מחזור 30: 1:0 קטן גדול על סביליה בקאמפ-נואו (פדרי)

הסגל -

רוברטו, פאטי, אומטיטי - עדיין פצועים.

לוק דה יונג - רב עם קורונה.

דסט - מחוץ לסגל כי חזר לא מזמן מארה"ב.

פרט פיקנטרי מעניין: ליאו מסי הפך נגד סביליה לשיאן השערים בליגה הספרדית איי פעם (253) עם שלושער בנובמבר 2014, ברצלונה ניצחה 1:5 את סביליה. הוא עבר את תלמו סארה. הוא גם כבש נגדה 38 שערים ב-43 משחקים - היריבה האהובה עליו. סביליה לא ניצחה את ברצלונה בקאמפ נואו מאז עונת 2002/03, זה נגמר בתבוסה 3:0 במחזור ה-14 (רוברטו בונאנו, פרננדו נאבארו, פיליפ קריסטנבל ודני גארסיה פתחו בהרכב שלכם – מספיק מזעזע?), ועל הקווים היה לואי ואן חאל.

סביליה אמנם לא הפסידה מאז המחזור ה-15 וזה הרצף הכי טוב בספרד אך בעשרת המשחקים האחרונים רשמה לא פחות משבע תוצאות תיקו. הקשר פרננדו סיים את העונה, חסוס נבאס התאושש לאחרונה מפציעה ארוכה וחזר לשחק. הבלם דייגו קרלוס ייעדר ככל הנראה וגם השוער בונו. רפא מיר שיאן השערים עם 11 אך ייתכן שיוסף אן נסירי יועדף על פניו.

חבר טוב שלי מהצבא נמצא במסיבת רווקים בספרד ועל הדרך התמזל מזלו לקנות כרטיס למשחק הזה והוא יהיה בקאמפ נואו (לא ממש אוהד כדורגל אמיתי, בארץ הוא מכבי נתניה, בחו"ל אין לו ממש קבוצה ובטח שלא היה במגרש).

גם דילייני חזר פצוע מהנבחרת, וכנראה גם אקוניה. סביליה גם ככה לא בכושר, ויש להם חצי הרכב פצוע.
בארסה חייבת לנצח.

הסגל של סביליה -

בונו בפנים, גם דייגו קרלוס

אם הסגל של סביליה מלא זה משחק מעניין מאוד ומבחן יותר גדול מהקלאסיקו(לא בא להטריל ולזלזל בניצחון שלכם).

לא נשמע מטריל ולא מזלזל. אבל בכל מקרה - סביליה לא בסגל מלא.

זה לא אומר שהם לא יעשו צרות, ממש לא, אבל בלי בונו, אקוניה, פרננדו ועם דייגו קרלוס ונבאס שבדיוק חזרו מפציעה? קשה. אבל פחות קשה ממה שהיה אפשר.

נשמע שאתה יותר מזלזל בקבוצה שלך מאשר בנו :slight_smile:

דרך אגב דסט פצוע. אין קשר לנבחרת…

נראה לי שהוא יותר מזלזל במה שהמאמן שלו עשה נגדנו, מאשר בקבוצה שלו.

כתבתי לפני המשחק שזה היה משחק של WIN WIN מבחינתכם ולנו היה רק מה להפסיד.

אנצ’לוטי עשה כל טעות אפשרית, דקה לתחילת המחצית השנייה כל מי שמבין קצת כדורגל היה יכול לראות שאנחנו בדרך של לספוג שערים קלים בדקות הקרובות, חוץ מקרלו כמובן.

ישעממו את כולם למוות, נראה אם יספיק להם.

ההרכב של ברצלונה -

אין מה לפרט. צ’אבי מצא את האונסה שלו, לפחות עד סיום העונה, והוא ירוץ איתם עד סיום העונה, לפחות במשחקים הקשים.

ההרכב של סביליה -

גם בונו וגם קרלוס בהרכב. אני הולך לשבת בפינה ולחשוב על האמינות שלי.

מעניין שגם מיר וגם אנסירי בספסל.

דרך אגב למי שזה מעניין היום יש קאמפ נואו מלא…

הם עומדים יפה 26 דקות, וזה יותר ממה שהם עשו בכל המשחקים בחודשיים האחרונים. אני לא פספסתי משחק שלהם כבר תקופה. למעט הניצחון בדרבי, הם היו מזעזעים בכל משחק. לא יודע מאיפה הרעיון שהם יוצר טובים מאיתנו, אולי מהבחינה שיש להם מאמן שיכול להעמיד אותם טקטית בצורה נכונה.

בכל מקרה זה עניין של זמן עד שדמבלה מבשל לאובמיאנג את השער.

אתה מתכוון לספוטיפיי? lol

העדיף את מרסיאל, כנראה בנה על מתפרצות. רפא מיר זה כדי לפרוץ הגנות עם שערים בנגיחה, לא בדיוק המשחק שלו…

עומדים טוב מאוד אפילו, רק חבל שההתקפה שלהם זה ריג’יקטים מהליגה האנגלית ולא מהסוג הטוב.

לופטגי זה מאמן שמבים טקטיקה בניגוד ללועס המסטיקים, לא נותן לבוסקטס לנהל משחק או להשתלט על כדורים חוזרים בכך שמצמיד אליו את רקיטיץ’.

ברצלונה עם כל השינוי שצאבי עשה עדיין כמו אצל קומאן, תלויה מאוד בדמבלה כדי לאיים על השער, ודמבלה משחק אחרי משחק ממשיך לקבל מגן שמאלי לא טבעי.

המשחק הזה מראה לנו למה אצלנו שחקנים כמו מנדי, קסמירו וקרבחאל מאוד בעיתיים בכדורגל המודרני.

ברצלונה זה דמבלה ואובימיאנג, קשה מאוד לשמור עליהם. אובימיאנג מאוד מאוד מאוד מפתיע, לא פחות ממדהים מה קורה איתו, מי ציפה שעדיין נשארה בו כ"כ הרבה תשוקה ורצון להוכיח את עצמו.

איזה שחקן אינעל העולם…

אלוהים

על כל משחק כזה דמבלה מעלה את הערך שלו והשכר שיכול לדרוש לחוזה הבא…עם כל הכבוד לפדרי הצרפתי הוא השחקן הטוב על המגרש ובפער.

על מה אתה מדבר???

פדרי עם כמה מסירות גאוניות הערב. לא פעם שחרר את דמבלה. דחף את המשחק בלי הפסקה וטרטר את שחקני סביליה. כרגע אולי הקשר הטוב בעולם, לא הגזמה.

או שזה איזה סוג של ניחוס או שאתה ממש אבל ממש ממש מגזים.

מה שבטוח זה שסביליה תוציא לנו את המיץ, כרגיל יתקשו מאוד להבקיע אבל תעשה לנו את המוות