סופר קופה:: מפסידים בחצי הגמר לריאל מדריד 3:2 (לוק דה-יונג, פאטי)

הסגל שלוקח איתו צ’אבי לערב הסעודית -

תראו מי חזר - אחרי חודשיים, פאטי בסגל.

אנסו, אראוחו פרנקי ברשימה השחקנים שיטוסו למשחק, למרות שעדיין לא קיבלו את הפטור הרפואי.

פדרי ופראן טורס (שכנראה יירשם עכשיו שאומטיטי האריך חוזה) - כרגע לא בסגל, והכנסתם מותנית בתוצאה שלילית בבדיקת הקורונה מחר.

הסגל של מדריד -

אין הפתעות מיוחדות אצל הלבנים.

בייל ומריאנו בחוץ, קרבאחל ויוביץ’ בפנים.

יום למחרת (חמישי) ייפגשו אתלטיקו מדריד ואתלטיק בילבאו לחצי הגמר השני.

אם אני בנעליים של צ’אבי, אני לא משתף אף אחד מהחוזרים מפציעות. מעדיף להפסיד ולשמור עליהם להמשך העונה, מלצאת תיקו, לעוף בפנדלים כי אין לנו אופי, ולאבד אותם שוב, לעוד כמה חודשים.

כמה כסף עומד על הכף בסופרקאפ?
כמה תרוויחו מהעפלה לגמר?

אני מאמין שצ׳אבי סימן לעצמו את המשחק הזה מהרגע שנודע לו עליו. לדעתי הוא ינסה להעביר פה מסר שברצלונה חזרה וכו’ וכו’. לכן הוא גם התעקש על השחקנים הלא כשירים שלכם. בהינתן שמה שאמרתי נכון אז הוא בטוח למד את ריאל הכי טוב שאפשר.
יהיה מעניין מהבחינה הטקטית.

יחנה את האוטובוס וינסה לעקוץ עם המהירות של דמבלה ?

בין 2 ל 3 מיליון על ההעפלה לגמר, תלוי במקור. עוד כ 1M על הזכיה.
מספיק בשביל להחתים את אלבס ל 10 שנים קדימה. :slightly_smiling_face:

מספיק בשביל לממן את ארוחת הבוקר של האלאנד…

זה כזה שערוריה שכופים על הקבוצות לטוס לסעודיה באמצע העונה. לא מבין למה ברצלונה וריאל משתפים עם זה פעולה ובמיוחד עם הקורונה והפציעות.

עזוב, הסתום הזה עוד יירד בתחנה הלא נכונה.

עדכון:

בדיקות הקורונה של פדרי ופראן טורס יצאו שליליות, והם יצטרפו לסגל הקבוצה.

ראול גארסיה דיבר על זה בעצמו. אבל יכול להיות שלשחקן בילבאו יש פחות כוח מלשחקני ברצלונה ו/או ריאל מדריד. כמו עם המונדיאל בקטאר, או עם היוזמה למונדיאל כל שנתיים - כשאלו יהיו שחקנים/מועדונים/נבחרות מהדרג הבכיר, והם יעשו יותר מאשר לצייץ על זה, אולי הדברים ישתנו.

בינתיים, התשובה לשאלה שלך היא, כנראה, “כסף”. אולי אפילו קצת מתחת לשולחן. אולי אפילו יותר מקצת.

לאאא, אין מצב.
סתם במקרה הסעודים משלמים הרבה.
The Spanish soccer federation (RFEF) agreed a three-year deal worth a reported 120 million euros ($145 million) with the Saudi sports authority in 2019 to expand the competition and play the game in the Middle East. (מקור - גם רויטרס וגם גארדיאן)
חישוב מהיר - כל משתתפת מקבלת מיליון, פינליסטים עוד 2-3, המנצחת עוד מיליון, זה ביחד בערך 10M לקבוצות. 30 נשאר בכיס של ההתאחדות. כל שנה.
לא נראה לי שראול גרסיה יודע לקרוא או לספור מעל 10, אז אל תנסו להסביר לו. תנו לו רגל להיכנס בה, את זה הוא מבין.

לא הבנתי את ההקשר. בין אם הוא לא יודע לקרוא ולכתוב, או לספור עד 10, ובין אם הוא בעל דוקטורט בכלכלה - אני בטוח שראול גארסיה יודע למה הסופר קופה פוצל לחצי-גמר וגמר, ולמה זה בערב הסעודית. כמו שכל השחקנים (וכל האוהדים) יודעים למה המונדיאל הקרוב בקטאר, ולמה פיפ"א רוצה לקיים מונדיאל כל שנתיים. התשובה היא תמיד “כסף”, ובפירוט - “הרבה כסף להתאחדות/יות ו/או פיפ"א ו/או אופ"א, מוצהר ולא מוצהר, וכנראה יותר ממה שהקבוצות/מועדונים/שחקנים מקבלים”.
למרות הידע הזה, הוא יוצא נגד הקיום של הטורניר המטומטם הזה, ועוד בערב הסעודית. לא רואה בזה בעיה. אם כבר, אני כן רואה בעיה עם אלו שלא מגיבים נגד, או עושים את זה בקול ענות חלושה, וחושבים שהבעיה תיפתר מעצמה.

ניצלתי את ההזדמנות בשביל לרדת על ראול גרסיה. שונא את הכסחן המלוכלך הזה.
גם אני לא רואה בעיה שייצא נגד הטורניר. למרות שלי אישית לא מפריע שישחקו אותו בפורמט כזה ובסעודיה. יש דברים אחרים בכדורגל שמפריעים לי הרבה יותר.

קצת הרכבים משוערים -

FB_IMG_1641971485852

מקבלים בראש היום? יש תקווה להפסד מכובד?

יש לי הרגשה שזה יהיה הפסד מכוער, ברמת העברות ואיבוד העשתונות אצלנו. ברמה המקצועית קיימים פערים עצומים לטובת ריאל, אולי הכי גדולים שאני זוכר, ובנוסף יש אצלינו שחקנים צעירים ודיי פזיזים.

אני לא רואה תסריט בו אנחנו מנצחים, ולפי הראיונות של צ’אבי אני חושש שהם יגיעו בהתלהבות יתר למשחק הזה.

בקיצור, אני לא אופטימי.

האמת? מעל עשור אני מרגיש כאילו אנחנו מרביצים לאח החלש שכל כמה זמן מרגיז אותנו. התגעגעתי כבר להרגשה שאני האנדרדוג החלש שמגיע למלחמה נגד השטן בלבן, עם החולצה הנקייה שלו. אני בעד תיקו עם הרבה נשמה, ואם יהיה הפסד זה בסדר, אנחנו בשלב בנייה. הכל טוב. אני יותר מחכה לקלאסיקו בליגה.

אני עם שביט בקטע שאני חושב שהקלאסיקו יוציא מאיתנו את המיטב מבחינת לחץ ומלחמה ואז יש סיכוי לחלץ תיקו. מצד שני אם נשחק בלי קישור כמו שמסתמן יהיה קשה מאוד…

אני פסימי כמו כולם פה, אבל אני באמת חושב שאתם מפריזים עם העוצמה של ריאל. בסה"כ קבוצה שנהנת מאפס תחרות בליגה.

3-0 לריאל.

חחחח משה אתה תמיד מהמר שמשחקים יגמרו 3-0 נגדנו. יש פה דפוס :face_with_monocle:

אבל סה"כ נשמע כמו הימור סביר.

אני מקווה ל1-0/2-0 ריאל