מחזור 30: 1:0 קטן גדול על סביליה בקאמפ-נואו (פדרי)

וואלה אני לא. עוקב אחריו כבר תקופה באופן מיוחד. היכולת שלו היא בלתי נתפסת. לא מצפה שיסכימו איתי על זה אגב אבל אותי אישית הוא קנה.

מקודם לא רציתם לשמוע את השם שלו, מה אתם אומרים עכשיו על דמבלה ? לחדש או לא לחדש חוזה ?

לא

תנו לנו את אמפבה ואני נותן לכם בחינם אותו.

בדיוק. אסור לכם לחדש לו את החוזה בשום אופן. שמעו לי אין לי שום אינטרס. אל תחדשו לו את החוזה תעשו טובה לעצמכם.

תכלס יכולים לקחת אותו בחינם גם בלי לתת לכם את אמבפה. איפה יש אמוג’י עם אצבע משולשת?

שניהם כרגע בחינם, לא ? :slight_smile:

די פדרי, די. אתה רק בן 19, תשאיר משהו ל-15-16 השנים הבאות. יודע מה? זה אפילו לא הגול, ואפילו לא מסירות העומק שמתאימות למישהו עם פחות שיער ויותר בהירות. זו המלחמה, זה הלחץ, אלו התיקולים, זו הריצה הבלתי פוסקת.

הילד ענק. והוא רק ילד.

אגב - פיקה הזכיר נשכחות היום, ולא רק היום.

אגב אגב - אילוסטרציה של RFA, כל פעם ששחקן יריב מתקרב -

200 (7)

נ.ב. ניקו מנסה לפרק 2 שחקני סביליה שנייה לפני שריקת הסיום, ואיכשהו לא מקבל צהוב. שופט אפס.

א. הייתי אומר שהצדק ניצח. אבל הוא לא ניצח . אם היה צדק סביליה היתה יורדת עם מניטה במחצית השניה.

ב. פיקה וארואחו משחק אדיר. מבחינה מקצועית לאבד את ארואחו זה אסון. אלבה גם לא רע.

לא יודע אם יוצא לך לראות ליגות אחרות אבל כדאי לך.

אני רואה ליגה אנגלית בין משחק לשניים בשבוע, משתדל לראות כל משחק שהגדולות משחקות אחת מול השניה. לא מפספס ליגת האלופות. אולי זו הגזמה, אולי לא, אבל פדרי הוא חתיכת קשר…

הקטע הקומי של המשחק - פיקה עוצר מתפרצת מסוכנת מאוד של סביליה לקראת סיום המשחק בעבירה צינית, מקבל צהוב כמובן, אבל איכשהו דווקא סביליה מצליחה למצוא את עצמה בסוף המהלך עם 2 צהובים והרחקה של איש צוות.

היה צריך לקבל יותר?

יודע מה?

מה ?

לא היה צריך לקבל ארוחאו היה אחרון.

מוזר… אני חשבתי שתיקו היה משקף את המשחק הזה יותר.

היה ברור שבארסה הקבוצה היותר איכותית במשחק, אבל האנדלוסים נתנו פייט רציני, הוציאו לנו את המיץ והיו קרובים לשער משלהם לא פחות ממה שאנחנו היינו קרובים לשער משלנו. ו… אחחחח… ההחמצות של פראן…

בסה"כ, אני שמח שנגמר בתוצאה הזו אחרי כל המלחמה שהייתה על המגרש. השחקנים נראו עייפים, איבדו את הכדור בכמויות, הצליחו להחזיק בכדור בקושי 55% ונראו כמי שחזרו מפגרת נבחרות - שזה בעצם בדיוק מה שהם היו.

בהתחשב בסיטואציה, ה 1:0 הזה הוא מתוק בשבילי, וההחמצות של פראן ואובה נשכחות…

ופדרי… עם גול מהסרטים, אחרי גול לא פחות מהסרטים רגע לפני הפגרה, אני מתחיל לאהוב את הילד הזה יותר ויותר.
רק שימשיך ככה :hearts:

מחצית ראשונה אתה צודק. אני מדבר על המחצית השניה. במיוחד עד השער .

סוף סוף !!!

בסיבות הדקה ה 55 עד ה70 סביליה הצליחה לצאת להתקפות מאוד מסוכנות של 3 על 2 ולפעמים 4 על 3 ורק בגלל פעולה לפני אחרונה מאוד לא חכמה(בעיקר מרסיאל) לא הפכו למצבי הבקעה בטוחים.

ברצלונה הייתה יותר טובה, אבל סביליה עם קצת יותר תחכום הייתה יכולה להבקיע.

@titi_camara

ההרגשה הזו עדיין שם. אפילו התגברה.

כדאי לכם מאוד להשאיר אותו למרות כל משקעי העבר, לא יודע מה המצב עם אובימיאנג גם אותו חייבים להשאיר.
אראוחו זה כבר קריטי להשאיר.

גם אצל הצרפתי, וגם אצל RFA צריך לסגור את הדבר הזה שנקרא “חוזה” (אם כי אצל אראוחו, וגם גאבי, יש חוזה עד 2023, בשונה מדמבלה), ובינתיים עושה רושם שהשחקנים הם אלו שצריכים לרדת מהעץ, ולעשות את הצעד. אני רוצה להאמין שכרגע 2 השחקנים רוצים להישאר, ושלוויינים שונים מסביבם הם אלו שעושים בלאגן, אבל…לך תדע.

הבעיה עם דמבלה זה שהוא דורש סכומים שכרגע אתם לא יכולים להרשות לעצמכם. הסיכויים שהוא ממשיך שווים לסיכויים זהוא מסכים לרדת למה שההנהלה שלכם מסוגלת לשלם לו.

אראוחו נראלי שישאר, זה תלוי אבל גם באיזה הצעות יהיו לו ואת זה אנחנו לא יודעים עדיין.