרבאחל בהגנה.

פדה ואלורדה פותח במקום בנזמה, וזאת כבר מחשבה נכונה של אנצ’לוטי, חבל שלא המשיך עם הקו הזה ועלה גם עם קמאבינגה

צודק, תוקן.

השערה שלי, עם ההרכב הזה ומה שצפוי להיות ואריאציה של 4-4-2 אנצ’לוטי רוצה למנוע יתרון מספרי במרכז השדה ולהמר על המהירות רודריגו ו-ויני. כמו במשחק הקודם בליגה, לדעתי הוא שוב ינסה לנצח עם כדורגל ציני שמצד אחד ימנע מבארסה להיות מסוכנת, ומצד שני יגרום לדלל יותר ויותר את החלק האחורי. כמו שהקאדר ההגנתי שלנו נראה, אף אחד לא יכול להתמודד עם המהירות של ויני ורודריגו יחד.

נשאר רק לקוות שההתקפה שלנו תייצר שער מהיר כדי לשבור את תכנית המשחק הזאת.

מוזר עם אלבס … זה החלטה מקצועית? לא פציעה או משהו כזה?

הוא שם את אראוחו בצד ימין כדי לעצור את ויני. לא יודע אם זה יספיק וכמה פדרי או דמבלה יעזרו בלי לפגוע ביכולת ההתקפית שלכם. טורס לא היה צריך לפתוח במשחק הה לדעתי, טראורה מתאים יותר.

אולי הוא לא סומך על המהירות של אלבס מול ויניסיוס, ואולי הוא לא סומך על הנטייה שלו אולי לזרוק בהגנה, מול ויניסיוס.
או שהוא מוותר על אחד נוסף שמחזק את הקישור, בשביל להשאיר לדמבלה את הקו, ולהשאיר שחקן תמיד בהגנה, למקרה שהברזילאי יתחיל לרוץ.

או הכל ביחד.

הבעיה היא שאראוחו יצטרך לעבוד קשה בצד ימין, בזמן שמישהו אחר יצטרך לכפר על הליווי שגרסיה מעניק לשחקני יריב.

תיכף נגלה אם ההימור הזה צלח.

זה לא באמת נורא לכם “להחליש” את מרכז ההגנה כדי לעצור את ויניסיוס. זה לא שיהיה שם מישהו באמצע שיאיים עליכם יותר מדי. אני מאמין שאם בנזמה בהרכב בארסה עולה אחרת.

מה שמחליש את ההגנה זה לא אראוחו במקום אלבס, אלא אריק גרסיה.

ועכשיו ברצינות - @Aimarito ציין במקום אחר שזה יאפשר גמישות בין 4 בהגנה (כש-3 מהם קבועים מאחורה) ל-4 בקישור עם אלבה שמצטרף לעזרה מול הרביעייה הלבנה. מעניין אם זה אכן מה שיקרה.

זה הימור מעניין של צ’אבי. אבל ככה גם כל החלטה אחרת שהיה מקבל.

הייתי מתחיל עם דמבלה בשמאל, כדי לראות מי יקרע שריר קודם - הוא או קרבאחל.

גם אני לא מבין את הספסל של אלבס. אם המטרה לעזור מול ויניסיוס, שאראוחו יהיה בלם ימני.
לא מבין למה גרסיה בפנים ואלבס בחוץ. במיוחד כשאין להם את בנזמה.
אולי צ’אבי מתכוון לתקוף ללא הרף ולשחרר את אלבה למעלה. זה ההסבר היחיד שעולה לי לראש וגם זה מאולץ.

כל היריבות שלנו פרט לאתלטיקו לא ניצחו היום. גם אם נפסיד נישאר במקום 4 עם משחק חסר.