רבע גמר האלופות :: 3-1 על ליברפול בדי סטפאנו

אגב, אתמול ראינו כמה קל היה יכול להיות לריאל העונה אם וניסיוס היה מתרגם אחוז סביר מהמצבים שלו לשערים, היינו בקלות סוגרים את סיפור האליפות עוד לפני חודש.
וניסיוס מתרגם מצבים מצויינים לשערים והקישור אגדי, וניסיוס מחמיץ בשלומיאליות מול שער ריק והקישור מיושן לא מעודכן ולא תורם מספיק ואודגארד עדיף על קרוס ומודריץ’ ביחד.

לא צריך בכוח. הקישור תמיד אגדי.
תראה לי בן אדם אחד שאמר שאודגארד עדיף על קרוס ומודריץ? כולה אמרנו שמגיעות לו דקות, למשל כל הדקות של איסקו ואפילו קצת יותר כי מודריץ כבר בן פאקינג 35 ועדיין משחק 90 דקות כל משחק.

כבר שנה שהקישור מקבל אך ורק מחמאות כל משחק. אפילו פדה המאוד אהוב שחקן ספסל על דעת רובינו כאשר משחקים 433.

אני אחד המבקרים הגדולים של הקישור וקרוס בפרט, אך כל זה היה לפני שנה ושנתיים. מאז מודריץ חזר לעצמו, הקישור כן מספק יותר מספרים, ובכללי נראים טוב יותר.

אחרי שצחקתי עם אבא שלי שהיום הלוזר לא יהיה בצד של פול, התבדיתי. משחק ענק של הקבוצה, ואכן כשנותנים לנו שטחים קל לנו יותר.

ויניסיוס פשוט מדהים, והציוות עם בנזמה כשני חלוצים עובד נהדר.
כמובן מילה טובה גם לקישור הבאמת אגדי הזה.
ועוד מילה להגנה - ואסקז, באופן מפתיע, גורם לי להתבאס מאוד שעוזב אותנו. באמת מצא את עצמו מחדש בתפקיד המגן הימני, לפרקים אני שוכח שזה לא השחקן הפותח שלנו שם.
הבלמים - ראמוס ווראן לא שם - לא יאומן שהבלמים ה-3 וה-4 שלנו נראים ככה.

משחק מעולה ומכניס הרבה אופטימיות להמשך. יאללה להמשך השבוע הקטלני הזה!

לפני שהעלתי את הלינק בדקתי וכן היה , בטח איזה בג או משהו כל מקרה הנה עוד אופציות לפעם הבאה
https://red.soccerstreams.net/
http://livetv.sx/enx/

אני חייב לומר שאני פחות מצטרף להתלהבות מויני.

אין ספק שעושה רושם שהתבגר קצת בסגנון המשחק שלו. קבלת ההחלטות השתפרה משמעותית אצלו, הוא באמת לרוב עושה את הדבר הנכון(גם ברחבה).

אבל, רמת הביצוע היא מאוד מאוד נמוכה. מדאיגה אפילו הייתי אומר. אין ספק שהגול הראשון היה גול גדול, אבל גם שעון מקולקל מצביע על השעה הנכונה פעמיים ביום.
טכניקת הבעיטה שלו ברמה נמוכה מאוד עד לא קיימת. לא יכול להיות שאין אלמנט אחד של שיפור האספקט הזה במשחק שלו. כבר 3 שנים הוא בריאל ועדיין בועט כמו ילד בן 12. ובטח כשהמאמן שלו בשנתיים האחרונות הוא אחד שיודע דבר או שניים בכל הקשור לטכניקת בעיטה זה די מדאיג שאין שיפור.
וכל האמור על הבעיטה שלו תקף גם ליכולת ההגבהה.
נקווה לטוב.

מסכים איתך בגדול. יש שיפור דרמטי בקבלת ההחלטות כן אבל הבעיטה שלו נוראית פשוט. גם הגולים היו לא מרשימים בכלל. השער הראשון היה יפה אומנם אבל הבעיטה עברה יחסית קרוב לאליסון והייתה רחוקה מלהיות בעיטה מושלמת, השער השני זה טעות שוער נטו. לא יודע לאן יגיע בקריירה אבל כרגע הוא לפחות קצת משפר את השווי שוק שלו.