מחזור ראשון: פותחים ברגל ימין עם 3-1 בויגו (קארים, קרוס, לוקאס)

לדעתי בכלל צריך לקחת את השעון מהשופט ולתת לאדם מסוים בצוות ה-VAR אחריות על השעון. זה לא הגיוני שיש משחקים שבהם הזמן נטו ששוחק כדורגל הם 46 דקות ויש משחקים שהיה כדורגל 56 דקות. הנה דוגמה מהמחזור הראשון באנגליה.

יש תיקונים קלים בחוקה שנכנסו לתוקף העונה וימנעו בזבוזי זמן. שחקן מוחלף צריך לצאת מהנקודה הקרובה ביותר, בעיטות שוער לא צריכות להילקח שנית כאשר שחקן מאותה קבוצה ברחבה. זאת התחלה טובה, רק שיש דרך מאוד פשוטה למנוע בזבוזי זמן - פשוט לתת לאיש צוות שיושב בחוץ לשלוט בשעון. שופט צריך להיות מרוכז במשחק עצמו.

או לעשות כמו בכדורסל למשל, שעון עוצר כשהכדור לא במשחק. ככה אין שום אינטרס לבזבז זמן.

זה נגיד, יהיה נורא, אנחנו נראה יותר פרסומות מכדורגל, תשים לב מה קורה באנביאיי. אתה כבר לא רואה משחק.
משחק של שעה וחצי גג שעתיים לוקח שלוש שעות במקרה הטוב.

לא התכוונתי שיהיו פסקי זמן. המשחק צריך להיות משוחק כרגיל.

ואז יהיה אינטרס משותף של שתי הקבוצות לקחת את הזמן בכדורי חוץ כדי לנוח.

מולינה מחטאפה מורחק באדום ישיר מול אתלטיקו בעבירה דומה למודריץ למרות שכל מי שיש לו זוג עיניים רואה שהוא בכלל לא רואה את השחקן ואת הרגל ולא חשב בכלל לדרוך עליו.

חוק מטומטם בקטע אחר.

והנה התקדים של מודריץ’ מאתמול גובה קורבן ראשון. מולינה מורחק על אותו הדבר בדיוק נגד פארטיי. מעניין באיזו דרך אלגנטית יסבירו את ההתעלמות מזה בפעם הבאה. פאקינג דקה 38, הרס את המשחק.

טעות שלי. מצאו דרך מהירה יותר - לודי מורחק בדקה ה-41. הפעם בלי ואר.

אני חושב שיש הבדל מהמקרה של מודריץ.

מודריץ ניסה ללכת לכדור ופספס. אני לא חושב שזה מצדיק אדום אבל אני יכול להבין את הטענה ששחקנים יחשבו פעמיים אם לשלוח רגל כי זה יכול לגמור לשחקן ולקבוצה שלו עונה ולפעמים קריירה.

מולינה רץ אחרי פרטה, לא ניסה לשלוח רגל והוא בכלל הסתכל לכיוון אחר ובמקרה דרך עליו.
לא רואה שום סיבה שזה יהיה אדום, השופט נתן לו צהוב מוצדק והיה צריך להסתפק בזה.

אתה לא באמת מתקטנן איתי על ההבדלים האלה נכון?
שניהם דרכו על שחקן יריב בלי כוונה ותוך כדי משחק. בשניהם ההילוך האיטי שראו בואר נראה כמו נסיון לסיום קריירה בואכה רצח. בוא נגיד שזה חריג שזה קורה פעמיים באותו מחזור, אבל יש, נניח, עשרות כאלה בעונה? לא הגיוני בחיים לתת על דברים כאלה אדום כי זה לא ייגמר.

למה? שחקנים לא רוצים ללכת הביתה מתישהו?
מה עדיף, מצב כמו בגמר הדסימה שאתלטיקו בזבזו איזה 200 דקות?

בטח שרוצים, אבל שים לב שכיום כשהתוצאה נוחה לקבוצה מסויימת, השחקנים מבזבזים זמן גם כדי לקחת כמה נשימות. לקבוצה בפיגור יש אינטרס לזרז עניינים, ואם יעצרו שעון אז גם לה לא יהיה אכפת לקחת את הזמן ולנשום קצת.

הלוואי שהמשחק ישוחק על פי שעון, 60 דקות נטו. אולי אפשר להקציב זמן מסויים גם להוצאות חוץ וכולי (ואלו גם דברים שתלויים בעיקר בילדים שמביאים כדורים, שכידוע עושים הכל כדי לחרפן את הקבוצה האורחת בדקות הסיום)

מסי סוארז דמבלה ופליקס נפצעים

זינדין זידאן:

מישהו פה אמר ‘התחת של זידאן’?

ואצלנו הזאר ואסנסיו פצועים. כל ההתקפה של הליגה פצועה.

בדיוק, לא צריך לרחם על אף אחד.
אסנסיו והזאר הם 2 השחקנים שהיו אמורים להיות המובילים בהתקפה לצד הזאר והם לא איתנו כרגע, בנוסף לרודריגו שפצוע וברהים שלא עשה איתנו הכנה.

לדעתי הכניסה הזאת בבנזמה הייתה שווה אדום לא פחות מהדריכה של מודריץ’.

אגב היו עוד שתי דריכות על העקב במחזור הראשון שלא הסתיימו בכרטיס אדום. חוסר העקביות הזה מרגיז.