מחזור שלישי בליגת האלופות: מנצחים את אינטר במשחק דרמטי (3-2)

מה לעזאזל נעשה ביום שראמוס ומודריץ’ יחליטו שמספיק להם ויפרשו…?!:scream:

• רק לדמיין את וידאל מתעל חצי מהכעס והשנאה הלא מוסברת שלו לפעולות כדורגל.
  • עצוב לראות את אסנסיו. מכוכב התקפה בפוטנציה לשחקן שבקושי מסוגל לייצר משהו והסיבה העיקרית שהוא משחק היא טקטית.
  • אני כנראה הולך לכתוב את זה הרבה העונה אבל המשחק הזה צעק מודריץ’. במיוחד עם הלחץ שאינטר הפעילה והברדק בקישור. חילוף מאוחר.
  • יחשבו שאני הייטר כי באמת היה לו משחק טוב סה"כ אבל למה לעזאזל ראמוס יצא ללחוץ כל כך גבוה בשער השני?
  • אשרף אחלה שחקן. מגן הוא לא.
  • לחץ, חטיפות, תנועה ללא כדור, סיומת ברחבה, איום מחוץ לרחבה. אחלה פדה.
  • לא הגענו למחצית השנייה והייתי חותם על התיקו. הכי כיף שערים משום מקום.

יש לנו רק שחקן אחד שיכול לשבור קווי הגנה, זה ואלוורדה, השער השלישי שלנו הגיע מעוד תנועה לעומק שלו ששיחררה את ההתקפה, בקבוצה רצינית חייבים 3 כאלה.

וראן חלש מאוד ואשם בשני השערים. קאסמירו ממשיך להיות בעיה גדולה כשהוא עם הכדור.

image

עדיין בחיים| ירדו לי כמה שנים מהחיים, באמת, מילאנו את הדלי היטב כדי לבעוט בו, מזל שאינטר לוזרית ברמה שקשה להכיל. הפנים שלי היו באדמה עם ה-2:2 הרך הזה שספגנו מפרישיץ’, מודה שחשבתי שזידאן טועה שהוא זורק יותר מדי צעירים למגרש (רציתי את הזאר על כר הדשא על אף החולשה שלו - לא עשה כלום חוץ מהדריבל והמצב שהביא לקרן, ועל כף המאזניים ברור שהמשחק הזה חשוב מוולנסיה בשבת), אבל הם סיפקו את שער הניצחון:
ויניסיוס בפעם הראשונה בחייו מסר בנגיעה, מי היה מאמין, ומסר מושלם, ורודריגו לא כבש מאז פברואר אבל הזכיר לנו ברגע אחד למה התלהבנו ממנו עם קור רוח מדהים, פיניש אדיר, קרח בוורידים, פיניש כמו של ראול הגדול בגיל 19.

לא אוהב את תגובות המחצית אבל זה היה חזק ממני, אזכיר שוב את העצבים שלי לפני המשחק - ראינו את האימפריה של מנור מקבלת שישייה מה שהוכיח עד כמה היינו מביכים, אם היינו מגרדים את ה-3:3 הזה כל הבית היה נראה אחר והסיכויים שלנו להעפיל היו טובים יותר.

אשרף חכימי עם הבישול הכי יפה של שחקן ריאל מדריד מאז גוטי, לרוע מזלו הוא כבר לא איתנו. המשחק שלנו היה מרושל וקשה לצפייה, להגיע למצבים זה לא מספיק, אינטר הביכה אותנו עם שחקן וחצי ובלי לוקאקו. ל"כרית בנזמה" יהיה חומר טוב עם החמצת העשור. אסנסיו מאוד מבוהל ולא מסוכן, כל הקבוצה יוצאת קדימה לאט מאוד, תמיד הולכת על בטוח כביכול, קורטואה נוגע בכדור מאתיים פעם.

אנחנו לא באמת לוחצים, כל כך הרבה איבודי כדור מטופשים, גירדנו שער מטעות שלהם ועוד מצב נייח (כשהכדור אצל מנדי - אתה בפאניקה, כשהכדור אצל ואראן - אתה בפאניקה (ואיפה הוא היה בגול? למה הוא מאחר ולא אגרסיבי?), כשהכדור אצל קאסמירו - אתה בפאניקה. ואראן כילד לא היה כזה מבוהל בהולכת הכדור והוא תמיד אחרון.

לוקאס ואסקס הוא הכתובת לכל הכדורים כאילו לא היה שחקן זוטר וסתמי בסגל עד לפני דקה וחצי והאמת שהוא הכי טוב וזה מה שעצוב.
ההתקפה שלנו מעט יותר טובה, זה נכון, פחות קשה לצפייה מאשר בתחילת העונה אבל יש כל כך הרבה ליקויים. זידאן איחר מאוד עם החילוף של לוקה.

אגב, סרחיו ראמוס כפי שכתבתי בת’רד שלו - עם שער מאה בריאל מדריד, כשהוא לא משחק מבחינתי אין טעם להרים קרנות. איזה מלך, יאללה, שלא ייגמר לעולם. הלוואי שלשחקנים אחרים בקבוצה היה את הטירוף כמוהו לתת גול. למה ב-One הקדימו את המאוחר עאלק לצאת בכותרת וכתבו שזה קרה כבר בקלאסיקו? כל דבר בעתו. האללה מדריד!

איזה סיוט לשמוע את שגיא כהן מפמפם במוח במשך כל המשחק על ואראן ששני השערים שספגנו נבעו מזה שראמוס יוצא ללחוץ ומשאיר בור.

יותר סיוט לראות את ריאל מנסה לפתח משחק תחת הלחץ הכל כך יעיל של אינטר. זה היה פשוט מביך.

• פדה מדהים!

השער השני שלהם רשום כולו על ראמוס, פשוט הפקיר את לאוטרו, שגיא כהן השפיע עלייך נראה לי.

*פדה ענק!

צפיתי במשחק עם שדר אנגלי אז לא יודע מה הקומפרסור אמר.
ראמוס עם כמה וכמה טעויות במשחק, בגילו אסור לו ללחוץ גבוה, אבל בשער השני וראן היה 5-10 מטר מאחורי קו ההגנה.

אני די בטוח ששברנו שיאי מסירות לשוער במשחק הזה. הזוי.
מודריץ’ נכנס כל כך מאוחר אבל הספיק להשאיר חותם, הבחור בכושר מדהים.
עושה רושם שמשהו הסתובב לויניסיוס בראש מאז התקרית עם הכרית ומאז הוא משחק יותר מהר ואחראי.
עוד קצת ועולים מהבתים! התרגשות!

משחק משוגע שאי אפשר היה לצפות יתרון 2-0 דקה 34 (וכמובן דקה אחרי שער מצמק שלא נשמח ליותר מדי זמן) מחצית שניה איומה עד הכניסה של הילדים הברזילאים ומודריץ’ כמובן.

בואו רגע נשכח מהמשחק החלש של הזארד ונתן לו הזדמנות לכפר במשחק חוץ נגד אינטר. אסנסיו, שחקן מוכשר עם פעולות קטנות ויפות לעין זה לא מספיק טוב לריאל הוא מפחד למוות מלעשות טעויות - אף פעם לא תוקף ולא יוזם שחקן באמת פרווה שכשלא הולך הוא נחבא לכלים.
בנזמה כרגיל גונב גול ועוד החמצה גדולה שנכנסת לפנתיאון - העיקר נכנס לקצב כיבושים

אחרי השוויון של אינטר לא האמנתי שנכבוש ואז
קרה משהו מדהים שלא האמנתי שאזכה לראות בחיי : ויניסיוס מוסר כדור מדוייק בנגיעה ומבשל גול???
אחרי המשחק נגד משנגלאבך איבדתי בו תקווה והפעולה הזאת (ועוד כמה ספרינטים נחמדים) מסמן כנראה שהביקורת נגדו עזרה לו קצת לסדר תראש ואם הוא ימשיך ככה אחלה שחקן מחליף שיוכל להביא שינוי.

אני אוהד ריאל מ2002 ואין ספק שזה הסגל החלש ביותר שאני זוכר ועדיין איזה נשמה ואופי שיש לקבוצה הזאת שאף פעם לא מוכנה להפסיד.

לא מבין את הטרנד הזה להאשים את ראמוס בעוד שרפאל וארן אשם לא פחות ממנו, אם לא יותר. הצרפתי איבד לחלוטין את הביטחון שלו אחריי ההפסד אשתקד לסיטי. כל המסירות שלו הולכות לשוער, הוא איבד מהזריזות שלו ובאופן כללי יש ירידה ברורה מאוד ביכולת שלו. בנוסף כל משחק שלו ללא ראמוס הוא מפשל בגדול לפחות פעם אחת, אז כן ראמוס לא חף מפשע בחלק מהשערים שספגנו העונה, אבל אם לבחור בלם אחר משניהם אני חד משמעית הולך עם הקפטן.

האזר היה מאוד אנמי. ספרתי לו פעולה התקפית אחת טובה. עדין זה השחקן הכי יצירתי שלנו, אחד כזה שמסוגל לקבל את הכדור עם הגב לשער ולייצר מצב מסוכן. מקווה מאוד שבקרוב הדברים יתחילו להתחבר לו כי אנחנו תלויים בו מאוד.
בהזמה כהרגלו עם שער שישכיח 2 החמצות, אחת מהן סבא שלי מבקיע מתוך שינה, אבל זה לא ישנה כלום.

בינגו של זידאן עם החילופים, עם זאת החילוף של מודריץ היה מאוחר והיה מקום לשתף אותו ליותר מ13 דקות.
ניצחון על אינטר באיטליה לאחר הפגרה ואנחנו בדרך הנכונה להדחה בשמינית / רבע הגמר

וראן וראמוס היו באותו קו אבל אז ראמוס יצא ללחוץ גבוה ו-וראן מן הסתם נשאר הרבה אחריו.

לשאלת החבר למעלה, אין כאן שום טרנד. מי שאשם חוטף. גם וראן שמשום מה בגיל 27 נראה יותר מבוהל עם הכדור מאשר בגיל 19. זה שיש נטייה להיות יותר סלחניים ומגוננים עם סמלים ושחקנים מרגשים זו בעיה אחרת.

כמה פעמים היום ראמוס הקדים את לאוטרו לכדורי רוחב וכאלה…מעניין. כל פעם ששחקן יוצא ללחוץ ואראן יהיה אומלל ונספוג? הוא לא אגרסיבי מספיק.
אני דווקא חושב הפוך - יש טרנד שנהיה מגניב כאילו אובר אובייקטיבי - לשחוט ולקטול שחקני על בצורה מוגזמת - עיין ערך כריסטיאנו רונאלדו. זה שהציפיות מראמוס תמיד שונות מאשר מרפא זה כבר עניין אחר. מסי רק השנה “חוטף” מעבר לכביש מה שכריס ספג פה כבר ב-2015/16. לא בושה “להתאהב” באגדות ולעמוד מאחוריהם. ראמוס לעתים רשלני. לאו דווקא היום והעונה.

אני כועס ומאוכזב כי לא ראיתי כאן מחמאות ללוקאס. כמעט כבש את השער עם השפיץ.
ומעניין מה היה קורה אם ויניסיוס היה מקבל הרכב לתקופה כזו של ארבעה משחקים ברצף כמו אסנסיו. או אפילו רודריגו שאכן הסריח את הדשא למעט בישול נגד סיטי. אולי הוא כן ייתן כמה גולים השנה.
קטלתי את מודריץ’ המון וזה פשע אבל בכל שנייה שאתה רואה את טוני על המגרש…אתם מבינים. והוא לא היה רע אבל בצבא היה תלוי שלט “לא רע זה לא מספיק טוב”.

סיכום המשחק של קארים:

זה בדיוק מה שאני טוען. הגנה רכה של ריאל = ראמוס שגה. וארן בניגוד לקפטן לא קיים התקפית, לא מסוגל לדחוף אותנו גם כאשר ראמוס לא על המגרש והוא שוגה לא פחות ממנו.
גם בפעולות ההגנתיות ראמוס עולה על וארן העונה. אני זוכר בקלות מהלכים של ראמוס שמנעו שער / מתפרצות / התקפות בעוד מהלכים כאלו של הצרפתי לא זכורים לי.

בצד ההתקפי אני בעד להריץ את רודריגו במקום אסנסיו. הספרדי קיבל הרבה דקות ולא נתן כלום. השער יכול לתת לילד ביטחון וזידאן יכול לשחק על זה ולצאת ״גאון״.

מילה טובה למגן האפור שלנו, לוקאס וסקאז, שהוא הדבר הכי רחוק בעולם מלהיות מגן אבל מוכיח שעם הקרבה אפשר גם אפשר לתת משחק סולידי ואם מסתכלים על המגן השמאלי שלנו מבינים עד כמה מנדי זה פשוט לא זה. מגן בריאל צריך להיות הרבה יותר ממגן הגנתי טוב. יש ממנו 0 תועלת התקפית וכל כדור שמגיע לרגל ימין שלו זה 100% איבוד כדור.

מילה טובה לואסקז על עוד משחק טוב.

אסנסיו - הבעיה שלו הייתה ונשארה בראש. גיא כתב נכון לפני כמה ימים, הגוף שלו כשהוא מקבל כדור בהתקפה, כבר מן ההתחלה מופנה חצי לאחור ואין זה פלא שלשם גם הולכות מרבית המסירות שלו. לא חושב שהוא איבד יותר מדי מהיכולת שלו מאז הפציעה. הטכניקה שלו טובה, הבעיטה מעולה והמהירות גם כן מאוד סבירה. הוא פשט לא מספיק קילר ומנהיג ובגילו סביר להניח שזה כבר אופי. היה אפשר להניח שילמד דבר או שניים מכריסטיאנו, אך נדמה שדווקא איסקו הפך להיות המודל לחיקוי. חבל.

מחזק את הביקורות על אסנסיו. בדיוק כמו לפני שנתיים לאחר העזיבה של רונאלדו, הוא קיבל המון קרדיט ופשוט לא עשה איתו כלום, איכשהו זה תמיד עובד יותר טוב כמחליף או כשאין עליו לחץ כמו החזרה שלאחר הפציעה, כשיש קצת ציפיות הוא קורס (בניגוד לוווינר שזכינו להכיר מעונת הבכורה המדהימה שלו).
זידאן נוהג איתו ביושר ומנסה לתת לו את הביטחון הדרוש אבל עוד לא קיבלנו ממנו לא בישול ולא שער.

תודה רבה לאשרף על הבישול הנהדר לבנזמה, בהחלט שחקן מצוין אבל גם אני חושב שהוא ממש לא אידאלי כמגן במערך ללא 3 בלמים.

ואלורדה ביחד עם מודריץ’ השחקנים הכי טובים שלנו העונה, שמח מאוד על ההתקדמות של הראשון ועצוב מאוד על זה שהבחור השני כבר לא הולך ונהיה צעיר יותר.

מאז התקרית עם בנזמה וינסיוס נראה טוב ויעיל, יופי של בישול. הראשון לעומתו כרגיל מחמיץ מצבים בטוחים לשער, אולי צריך לשלוח את שניהם לאימון חלוצים אצל אלון מזרחי.

גם ראמוס וגם רפא טועים קצת יותר העונה, אבל הבעיה וההבדל לעומת העונה שעברה היא שהם מופקרים יותר. בלם לא אמור להיות באחד על אחד מול חלוץ בשטחים פתוחים כל כך הרבה פעמים במשחק. אלה החיים ב4-3-3 ללא אלף קשרים, בחלק אחורי שרגיש מאוד ללחץ וכשקאסמירו לא במיטבו. גם החיסרון של קרבחאל מורגש מאוד עם כל האהבה ללוקאס - הוא לא מגן והוא אמנם לא האשם בגול השני אבל פרישיץ’ לא שם את זה על דני.

לגבי אסנסיו, אכן לא ברמה אבל בואו לא נשכח שגם המתחרים שלו לא. ויני לא טוב בימין ורודריגו טוב רק בצ’מפיונס. כרגע התקווה היא אודגור והגעגועים לברהים.

הטכניקה שלו טובה, הבעיטה מעולה והמהירות גם כן מאוד סבירה.

המהירות לטווח של 10-20 מטר סבירה אבל הצעד הראשון איטי, כך היה גם לפני הפציעה. הוא לא זריז ולכן לא מסוגל להטעות או לעבור שחקנים. גם כשמבודדים אותו על המגן הוא פשוט חסר אונים ולכן מחזיר אחורה.

יום אחרי המשחק, ומה שנשאר לי במחשבות זה המשחק של אסנסיו. כל כך איטי וכבד, לא מזכיר את השחקן הקליל והורסטילי שהוא היה לפני הפציעה. הוא היה יכול לעבור מגרש שלם בדריבל. זה עצוב והכל, ועם כל הרצון לראות אותו ממשש את הציפיות, אנחנו צריכים משהו יותר טוב מזה. לדעתי כרגע רודריגו עדיף עליו, למרות כל החסרונות של הברזילאי.

אדן הזאר עדיין עדיף על ויני בהרכב לטעמי. אם לא יתנו לו איזשהו רצף של משחקים הוא לעולם לא יחסור לעצמו. ויני כרגע מספק את הסחורה כסופר סאב.

אומרים עליי שאני זוכר דברים שטותיים ולא רלוונטיים, “עובדות לא חשובות” כאלה. מעולם לא ראיתי את ריאל מדריד מוסרת כל כך הרבה לשוער שלה, גם בעונות חלשות. אני גם לא זוכר את ואראן ככזה קטסטרופה בהובלת הכדור וזה עוד הרבה לפני הטעות נגד מנצ’סטר סיטי. עם קרבחאל בצד ימין, מנדי בצד שמאל כי אין ברירה ואולי מודריץ’ במקום קרוס - זה ההרכב הכי “פיזי” וטוב הגנתית שלנו. אופציה מבחינתי היא לשחק עם קשר נוסף על חשבון אסנסיו אבל ‘התנאי’ זה מרסלו.
גם קאסמירו שהגדרת ‘לא במיטבו’, ואני מסכים, כמובן עושה הרבה פעולות כמו חצי בלם ומגיע ראשון לכדורים קריטיים, אצלי שוב, לפתע, הבעייה שמאוד קל ללחוץ אותו, לעתים יש לו איבודי כדור חסרי אחריות 30 מטר מהשער וכשהוא כן מנסה להיות אחראי, עד שהוא מסתובב (עם הפנים לרחבה שלנו) ומוציא כדור הלאה הוא מאוד -מאוד איטי. זה רק אני או שכל הקבוצה ממש מנסה ללכת על בטוח ולא לטעות ועדיין טועה? יש פסים שלא צריך להיות גוטי כדי למסור והם יכולים להפוך את ההתקפה למסוכנת יותר ולגרום לנו להגיע ביתרון מספרי או לרווח את המשחק והם לא עושים את זה. שוב ואראן-מנדי-קרוס-קאסמירו-ראמוס-לוקאס-קורטואה וכדומה.

אסנסיו כבש הרבה מהגולים שלו בפצצות מרחוק והוא כלל לא מנסה את זה - סופרקופהX2, סביליה בסופר קאפ האירופי, כמובן שהוא לא השחקן שישתחרר מצד ימין לאמצע (עשה שער כזה נגד ולנסיה ב-2017/18 אולי משחקו הטוב בלבן). הוא מאוד חכם ויודע לנוע לעומק אבל לא בטוח שיש מי שימסור לו, הוא קיבל המון קרדיט מזידאן וזה קצת מוגזם.
הבעייה הכי גדולה לגבי רודריגו שעכשיו הוא גרם לי לחזור להאמין בו כאילו אנחנו יממה אחרי השלושער נגד גלאטסראיי כי זה היה גול גדול שגם ראול היה מתגאה בו. בנזמה היה מחכה עוד ועוד (החמצת העונה), הזאר הנוכחי היה מחליק ו-ויניסיוס מתבלבל ברגליים.
השמחה שלי הייתה מאופקת, שאלו את זידאן אחרי המשחק “הקלה או שמחה” והוא אמר “שמח, שמח, שמח”, אני חושב ששום דבר לא גמור וזה בהחלט ייתכן שנפסיד בסן סירו אפילו אם לוקאקו שוב לא ישחק (הוא יחזור כמובן). לא ציפיתי למשחק כזה רע של אשרף מהצד שלהם.

אני קורא פה את המחמאות לויניסיוס, רק אני שם לב שכל הפעולות שלו שמסתיימות בשער מגיעות בטעות?

אתמול הוא ניסה למסור לבנזמה ויצאה לו מסירה נוראית שבמקרה הגיעה לרודריגו, הוא בכלל לא הסתכל.

אתמול בנזמה מנסה לבעוט לשער ריק ממטר, הסתכל חזק חזק, גייס את כל הניסיון והכשרון שלו ופוגע לעצמו ביד, יותר טוב?