מחזור ראשון בליגת האלופות: פותחים עם הפסד מביש 3:2 נגד שחטאר דונייצק

די מיותר לדבר על יכולות של שחקנים ספציפיים.

הגיע הזמן לדבר על זידאן.

אני מקווה ששוקלים במועדון הפסד טכני ביום שבת. זה ישתלם הרבה יותר למאזן השערים שלנו

תמיד עניין אותי איך זה לשחק בימי חמישי.
הנה הזדמנות.

למה אתה חושב שנצליח לסיים מקום שלישי?..

בסך הכל אנחנו נראים אותו דבר כמו שנראינו מול קאדיס, רק ששחטאר הצליחו לסיים את המצבים שלהם.

אנחנו קבוצה לא מאומנת, נקודה.
משחק הלחץ שלנו עלוב.
אין לנו רעיונות בהתקפה ומשחק ההגנה כרגיל לא קיים.

ריאל מדריד מקיימת אימונים במהלך השבוע? כי עושה רושם שאף שחקן לא יודע איפה לעמוד, ובטח ובטח שאין להם מושג איפה שאר השחקנים עומדים.
אנחנו נראים לא מאומנים בכלל, כולם רצים בריצה קלה. ראש ברצפה, אין הרגשה שאפשר לעשות משהו. פעם כשהיה את כריסטיאנו הייתי מאמין עד הדקה ה90+, היום אני מתפלפל שלא נספוג תבוסה משחטאר ב׳.

זידאן עם אינספור תארים והכל, אבל אני צופה בריאל מדריד כבר פחות או יותר מ-2002 וריאל מדריד של זידאן היא חד משמעית החלשה ביותר שזכורה לי. זה כבר לא משחק אחד או 2, אנחנו כבר שנתיים ביכולת הזו.

צריך לשנות את הכותרת ל
הדרך לספיגה ה 14 מתחילה.

אני בן 30, רואה ריאל מגיל 7…אתה צודק ב 100%. גם בעונות הכי גרועות שלנו ידענו לתת בראש לקבוצות, היום עושה רושם שלמדנו לקבל…

עם סולארי שהוא בטח לא מאמן - כמעט העפנו את בארסה מהגביע והספינה התייצבה עד אייאקס. קצת קארים והדריבלים של ויניסיוס שאלו היו ימים הטובים בקריירה. התקפית מה שיש העונה זה הכי רע שאני זוכר גם בסוף עידן הגלאקטיקוס ועד שהפקק עם קאפלו השתחרר. לא מסוגלים לייצר מצבים ולבצע מהפך נגד יריבות חלשות. אין את גוטי מהספסל. אין את הכרס של רונאלדו. אין היגואין שיכול לגנוב גול. אין כלום

לא נדע אם זידאן באמת שומר חסד נעורים לשחקנים שגמרו את הסוס או שאין כסף לרכש. ושיחשבו על משהו אחר חוץ מאמבפה. סאנצ’ו לא טוב? חלוץ חדש? קשר אמצע שייתן מספרים?

אני לא מאשים את זידאן. אני מאשים בעיקר את השחקנים. אין שום תירוץ לקבל שלישייה מקבוצה כזאת גם בלי מאמן (ויסלחו לי נדב ואלי שאני קצת מקלקל להם את האורגזמה).
עם זאת, אני כבר לא מפחד לאבד את זידאן. לא באמת נהנתי מהקבוצה מאז שהוא מונה ואם לומר את האמת דיי ירד לי מכדורגל למרות כל התארים. לא מפתיע כשזה מה שהקבוצה משדרת. נטו יעילות, בלי שום כריסמה או תשוקה. אולי נזכה בפחות תארים בלי זידאן אבל נהנה מדי פעם מכדורגל.

כן, ממש נהנינו מכדורגל בתקופה שזידאן לא היה כאן.

אין פשוט שחקנים כדי לשחק כדורגל מהנה, מי אשם בזה ? אי אפשר לדעת.

בתקופה של עד עונת הבניטז, עוד מאמן אפור ויעיל שבא להקיא, לא היינו יציבים אבל קיבלנו פה ושם משחקים לפנתיאון.
בסך הכל כן, השחקנים אשמים, אבל זידאן שבלוני מאוד

כל קבוצה שמגיעה מולנו משחקת כדורגל מהנה עם שמות פחות גדולים. לקאדיס ולהרכב המשני של שחטאר אין בעיה לשחק יפה גם בלי אמבפה, סאנצ’ו, הולאנד, הזאר וכו’. הגיע הזמן להודות שלא רק השחקנים שלנו אשמים, ולא רק פלורנטינו אשם. הקבוצה לא מאומנת ולא יודעת איך לתקוף ואיך להגן.

בקליפים שהמועדון מעלה מהאימונים תמיד רואים חוסר באינטנסיביות הכל נעשה בקצב ג’וגינג, במקרה הטוב. אין סיבה שזה יהיה שונה במשחקים. כשלא מתאמנים ברצינות נראים ככה גם במשחקים.

פעולה ראשונה של בנזמה הייתה כניסה של 2 מטר לעמדת נבדל, פעולה שנייה שלו הוציאה מתפרצת של שחטאר שבמזל לא הסתיימה בשער הרביעי. אם אתם מחפשים את האשמה של זידאן אז בנזמה זו הכתובת. יוביץ לא קיבל הזדמנויות אמיתיות והעובדה שבנזמה באנקר אצל זידאן זה פשע

אם וניסיוס תמיד יעשה את מה שעשה עכשחן כל פעם שנכנס לרחבה יהיה אחד הטובים בעולם, פס חזק לפינה, מאוד פשוט.

על גבול המכור מה שהוא עושה.

קרוס נכנס בשביל להתנגד ללחץ ולשמור על התוצאה

מרסלו עם 16 איבודי כדור עד עכשיו, יסלח לי אלוהים אבל אני כבר לא מסוגל לראות אותו על המגרש.
עצוב אבל אני לא יודע אם אני מעדיף אותו או את נאצ’ו מול ברצלונה.

חבל שהגיעו שני הגולים המוקדמים האלה תוך חמש דקות שגרמו לי להאמין שלפחות נחלץ נקודה ונעלים חלק קטן מהבושה (מודריץ’ עם שער ענק), זה קריטית לסיכוי להעפיל מהבית ולעוף בשמינית הגמר. קצב של ליגה לוותיקים, גם אלה שעלו מהספסל. פדה עם משחק מהגיהנום לדעתי ואני מדבר עליו רק כי יש לי ציפיות ממנו. דווקא כשיש מגן נכה התקפית בצד ימין שזה לא המקום הטבעי שלו אז פדה לא הלך אפילו פעם אחת לעשות ספרינט מהקו? כל שחקני ההגנה ואפילו קאסמירו נראו כמו סמרטוטי ריצפה, רועדות להן הביצים בלי ראמוס, הוא צריך לשחק עד גיל 45. בנזמה עלה מהספסל כביכול כשחקן ההתקפה הבכיר שלנו והיה אמור לעזור לנו אבל לא בעט פעם אחת, שום דריבל, שום מצב, רק נבדלים, רק ליד, יותר מבולבל מהילדודס שעל המגרש, איזה עלוב הוא. ויניסיוס לא קרוב להיות שחקן של קבוצה מהטופ והוא הכי פחות גרוע, צריך לשחק כל עוד הוא בריא. מגיע לנו שנפסל הגול, אנחנו אפסים. לא הגיע לנו לגנוב את הנקודה הזו.