מחזור שלישי בליגת האלופות: מנצחים את אינטר במשחק דרמטי (3-2)

לקראת אינטר

image

רגע האמת של ריאל מדריד הגיע, על החיים ועל המוות: מעודדת מה-1:4 על הואסקה ועם הטריו הקדמי מצד אחד, אך אחרי פתיחה איומה לשלב הבתים מצד שני - זידאן חייב נקודות נגד הקבוצה של קונטה, אחרת…אנחנו אפילו לא רוצים לחשוב על זה.

הימים האלה הם ‘הימים הנוראיים’, הימים הלא רגילים. ריאל מדריד בסכנת הדחה בשלב הבתים בליגת האלופות? זה לא קרה מעולם. רק לפני יומיים כתבו ב-AS על 25 שנה של ריאל בליגת האלופות (המפעל המחודש). הקבוצה היחידה ששיחקה 24 שנים ברציפות ולא הודחה משלב הבתים, הקבוצה שהופיעה הכי הרבה פעמים יחד עם ברצלונה וכמובן שמה שמאפיין אותנו זה 13 הזכיות בגביע עם האזניים הגדולות. רגע לפני אינטר נזדקק שוב לניצוץ מן העבר, לרוח החואניטו ואולי לצפות בסרטונים מעידן כריסטיאנו רונאלדו. הגעתי לכאן כדי לנצח.

סטטוס ריאל מדריד :

ריאל מדריד מגיעה למשחק אחרי 1:4 על הואסקה, ניצחון לא ממש רגיל בשנה האחרונה - ‘ניצחון קל’. החלק הקדמי נראה טוב מבדרך כלל ובספרד לא הפסיקו להלל את ‘הטריו של זידאן’ - וזה הזמן של אדן הזאר (בעיקר הוא - בשביל משחקים כאלה הביאו אותו), קארים בנזמה שכבש שלושה שערים בשבוע, ומרקו אסנסיו שעדיין לא בא לידי ביטוי. כעת זו תהיה אופרה אחרת עם לחץ אטומי לאחר נקודה משש בשני מחזורי הפתיחה בליגת האלופות. ריאל מעולם לא כשלה בשלושת משחקי הפתיחה של שלב הבתים והסכנה לעוף הביתה כבר עכשיו, לראשונה בתולדותיה - מרחפת מעל פניה. “על החיים ועל המוות” - והפעם באמת. זה כל כך לא מתאים לנו. איפה הימים שהיינו המלכים של אירופה ? המנטרה של קרוס לפני גלדבאך הייתה “גמר”, הוא חזר עליה שלוש פעמים, זידאן אמר זאת שוב, הפעם אין מועד ב’, לא תהיה הזדמנות לתקן. הציפיות מהקבוצה לא דומות לימי קדם ועדיין קטסטרופה בשלב הבתים לא באה בחשבון.

“איום הקורונה” שהיה סביר המועדון הוסר אחרי כמה שעות של פאניקה - ועכשיו תתעסקו בכדורגל. אדר מיליטאו הוא השחקן שנדבק בקורונה אתמול, המועדון חשף זאת הבוקר ושאר השחקנים שליליים. החשש היה שלאור מכת ההידבקויות בקסטיליה של ראול, שמשחקה נדחה - יהיו נדבקים נוספים. ואראן היה חוזר להרכב בכל מקרה, וכמובן שמעולם לא היה כל כך הרבה עניין ותשומת לב לגבי לוקאס ואסקס שהדאיג את הצוות המקצועי בהיותו הדבר הכי קרוב למגן ימני. הוא סבל מפגיעה קלה אך התאמן כרגיל וישחק.

זידאן נשאל את התאכלס - האם ריאל איבדה ממעמדה באירופה והתחמק: “אנחנו רוצים להילחם על הכל, מה שנאמר בחוץ לא רלוונטי, אין קבוצות קטנות והכדורגל נהיה קשה יותר אבל זה מה שיפה”. הוא הבהיר כי אין מה לעשות, זה המצב בבית - “עכשיו יש לנו משחק, בבית שלנו, אנחנו רוצים לנצח. זה גמר, אבל כל יום בריאל מדריד הוא כמו גמר”. אז הגיע הזמן ששחקנים יעמדו בלחוץ. המיסטר לא חושב על עתידו, החמיא ליריבה כמאמר הקלישאה. הוא דיבר על ההתקפה ונשאל על דימיון ל-BBC. איפה אלה ואיפה אלה. עם רונאלדו היינו מתחילים משחק ב-0:1. “השחקנים כאן רוצים לעשות היסטוריה, השלושה האלה חשובים ואני בטוח שהם יראו דברים טובים. אני נהנה מכולם ורואה אותם רוצים לנצח”.

סוגייה נוספת מעבר למחמאות המוגזמות להתקפה - לוקה מודריץ’ שפתח בהרכב נגד הואסקה אך סופסל קודם לכן פעמיים. גם כאן זידאן ברח מהשאלה, ונגד השחקנים האגרסיביים של אינטר הוא לחלוטין עדיף על טוני. “שום דבר לא השתנה איתו, אנחנו יודעים מה הוא בשבילנו. יש הרבה משחקים וכולם ישחקו, בכל פעם שהוא על הדשא הוא משחק נהדר. קשה לספסל שחקן כמוהו, הוא לא תמיד משחק אבל הוא חשוב”. מה שעוד חשוב - ניצחון באירופה הפך למשימה קשה עבור הקבוצה הזו, כן גם עם זידאן הכל יכול. בעשרת משחקיו האחרונים בצ’מפיונס ניצחנו רק את גלאטסראיי פעמיים ואת ברוז’, אוי הברוך. עונה קודם לכן? דאבלים על רומא ו-ויקטוריה פלזן החלשה וניצחון על אייאקס. גם המאזן נגד איטלקיות בברנבאו לא מניח את הדעת. התבוסה 3:1 ליובנטוס בגומלין רבע הגמר ב-2017/18, עם זידאן ועם רונאלדו - זכורה היטב, ואותה גברת גם כפתה 1:1 בברנבאו בחצי הגמר ב-14/15. הגיע הזמן שהבית יהיה בית. סה"כ המאזן של ריאל ב-35 משחקי בית נגד יריבות איטלקיות עומד על 24 ניצחונות אל מול שבעה הפסדים ועוד ארבע תוצאות תיקו. יובה ניצחה הכי הרבה פעמים בברנבאו (שלוש פעמים) והייתה האחרונה מארץ המגף שעשתה זאת. בחמשת המשחקים האחרונים המאזן הוא שלושה ניצחונות (על רומא ונאפולי), תיקו והפסד בודד לריאל.

ואראן הגיע למסיבת העיתונאים לצד זידאן ואמר את הדברים הנכונים. כעת הגיע השלב הקשה - ליישם. הפעם יש לו את ראמוס לצידו, הוא יכול להיות רגוע. “אנחנו נרגשים ואוהבים את הלחץ ורוצים לנצח. ניתן הכל, בלי חישובים או השערות. נכון שהמצב מסובך אך אנו קבוצה טובה ומאמינים בעצמנו”. כמובן שהוא פרגן לאינטר גם ללא לוקאקו ולאשרף (“הוא בחר למען הקריירה שלו וריאל תישאר מיוחדת עבורו”). הוא דיבר על היכולת שלו עם ראמוס: “אני מרגיש בנוח כשאנחנו מתגוננים כקבוצה. כשהקבוצה לא עושה עבודה טובה, הבלמים צריכים לקבל החלטות מסובכות יותר. זה נכון שללא ראמוס היינו לא טובים בליגת האלופות אבל זו עבודה של כולם. כל אחד משפר אחד את השני”. מבחינתו המשחק נגד מנצ’סטר סיטי שייך לעבר. “גם כשניצחנו לא רצינו לחיות על מה שהיה”. הוא טוען שהקבוצה זקוקה לכולם ושחסרה יציבות לכולן אבל זה יקרה, ושבריאל מדריד אין זמן לצעירים. גם רפא היה צעיר פעם. כעת אין זמן, בכלל אין זמן…

Zidane saca filo a su tridente
אין עוד יום. אין עוד מחר.

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| לוקאס ואסקס, סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, פרלאן מנדי| קאסמירו, טוני קרוס (לוקה מודריץ’), פדה ואלוורדה| מרקו אסנסיו, אדן הזאר וקארים בנזמה

מה המצב אינטר?

אינטר אמנם לא תלתה שלט במתחם האימונים - “אליפות, עכשיו”, אך לנוכח הסגל המתגבש של אנטוניו קונטה, השדרוג בעונה שעברה (סגנות וגמר הליגה האירופית במהלכו רשמה הפסד 3:2 לסביליה) ועשור אחרי עונת הטרבל הבלתי נשכחת עם ז’וזה מוריניו - זוהי הציפייה. בינתיים ישנה הגנה בעייתית, קרתה מפלה בדרבי נגד מילאן (11 נקודות בלבד מתוך 18) ובעיקר חשש שהסיוט מהעונה שעברה יחזור - דז’ה-וו לפתיחת שלב הבתים אז בליגת האלופות כשאינטר לא ניצחה בשני מחזורי הפתיחה והודחה. קונטה אף פעם לא רגוע אבל גם התיקו 2:2 נגד פארמה בסן סירו עם שוויון בדקה האחרונה (ותודה לאיבן פרישיץ’) בטח לא תרם. האיטלקי זעם על שחקניו שהחמיצו בלי הכרה. בשנה שעברה הנראזורי פתחו עם מאזן מושלם של שישה ניצחונות ליגה כולל בדרבי וכן על לאציו ויחס שערים 2:13. השנה זה הולך קשה מאוד.

לקראת המשחק באינטר אין שקט. מכה קשה קיבלו הנראזורי כשנודע שרומלו לוקאקו, מלך השערים הנפלא שהפגיז 34 שערים אשתקד (כמו רונאלדו נזאריו בעונת הבכורה שלו במועדון) ונתן בראש גם העונה ייעדר מהמשחק . באיטליה הגדירו את השתתפותו במשחק בגדר נס והבוקר הוא לא עלה לכר הדשא עם חבריו. לוקאקו העונה הרשית שבעה שערים בשישה משחקים עם היילייט עיקרי - צמד נגד בורוסיה מנשנגלדבאך שמנע מאינטר הפסד (2:2). “מניין יגיעו השערים”, זעקה כותרת גדולה באיטליה (גאזטה דלה ספורט) שם נמתחה ביקורת על לאוטרו מרטינס שרשם החמצות גדולות נגד שחטאר דונייצק - החמצות שהיו משנות את פני שלב הבתים. הבצורת עומדת על חמישה משחקים או 418 דקות, תחליטו אתם.

אשרף חכימי יחרוש את האגף זה ברור לכם, עד עתה בלט נגד פיורנטינה ויש לו שער ושני בישולים בקרוב ל-500 דקות, וארתורו וידאל שסומן על ידי התקשורת כ"אנטי מדרידיסטה", זכר להתבטאויותיו השונות לאורך השנים. מילאן שקריניאר אמור לחזור ולעזור לייצוב ההגנה(דייגו גודין נפרד אחרי עונה אחת בלבד) לאחר שהתאושש מנגיף הקורונה ואת המחיר יישלם אלכסנדר קולארוב שהגיע הקיץ ונראה רע. אלכסיס סאנצ’ס עשוי לפתוח בחוד לצד לאוטרו שלא ממש יציב, בעוד כריסטיאן אריקסן כנראה ימתין על הספסל (“תשאלו את המאמן למה אני לא משחק”).

נציין כי האיטלקים לא הגיעו לשלב הנוקאאוט מאז 2010/11, אז שאלקה של ראול הדיחה את אלופת אירופה המכהנת עם ניצחון כפול. לקונטה עצמו יש קוף גדול להוריד מהגב - 11 ניצחונות ב-30 משחקי צ’מפיונס. הוא לא הגיע רחוק יותר משמינית הגמר. אשתקד אינטר נכנעה לברצלונה על אף שהוליכה בקאמפ נואו ושיחקה נהדר (2:1). הנראזורי מחזיקים במאזן אימה על אדמת ספרד עם ארבעה ניצחונות בלבד ב-23 משחקים אל מול 17 הפסדים. הפסדים לאספניול, ויאריאל, סוסיאדד ועוד. היה גם ניצחון אחד ענק 1:5 על ולנסיה במאסטייה בשלב הבתים ב-2004-05.

Pessimism at Inter for Lukaku: Real Madrid, expectant

היסטוריה ומפגשי עבר:

כמה דברים. ראשית, הקבוצות לא נפגשו כלל בשנות ה-2000, צריך ללכת אחורה עד עונת 1998-99, שלב הבתים. שנית, ריאל נמצאת באוברדראפרט נגד אינטר ויש לה מאזן שלילי ב-15 המפגשים נגדה, ללא ניצחון באיטליה. וגרוע מכך - ריאל הפסידה לאינטר בגמר 1963-64, הפסד שני שלה בגמר, שנתיים אחרי שנכנעה לבנפיקה. אינטר, עם הלניו הררה על הקווים, ניצחה 1:3 כאשר מאזולה כובש צמד. רפאל בפטיסטה הרננדס פלו הצליח רק לצמק בדקה ה-70. כעבור שנתיים הגיעה חצי נחמה כשריאל הדיחה את אינטר בחצי הגמר בדרך לזכייה השיישת שלה. ריאל ניצחה 0:1 בברנבאו משער של פירי וכפתה תיקו 1:1 באיטליה.

Real Madrid-Inter: Juanito's comebacks and 90 minutes, Amancio's fall, the Vienna final, Santillana 'kryptonite' ...

ברבע הגמר ב-1966-67 השיגו האיטלקים ניצחו כפול, וב-1980-81 הגיעה שוב נקמה בחצי הגמר. ריאל ניצחה 2:0 בספרד, משערים של קרלוס סנטיאנה וחואניטו, נכנעה 1:0 באיטליה והגיעה לגמר נגד ליברפול. עדיף לעצור כאן. אפרופו חואניטו - כולכם שמעתם על הרמונטדה הזו. “90 דקות בברנבאו הן הרבה מאוד זמן”. אינטר חטפה כהוגן מריאל שנה אחר שנה בגביע אופ"א. בדרך לשתי הזכיות שלה בעטה ריאל את איטלקים החוצה. ריאל נכנעה 2:0 בסן סירו ב-1984-85 אבל הגיבה עם 0:3 - ותודה לסנטיאנה שכבש צמד. כעבור שנה, האיטלקים ניצחו 1:3 אבל ריאל כפתה הארכה ובה סנטיאנה הבקיע צמד. חואניטו הגדול זעם על השמחה של האיטלקים בחדר ההלבשה ואמר את המשפט האל-מותי. שחקנים סיפרו שמרוב הטירוף בחדר ההלבשה אחרי המשחק “להוכיח להם” - אפשר היה לשחק את הגומלין במדריד מייד. או לכל הפחות היה צורך במקלחת נוספת.

ריאל המשיכה הלאה גם ברבע גמר גביע המחזיקות, ואנחנו נקפוץ למפגשים האחרונים. בית 3, עונת 1998-99, ריאל מדריד היא אלופת אירופה הגאה. היירו וסיידורף כבשו שערים מאוחרים בדרך ל-0:2 בבירת ספרד ועזרו לעצור את רונאלדו ואיבן זאמורנו האקס. “בגומלין” זאמורנו כבר הבקיע, סיידורף השווה אבל באג’יו כבש צמד בארבע הדקות האחרונות בדרך ל-1:3. ובקיצור: ריאל ניצחה את אינטר שש פעמים והפסידה שבעה משחקים, יחס השערים עדיין לטובתה: 19:20. במשחקי הבית המאזן הוא שישה ניצחונות ותיקו. באיטליה המאזן עגום: שתי תוצאות תיקו וחמישה הפסדים

כותרות העיתונים לקראת המשחק נגד אינטר: “זה גמר”, אולי גם הגמר של הזאר.

“על חבלים, כבר אחרי שני מחזורים”, נכתב ב" מארקה " בפריויו למשחק. “הזוי ששתי קבוצות פאר כאלה מגיעות לקרב הישרדות. ב-11 משחקי הבית האחרונים באירופה, ריאל ניצחה רק בשלושה. זו עלולה להיות טרגדייה שאי אפשר להתאושש ממנה”. לפי ההרכבים , השלישייה ההתקפית החדשה, מנדי כצפוי ומודריץ’ על הספסל.

“הזאר נגד הכישוף שלו בליגת האלופות”, נכתב במארקה. הוא כבש שמונה שערים בלבד ב-51 משחקים, 1,439 ימים בלי שער, פציעה קשה (נגד פ.ס.ז’). שערו האחרון במפעל היה בנובמבר 2017 עם אנטוניו קונטה על הקווים נגד קרבאח. יש לו שתי זכיות בליגה האירופית עם צ’לסי וצמד בגמר נגד ארסנל אבל בדיוק מהליגה האירופית ריאל רוצה להימנע. העונה זה יהיה אחרת? ב-80 הדקות שלו על המגרש העונה, כמחליף נגד גלדבאך ובהרכב נגד הואסקה - ריאל כבשה חמישה שערים, שער כל 16 דקות. בלעדיו? 12 שערים ב-730 דקות. “עם הזאר אולי הבעיות יפתרו, זה הזמן כדי לתקן את המצב באירופה”.

" הגמר של נובמבר ", נכתב בפריויו ב-AS. "ריאל ואינטר מגיעות למשחק במצב קיצוני ללא ניצחון. נכתב שזידאן לא סתם אמר “כל משחק במועדון הוא כמו גמר” במסיבת העיתונאים. עד היום הוא הגזים אולי, אבל לא הפעם. בפריויו ניתחו את אינטר והשקעותיה הרבות בשלוש השנים האחרונות ואת קונטה וציינו מה שאנחנו יודעים - הקבוצות לא נפגשו במאה ה-21 אך לנראזורי יתרון 6:7 במפגשים הישירים. “זה הכל או כלום”. הרכבים? גם כאן קרוס במקום מודריץ’.

ב-AS כתבו על המפגש של הזאר עם קונטה. נכתב כי הבלגי אמנם זכה איתו באליפות גדולה ב-2016/17 וכן בגביע אך “איבד את החשק לשחק כדורגל”. הזאר ביקר את קונטה בחריפות לאחר הפסד למנצ’סטר סיטי (“אם ז’ירו או מוראטה היו משחקים, היה קל יותר לגעת בכדור. עשיתי כמיטב יכולתי, רצתי, אבל לצערי לא שיחקתי כדורגל. גם אחרי שלוש שעות לא היינו נוגע בכדור”. ג’יימי קראגר שפרשן את המשחק אמר: “אני משוכנע שלאחר המשחק, או בבית או כבר באוטובוס, הוא התקשר לסוכנו וביקש ‘תוציא אותי מכאן’. הוא בטח רוצה לשחק בקבוצה ששולטת במשחק”.

בכתבה אחרת נכתב “ריאל מחזירה את אבק השריפה”, ביטוי שאוהבים להשתמש בו בספרד כדי לתאר את ההתקפה. נגד הואסקה כבשה ריאל רביעייה לראשונה מזה 25 משחקים. נכתב כמובן שהאליפות הושגה בעיקר בזכות הגנה יציבה. בחודשים שקדמו לקורונה, ריאל כבשה ארבעה שערים ומעלה בשישה מ-39 משחקיה: שישייה נגד גלאטסראיי, חמישייה נגד לגאנס ורביעיות נגד גרנאדה, אייבר, סראגוסה (בגביע). בעונת 2018/19 למשל ריאל כבשה 11 פעמים רביעייה ומעלה. בעונת הדאבל עם זיזו עשתה זאת 16 פעמים ב-60 משחקים. 18 פעמים זה קרה ב-2014/15, 17 פעמים בעונת הדסימה ו-23 פעמים בעונת האליפות 2011/12.

עצוב להגיד אבל יש לי 0 ציפיות מהמשחק היום.
זה כל כך ברור שאנחנו לא ברמה בשביל להתברג בשלבים הגבוהים של הצ’מפיונס שאני לא לוקח את המשחק הזה כ"על החיים ועל המוות", למרות שאנחנו ריאל מדריד, למרות שאנחנו המלכים של המפעל, אני פשוט מעדיף שנתרכז העונה בלהוציא משהו מהליגה.

שתיים מהרמונטדות הגדולות שלנו איי פעם היו נגד אינטר, דווקא בגביע אופ"א, אך במשחק החשוב מכל הפסדנו להם כך שהחשבון עוד פתוח. אני יכול לזרוק כאן הרבה משפטי חואניטו וכדומה אבל אני בעצמי שתמיד הייתי מחכה לליגת האלופות אפילו למשחקים פשוטים - לא מרגיש ‘יום חג’ אלא לחץ עצום ותחושה שלא זכורה לי. סכנה אמיתית לעוף בשלב הבתים, הרקורד שלנו בצ’מפיונס הפך למזעזע (הלו - זה היה פעם המפעל שלנו!).

אפילו העובדה שלוקאקו לא משחק לא ממש מרגיעה אותי, ברור שהוא הכוח הכי גדול שלהם אבל ההגנה שלנו עושה שטויות, ויש להם עוד שחקנים טובים שיכולים לפרוח, מעבר לאשרף חכימי. הלחץ עליהם? הלחץ עלינו גדול יותר. הברוך נגד גלדבאך היה קצת יותר מדי. וידאל שונא אותנו ויבוא בטירוף וזה בסדר, הוא מתוסכל מפעם, אנחנו צריכים להיות עם אותה רוח הלחימה בהובלתו של פדה ואלוורדה.

זה צריך להיות היום בו לא נעשה טעויות בהגנה, ששחקן יגיע מול שוער וייתן גול, בלי החמצות נוראיות של בנזמה (ויניסיוס לא משחק), קרוס במוד צ’מפיונס וכן הלאה. אין עוד יום, אין עוד מחר. זה היום של הזאר, בשביל זה הביאו אותו. ליגת האלופות לא ממש ‘המפעל שלו’ אבל זה משחק גדול. לא רוצה למהר בשבחים, שער כמו נגד הואסקה אם היה משחק בצ’לסי והשנה הייתה 2019 - היה נתפס כעניין שבשגרה. הוא צריך לקבל כדורים, לחשוב כל הזמן על השער.
מבחינתי לפחות דילמת ענק לגבי מודריץ’, אין לנו את הלוקסוס לוותר עליו, יהיה בוודאות החילוף הראשון לדעתי, אולי יחד עם מרסלו שזה קצת מסוכן שיפתח. האללה מדריד!

מאמין בשחקנים שידעו לקחת 3 נקודות היום.
מודריץ בכושרו הנוכחי זה אס מהספסל, מעבר לזה למחליפים שלנו אין באמת מה להציע (לא סומך על צמד הברזילאים) ככה שהכל תלוי בהרכב הפותח + הקרואטי.
הפציעונת של לוקאקו היא ברכה, מי שעוקב אחריי אינטר יודע

זו ההזדמנות של האזר להוכיח שהוא לא פלוף, של ראמוס להראות שהוא תמיד מגיע למאני טיים (מצחיק לכתוב את זה בתחילת נובמבר) ושל בנזמה…טוב ממנו יש לי אפס ציפיות אז פשוט שלא יחרב התקפות.

לא מבין את הפסימיות ששוררת פה, אם יש קבוצה שאנחנו רוצים לפגוש זאת אינטר. קבוצה במשבר גדול פי כמה משלנו, עם התקפה אנמית ביותר והגנה מקרטעת. התלות של אינטר בלוקאקו היא עצומה, במיוחד בכושר הנוכחי של לאוטרו.
אם נשכיל לעצור את אשרף וננצל את ההגנה האיטית שלה זה משחק גמור. הייתי רוצה לראות את אחד הברזילאים במקום אסנסיו האיטי והצפוי.

האמת אני אופטימי. קשה לנו לשחק נגד קבוצות צעירות ואנרגטיות ולאו דווקא נגד המוכשרות. בנוסף השם ״אינטר״ יגרום לשחקנים להתאמץ יותר מלשחק נגד מנשגלדבך או שחטאר או קאדיז. כמו שהיה מול ברסה גם.

הבעיות שלנו ידועות, אבל קיבלנו בוסט מוראלי עצום בדמותו של הזאר. לא עוד ההתלבטות בין האנמיות של רודריגו להחמצות של ויניסיוס, קיבלנו את הזאר שאמור לתת לנו הרבה יותר.

ממש קשה לי לראות את אסנסיו. הוא פשוט לא מצליח לתת לנו כלום. הוא כאילו קשר בתפקוד שלו כי בהתקפה הוא לא תורם לנו יותר מידי. מרגיש לי כמו לוקאס ואסקז מוכשר יותר, שחקן שאמור בעיקר לא לטעות ולא לאבד כדורים, לא השחקן שאמור לייצר את השערים.

נגד מערך ה3 בלמים של אינטר השיטה הקבועה של להרים לראמוס, קאסמירו, ובנזמה לא תעבוד כל כך טוב, נצטרך לשחק יותר על הקרקע. אני תומך בהרבה בעיטות מרחוק כי יש לנו בועטים טובים מאוד: אסנסיו והזאר עם רגל הפוכה, ווחוורדה וקרוס מקו שני. אפילו קאסמירו כשמצטרף. נכריח את הבלמים לצאת קדימה וליצור שטח לפריצות של שחקנינו. (שחקנינו… של וולוורדה ומקווה שהזאר/אסנסיו).

אני מאמין שננצח, ואני מאמין שנעלה מהמקום הראשון.

גם הפעם לזרוק למגרש את כל הכישרון שיש עם קצת יותר זהירות.

קורטואה
מרסלו ראמוס וראן סלגאדו
קרוס מודריץ’ קאסמירו ואלוורדה
הזאר בנזמה

כמות התגובות לקראת משחק כל כך חשוב, במפעל שהוא השם שני שלנו, מראה כמה עניין וציפייה יש מהקבוצה שלנו השנה. אציין שאני די בטוח שנעבור את אינטר ונעלה.

מקווה מאוד שלאוטרו לא יחליט להתעורר דווקא מולנו. יש לריאל איזה קטע עם חלוצים שלא פוגעים ואז רואים את השוער שלנו ומפציצים. ההיעדרות מההרכב של לוקאקו היא זהב, מי שרואה את המשחקים של אינטר השחקן הזה הוא חצי קבוצה.

תרתי משמע, נראה כאילו אכל חצי הרכב לפני שעלה לשחק.

אין ספק שלוקאקו מסיבי / רחב איך שלא תבחר לקרוא לו. עם זאת הוא הפך את הגודל שלו ליתרון. החלוץ הבלגי בדרך כלל הכתובת לכדורים ארוכים, יש לו משחק על גבול המושלם עם הגב לשער, והוא מתחיל את המהלכים הנ״ל שתיארתי ולרוב גם זה שמסיים אותם. המראה שלו נראה כבד מאוד, אבל הוא לא. יש לו צעדים גדולים והוא זז בצעדים גדולים ומהירים.

אני יותר ממבסוט שהוא לא יפתח נגדנו. הוא מסוג החלוצים שאין בליגה הספרדית ובהחלט ראיתי אותו מאכיל את ראמוס ו-וארן קש, לאוטרו פחות מדאיג אותי (טפו טפו טפו).

איך בא לי על משחק כזה בברנבאו מלא אינעל העולם

נחתום גם על הרבה פחות מזה. המשחק האחרון שהייתי בברנבאו היה במחזור האחרון בעונת 18/19 הנוראית, וכמובן שהפסדנו (2-0 לבטיס). כמה לא הערכתי בזמן אמת את אותם צהרי יום ראשון מיותרים.

אין הפתעות

Courtois; Lucas, Varane, Ramos, Mendy; Casemiro, Valverde, Kroos; Asensio, Hazard y Benzema

מי אלה השחקנים בלבן ואיפה העגלות שלנו?

רואים שאינטר בילו הרבה שנים בליגה האירופית והם לא מעודכנים. בישול עצמי לבנזמה וראמוס בקרנות (איזה כיף בלי שמירה) זה בערך מסכם את רוב הזכיות שלנו בעשור האחרון.

משחק מהנה, ואסקז נראה ממש ממש טוב. שוב הבעיה היא ששחקני הכנף שלנו לא במשחק, נקווה שהזאר יתחיל לקבל כדורים באזור ברחבה ולא בקו האמצע.

למה אתם כל כך פסימיים? עד שאנחנו משחקים כדורגל, מגיעים למצבים, לוחצים ונראים כאילו אשכרה בא לחבורת עצלנים הזאת לשחק כדורגל אתם מתלוננים? זה ככל הנראה הכי טוב שנקבל העונה.

ואסקז טוב הגנתית אך מהצד השני של המגרש, גם אם ימשיך להתמסר עם אסנסיו עוד שנה, כלום לא יצא מזה.

אינטר היא קבוצה רעה הגנתית וטובה בהתקפה. מזל שלוקאקו לא משחק.

אנחנו משחקים נחמד, לא מעט צירופי מסירות ומזיזים את הכדור טוב. יצרנו כמה מצבים לא רעים, למרות שהשערים שכבשנו הגיעו דווקא ממתנות של אינטר.

אסנסיו שחקן ההתקפה הכי לא התקפי שראיתי. כמה אפשר לשחק אחורה.

הדרך היחידה של בנזמה להגיע למצב של אחד מול אחד עם השוער, זה אם הוא חונה בעמדת נבדל ומקבל כדור מהקבוצה היריבה.

מרגיש לי שיצאנו פראיירים במחצית הזאת. קצת יותר לחץ על אינטר, קצת יותר קילריות וגומרים את המשחק במחצית. חבל.

אסנסניו מזכיר לי את חסה.
שחקן צעיר שפרח אצלנו, נפצע בצולבת וחזר 50% מהיכולת שלו. אני לא ממהר לגמור אותו, אבל זה נראה רע מאוד עבורו

שחקן נוסף שירד ברמה משמעותית זה וארן. לא זכור לי משחק אחד שלו שהיה נקי מטעויות. הוא כבר מזמן לא הילד שמשחק לצד ראמוס, הגיע הזמן שהוא יביא נקודות.