אלופות מחזור 3:: 2-0 משכנע על אינטר בלי מסי (ראפיניה ואלבה)

אני פשוט חושב שנעשה לוולוורדה עוול.
אני כן חושב שאולי הגיע זמנו בסוף העונה, אבל בהחלט מדובר במאמן לא רע בכלל שהפכו אותו פה לסוג של שעיר לעזאזל. כל דבר טוב שקורה זה מסי וכל דבר רע וולוורדה, מפריע לי שהרבה פה לא פיירים איתו, נותנים את הקרדיט על הצלחה בעונה מאוד קשה לשחקנים אבל בכישלון היחידי באותה עונה מאשימים את וולוורדה (כשלטעמי באמת שהחלק הגדול ביותר הוא של השחקנים באותו כישלון).
אני כן מסכים עם הרוב פה שקיקה סטיין אולי אופציה טובה יותר. מקווה שהסברתי את עצמי טוב יותר.

בכדורגל ובספורט בכלל המאמן (כל מאמן) נושא באחריות עליונה. הוא הראשון שמשלם את המחיר ואליו מופנים רוב החצים במקרה של כישלון. תשאל את אנצלוטי אצלכם.

כל מי שבאמת ראה את ברצלונה של שנה שעברה יודע שרומא זה לא משחק בודד.

סבבה שהוא נושא אחראיות עליונה, אבל זה הגיוני שאין לו חלק בהצלחות? כמה פעמים קראתי פה ( לאו דווקא ממך) שמה שקרה זה בזכות מסי, בוסקטס, מאטס, אומטיטי וכ’ו. שיקח אחראיות ויקבל קרדיט על הכל, כישלונות והצלחות.

מי אמר שאין לו חלק בהצלחות? בטח לא אני, תחזור לשנה שעברה עשיתי פוסט שלם שמשבח אותו. בהתחלת העונה הוא היה מתאים לנו ועשה עבודה טובה, אבל כמו שכתבתי ברגע שהוא יוצא מעמדת האנדרדוג לעמדת הפיבוריט כמו שקרה שנה שעברה. אז מתגלים הרבה מהחסרונות שלו.
אני מצטער, הוא לא מאמן מתאים לקבוצה בסדר גודל של ברצלונה. זה לא שנאה או זילזול בו. לא ניצחון על אינטר או אפילו ניצחון בקלאסיקו ישנו את זה. זה הדעה שלי ואני בספק אם זה ישתנה.

אני לא בחור של תוצאות (מכון לגב) ואני כותב את זה באופן קבוע. על הז*ן שלי טראבל וליגת האלופות. אם אני לא נהנה מהקבוצה, שום דבר לא שווה את זה. לראות fc messi אומנם זה מאוד גורם לי להתאהב ולהעריך יותר את מסי, אבל אני אוהב את הקבוצה יותר. ושיסלח לי דיוס.(למרות שנראה לי שהוא בראש שלי) .
אני מוכן לסיים עונה בלי שום תואר, אם בתמורה אני נהנה מהכדורגל (העונה האחרונה של פפ שיחקנו כדורגל טוב וסימנו רק עם גביע מבטיח לכם שלא סבלתי מהעונה הזו)

אהבתי את המשחק מול אינטר, לא בגלל הכדורגל שהיה אומנם לא רע אלא שסוף סוף אחרי כמה שנים טובות ראיתי קבוצת כדורגל משחקת.

ארנסו ואלורדה הוא מאמן טוב מאוד, אבל לקבוצה כמו ברצלונה מגיע מאמן יותר טוב ויותר אמיץ. זה דעה שלי. מוזמנים לא להסכים איתי.

אני ממש לא אומר חייב לשחק באותו סגנון שך הפפ טים.
והסיבה מאוד מאוד פשוטה, השחקנים שונים. ואני חושב שהטעות הכי גדולה היא לנסות לחפש שחקן שהוא בדיוק אחד לאחד זה פשוט בלתי אפשרי. גם ארתור עם כמה שהוא מזכיר את צ’אבי, הוא לא צ’אבי, כי יש לו יתרונות וחסרונות שונים, וזה נכון לגבי כל שחקן.
אני מסכים שחשוב לקנות שחקנים עם פרופיל מסויים לפי מה שהקבוצה והסגנון דורשים.
אבל העתק מושלם פשוט אין.
אני כן מאמין שחייבים לשאוף לבנות את הקבוצה הטובה ביותר שאפשרי, שתגיע לרמה של הפפ טים ואם תצליח לעבור אותה.

ברור לי מאוד שזה לא שחור ולבן ופשוט בונים את הקבוצה הטובה בהיסטוריה, אבל זאת בהחלט צריכה להיות השאיפה במועדון כמו בארסה.

קשה לי להאמין שאנשים פה באמת מאמינים שולוורדה הוא האיש לקחת אותנו לעבר האידיאל הזה.
יש לנו כרגע את אחד מ2-3 הסגלים הטובים באירופה, ואנחנו אפילו לא הטובים בספרד העונה, וזה לא ששאר הטופ בספרד כזה טוב כרגע.

משהו פה באמת מאמין שיש לנו כרגע סיכוי מול סיטי? ליברפול? יובה? דורטמונד?