סופר קופה: מפסידים 3:2 לבילבאו בגמר הסופרקופה (גריזמן 2x)

הסגל למשחק (שייערך בקורדובה) -

בלי הפצועים הרגילים - רוברטו, פיקה, פאטי וקוטיניו.

עם אראוחו, שלא פתח נגד גרנאדה בסופו של דבר.

ועם זימון שני רצוף למוריבה.

לפני חודש בארסה ניצחה את סוסיאדד שהגיעה אחרי 9 משחקי ליגה ללא הפסד, מאז 5 משחקים לבאסקים עם רק ניצחון אחד בדרבי.
בארסה שהתחילה בינוני את העונה שיחקה מאז המפגש 6 פעמים ניצחה 4 וסיימה פעמיים בתיקו.

כמו שהיה נראה ב-2015, כמו הניצחון באנואטה של 2018, המפגשים מול לה ריאל הם מפגשים שמכריעים ומשנים לבארסה עונות.

אז לאן הפעם?..

4 לייקים

האמת שאני כבר מבולבל מכל הבחינות של המשחקים מ2020. למה אנחנו משחקים סופר קופה שוב? כבר היה הגמר הבאסקי? לקחנו אליפות? או זה שוב הפורמט המפגר של “מיני טורניר” עם ארבע קבוצות?

בכל מקרה, סוסיאדד ואימנול עשו את אותה טעות של שנה שעברה, פתחו חזק בכל המסגרות וירדו לאט לאט. לפחות מבחינת יכולת הם נראים יותר טוב מלפני נגיד חודש ומשהו חודשיים, אבל זו לא הסוסיאדד של תחילת העונה. בארסה מנגד נמצאת בפורמה הכי טובה שלה העונה, למרות שהיא בעיקר הראתה עליונות על קבוצות קטנות. נראה אם היא תצליח לנצל את המומנטום שלה כדי לנצח את סוסיאדד.

התחזית שלי היא נצחון עם מחיר כבד, שכן אותם 11 טוחנים בהרכב, ואני ממש חושש בשלב לזה בעיקר לפדרי ודסט.

שיהיה בהצלחה :slight_smile:

לייק 1

המיני טורניר

לייק 1

בגדול המיני טורניר הזה מורכב ממחזיקת הגביע והסגנית, ומהאלופה והסגנית, ככה שבצד של הגביע, לא משנה אם בילבאו או סוסיאדד היו זוכות (בגמר שעוד יתרחש מתישהו, עם קהל), עדיין שתיהן היו מגיעות לסופר קופה הנוכחי.

כמו שאמרת - סוסיאדד עצמה קצת פחות מפחידה אותי עכשיו, ביחס למה שפציעות שעוד 2 משחקים והשלמות ובלאגנים יכולים לגרום. עקרונית הייתי אומר “זה זמן ריקי, טרינקאו ופיאניץ’”, אבל גם זה לדעתי זה לא יקרה במפעל הזה, אלא “רק” בגביע, וגם, בגלל 4 הפצועים הקשים שלא יודעים מה יש להם שכבר יש לנו, זה לא שיש לנו יותר מידי יכולות תמרון. גם ככה מצבת הבלמים שלנו מורכבת מבלם אחד ראשי, אחד מחליף, אחד מהמילואים ואחד שיכול לגמור את העונה מלקנח את האף, המגנים גם בחוסר, הקישור או מנודה או פצוע, וההתקפה גם היא לא בהרכב מלא.

ההימור שלי? ההרכב שפתח ב-2 המשחקים האחרונים, פלוס מינוס אראוחו, יפתח גם במשחק הזה. ריקי-המלך-של-העולם יישמר למשחק חשוב מול חימנסטיק/אקסטרמדורה/אלפחורס בגביע, ירשים, ויחזור לעודד מהיציע. אולי אולי פיאניץ’ ייתן לבוסקטס מנוחה. זה הכל.

4 לייקים

שמת לך למטרה לקרוע אותי מצחוק?

הצלחת :joy:

2 לייקים

ההרכב -

מסי, עם כאבים מגרנאדה, נשאר מחוץ להרכב. ברייטווייט/גריזמן במקומו.

דסט מקבל מנוחה/חינוך, ובהגנה יעלו 3 בלמים ו-2 קיצונים - דמבלה וג’ורדי אלבה שלא יידע למי למסור.

דה-יונג ובוסקטס ממשיכים להישחק.

בהתבסס על השנים האחרונות, להלן רשימת התכונות הנדרשות משחקן אגף ימין בברצלונה:

  1. טיפשות.

נ.ב. אחלה פרנקי.

טרינקאו זה שחקן לחזק את מכבי חיפה

אחלה דיונג , משחק מעולה של אראוחו וטר שטגן עוד יום במשרד .

עם כמה שאני שמח על הניצחון ולצבור מומנטום , חבל על האנרגיה של המשחקים האלה להמשך העונה .

ריקי אמר שה"גאון" (טוב הוא לא ניסח את זה בצורה הזאת) רשם רק 4 שחקנים לפנדלים. והוא רצה לבעוט את החמישי. זה מראה שיש לו גם אופי. השחקן שמקבל יחס מחפיר מקומאן כבש ושם אותנו לגמר. והאמת חבל. לא רוצה להפסיד שוב לריאל.

גריזמן אסור להתקרב לפנדלים גם באימונים וגם בפיפא. בחיים שלי לא ראיתי שחקן כל כך גרוע בפנדלים כמוהו. טוב תמיד יש את היגואין אבל הוא מתקרב אליו. וזה לא מחמאה.

2 לייקים

אגב, היו לינקים לראות את המשחק לכל מי שרצה?
אני כל כך רגיל לראות בסטרים, ששכחתי שזה לא משחק שמשודר בערוץ רגיל…

על כל פנים, מפה אני לוקח לינקים באופן קבוע:

נתראה ביום ראשון :slight_smile:

4 לייקים

פעם ראשונה שזה מצליח לי…

עדיין בילבאו לוקחת…

2 לייקים

ההרכב לגמר הסופר קופה -

מסי חוזר להרכב!
דסט במקום מינגסה, ו…אלו כל השינויים.

קומאן החליט להחמיר עם נהלי הקורונה, והשאיר את פיאניץ’ בבידוד.

2 לייקים

תמונה ששוה אלף מילים

3 לייקים

אויש איזה שטויות, תמונה שלא שווה כלום. יש לך מושג מה קרה לפני ואחרי? בכדורגל, לרוב תמונות לא שוות בפני עצמן הרבה.

3 לייקים

בארסה מאניה, האורים ותומים שלי, טוענים שהתמונה הזו צולמה שניה אחרי שגם אצלנו היה כינוס שחקנים, עם ופלים ושוקו קר. לך תדע. לא ממהר להסיק מסקנות על סמך תמונה שמישהו צילם בדיוק בזמן שהתאים לו לצלם בשביל הנקודה.

בכל מקרה, אפשר לכתוב הרבה על המשחק הזה, כולל על האדום המפגר של מסי (שהגיע לו, כמובן) ועל זה ששחקני בילבאו משום מה לא הורחקו, וגם על הרבה דברים טכניים, מקצועיים, טקטיים, סטטיסטיים וכו’. אבל בשורה התחתונה -

כמות התגובות פה, לגמר של הסופר קופה, די מסבירה לאן הגענו.

נ.ב. דווקא עכשיו, כשפרנקי נותן אחלה רצף משחקים, אנחנו לא מצליחים לרכב על זה.

2 לייקים

התמונה צולמה דקה אחרי הכינוס של השחקנים, דמגוגיה ברשת קלה מאוד לעשייה היום.

בימים שפיקה שיחק ליד לנגלה הוא גרם לצרפתי להראות מלדיני, כיום ליד בלם נורמלי כמו אראוחו לנגלה מתגלה בעצם כמשל לבארסה של השנים האחרונות-זה לא גרוע זה פשוט מאוד מאוד בינוני

3 לייקים

ברכות למרסלינו שבזמן אפס לוקח תואר על הראש של בארסה וריאל. חזרה מבורכת שלו ללה ליגה.

בנוגע לבארסה, משהו בי הוקל. אחרי רצף משחקים טוב חששתי מאחיזת עיניים של ההולנדי על המצב הנוכחי. את כל הסיטואציה קיבלתי בסוג של כניעה והבנה של המצב עד שראיתי שהוא מכניס את ריקי להארכה. יא בן אדם צבוע, אתה בקושי משתף שחקן במהלך העונה ואתה דוחף אותו במטרה שיעשה שינוי? טוב שלא אמר משהו כמו “הוא לא עשה מהפך, אז לא מגיע לו מקום”.

לגבי האדום של מסי, מדובר על עוד רגע אפשרי במונטאז’ שלם של זכרונות תחת הנושא “השפל של ברצלונה”. באותה נשימה אני חייב להצטרף למחמאות על דה יונג. גם כקשר אחורי ללא בוסקטס אפשר לסמוך עליו, וגם לראות את בוסקטס יורד עם הראש למטה היא תמונה שלצערי היינו צריכים לראות הרבה לפני. בכללי, אני לא יודע אפילו מה העמדה של בוסקטס לגביי ריבוי הדקות שלו ומצב הקבוצה. לא יודע איך לאכול אותו.

4 לייקים

תסריט הכי גרוע שיכול להיות - 240 דקות בעונה כה עמוסה , בלי תואר, ובלי מסי ל 4 משחקים.

חיל מנזאנו ממשיך לעצבן . תפסו את דה יונג 3 פעמים בשתי ידיים מאחורה, איך זה לא צהוב אחד אפילו? כל ההתחזויות של מוניאין? יש לו היסטוריה ארוכה עם בארסה. מסי סירב ללחוץ את ידו אחרי אחד המשחקים בעבר.
לא הפסדנו בגללו, והאדום מוצדק, אבל אני לא מבין איך שופט עם היסטוריה כזאת אנטי בארסה מונה לשפוט אותה שוב.

לא אכפת לי מהתואר הזה. היה נחמד אם היינו זוכים, ולא נורא אם לא. גם לא מרגיש שהיינו גרועים יותר מהמשחקים האחרונים אותם ניצחנו.
מדאיג אותי שקומאן בקושי משתמש ברוטציה , שחלק מהשחקנים מיובשים לגמרי ואחרים משחקים פעמיים בשבוע כל דקה. צריך להכניס לעניינים את פיאניץ’, טרינקאו, פוץ’, להעדיף את מנגסה על פני לנגלה.
גריזמן לדעתי היה גרוע למרות הגולים. הראשון היה מזליקי, השני היה גול של חלוץ, ואלה היה הפעולות היחידות החיוביות שלו במשחק. עכשיו כשמסי הורחק אין ברירה, אבל אפילו עכשיו אני רוצה לראות יותר טרינקאו באגף וברייטוויט במרכז.

לייק 1

התמונה כמשל למצב הקבוצתי שלנו. לא חוזר בי.

לנגלה היה בעברו בלם סביר לברצלונה , היום הוא צריך לארוז את החפצים שלו ולהגיד שלום ולהתראות. אלבה לא מתפקד מאז אנפילד אבל בכל זאת משחק בכל משחק. בוסקטס הוא צל מהעבר. אבל משחק בכל משחק. דמבלה הוא חתיכת דביל שמכדרדר ללא הפסקה וגם מאבד את הכדור בהתאם. איתו אין תקווה לשינוי. רק שישאר בריא ונצליח להוציא עליו כמה גרושים.

אבל היבוש המביש של ריקי רק בגלל האגו הגדול של הההולנדי זה הסיבה הכי חזקה שאני רוצה את קומאן בחוץ וכמה שיותר מהר.
אחרי שבחצי הוא הציל לו את התחת (די שואל את עצמי אם קומאן הסכים שהוא יבעט את החמישי בתקווה שהוא יחטיא בשביל שאחרי זה הוא יפיל את זה על הכתפיים שלו). אתמול הוא מכניס אותו בהארכה שלכולם ברור שהוא כבר לא יכול לעזור . (אני כבר לא מדבר על חילופים מאוחרים לקראת הדקה 90 ופחדנות שלו לשמור על תוצאה)

נ.ב לא מסכים עם דימטרי, אתמול טר שטגן וגריזימן היו השחקנים היחידים שאין לי טענות אליהם. ולגריזמן יש את כל הסיבות הנכונות לכעוס.

נ.ב 2 מסי לא כשיר וראו את זה כל המשחק אבל הוא משחק 120 דקות על תואר שהוא מזכיר את גביע השוקו. זה לא על קומאן, אלא אך ורק על מסי עצמו. זה שערוריה בפני עצמה וכל הביקורת צריכה להיות מופנית כלפי מסי. האדום שהוא קיבל זה מתנה מהשופט בשבילנו. אם הוא לא מבין בעצמו, שהוא צריך לנוח אולי צריך מישהו חיצוני שיגרום לו להבין שהוא צריך לנוח.

לייק 1