גביע המלך :: מביסים את מדריד בהילוך ראשון, 3-0 בברנבאו, הפנים לגמר

ידעתי שהמאמן הזה לא יתן לדה יונג לשחק :rofl:

ועכשיו ברצינות, אין לי מושג מה זה ההרב המוזר הזה. רוברטו מגן שמאלי? אלניה בהתקפה? ולמה קוטיניו לא פותח?

הרכב גדול. סוף סוף זריקת זין ראויה בגביע אחרי שנים שאני מבקש.

גם זריקת זין יכולה להיות חכמה, לא צריך להפסיד בכוונה.
לדוגמה: לא לשים סרג’י, שחלש מאוד כמגן בצד ימין, כמגן שמאלי.
לדוגמה: לתת לקוטיניו שגם ככה מתייבש דקות משחק.
לדוגמה: לא להמשיך לטחון את ראקיטיץ’ בעוד מסגרת.

אז מי היית מציע לשים מגן שמאלי? מיראנדה הגולם? ורמאלן? או לטחון את אלבה השחקן השני הכי חשוב בקבוצה במפעל זניח?

אני בספק שרוברטו יהיה יותר טוב ממירנדה.

הבעיה, שמסי לא מבין את הרמז, בקאמפ נואו הוא ישחק ויתקן כל תוצאה רעה שנעשה הערב…

אם שניהם גרועים באותה מידה אז זה לא מעניין.

בנוגע לרקיטיץ’, אין ספק שהסיפור איתו מוגזם לכל הדעות אבל הנושא הזה נטחן ונלעס פה, ואני רוצה להסתכל על שלושת רבעי הכוס המלאה ועל השינוי שקורה השנה. סוף סוף לפחות במשחקי חוץ אנחנו נותנים כמעט לכולם מנוחה, אם נצליח ככה יופי, אם לא אז לא נורא. הגביע הזה לא באמת מעניין אף אחד.

משה, עדיף שמסי ישחק משחק אחד מאשר שניים, ואחרי שנח בליגה 60 דק וגם היום, זה בסדר שישחק בגומלין.

אני פשוט באמת ובתמים לא רוצה שנמשיך במפעל הזה, סתם מעיק. מקווה שמסי יבין את הרמז שבוע הבא.

איני מבין, למה אתם רוצים שנזלזל במשחקי גביע? זה בכל זאת תואר

כי יש מפעלים הרבה יותר חשובים ממנו? כי אני לא רצה לשחק בגביע כמה ימים לפני מפגש נוקאאוט בצמפיונס?

היתה תקופה שזה היה מפעל חשוב, בטח בגלל שזוכרים את השנים היבשות שלנו, אבל אחרי 4 זכיות רצופות , אני רוצה שנתמקד במפעל שכבר כמה שנים טובות אנחנו מודחים ברבע גמר…

כמו שפויול אמר ברש גלי בסוף העונה שעברה- בארסה צריכה להגדיר מחדש את סדרי העדיפויות שלה. הגביע זה למחליפים.

גם אם נעוף עכשיו, נחסוך בסה"כ 3 משחקים. והתאריכים של חצי- וגמר לא קרובים לצ’מפיונס.
אני מעדיף שהמחליפים יתאמצו, ינצחו וימשיכו לקבל קרדיט. מקסימום עם עזרה של מסי לחצי שעה פר שלב.

מי שלא מכבד מפעל חשוב כמו “גביע” - לא ראוי שיכבדו אותו.
זכייה בגביע זה שמחה וזה מתן בטחון לשחקנים. בנוסף, לבארסה הכי הרבה זכיות בגביעים וכדאי מאד שתיבנה כאן מסורת מפוארת של זכיות בגביע.
הגישה של ואלורדה שגויה מיסודה לדעתי.
דווקא במשחק הראשון מבין השניים - צריך לפתוח ולשחק בהרכב החזק ביותר ולנצח כדי להכריע את הדו קרב. הרבה יותר טוב לחזור הביתה לקאמפ נו לאחר נצחון, ואז אתה גם יודע בדיוק עם איזה הרכב לעלות במשחק הגומלין.
ואלורדה “זרק מגבת לבנה” לזירת האגרוף לאות כניעה בכך שעלה עם ההרכב שעלה.
בארסה נוסדה בשנת 1899.
אני בספק אם אי פעם בארסה שיחקה עם שלישיית חוד אנמית ואימפוטנטית כזו כמו אתמול: מלקום, בואטנג, אלנה.
אוי לאותה בושה !
ממי בדיוק ואלורדה ציפה להבקיע ? בטוח שהוא חשב שנבקיע לפחות שער חוץ אחד. ממי הוא בדיוק ציפה לעשות זאת ?
ללא קשר למשחק של אתמול, יש לו מעט שחקנים בבארסה - לצערי - שלא מתאימים ללבוש את מדי הבלוגראנה או שנמצאים בכושר ירוד ביותר.
רשימה:
לא מתאימים:
נלסון סמדו, ארתורו וידאל, בואטנג (מאיפה בדיוק הנחיתו לנו אותו ? שבארסה תיקח שחקן מקבוצת תחתית כושלת וחלשה כמו סאסוולו ?), מלקום.
לא בכושר כבר זמן רב:
פיקה (5 שנים), סרג’יו רוברטו (לא מתאים להיות מגן בכלל ולדעתי לא מתאים בשום תפקיד - שחקן מוגבל ביותר ללא שום יכולות טכניות), רקיטיץ’ (כבר שנתיים קטסטרופה), בוסקאטס (הולך ונחלש), קוטיניו (כבוי לחלוטין - לא הסתגל לליגה הספרדית ולבארסה לגמרי - ניצוצות פה ושם אבל בדרך כלל כבוי - לא תורם לנו כלום)
בסדר גמור:
טר שטגן, לנגלה (יש מקום לשיפור), ארתור (פשוט מצוין - שחקן שעבורו משלמים כרטיס), לואיס סוארז, ג’ורדי אלבה.

על מסי חבל לדבר.
לאור הרשימה הנ"ל תבינו כמה שחקנים אני חושב שיש להחליף.
ההפרש ביכולת של הקבוצה עם לעומת בלי מסי זה 75%. ללא מסי, בארסה תדשדש באמצע הטבלה ואולי למטה מכך.
מוזמנים להגיב.
יום טוב לכולנו !

איך אני אוהב אוהדים עם פרופורציות (לא באמת). פשוט נחליף 15 שחקנים וזהו. מה הבעיה, איך לא חשבנו על זה עד עכשיו.

בואו נהיה כנים. לאף אחד לא באמת חשוב הזכייה בגביע. כולנו התעניינו אתמול יותר בחדשות לגבי דה יונג מאשר המשחק.
בארסה זכתה בגביע 3 פעמים ברצף לדעתי (אם אני זוכר נכון). ו30 סך הכל. מסורת מפוארת יש מזמן.

[quote=“helchanan, post:54, topic:842”]
מי שלא מכבד מפעל חשוב כמו “גביע” - לא ראוי שיכבדו אותו.
[/quote

יש סיבה שמעט מעוד קבוצות בארופה לוקחות טראבל באופן כללי, וזה לא בגלל מזל או שהם לא טובות.

זה מה שנקרא סידרי עדיפות. ליברפול למשל עשתה אותו דבר לפני כמה שבועות בגביע. סיטי עולים בהרכב מישני… אבל לשחרר קלישאות באויר זה תמיד קל.

והדוגמה הכי טובה לכמה חשוב לרכז כוחות במפעלים היותר חשובים זה ריאל, אחת הסיבות שהם זכו באלופות בזכיות האחרונות שלהם, שלמעט שנה אחת, בכל השנים שהם זכו, הצמפיונס זה היה היה המפעל היחיד שהם רצו בו במאני טיים.

הבעיה מבחינתי, זה לא הרוטציות של המאמן, זה איך אנחנו נראים במשחקים האלו. בכל אחד מהפסדים האחרונים בגביע. ההרכב היה מספיק טוב בשביל להראות יותר טוב ממה שנראינו.

משחק ההגנה שלנו השנה זה שערוריה אחת גדולה. הפייק ניוז שלך לגבי פיקה קיצוני ודי מעצבן, אבל אי אפשר להתעלם שהשנה הראש שלו פשוט לא בברצלונה. אתמול בשער הראשון, הוא פשוט שכח שהוא בלם.
מאוד מקווה ששנה הבאה תהיה לו תחרות בריאה בהרכב, ולא לנגלה ומוריו זה לא תחרות בעיני. דה ליכט כנראה הוא מטרה יותר חשובה מדה יונג.

דרך אגב, שי מבארסה מניה העלה כמה נקודות נכונות:

“4. אם הגביע לא חשוב, תריץ הרכב לגביע ותקווה לטוב, אין בעיה. אם הגביע כן חשוב, למה להכניס את עצמנו לבור ואז בגומלין לשרוף את כל האונסה ב-300 אחוז בניסיון לרמונטאדה - ואז לקבל את ולנסיה במשחק לא פשוט בליגה בו כן תעשה רוטציות?”

"6. מילה קטנה לאוהדים החדשים שמצפים להתחרות על כל התארים. יש איזה קונספט שגוי שרץ אחרי הטריפלטה הראשונה בו בארסה חייבת לזכות בכל התארים ולשחזר את ההישג המדהים עוד פעם ועוד פעם. זה לא עבד ככה לפני הזכייה ב 2009 - לפני זה בילינו עשור שלם בהדחות סדרתיות בגביע ולא הגענו לגמר אפילו פעם אחת. הגביע היה מיועד בדרך כלל כבמה לאלה שלא מקבלים מספיק דקות ואם מגיעים לחצי הגמר, אז מתחילים לקחת אותו ברצינות. "

אין לי בעיה ברוטציות, אבל למה הוא לא מסוגל להחליט באופן מלא על זה? למה לשחק בהרכב מישני בליגה וגם בגביע?

מבחינתי, לשחק בהרכב חזק מול גירונה וולנסיה ולעלות בהרכב מישני ביום רביעי…

אתה טרול או מה? כי זה טרולינג משובח ביותר.

ורק בשביל ההבהרה -
@helchanan זו בהחלט הפעם האחרונה בה אתה מופיע משום מקום, יורה הודעה חסרת סדר ותוכן מחוזקת בטרולינג. הפעם הבאה תהיה קלה מאוד על ההידק.

ככה הוא היה תמיד, עוד בפורום הקודם. מגיב פעם בכמה זמן, הודעה ארוכה שהכל חרא ואז נעלם עד הפעם הבאה. כשהגיע לפורום עוד ניסיתי להתדיין איתו, אבל היום אני אפילו לא טורח לקרוא.

עקרונית אין לי בעיה עם לעוף מהגביע. אנחנו אחרי 4 גביעים רצופים ו6 בעשור באחרון, והגביע תמיד היה המפעל בעל החשיבות הנמוכה ביותר.

הבעיה שלי היא שאין קשר בין ההצלחה בגביע לבין ההצלחה באלופות. סוארז וראקיטיץ’ שמגיעים בלי ריאות לישורת האחרונה עדיין נחטנים, מסי בכל מקרה יסגר ע"י 10 שחקנים, והקישור הבלאי שלנו (לא ארתור, לא אתה) בכל מקרה לא יצליח לייצר כלום במאני טיים כשמסי יסגר הרמטית. סאג’י רוברטו ימשיך לפתוח ולהיות פורפרה של כל שחקן בעל מהירות נורמלית באגף, וההגנה שלנו תמשיך להיות מסננת.

מה שקרה זה שירינו לעצמנו ברגל במפעל הכי פחות חשוב, אבל מאידך אנחנו נראים כמו חרא ולא תהיה לזה השפעה על המפעל שאנחנו הכי רוצים השנה.

וואלורדה חלש, הוא לא יודע לנהל רוטציה. הגביע זה לא מקום להקיא מצורעים. הגביע זה מקום בו אתה יכול לשחר עם שחקנים שמשחקים גם ברגיל בקבוצה, רק פחות מההרכב הראשון המובהק.

אני ממש אוהב את העובדה שכמה שהפורום הזה מקצועי ואינטלקטואלי הוא לא שונה בכלום מהחברה כמו שהיא מתנהלת בעולם האמיתי.

אלחנן ושוסאקו רשמו בערך את אותה הודעה. אבל מה? אחד הוא טרול והשני הוא משתמש ותיק ומכובד…

שוסאקו יהיה פה כדי לבכות על הרוטציות של ואלוורדה והייבוש של מוניר גם אם העונה הזאת תיגמר בטרבל.