מחזור 30: 1:0 קטן גדול על סביליה בקאמפ-נואו (פדרי)

חס וחלילה, עבירה חכמה של שחקן הגנה מנוסה. “כמובן” במובן של “זה בדיוק מה שהיה צריך לקבל, לא פחות ולא יותר”.

אגב, מסכים לגבי התחושה המתגברת עם דמבלה. הסטנדינג אוביישן שקיבל בחילוף שלו מראה על רומן לא גמור / לא ממומש שלו עם הקהל.

היי! אל תעתיק! אני כתבתי את זה בפברואר!

אראוחו ודמבלה שתי דברים נפרדים.

דבמלה משך זמן בשביל להגיע לקיץ בתור שחקן חופשי וזילזל במועדון והארוגאי בסה"כ מנהל משא ומתן לגטימי על השכר שלו. אני מאוד מקווה שישאר אבל גם אם יעזוב אני לא יכעס עליו.

פסז’ מאבדים את אמבפה לדעתי הם יתאבדו עכשיו על דמבלה.
עכשיו זה תלוי אם דמבלה מעדיף כסף או תהילה(כותב את המשפט האחרון ומתפוצץ מצחוק).

תקשיב, אם דמבלה לא מגיע לפסז’, אני אחשוד ממש ממש שאיזה ארגנטינאי הטיל וטו. עד שהוא נפטר מהסתום הזה?

למה? הליגה צרפתית זה חלום בשבילו. הוא שם רק לאלופות. יותר זמן לשחק בפיפ"א.

אם נחזור לכתוב על המשחק.

כולם מדברים על ההתקפה של ברצלונה ומה שצאבי עשה לה. צריך לדבר יותר על ההגנה. בעיני זה ההישג הכי גדול שלו. צריך לשים לב לזה. אני לא חשבתי שזה אפשרי בכלל…

היה בפורום הזה פעם דיון על השפעה של מאמן. הנה דוגמה להשפעה חיובית

אני לא מבין על מה אתה מדבר. היה לנו הרבה יותר הזדמנויות, אתה בעצמך הזכרת את ההחמצות של טורס. תוסיף נגיחה של פרנקי מ 4 מטר, המשקוף של פיקה. גם לֶסביליה היו הזדמנויות, אבל לא בכאלה כמויות.
על המשחק הזה אפשר להגיד שניצחנו רק 1-0.

פדרי היה ענק, וגם דה יונג היה ענק. וגם ההגנה הייתה במיטבה , ודמבלה.
מי שנעלם לי במשחק הזה הוא אובמיאנג. לא יודע למה צ’אבי חיכה עד הדקה ה 80 עם החילוף שלו, לא אופייני לו.
כל הכבוד לסביליה וללופטגי. עשו הכל נכון וכמעט הוציאו תיקו. איזה כיף שהוא לא בריאל.

עד הגול שלנו, לסביליה היתה בעיטה אחת למסגרת וגם זה היה אחרי פאול של 1000 אחוזים על אלבס. ( אם זה היה מסתיים בשער זה היה שערוריה)

לא מבין את האובר כבוד הזה שהם מקבלים פה. בלי שוער מצטיין ומזל יותר גדול משכל, הם חוטפים מניטה.

מחצית ראשונה הם שיחקו לא רע. בשנייה שיחקו כמו לבאנטה ביום טוב שמגיעה לעשות בונקר ולצאת 0-0.

אני חושב שאוהדי ריאל שמתגעגעים ללופטגי רק מראה כמה אנצלוטי אוברייטד.

זה מה שיש להם, עם כל החסרונות , מול קבוצה עדיפה ובכושר, והם התגוננו היטב ויצאו למתפרצות.
עשו הרבה יותר מבונקר טיפוסי שניבאו פה והיו צד למשחק מעניין .
אני נותן להם כבוד על זה.

בסדר, במילים אחרות לבנטה ביום טוב. ואני כתבתי לגבי מחצית שנייה. בראשונה הם שיחקו לא רע. בשניה לופטגי כנראה רצה לגנוב נקודה.

אני חושב שהם עשו מתפרצות יפות עם מסירות חדות ומדויקות. זה יותר מבונקר טיפוסי שאולי צפינו.
לא משנה, לא רוצה לדון באיכויות של סביליה, וגם לא של לבנטה.

התגובה הראשונה שלי הייתה להחמיא ללופטגי. סגל חסר, העמדת תוכנית משחק שהקשתה על בארסה מאוד ונתנה פייט עד הסוף המר. מצד שני, לפעמים זה הרגיש כמו כדורגל מאוד ציני. שני קווי הגנה נמוכים, שני שחקנים שמחכים למתפרצות. זה מרשים שהוא הצליח להתמודד עם בארסה, אבל באיזה מחיר?

מה עשה לופטגי כדי לעצור את בארסה?

1. חנק את בוסקטס עם ראקיטיץ’.

2. שם שמירה אישית על אובה

3. שם שמירה איזורית כדי להתמודד עם כניסות גל שני.

4. הציב שחקנים מהירים על האגפים כדי להקשות על ההצטרפות של המגינים.

לא בהכרח תוכנית רעה, אבל זה הקצה לו מעט מידי משאבים ההצטרפות קדימה, והוא אפילו לא הנחה ללחץ גבוה כדי לנסות לייצר יתרון מספרי לאחר חטיפה. אמרו זאת לפני, אני גם הייתי בתחושה שזה הולך לתיקו 0, ואז הגיע פדרי שככל הנראה עשוי מחומר אחר.

פפ מחפש שחקנים כמוהו בנרות. שחקנים שיודעים לתפעל את המשחק התבנית, ומנגד הם חכמים מספיק לדעת מתי לשבור אותה. פדרי הוא לחלוטין זן נדיר. אני לא ממהר להגיד שמדובר על גדול הקשרים, אבל לעזאזל, מה גדל פה בקבוצה?

יאללה לפרנקפורט!

לא בא להיות קטנוני או משהו, אבל יש אימרה מאוד מפורסמת ומכאיבה… ״מי שלא כובש - סופג.״

כששערים לא נכנסים ואנחנו שולטים בקצב אני תמיד נלחץ. רק תאר לעצמך שסביליה, שממילא הציגו בונקר נוקשה, היו מצליחים להכניס אחד פנימה. הם היו מוציאים לנו את המיץ עד לסוף המשחק לא פחות מהכניסה של ניקו במקום דמבלה להריגת הזמן בסוף.

וזה שהיינו קרובים לשים עוד רביעייה לא אומר הרבה. ״קרוב״ זה לא מספיק. היכולת שם והניצחון הגיע בסוף, אבל יש ימים שהכדורים לא נכנסים ולפעמים משלמים על זה. תיקו אמש היה משקף לא את היכולת של סביליה אלא את זה שהכדורים סירבו להכנס.

וחוץ מזה כבר אמרתי - אני לא רגיל לכל כך הרבה איבודי כדור.
בניצחון על ריאל צ׳אבי כעס כשאיבדנו כדור ב 4:0. זו הרוח שאני מצפה שתהיה גם בשאר המשחקים. אתמול יותר מדי כדורים לא הגיעו לכתובת שלהם.

נראה לי ש-95% מהם של דמבלה. שזה יותר קביל, כי יש הבדל בין אם דמבלה מוסר לקיבינימט מתוך הרחבה בניסיון למצוא את אובמיאנג, לבין אם פיקה/אראוחו/בוסקטס מפשלים.

צריך לעבוד על הנושא הזה, אין ספק. אבל אולי צריך לראות את הפילוח של איבודי הכדור והמסירות שלא הגיעו ליעדן, כדי לקבל תמונה מלאה יותר.

אין מה לעשות יוסי לא הכל תלוי בנו. בונו תופס בופון והקורה המזדרגגת הזאת הופכת למגנט כדורים. אני מסכים עם נדב אני גם “יהמר” ש99.99 אחוז מאיתנו חשבו שזה יסתים בתיקו או מפח נפש. אבל זה רק בגלל שהשוער שלהם תפס כרגיל מולנו “יום שהוא מתחפש לבופון בשיאו”. מחצית שניה שיחקנו כדורגל טוב. אני לא מתלונן.

בונו לא צריך להתחפש לבופון בשיאו. הוא אחלה שוער בפני עצמו, ואתמול לא הייתה איזושהי תצוגת שיא חסרת תקדים מבחינתו. זה לא קרלוס קאמני.

הציל אותם מספיק פעמים כדי שזה לא הסתיים בתבוסה. אחלה שוער.

מסכים, פשוט אומר שזה לא מקרה קלאסי של “שוער גרוע שתופס יום נגד ברצלונה”.

אלבס בועט לרגליים של היריב זה מספיק טוב?
אני זוכר גם איבודים של בוסי.
הייתה חוסר חדות אתמול, היא לא התחילה ונגמרה בדמבלה.

אבל זה שיח חרשים.
אני מסכים איתכם שהתוצאה אמש הייתה בעיקר בגלל השוער הנפלא שלהם ולא כי הם היו טובים. הם לא היו טובים.