פנטזיות, העברות וחוזים: חלון ההעברות של קיץ 2023 נגמר עם קאנסלו ופליקס, ובלי פאטי, אבדה ואריק

בואו נתחיל עם חידושי החוזים של גאבי וארואוחו. אני לא יודע מה הם מתכננים בקיץ, ואם בטעות ישלמו על טראורה, ופרטי החוזה הלא ברורים של אובה, נותר רק לחשוב איך הפאזל של תקרת השכר מתחבר.

טוב יש זמן עד הקיץ.

פספוס ענק. חבל מאוד.

אני ממש מבואס מזה…פינטזתי על קיץ של זולה+אספיקווילטה+כריסטיאנסן/רודיגר בחינם וגאיה בתשלום שיייצב לנו את ההגנה.

לא צפויה להיות שום בעיה עם תקרת השכר.
פורסם שהצפי הוא באיזור 400M יורו, שזה הרבה יותר מסך המשכורות היום.
בארסה לא תביא שחקנים יקרים, פרט להאלנד אולי, כי צריך לצאת מהבוץ הכלכלי, אבל לא בגלל תקרת השכר בעונה הבאה.

יש לי הרגשה שעשיתי למישהו מסוים פה את היום. להחזיק אצבעות!

https://twitter.com/ReshadRahman_/status/1491385165247291395

tenor

יש לי הרגשה, כלשהי, שדמבלה יהיה איתנו גם בעונה הבאה. זה בטוח תלוי בקוטיניו, פיאניץ’, גריזמן, הלאנד וכו’, אבל…זו ההרגשה.

האמת שמאז שצ׳אבי הגיע רואים יד מכוונת ורואים שזה נראה טוב.

בסוף היום עוד מיליון לפה מיליון לשם למישהו שמרוויח כל כך הרבה זה פחות משמעותי מסיפוק מקצועי.
שלא יהיה ספק, אני לא אומר שבשביל סיפוק מקצועי הוא ילך להרוויח משכורת של ליגת העל. הוא עדיין ירוויח הרבה מאוד גם אם הוא יחדש חוזה. כמה הרבה? אם אתה שמח במקום שאתה נמצא בו והמאמן גורם לך להתרגש זה באמת משנה כמה הרבה תרוויח?

דמבלה הגיע אלינו עם הבטחה גדולה מאוד, אבל ההתקדמות שלו נבלמה כי לא באמת היו פה מאמנים. כמה כיף ששוב יש מי שיקח את אסופת הכישרוניים הסמרטוטים שלנו ויעשה מהם שחקני על.

אתמול חשבתי על זה, תיאורטית בלבד האם צ’אבי היה הופך את דמבלה לשחקן שקיוו לו? אולי, אבל הזחיחות המקצועית נשארה והשלכתה פציעות שלא נגמרות. לפעמים שווה להחזיק שחקן פחות נוצץ אך יציב מבחינת פציעות מאשר שחקן על ופציע.

יש מספיק כשרונות בעולם. עדיין מוותר על דמבלה בחפץ לב, שחקן שהגיע בסכומים כאלו ולא הרגיש צורך להחזיר לנו האוהדים מעט מחויבות… אפס מאופס.

אין לי רצון להגן על השחקן. הוא הרוויח כל טיפה של ביקורת ביושר.

אני רק תוהה, ולא בפעם הראשונה, מה היה קורה אם היו פה מאמנים טובים לאורך השנים ואיך זה היה משפיע עליו ועל השחקנים האחרים.

לצורך העניין, כן פציעות לא פציעות, אני את ניימאר לא אהבתי כאישיות. מבחינתי יש לו אופי חרא כמו של דמבלה, אבל בסביבה הטובה שהוא היה בה הוא היה סופר מקצועי ותרם לקבוצה המון. לכן אני לא נכנס לאישיות של דמבלה אלא מתייחס רק לעניין המאמן ותוצאה.

אני מזכיר שכאשר רצינו שיעיפו מפה את הצנון, היו קולות שאמרו שזה לא רק המאמן. הם צדקו שהחלפת מאמן עלוב אחד במאמן עלוב אחר לא פתרה את הבעיה, אבל היום אפשר לראות שהמאמן בפרט, וצוות האימון בכלל, משפיעים המון מאוד על התוצאות, המוטיבציה וההישגים של השחקנים.

זהו. מצידי אתם יכולים להמשיך לשחוט את הצרפתי כמה שבא לכם. אני כבר לא מנסה להיות סניגור שלו, גם אם אני חושב שיש לו הרבה מה לתרום וגם אם מבחינתי הכישלון לא מונח רק על כתפיו, אלא על כל המערכת שקנתה אותו בהון עתק ולא ידעה להשמיש אותו נכון.

התחלת לקרוא בספורט? :slightly_smiling_face:

מעדיף ללקק ידיות של דלת במחלקת קורונה.

פשוט הרגשה, גם בגלל הדברים שצ’אבי אומר עליו כל הזמן. תחושה כזו שהדברים לא סגורים, עדיין.

ברור שזו לא רק אשמתו, ואולי גם לא בעיקר אשמתו. אבל הוא ממש ממש לא שה תמים בסיפור הזה. לא רק בנושא הארכת החוזה, אלא בכל ההתנהלות של השנים שהוא במועדון.

לא מבין מה בכל מה שאמרתי גורם לכם לחשוב שאני חושב שהוא שה תמים. הוא לא.
פשוט בחור צעיר בלי הכוונה ובקבוצה שאין לה כיוון. הוא היה יכול להגיע לכל מקום.

פרנקי שהגיע אלינו סופר מקצוען ועם ביקורת עצמית עצומה הפך להיות שחקן פרווה. אין לו אופי חרא כמו של הצרפתי, אז הוא לא נהיה שחקן קקי ופציע, אבל לא הייתה לו הכוונה והוא עדיין היה מספיק בוסרי בשביל לאבד את מה שהפך אותו לאחד הקשרים המבטיחים שהיו באירופה כשקנינו אותו.

לדמבוז, חוץ מחוסר הכוונה יש גם אופי חרא. אבל ייתכן שלא כל כך חרא כמו שהתבטא בהתדרדרות שקרתה בסופו של דבר. אין לי דרך לדעת.

אם צ׳אבי ישמר אותו אני מאמין שנראה ממנו הרבה דברים טובים, כי עושה רושם עד כה שצ׳אבי יודע להוציא דברים טובים משחקנים צעירים.

על כל פנים, בינתיים הצרפתי מקושר לסוכן קקה לא פחות ממנו, אז אני לא הייתי מפתח ציפיות.

לא מבין מה בכל מה שכתבתי גורם לך לחשוב שאני חושב שאתה חושב שהוא שה תמים.

רק הוספתי שאולי באמת זו לא רק אשמתו, אבל יש לו אשמה. גם שחקנים אחרים חיו באותה תקופה חסרת שלטון והכוונה, והיו עליהם הרבה פחות סיפורים ובעיות משמעת.

שנינו בסה"כ מסכימים, אז בוא נמשיך לריב :slight_smile:

זה נראה ש @Josepe מחפש דרך להדליק אותי. :- :wink: :joy:

ספורט טוען שבארסה סגרה עם פראנק קסי ממילאן.
יגיע בהעברה חופשית . ספורט טוען שהמשכורת תהיה באיזור 5M נטו פלוס משתנים, שנשמע לי הגיוני. במילאן הוא מרוויח 2M.
ראיתי אותו אולי במשחק או שניים בליגת האלופות, ונוצר לי הרושם שהוא בעיקר גרזן. אבל הוא כובש לא מעט במילאן, אז כנראה הרושם שלי מוטעה. אם יש מישהו שעוקב אחריו, נא לשתף.
לא ברור לי למה ספורט חושב שכמה שחקני קישור יעזבו בקיץ וצריך שם חיזוק. גאבי, פדרי, בוסקטס, דה יונג, ניקו לא הולכים לשום מקום. גם אם ריקי ורוברטו יעזבו, וניפטר מקוטיניו ופיאניץ’, הם גם ככה בקצה הספסל.

אם אני לא טועה הוא הפנדליסט של מילאן.

יצא לי לראות אותו במשחק נבחרת, לא התרשמתי. סתם שחקן נחמד. סוג של פאוליניו. אולי גם אני טועה. בלי קשר זאת העמדה שהכי לא צריך בקבוצה.

הוא סוג של טורה פחות טוב מין הסתם
וגם לי לא ברור מה הצורך בו

בנוסף לקסייה, שנראה שמתקדם מאוד, פבריציו זורק את זה -

ורומרו את זה -

בן 25 (יהיה 26 ביוני), בלם, חיזוק נדרש.

מהלך מצוין.

או קייטה יותר טוב?

בכל מקרה - קסייה זה…מעניין…גם, ואולי בעיקר, בגלל מה שההחתמה הזו (אם וכאשר) אולי אומרת על שאר הקשרים בסגל.

לגבי קריסטנסן, אני קראתי שבאיירן בחוץ כי הם לא מוכנים להיענות לדרישות השכר שלו.
ההתלבטות של קריסטנסן הייתה בינינו לבין להישאר בצ’לסי. אבל החלטות גדולות בצ’לסי כרגע קפואות עד שאברמוביץ’ יחזור, ואולי יהיה שם בלגן, וקריסטנסן מעדיף אותנו.
אם יגיע עם משכורת שפויה, זאת בהחלט תהיה החתמה מעולה. שנה הבאה כנראה תהיה האחרונה של פיקה, ואחריו יהיה לנו מרכז הגנה חזק וגבוה של אראוחו-קריסטנסן, וגרסיה כבלם שלישי. לא צריך בלם יקר כמו דה ליכט.

פבריציו מדווח גם על אזפיליקואטה באותם מילים בערך כמו על קריסטנסן. ברצלונה “confident”, מו"מ ממזמן. מוצא לו חוזה לשנתיים פלוס אופציה לעוד שנה.
זה קצת פחות מובן לי. אלבס פה לעוד שנה לפחות, ואולי יותר. או שמאמינים בדסט או שלא. לא צריך עוד שחקן בפרופיל גבוה לאותה עמדה אם דסט נשאר. שיחפשו מגן שמאלי מחליף.