מחזור 29: מה זה הדבר הזה?! דורסים את מדריד 4:0 בקלאסיקו (אובמיאנג 2X, פראן טורס, אראוחו)

יש פה איזה ארכיון מהלך שיזכיר לנו מתי קבוצה סגרה פער של 12 בחודשים?

לאפורטה, בבקשה ממך, קח את החוזה של צ’אבי ותתחיל להגדיל את השנה שמסמנת מתי הוא צפוי להסתיים. תגדיל, אל תתבייש. אני אגיד לך מתי להפסיק.

אני לא רק אוכל את הכובע, אני גם קונה עוד אחד לארוחה הבאה.

4 שערים, כשבקלות זה היה יכול להיות 7-8, בתצוגת כדורגל ושליטה מוחלטת. לא רק שלא יכלתי לבקש יותר, לא יכלתי לדמיין אפילו את זה.

לא נראה לי קרה (היה פעם שאלה אם הפרש של 8 ) וגם לא יקרה.

אין לי מילים. אולי מחר יהיה אפשר לנתח יותר. אבל אני הייתי ספקן . אבל צאבי מאכיל לי את הכובעים. שלא יהיה ספק. הלואי שאני ימשיך ויאכל כובעים. זה כיף.

אם אני לאפורטה אני שולח בשתים בלילה הודעה לקומאן “ער?” ואז שהוא עונה כן אני מתקשר בשביל לפטר אותו פעם שנייה… :joy:

אנחנו כל כך הולכים להתגעגע לבוסקטס עוד שנה שנתיים שלוש. אלוהים ישמור, כמה שאנחנו הולכים להתגעגע אליו.

אני עדיין חושב שזה לא היה המשחק הטוב ביותר שלנו בעידן צ’אבי.
הכי מהנה, כן, כי זאת ריאל. אבל נגד אתלטיקו ונגד נאפולי ונדמה לי נגד בילבאו היינו יותר טובים.
משחק טוב מאוד שלנו, כן, אבל לא יוצא דופן.
מול ריאל הזאת כל מסירה פשוטה חותכת הגנה, ומגיעים להזדמנויות שוב ושוב. בהתקפה רק ויניסיוס עשה קצת בעיות, אבל הוא לא יכול לבד. לאראוחו הייתה עבודה, אבל לא ראיתי את שאר ההגנה שלנו עושה משהו יוצא דופן.

ציון דרך מצוין והרבה בטחון לעתיד. אנחנו חוזרים לצמרת.
אובמיטאנג באמת פנטסטי. אם ימשיך ככה, אני אבכה פחות שהאלנד יקר מדי. ישמ לנו אשכרה חלוץ אמיתי.

תכניס בחישוב שלך את רמת היריבה. (בתאוריה בסדר) עד היום פגשת נאפולי המביכה אתלטי הלוזרית. וזהו. ריאל מדריד עם כל הביקורת היא עדיין הקבוצה הכי חזקה שפגשנו עד עכשיו ועוד בבית שלהם.

אבל בסדר, זה קטנוני מצידי. אני באמת נהנתי בצורה שלא תאפשר לי לישון בלילה הזה. מותר להספים?

צריך לשלול מריאל את התואר .

dovi

כל הכבוד :slight_smile:

wanna rephrase that buddy?..

יוסי אל תתבייש . שוט שוט שוט. חחח

זה לא בסדר שהטלוויזיה הספרדית לוקחת צד…

הנה הציטוט המלא -

אני לא חוזר בי ולא משנה מילה אחת.

@Eyal חשב שאני מנסה לנחס, היה ידוע מההתחלה מה קרלו מתכנן.

לקחתי את הנאחס ההפוך שלך, והפכתי, ככה שניחסתי את הנאחס המנוחס שלך. בקיצור -
200 (4)

כבר כמה חודשים שאני נהנה מבארסה שהולכת ומשתפרת.

למשחק הזה באתי עם ביטחון. אמנם הלבנים היו פייבוריטים, אבל באנו להסתכל להם בלבן של העיניים. המוזר היה שהשחקנים שלנו לא פגשו מבט בחזרה. ריאל התחילה כמעט מובסת ותוך רבע שעה זה כבר היה גמור. צ’אבי עושה בית ספר לכדורגל שכל אירופה יכולה עכשיו לראות.

לא, אני לא מתכוון שאנחנו הקבוצה הטובה באירופה, אבל לדעתי אנחנו יכולים החל מהשנה הבאה או זו שאחריה להיות מועמדים לגיטימיים לגביע עם האוזניים הגדולות. ויותר מזה, אנחנו מאותתים לכל שחקן שרוצה להגיע על פרוייקט מלהיב במיוחד. אההמ … האלאנד…

היה דיון לפני כמה שבועות על כך שלקומאן לא היו החיזוקים שצ’אבי קיבל בינואר. הגבתי על הדיון הזה, ועדיין אני מסתובב עם תחושה של פספוס. איך אפשר בכלל להשוות?
אז הנה, אנסח זאת מחדש. @Tal_rmcf אתה מתלונן שלקומאן לא היה טורבו שצ’אבי קיבל בינואר, ולכן ההשוואה לא הוגנת. האידיוט אפילו לא הבין איפה מתניעים את המנוע, אני לא מבין מה רצית שהוא יעשה אם היינו נותנים לו טורבו.

ועל כל פנים, את השיפור בקבוצה ראינו עוד לפני החיזוקים של ינואר. הן בשיטות האימון והן בצורת המשחק. אלא מה? לוקח זמן לבנות כושר. בהתחלה עם צ’אבי נתנו מחצית טובה אחת ובשניה ניקנקו אותנו. אח"כ זה הצטמצם לחצי שעה של ניקנוק. ואז לרבע שעה, והיום אנחנו שולטים לאורך משחק שלם. זה לא קשור רק לחיזוקים.

מאותה סיבה שאנחנו ויתרנו על מסי. אובה שחקן עצום, אבל בלי קבוצה שתשחק לידו כמו שבארסה משחקת עכשיו הוא לא היה כובש את כל השערים האלה. לחילופין, לפני ההגעה שלו לוק דה-יונג פתאום התחיל להראות לנו כמו סופר-סטאר. צ’אבי ידע להשתמש בתכונה הטובה שלו (חוש לשערים בנגיחה) ולנצל אותה לטובתו ולטובתינו. הוא גאון. גאון, אין מה לאמר.
הקבוצה הזו טובה מסך חלקיה. יש לה ערך מוסף. חלק מהגאונות היה להתאים את החלוץ הנחוץ, כמו הביטחון שהוא נותן גם לפראן והעובדה שהאחרון מתחיל לגמול לנו גם בשערים. אבל אם לא אובה, היה מגיע כנראה חלוץ מתאים אחר. כשהקבוצה משחקת עם יפילוסופיה ברורה ועובדת, הזהות האינדיבידואלית חשובה פחות.

ואגב אייל, לקח לי זמן להבין שאתה מדבר על אראוחו ולא על חידוש חוזה לדמבלה.
השילוב שלו עם אובה והחניכה שלו מצ’אבי מזכירים לנו למה שילמנו עליו כזו כמות לא מוצדקת של כסף. הוא שחקן טוב, גם אם משה ישנא אותי על זה.

אני לא טוען שצריך להוריד את המכנסיים ולתת לו כל מה שהסוכן שלו מבקש. כלל וכלל לא. אבל אני כן אשמח לראות אותו מאריך חוזה.

אני באופוריה.
לא זוכר כמה שנים עברו מאז שהתרגשתי ככה לפני משחקים. לא מאמין שיש לנו עכשיו פגרה של שבועיים על הפרצוף שלנו. מה עושים???

אגב, אני באמת לא יודע מה יותר מפתיע: שההתקפה עובדת כמו מכונה, או שההגנה מתפקדת.

מאז תחילת פברואר, נתנו 6 רביעיות ב11 משחקים (ממוצע של כמעט של 3 שערים למשחק)

מאז תחילת מרץ ספגנו 2 שערים בחמישה משחקים. גם במשחק האחרון של פברואר לא ספגנו.

מבחינה ענינית ואני חושב שזה פעם ראשונה שאני כותב את זה כי אני שונא פגרה של נבחרת, אבל זה מצוין שיש פגרה עכשיו. בדרך כלל אחרי כזה משחק קשה לרדת עם הראש לקרקע. שבועיים מנוחה היה קל יותר . וגם לנו בתור אוהדים, היה יותר זמן לשמוח עכשיו.

לא מאמין שאני כותב את זה אבל פגרה יכולה לעשות לנו טוב.

לגמרי. צ’אבי צריך לתת להם לחגוג שבוע, ובשבוע הבא להראות את ה5-1 של פרנקפורט על באיירן ולהזכיר להם שאנחנו מרחק 180 דקות מלסיים את העונה הזאת בלי כלום.

אם אתם חולמים שצ’אבי יעשה את מה שזידאן עשה אז כשהגיע בחצי עונה(סגור פער של 12 עד לנקודה בודדת) פגרה זה הדבר האחרון שאתה מקווה שיהיה, עכשיו ריאל מקבלת הזדמנות לאסוף את השברים, לתת לבנזמה להחלים ולחזור מוכנים, אם היה משחק אמצע שבוע ועוד משחק ליגה קשה בשבת לריאל זה היה עדיף מבחינתכם.

לא יקרה, לא תהיה הדבקת פער של 9-12 נקודות ב-10 משחקים. צריך לנצח כמה שיותר כדי להבטיח את המקום השני-שלישי, לצבור מומנטום (גם בשביל האירופית), להחזיר את השם, ולמשוך קהל ושחקנים.

האליפות לא תגיע השנה, זה אבוד.

ולא, זה לא בקטע של נאחס. זו פשוט האמת.

איפה קראת שאני חולם את זה? אתם אלופים. הניצחון הזה הוא בשביל שנה הבאה.

את זה גם כתבתי לפני המשחק. חשוב היה לקטוע את רצף ההפסדים לכם . אליפות לא ניקח. אפילו אנצלוטי לא מספיק רע בשביל זה.

גם אנחנו לא חלמנו אז, עונה גמורה זידאן מגיע ופתאום מ 12 הפרש לנקודה הפרש ונשארו עוד 4 מחזורים לסיום העונה, בסוף מסי דאג שהכל יהיה בסדר, אבל הכל אפשרי.
אחרי תבוסות כאלה ריאל הייתה רגילה לאבד נקודות, אם הייתי אוהד ברצלונה הפגרה לא מגיעה בזמן. כאוהד ריאל אני מברך על זה שאין בקרוב משחק ליגה.

דיברתי עם אנצ׳לוטי.
הוא מוסר לך בתגובה: “Hold my beer”.