מחזור 29: מה זה הדבר הזה?! דורסים את מדריד 4:0 בקלאסיקו (אובמיאנג 2X, פראן טורס, אראוחו)

לפחות כל הקבוצות במירוץ על 2-4 למעט אתלטי הפסידו נקודות.

טוב, ניסיתי ואני לא מצליח להתרגש מהקלאסיקו. מרגיש שאין לנו מה להרוויח מהמשחק הזה.

טל אתה לא אמיתי. כבר שנתיים שלא התרגשתי כמו היום. הפסד היום לא ישנה הרבה אבל ניצחון יגיד המון.

לא יודע מה הוא דורש ומה הוא לא דורש, אבל צריך להסכים לכל מה שהוא רוצה כדי שיאריך חוזה. פספוס של RFA יהיה בכייה לדורות.

חוץ מזה - אובמיאנג זה רכש פסיכי. פסיכי. בטח ביחס למחיר ולזה שהגיע בינואר.

נ.ב. דמבלה - 0 במוח, 99 במה שיש לו ברגליים. לא חושב שאי פעם ראיתי שחקן עם כזו ניגודיות.

מה זה rfa?

Ronald Fucking Araújo

במיוחד שהדרישות שלו הם לגמרי סבירות. הוא בסה"כ מבקש שישוו לו את השכר למה שפאטי וטורס מקבלים…

אני שותק אבל בתוכי מתרגש.

מקווה שצאבי התחיל את השיחה במחצית עם מחיאות כפיים ואז צרח עליהם שזו ריאל מדריד, בבית שלה, ושלא יעופו על עצמם ויישארו מרוכזים.
ברצלונה איבדה כבר יתרון 3 מול סלטה אז מה זה לאבד 2 מול ריאל.

אני ממש נהנה מהמשחק. לא נגעתי בפלאפון פעם אחת במחצית, וזה אומר הכל. אבל הוא לא מרגש אותי כמו שקלאסיקו אמור. ריאל קבוצה על הפנים ועדיין הקלאסיקו הזה לפרוטוקול. תודה רבה תפוז רקוב.

בכל אופן, הטופ4 בכיס, וכל מה שנשאר לנו העונה זה אירופה. שם המשחקים כן מרגשים אותי.

עריכה: מה זה פראן???

עריכה: ישששששש פראןןןןןןן

הולי פאקינג ג’יזס און אה סטיק!

מה זה???

לא משנה :joy: :joy: :joy: :sob: :sob: :sob: :joy: :joy: :joy:

מותר לחגוג ? אני מפחד

איך הקבוצה הפתטית הזאת העיפה את מבאפה, ניימאר ומסי?
זה אפילו לא משחק גדול שלנו.

ריאל מדריד זוכה בכוכבית כתומה

אל תכעס עלי אבל אני חולק עליך, עד עכשיו זה משחק הכדורגל שאני הכי נהנה בו מאז סוף עידן פפ. אל תכעס אלי…

אובי אוכל את הכובע לגביו. איזה שחקן. למה לעזאזל ארסנל ויתרו עליו בחינם?

דימטרי שהמשחק הסתיים אני ישפוך מספיק רעל על הקבוצה המחורבנת שמתמודדת מולנו. רק שצלסי לא יעשו בושות ויזרקו אותם מהמדרגות.

אני מבין שאתה נהנה, גם אני, אבל זה כאילו אנחנו משחקים נגד קבוצת ליגה שלישית בגביע. 7-0 היה משקף יותר.
עזוב, אראוחו מנסה לדרבל על הקו, זאת השפלה.

אין לי מה לומר. וואו. לא ראיתי את זה בא.
מחזיר אותי שנים אחרונה.

איזה כיף

1. טראורה עכשיו במקום דמבלה ואנחנו בדרך לטניס נוסף…
  2. צ’אבי צ’אבי צ’אבי… עשה בנו כרצונך!

אנחנו סתם מורחים זמן - אין מאניטה בלי ז’פרן

אפשר להכניס את ריקי על התקן :slight_smile: