מחזור 3 - בחוץ מול אוססונה (שבת, 18:00)

הסגל:
טר שטאגן, פניה
סמדו, פיקה, אומטיטי, לנגלה, אלבה, וואגה
ראקיטיץ’, בוסקטס, ארתור, דה יונג, רוברטו, וידאל
גריזמן, ראפיניה, פרז, פאטי

מסי, סוארז, דמבלה, נטו, ופירפו בחוץ פצועים.
טודיבו ואלניה לא נכנסו לסגל.
אנסו פאטי שוב בסגל.

יש ידיעות שראקיטיץ’ יעבור ל PSG בלי קשר לניימאר. אם ישותף, אז זה בולשיט, אם לא, אפשר לקוות שזאת אמת.
אני מקווה שההרכב יהיה זהה למחזור הקודם, למעט ארתור במקום סרג’י רוברטו.

אם אני צריך להמר אז האפור יעלה שוב עם ה4-4-2 המוזר שלו עם סרג’י רוברטו בתפקיד הבייביסיטר של סמדו, וראפיניה בשמאל.

לאו דווקא, לפעמים שמועדונים רוצים למכור שחקן אז הם מנסים לדחוף אותו להרכב בשביל להראות שהוא כשיר.

אם ראקי ישאר אחרי סוף החלון, לדעתי, הוא גם יחזור למקום הטיבעי שלו. ואלורדה ינשום לרווחה.

טובידו לפי ההנהלה הוא דה ליכט הצרפתי כל כך שהוא יושב ביציע שלושה משחקים רצוף. אומטיטי בסגל אך ורק בגלל סיבות פוליטיות. כל מי שרואה באמת את אומטיטי משחק, מבין שהוא כמו צל של עצמו.

מה קרה לפיריפו?

אין הפתעות.
וגם אין הסבר למצבו של ארתור.

:grinning:

במחזור הקודם ההרכב הזה עבד טוב והיה לדעתי מאוזן, עד שמסי יחזור ושוב יצריך איזון מחדש להרכב, לא כדאי לשנות הרכב.

כמה שקשה לחזור למציאות…

פעם תחת לוצו שיחקנו נגד מלאגה ולא בעטנו למסגרת, וזה היה שיא שלילי, היום תחת המאמן הנוכחי זה הופך לשיגרתי.

מת לדעת ממתי פרנקי דה יונג נחשב קיצוני שמאלי. אולי זה משהו חדש.

אל דאגה, גם אם נפסיד 7:0, מעמד המאמן לא ייפגע. ניימאר הוא הפתרון להכל.

מה שהכי מפחיד אותי זה שברתומיאו עלול ללכת לקחת עוד הלוואה כדי לכסות את החרא שלו בפעם המליון.

אתה לא צריך לפחד, אם הוא יוכל לעשות את זה - זה יקרה.
גם אם 3 שחקני הגנה ייפצעו עכשיו, המחשבה היחידה תהיה ניימאר, ואיך להביא אותו.

לפני הכל, פאטי איזה שחקן מרגש. יתלוננו על קרלס פרז. הוא בישל את הראשון. ילמד הילד.

מדהים, ארתור נכנס ולכמה דקות נראינו טוב. מי היה מאמין (נו כל בסיס האוהדים של ברצלונה חוץ מהצנון)

פעם היה לנו דנא של הקרופסיטה, היום יש לנו דנא של בילבאו. כובשים עולים ליתרון ואז יורדים לבונקר. כן. שנה שעברה לרוב ניצחנו בצורה הזאת. השנה נענשים. יש סיכוי למאמן אחר בסוף הפגרה? אני משלה את עצמי.

שפיקה ימישיך לטורניר פוקר, ממש עוזר לו לשים את היד במקום הנכון.

לפי איך שזה נראה לי, וואלורדה עלה עם הרכב שנתן הצגה רק לפני שבוע. החבר’ה נתנו מחצית זוועתית, והמאמן הגיב עם שני חילופים מאוד מהירים (החילוף של ארתור ישר אחרי שער שיוויון בדקה 50 ממש לא טריוויאלי) שפגעו בול. מעבר לשערים, המשחק שטף. הפנדל הוא חוסר מזל מטופש ולדעתי פאק בחוקה, בלעדיו אוססונה לא הייתה מדגדגת את טר שטגן עד הסיום. להתאכזב שלא עליתם ל3-1 לפני הסיום כשאתם בלי שלושת החלוצים הכי טובים בליגה במגרש מאוד מאוד קשה…

ברור, מאמן ענק. הלוואי שפלורנטינו ישים לב עד כמה הוא גדול ויקח אותו אליכם.

כן לא היו מדגדגים? טר שטגן הציל שתי שערים בטוחים לפני. לא עברנו את החצי מהשער של ארתור. השיויון היה באויר.

4/9. פתיחת העונה הכי גרועה של בארסה מאז פפ.

לא קרה שמסי נעדר משלושת המשחקים הראשונים בכל העשור האחרון, זה לא מקרי. מסי מחזיק את הקבוצה הזאת וזה פשוט לא אותו דבר בלעדיו.

ארתור היה ענק כשנכנס ועשה חשק לעוד. סרג’י רוברטו בקישור זה כאב עיניים אחד גדול.

לא רוצה אותו ולא חושב שהוא מאמן גדול (מעטים מאוד המאמנים שבאמת מביאים פאקטור). רוצה לומר שלפעמים הנסיבות אחרות.

Yoni

לא יודע אם התכונת לעקוץ אותו שקראת לקרלס פרז פדרו החדש. אבל מבחינתי, אם הוא היה חצי מפדרו הרוחנו.

הלואי שאתה צודק. ההחטאה שלו? אני יכול להראות פה החטאות של שחקנים הרבה יותר גדולים ממנו ובמעמדים הרבה יותר גדולים ומצבים יותר קורצים.

אם הוא פדרו החדש אז הרוחנו. שתי משחקים , שער ושתי בישולים. הלואי שימשיך כך.

ארתור, דה יונג ובוסקטס- הם כרגע נשענים נטו על אינטליגנטיית המשחק של עצמם, אין מאמן שיידע להמציא איתם משהו חדש וזה פשוט כואב בלב ובעיניים. לגבי חוליית ההגנה, בלי טר שטגן היינו מובסים. וגם איתו זה הולך ונהיה קשה. תנו לי עוד תיקו/הפסד במחזור הבא והרווחנו ביושר לחץ על עמדת המאמן. נורא.

אגב
פאטי מגניב, חד ועם וייב של מלך. המאמן שלנו כבר תלוי בו.

אגב 2
פרז אומנם פישל, אבל הוא שחקן שלא מפחד להיכנס פנימה.

אגב 3
בוסקטס מצטיין המשחק, למרות המסירות הלעיתים מפוספסות, הוא לגמרי בשלב הבא של ההתפתחות שלו- לא רק החוטף מבדאייה, גם המוסר.

ולפעמים אם זה מסריח כמו וואלורדה, כואב בעיניים כמו וואלורדה, וגורם לך לאבד רצון לחיות כמו וואלורדה אז זה פשוט וואלורדה.

הבלוף שלו התפוצץ כבר לפני שנה וחצי מול רומא, וכל מי שהיה טיפש מספיק כדי להאשים מליון ואחד גורמים אחרים קיבל רביעייה לפרצוף מליברפול בהלם מוחלט.

אבל כמובן שזו לא צריכה להיות ליברפול. גם בילבאו, בטיס ואוסאסונה יכולות לחורר לנו את הרשת.

בתיקו 2-2 שלה אצל טוטנהאם סיטי נראתה יותר טוב מכל הניצחונות שלנו בעידן וואלורדה.

הכי כאב לי זה שדה יונג וארתור לא החליפו ביניהם אפילו מסירה אחת. פפ היה גורם לאוסאסונה להצטער שהם עלו ליגה עם קישור כזה.

לראות את ואלורדה מנסה להסביר למה הוא לא משתף את ראיקיטיץ ואתה מבין שהוא בובה לחלוטין. זה כמעט עצוב. הוא כמו ברווז צולע:

"“The transfer window does not influence my decisions at all, nor with Rakitić. If I think he will come in handy for the game I will let him play. I choose lineups and substitutions depending on the game.”

אתם מבינים ראקי במשך שנתיים תחתיו בחיים לא קרה שלא שותף שלושה משחקים ברצף. והוא מנסה לצאת כאילו הוא קובע משהו.

הוא פשוט בובה.