מחזור 30: 1:0 קטן גדול על סביליה בקאמפ-נואו (פדרי)

מה ?

לא היה צריך לקבל ארוחאו היה אחרון.

מוזר… אני חשבתי שתיקו היה משקף את המשחק הזה יותר.

היה ברור שבארסה הקבוצה היותר איכותית במשחק, אבל האנדלוסים נתנו פייט רציני, הוציאו לנו את המיץ והיו קרובים לשער משלהם לא פחות ממה שאנחנו היינו קרובים לשער משלנו. ו… אחחחח… ההחמצות של פראן…

בסה"כ, אני שמח שנגמר בתוצאה הזו אחרי כל המלחמה שהייתה על המגרש. השחקנים נראו עייפים, איבדו את הכדור בכמויות, הצליחו להחזיק בכדור בקושי 55% ונראו כמי שחזרו מפגרת נבחרות - שזה בעצם בדיוק מה שהם היו.

בהתחשב בסיטואציה, ה 1:0 הזה הוא מתוק בשבילי, וההחמצות של פראן ואובה נשכחות…

ופדרי… עם גול מהסרטים, אחרי גול לא פחות מהסרטים רגע לפני הפגרה, אני מתחיל לאהוב את הילד הזה יותר ויותר.
רק שימשיך ככה :hearts:

מחצית ראשונה אתה צודק. אני מדבר על המחצית השניה. במיוחד עד השער .

סוף סוף !!!

בסיבות הדקה ה 55 עד ה70 סביליה הצליחה לצאת להתקפות מאוד מסוכנות של 3 על 2 ולפעמים 4 על 3 ורק בגלל פעולה לפני אחרונה מאוד לא חכמה(בעיקר מרסיאל) לא הפכו למצבי הבקעה בטוחים.

ברצלונה הייתה יותר טובה, אבל סביליה עם קצת יותר תחכום הייתה יכולה להבקיע.

@titi_camara

ההרגשה הזו עדיין שם. אפילו התגברה.

כדאי לכם מאוד להשאיר אותו למרות כל משקעי העבר, לא יודע מה המצב עם אובימיאנג גם אותו חייבים להשאיר.
אראוחו זה כבר קריטי להשאיר.

גם אצל הצרפתי, וגם אצל RFA צריך לסגור את הדבר הזה שנקרא “חוזה” (אם כי אצל אראוחו, וגם גאבי, יש חוזה עד 2023, בשונה מדמבלה), ובינתיים עושה רושם שהשחקנים הם אלו שצריכים לרדת מהעץ, ולעשות את הצעד. אני רוצה להאמין שכרגע 2 השחקנים רוצים להישאר, ושלוויינים שונים מסביבם הם אלו שעושים בלאגן, אבל…לך תדע.

הבעיה עם דמבלה זה שהוא דורש סכומים שכרגע אתם לא יכולים להרשות לעצמכם. הסיכויים שהוא ממשיך שווים לסיכויים זהוא מסכים לרדת למה שההנהלה שלכם מסוגלת לשלם לו.

אראוחו נראלי שישאר, זה תלוי אבל גם באיזה הצעות יהיו לו ואת זה אנחנו לא יודעים עדיין.

חס וחלילה, עבירה חכמה של שחקן הגנה מנוסה. “כמובן” במובן של “זה בדיוק מה שהיה צריך לקבל, לא פחות ולא יותר”.

אגב, מסכים לגבי התחושה המתגברת עם דמבלה. הסטנדינג אוביישן שקיבל בחילוף שלו מראה על רומן לא גמור / לא ממומש שלו עם הקהל.

היי! אל תעתיק! אני כתבתי את זה בפברואר!

אראוחו ודמבלה שתי דברים נפרדים.

דבמלה משך זמן בשביל להגיע לקיץ בתור שחקן חופשי וזילזל במועדון והארוגאי בסה"כ מנהל משא ומתן לגטימי על השכר שלו. אני מאוד מקווה שישאר אבל גם אם יעזוב אני לא יכעס עליו.

פסז’ מאבדים את אמבפה לדעתי הם יתאבדו עכשיו על דמבלה.
עכשיו זה תלוי אם דמבלה מעדיף כסף או תהילה(כותב את המשפט האחרון ומתפוצץ מצחוק).

תקשיב, אם דמבלה לא מגיע לפסז’, אני אחשוד ממש ממש שאיזה ארגנטינאי הטיל וטו. עד שהוא נפטר מהסתום הזה?

למה? הליגה צרפתית זה חלום בשבילו. הוא שם רק לאלופות. יותר זמן לשחק בפיפ"א.

אם נחזור לכתוב על המשחק.

כולם מדברים על ההתקפה של ברצלונה ומה שצאבי עשה לה. צריך לדבר יותר על ההגנה. בעיני זה ההישג הכי גדול שלו. צריך לשים לב לזה. אני לא חשבתי שזה אפשרי בכלל…

היה בפורום הזה פעם דיון על השפעה של מאמן. הנה דוגמה להשפעה חיובית

אני לא מבין על מה אתה מדבר. היה לנו הרבה יותר הזדמנויות, אתה בעצמך הזכרת את ההחמצות של טורס. תוסיף נגיחה של פרנקי מ 4 מטר, המשקוף של פיקה. גם לֶסביליה היו הזדמנויות, אבל לא בכאלה כמויות.
על המשחק הזה אפשר להגיד שניצחנו רק 1-0.

פדרי היה ענק, וגם דה יונג היה ענק. וגם ההגנה הייתה במיטבה , ודמבלה.
מי שנעלם לי במשחק הזה הוא אובמיאנג. לא יודע למה צ’אבי חיכה עד הדקה ה 80 עם החילוף שלו, לא אופייני לו.
כל הכבוד לסביליה וללופטגי. עשו הכל נכון וכמעט הוציאו תיקו. איזה כיף שהוא לא בריאל.

עד הגול שלנו, לסביליה היתה בעיטה אחת למסגרת וגם זה היה אחרי פאול של 1000 אחוזים על אלבס. ( אם זה היה מסתיים בשער זה היה שערוריה)

לא מבין את האובר כבוד הזה שהם מקבלים פה. בלי שוער מצטיין ומזל יותר גדול משכל, הם חוטפים מניטה.

מחצית ראשונה הם שיחקו לא רע. בשנייה שיחקו כמו לבאנטה ביום טוב שמגיעה לעשות בונקר ולצאת 0-0.

אני חושב שאוהדי ריאל שמתגעגעים ללופטגי רק מראה כמה אנצלוטי אוברייטד.

זה מה שיש להם, עם כל החסרונות , מול קבוצה עדיפה ובכושר, והם התגוננו היטב ויצאו למתפרצות.
עשו הרבה יותר מבונקר טיפוסי שניבאו פה והיו צד למשחק מעניין .
אני נותן להם כבוד על זה.

בסדר, במילים אחרות לבנטה ביום טוב. ואני כתבתי לגבי מחצית שנייה. בראשונה הם שיחקו לא רע. בשניה לופטגי כנראה רצה לגנוב נקודה.