רבע גמר האלופות :: 3-1 על ליברפול בדי סטפאנו

מישהו יכול לשתף לינק בבקשה? Ronaldo7 כבר לא מציעים לינקים.

https://soccerstreams-100.com/

סוף סוף יצאה לי איזו תגובה במשחק של ריאל מדריד, איזה ‘יש’ קטן, הפכתי לאפטי.
3-0 ואפשר להגיד שעלינו.

אין להם שידור של ריאל מדריד. איזה כיף לכם ידידי, לא אצליח להתענג על המשחק של וינסיוס לשם שינוי :smiley:

שתי מסירות רעות, אולי כתוצאה מחלודה.
למיליטאו יש גם יש מקום בריאל. הוא חייב לשחק יותר ואסור לתת לו לעזוב בטעות.

איזה משחק! נהניתי.
חשוב לציין שיותר משריאל מדהימה זה שליברפול פשוט פאטתית, זו הגנה מביכה אבל גם הקישור וההתקפה בתצוגה מבישה.
מצד שני, תמיד קבוצות מקבלות יום רע מול ריאל, אולי זה פשוט הקישור של ריאל שלא נותן לקבוצות לשחק.
ויניסיוס היה היום כל מה שקיוויתי שיהיה. תנועה מעולה, 2 שערים, ואפילו כמעט בישול אם לא ההחמצה של אסנסיו.
ההגנה שלנו הלחיצה אותי ממש לפני המשחק, ועכשיו אני רוצה להגיד שראמוס יכול ללכת אם הוא לא מוכן לקצץ בשכר. וגם אם הוא הולך מבחינתי אלאבה יכול להגיע עדיין לאגף שמאל יותר מלאמצע.
אבל באמת שאי אפשר לא לדבר על ויניסיוס. איזה כיף לראות אותו ככה ומקווה שהמשחק ייתן לו ביטחון להמשך.

אני תמיד טענתי שאם ממישהו יכול לצאת משהו זה ממנו, רודריגו אולי בשל יותר, אבל אין לו את מה שיש לכוכבים הגדולים, אין לו אש בעיניים או יכולת יוצאת דופן, הוא פרווה כזה, אסנסיו 2. ויניסיוס הוא כוכב מטורף בתכונות מסוימות, וילד מתרגש באחרות, אבל כשזה מתחבר לו…

לא יודע, קבוצות טובות נראות רע מולנו. אולי אנחנו יותר חזקים ממה שנדמה לנו.

• מאוד צורם לראות את הטכניקה הגרועה של מנדי ליד מאסטרים כמו קרוס, מודריץ’, בנזמה ואפילו לוקאס ואסקז. מזל שקרוס עושה לו בייביסיטר רוב הזמן
  • הסיפור ממש לא גמור, ההיסטוריה שלנו מראה שאנחנו מתקשים בגומלין דווקא אחרי יתרון מבטיח במשחק הראשון.
  • קרוס ומודריץ’ ממשיכים לדפוק מספרים ולסחוב את הקישור לבד. זאת לגמרי העונה שלהם.

רק עוד 100 שנה נעכל איזה שלישיית קישור הייתה לנו.

*הכותב לא מאוהדיו (בלשון המעטה) של מר טוני קרוס

רוצה לחזק שהעונה קרוס מאכיל אותי בכל כובע אפשרי. אני כבר בראש מכרתי אותו בזמנו בשביל קובאציץ…

גם מכרת את ויניסיוס ב 20 מיליון אבל עזוב מי זוכר :slight_smile:

בליברפול ארנולד כהרגלו הופך את השחקן מולו לטוב בעולם, מוותר באמצע הריצה בגול הראשון ונרדם בשלישי ואם זה לא מספיק הוא גם מפרגן לאסנסיו עם בישול. מאנה ממשיך עם העונה השחורה שלו ובעצם רק סלאח מתפקד בהתקפה.

אבל הבעיה העיקרית היום זה פאביניו, הוא העוגן שלנו אחרי שכל הבלמים סיימו את העונה, בדר"כ הוא זה שמחזיק אותנו במשחקים כאלה, והיום הוא היה במשחק בינוני מינוס (ואפילו פחות) וככה הסיכויים שלנו לא ממש גבוהים.

גם קלופ כהרגלו העונה עם כמה החלטות לא מובנות.

בכל מקרה לא נגמר, התעלות של השלישייה הקדמית עם משחקן ממוצע של פאביניו בגומלין ויש עוד סיכוי סביר.

אחד המשחקים הגרועים של ליברפול העונה, ותאמינו לי שהעונה היו לנו משחקים מאוד גרועים.

משחק בין 2 הקבוצות שלי ברבע גמר ליגת האלופות ואף אחד מהבלמים הבכירים בלבן ובאדום לא משחק ולא ישחק גם בגומלין ! איזה עונה מוזרה !

להגנתי זה היה עם אופצית החזרה במטרה שיצבור דקות ושאנחנו בנתיים נרוויח את אמבפה.
אני חושב שאני היחיד בפורום בערך שתפס ממנו יותר מאשר אסנסיו ורודריגו.

סיום המשחק מאוד מדאיג אותי, נראה שהקישור שלנו היה סחוט לחלוטין, הרבה איבודי כדור שמעידים על עייפות. אני מאוד מקווה שעד שבת השחקנים יתאוששו וטפו טפו שלא נשמע על עוד הדבקות או פציעות.

לגביי המשחק אי אפשר שלא להריע לשחקנים. משחק נהדר של שלישיית הקישור, כאשר גם מודריץ וגם קרוס רושמים בישולים. ויניסיוס סוף סוף מאפס את הכוונות שלו, אין לי ספק שהוא הולך למשוך הרבה תשומת לב בקלאסיקו. אסנסיו מלבד השער היה לא מרוכז ב2 פעולות שיכלו להסתיים בקלות בשער וזה מדאיג. משחקן פושר לקארים, אבל טוב שמישהו אחר לוקח אחריות לשם שינוי ומבקיע.

כמות הדקות של מיליטאו העונה (ולא רק העונה) לא מובנת כלל. קשה לי להאמין שהוא כל כך גרוע באימונים שזידאן מרכיב אותו רק למשחקי גביע. משחק טוב מאוד גם של נאצ׳ו שהתמודד יפה פעם אחר פעם עם מאנה וסלאח.

ויניסיוס פותר את הפלונטר הפוליטי
katz

בגדול: כבר שכחנו איך זה מרגיש לנצח משחק גדול ועד כמה כדורגל יכול לגרום לך להנאה. אני חושב שכן אפשר להחמיא לקבוצה ולרוח של מועדון וכל מיני קלישאות כאלה על כך שלמרות כל מה שקרה שיחקנו מעולה והשגנו תוצאה בסדר (כמו בקייב, והפעם בלי רונאלדו ובייל וגם ללא ראמוס ורפא) ועדיין אני אהיה אוהד ריאל מדריד קלאסי: חבל שלא השגנו את ה-1:4 נגד ההגנה האיומה והמופקרת שלהם ושהיססנו מול סלאח - פה רודריגו פישל, שם אסנסיו לא היה חד, בהתקפה אחרת זה היה דווקא בנזמה שלא נתן את הערך המוסף היום - ואז היינו יכולים להגיע לאנפילד כדי לטייל. אני אמשיך את הספירה השקרית שלי: (אולי) ארבעה משחקים מהגביע החשוב מכל.

הקבוצה הזו די חסרת ברק בחלק הקדמי אבל היא קבוצה של לוחמים, של אנרגיות ותשוקה. עם לוקאס ואסקס החייל הנאמן, עם נאצ’ו וקאסמירו שתראו את הטירוף שלהם בגולים ואפילו אסנסיו שבטאץ’ הזה הזכיר לי לרגע את ראול ותראו איך הוא קרע את החולצה כמעט מרוב טירוף, בחיים לא ראיתי אותו ככה, גם ביום שכבש בגמר הצ’מפיונס או הפצצות לחיבורים של טר שטגן. אלו בשורות טובות להמשך העונה שהוא יוצר רצף כיבושים.
מי היה מאמין שנכבוש שלושה ובלי איזה מצב נייח של קאסמירו או התעלות של בנזמה שהרצף שלו נקטע. ויניסיוס מוציא אותך מהדעת אבל היום השער הראשון שלו גאוני - הכל. לא רק הסיומת אלא גם התנועה, העצירה, החשיבה (צחקתי ואמרתי שאולי הוא כיוון החוצה). וכמובן הבישול של קרוס.
מיליטאו במשחק נקי ללא טעויות, גם נגד מנצ’סטר סיטי בעונה שעברה הוא היה סביר הן בהולכת הכדור והן בהתמודדות מול שחקני התקפה טובים. ומגיע לו מברוק אבל הצטברות העייפות והשחקנים החסרים זה משהו גרוע מאוד להמשך העונה, אני מניח שגם ככה הוא היה מקבל הזדמנויות במשחקי ליגה כאלה ואחרים אבל לא בקלאסיקו - יאללה להסתער ביום שבת, האללה מדריד!

סתם תהייה. אולי הפתיחה הטובה של ליברפול במחצית השנייה, לעומת התרדמת של השחקנים שלנו, קשורה לספרינטים ששחקני ליברפול עשו לפני פתיחת המחצית? השחקנים שלנו עלו בנונשלאנטיות ולקח להם כמה דקות להתעורר. ליברפול העירה את עצמה עם הספרינטים האלה. לפעמים הפרטים הקטנים האלה שווים גול.

הכושר הגופני של ליברפול הרבה יותר טוב. ב-20 דקות האחרונות כל השחקנים שלנו עם הלשון בחוץ. לזידאן לא היה מי להקים מהספסל חוץ מואלוורדה ורודריגו. לאיסקו ומרסלו אין את האתלטיות הנדרשת לרמות האלה. מה יהיה בגומלין אחרי הקלאסיקו המתיש?

אנחנו עוד נבכה על המצב 2 מול 1 שאסנסיו לא הצליח למסור לויניסיוס.

סך הכל משחק מאוד מהנה שלנו, ליברפול נתנה לנו שטחים לתקוף ובזה אנחנו טובים. חבל שדווקא בנזמה היה פושר היום ושלוקאס שבר נבדל בגול של סלאח. היינו יכולים להוציא יותר מהמשחק הזה אבל הייתי חותם על התוצאה הזאת לפני המשחק. כמובן שבאנפילד הכל יכול להתהפך.

שמח בשביל ויני שנתן משחק גדול. צריך סבלנות עם שחקנים צעירים.

למה קלופ לא שם 2 קשרים המרכז ההגנה במקום 2 הבלמים הגרועים האלה? לא עדיף את פאביניו ומילנר למשל?

כל הבעיות של ליברפול התחילו מזה שנגמרו הבלמים ופאביניו והנדרסון שיחקו בהגנה ואז לא היה קישור אחורי והפסדנו כל משחק למשחק חודש וחצי. כל עוד זה היה פאביניו ומאטיפ בהגנה והנדרסון בקישור האחורי עוד הצלחנו להיות מקום ראשון בהפרש של 8 מעל סיטי, אבל אז מאטיפ נפצע והנדרסון ירד להגנה( וגם נפצע) ועברנו לשחק בלי קשר אחורי הכל התמוטט.
מאז שהבלם הטורקי הצטרף ופאביניו חזר לקישור זה התייצב וחזרנו קצת לעניינים, הבעיה שאתמול פאביניו היה הרבה מתחת לממוצע שלו וריאל הצליחה לנצל את הצד הימני של ההגנה שלנו, ששם משחק פיליפס שהוא לא קרוב לרמה הזאת וארנולד שתמיד היה חור הגנתי.

זה לא מקרי, ריאל יודעת לשחק רק כשהקבוצה השניה מנסה להילחם איתה על האמצע ועל קצב המשחק, במקרים כאלו כל היתרונות של קרוס-קאסמירו-מודריץ’ מתגלים והחסרונות נעלמים.

קלופ ממש לא עזר אתמול כשעלה עם קייטה שחזר מפציעה מאוד ארוכה ולא שיחק חודשים במקום טיאגו, כשהברזילאי עלה ליברפול נכנסה קצת לעניינים ולא הייתה רחוקה משיוויון.
בכל מקרה ולא משנה מי היריבה מאוד קשה להצליח ברבע גמר ליגת האלופות עם בלם שמתאים לליגה שנייה באנגליה ומגן ימני שלא יודע להגן.
כשיש את ואן דייק בהגנה והנדרסון שיעשה בייביסיטר לארנולד אז המגן האנגלי מבריק, בלי זה והוא לא יותר מנטל.