גביע המלך :: מביסים את מדריד בהילוך ראשון, 3-0 בברנבאו, הפנים לגמר

אין לי בעיה לא עם ההרכב ולא עם הסגל, אבל גם בהרכב הזה , אסור לנו להראות בצורה הזאת. בכל מקרה, לבנטה קבוצה נהדרת.
כולם יגידו הרכב מחליפים, אני יגיד שהצורה שלבנטה פתחה היא היתה זהה לצורה שהיא פתחה נגדנו בליגה. ההבדל הוא שאז המזל הציל אותנו. הפעם המזל נגמר.

בכל מקרה, אין לי בעיה, אם להגיד את האמת שנודח בגביע. המטרה האמיתית ידועה.

ג’ייסון מוריו, נלסון סמדו, צ’ומי, חואן מירנדה - ההגנה הזו לא שיחקה בעונה הנוכחית

הרכב שכולל את דמבלה, מלקום, קוטיניו, וידאל, בוסקטס, סמדו וסיליסן? איזה שחקן של לבאנטה בכלל מתקרב לקאליבר הזה? הבעיה לא רק בהגנה (מוריו, צ’ומי ומירנדה ביחד? ברצינות?), אלא בעובדה שאנחנו לא נראים מספיק טוב במרכז המגרש ומעלה. הייבוש של מלקום וקוטיניו הוא רק אשמת המאמן. העובדה שאין תכנית משחק ברורה היא אשמת המאמן. לא ברורה לי ההתפרקות הזאת.

ו(עוד) מילה רעה להנהלה - המאמן רוצה לתת מנוחה ל9 שלו, ואין לו אפשרות לשים את מוניר (אני יוצא מנקודת ההנחה המאוד לא ברורה מאליו שאולי וואלורדה היה נותן לו לשחק) בהרכב. ביזיון.

אם מדובר במשחק רגיל ברור לכולנו שהוא לא היה עולה בהרכב כזה. מבחינתי לתת ללבנטה לעלות שלב. מגיע להם יותר לנו.

את התחת של ואלורדה מצילים כל הזמן השחקנים שהוא מייבש או גורם להם לאבד ביטחון.

דמבלה יובש שנה שעברה? השנה הציל אותנו בליגה בנקודות חשובות בהתחלת השנה.
מלקום ? גול קריטי בחוץ נגד אינטר.
דניס סוארז? עשה את המהלך שהוביל לפנדל.

התעצבנתי מהחילופים של צ’ומי ומירנדה. הם היו גרועים כמו שאר ההגנה, אבל רציתי שיקבלו ביטחון. בני 18 ו 19 בסה"כ, הבטחון יותר חשוב מעוד גול של לבנטה. הייתי מעדיף להפסיד 2-0 ושיסיימו את המשחק. ממילא מסי יציל לנו את הגומלין.

די אהבתי את מה שראיתי ממאלקום. קיצוני קלאסי, ולמרות הייבוש והפציעות הוא השתדל מאוד. אני מוכן לסלוח לו החמצות , לא הייתי מוכן לסלוח אדישות. לא רוצה למכור אותו, הוא רק בן 21.

מוניר בסביליה,
מלקום מחוץ לסגל,
אבל היי, פיקה יעלה למעלה וישחק כחלוץ אם נהיה בפיגור בדקות הסיום.

אחלה מאמן, אחלה הנהלה.

ואם מוניר ומאלקום היו זמינים, היית שם אותם על חשבון דמבלה או קוטיניו או סוארז? כשצריך ניצחון?

הנקודה היא שאן לנו חילוף התקפי. אם מישהו מהחלק הקדמי נפצע או מורחק, אנחנו נשחק עם פחות שחקני התקפה.

לשלוח את מוניר בשביל מליון אירו זה מחדל של ההנהלה. להשאיר את מלקום מחוץ לסגל זה מחדל של המאמן.

כמו שמוניר ומאלקום נראו, אין לנו חילוף התקפי גם כשהם בסגל.
מוניר עזב מרצונו. בארסה הציעה לו חוזה והוא סירב. וולורדה דיבר על זה, שברגע שנודע שמוניר מסרב לחתום , ההנהלה אסרה לשתפו.
מאלקום לא בסגל כי הוא כנראה תיכף לא יהיה פה. גם אני לא הייתי מסתכן עם פציעה אפשרית.
הבעיה היא לא עכשיו. הבעיה הייתה בקיץ, כאשר לא החתמנו שום חיזוק התקפי ראוי.

איזה פאדיחה . יכול להיות שאנחנו בעיצמו של צרישב 2, אני יתן לבארסה מניה להסביר:

"קאסו צ׳ומישייב, ובלגאן בהתאחדות, הנה הסיפור:

1. החוקים שונו ושחקן שהורחק בליגה, יכול לשחק בגביע. מדריד עשתה את זה עם לוקאס ואסקס נגד לגאנס ובארסה עשתה זאת עם צ׳ומי.

2. בהתאחדות הספרדית אמרו שהכל בסדר, אבל אז התהפכו והפנו את בארסה לסעיף 56.3 בחוקה שאומר ששחקן נוער/קבוצת מילואים לא יכול לשחק במסגרת אחרת עד שלא מילא את עונש ההרחקה שלו במסגרת המקורית שלו. ופה בארסה ביצעה עבירה לפי התקנון.

3. הזמן של לבאנטה להגיש תלונה עבר (היה צריך להיות 48 שעות אחרי המשחק הראשון), אבל בהתאחדות אומרים שהם יבדקו את זה. בלבאנטה אומרים שהם יגישו תלונה."

זה ההרכב רק בשביל לצאת לידי חובה:

הסתיים המשחק . התוצאה היא 3 :0 . האם יש סיכוי שירחמו על ברסה?

זו סוגיה משפטית, במועדון בטוחים שהם יצאו בסדר ומחר העירעור ידחה. לטעמי, אם ברצלונה עברה על החוק, אין מקום לרחמים או סלחנות. ואנחנו צריכים להיענש. נראה מחר לפני ההגרלה.

לפרוטוקול, ניצחון קליל של ברצלונה (שער עצמי דמבלה ומסי). ארתור במשחק מושלם וסמדו מוכיח שהוא המגן הטוב יותר.

יש לי הרגשה שלבאנטה שיחקו בהרגשה שמחר העירעור שלהם יתקבל.

חבר הנהלה העביר אתמול ביקורת ברדיו על וואלורדה כשאמר ש"הוא לא יכול להתלונן שהוא צריך חיזוק להתקפה ובאותה נשימה לספסל את מלקום".

אני האחרון שאצדד בחברי ההנהלה המושחתים שלנו, אבל וואלורדה הוא לא פפ, הוא לא קלופ והוא לא מוריניו. הוא צריך לעבור עוד הרבה כדי שתהיה לו הפריבילגייה לספסל שחקן כשרוני (שהציל לו את התחת מול אינטר) ולהתלונן שהוא לא מקבל חיזוק להתקפה.

וואלורדה מרגיש שמותר לו לעשות מה שהוא רוצה. בבילבאו היו שולחים אותו להסתכל בקבוצת המילואים, או להסתכל על משרות פנויות בחנות הצילום הקרובה. בברצלונה אין אף אחד שיעמוד מולו ויגיד לו “חביבי, השתן עלה לך לראש, תרגיע ומהר”

אני לא אוהב את וואלורדה, לא את שיטת המשחק שלו ולא את ניהול הסגל שלו, אבל הוא ממש לא אשם בכל מה שהולך פה, בדיוק כמו שגומש לא היה אשם בזה שהוא שחקן פח. תמיד יש מישהו מעל שנותן את היד למחדל הזה להמשיך להתמשך, והוא זה שצריך ללכת הביתה.

כשהמשפט הזה נאמר על מועדון שהיה בטוח שהערעור שלו יתקבל, ואז קיבל באן העברות, שהיה בטוח ש"לא יהיה כלום כי אין כלום" בעניין העלמת המס של עסקת ניימאר, שהיה בטוח שניימאר יישאר אצלנו ולא יעבור לפריז ועוד אינספור דוגמאות, אני ממש ממש לא אופטימי לקראת מחר.

איך אתם יכולים להתלונן על חיזוק התקפי כשיש לכם את דמבלה, מסי, סוארז, מלקום וגם קוטיניו לצורך העניין? יכול להיות אני מפספס משהו?:thinking:

מאלקום לא בתכניות של המאמן שלנו. בקוטיניו אנחנו רואים קשר. לכן אנחנו מתלוננים שיש לנו רק 3 שחקני התקפה ל 3 עמדות.

מדווחים שהעירעור של לבנטה נדחה, בטענה שהייתה צריכה להגיש אותו תוך 48 שעות מהמשחק הראשון.

רישמי:

העירעור של לבאנטה נדחה, .

היריבה בשלב הבא היא סביליה ומוניר שכנראה בחוק מרפי ידיח אותנו… מפגש ראשון בפיחואן והשני בבית…

הסגל למשחק מחר (רביעי 22:30)

מסי ובוסקטס מחוץ לסגל בשביל מנוחה, ריקי אוריאל בוסקטס ובואטנג בפנים. הרגשה שלי שולוארדה נפל האסימון והוא שם את הגביע בעדיפות שלישית.

מעניין כמה אנשים באמת זוכרים שיש משחק עוד שעה חחח