מחזור 30 :: 2-1 ודאבל על ברצלונה

עד הפריצה של וואלוורדה לא ממש היינו במשחק. נראה לי שבארסה שמה דגש על קרוס, באופן חריג הוא לא הורגש. הגאונות של וואלוורדה פתחה הכל וכל כדור ארוך לויניסיוס גורם להם להשתין במכנסיים. הייתה אווירה של מנוחה לקראת הסוף - מאוד מאוד מקווה שנחפש את השלישי. אסור לתת להם לצבור ביטחון.

בהצלחה לנו :slight_smile:

בכללי ברצלונה מצליחים ללחוץ אותנו יותר טוב מכל קלאסיקו בשנתיים האחרונות. ‏והכישרון ההתקפי שם באמת עדיין מפחיד. ההבדל הוא שסוף סוף היינו קילרים ועשינו שני שערים משלוש הזדמנויות. חבל שאין לנו את ראמוס וקרבאחל במשחק הזה מפלס הלחץ שלי היה יורד משמעותית.

עכשיו צריך לשרוד את תחילת המחצית השנייה ושקומאן יאבד את הראש ויעשה קצת שטויות בחילופים ויהיה בסדר.

אנחנו צריכים להרוג את המשחק, לקחת את התוצאה הזאת הביתה ולהתכונן לליברפול. האידיאל יהיה לשמור על התוצאה ולשמור כוחות למשחק הבא.

אנחנו עוד נתחרט על זה.

• הודעת ספאם לגמריי, אבל הייתי חייב.

נראה שיש לשחקנים בונוס אם הם לא ינצחו את המשחק

התקף לב
אבל נשארנו בחיים!!!

הלב דופק על 400.
ראמוס פצוע, וראן פצוע, קרבחאל פצוע, הזאר פצוע, ואסקז נפצע, וואלורדה בקושי הולך, קאסמירו מורחק.
אין לי מושג מה יהיה בשבוע הבא, בנתיים ננסה להירדם אחרי הטירוף הזה.

מישהו יודע להסביר למה מיליטאו מחוק לגמרי כבר שנתיים?

אם אני בנזמה אני צועק לויניסיוס באותו מהלך שיסיים לבד. מסירה אומללה. שיבעט גרוע אפילו. אין שום סיבה לא לסיים לבד.

את המשחק הזה מחלקים לשני חלקים, לפני הפציעה של לוקאס ואחריה, לפני הפציעה משחק מושלם שלנו, יציבים הגנתית, תוקפים בחוכמה, מבקיעים שני שערים וקרובים לשלישי.
עעשיו אחרי הפציעה של לוקאס עם שינוי המערך של קומאן כל הדינמיקה השתנתה, אודריסולה הוא התקף לב בכל התקפה, לא טוב הגנתית ולא התקפית, פשוט זוועה, מקווה שלוקאס לא ייעדר הרבה זמן.
אנחנו פשוט לא יודעים להרוג משחקים, היו לנו כמה התקפות מעבר מדהימית שהיו חייבים לסיים אותם עם שער ולגמור את המשחק.
ויניסיוס במשחק אחד יכול להיות גאון ואז לחזור להיות טמבל, המסיקה שהוא קיבל ממודריץ היתה תענוג, לא נורמלית.
אני מבין את זידאן שיש משחק ביום רביעי אבל החילופים שלו פשוט לא נכונים, הסיבה היא שפשוט אין לנו ספסל.

אז מה דאבל העונה? תאמינו לי איכשהו נביא דאבל ולא נרכוש אף שחקן… ה11 של האגדות עד גיל 40 לפחות.

היינו יכולים לסיים את המשחק הזה הרבה לפני אבל ויניסיוס חזר לסורו במחצית השנייה עם כמה החלטות מזעזעות. שורה תחתונה מהרגע שהגשם התחיל זה נהיה משחק של לב נשמה ומלחמה, ומזה יש לנו הרבה. מיליטאו בלם פשוט מעולה לא מובן לי למה הוא לא משחק הרבה יותר, לא דואג ליום שאחרי ראמוס יותר.

יאללה לליברפול בתקווה שהבחורים לא יפלו מהרגליים.

מישהו מצליח להסביר את החילוף המשולש? להמר על לזרוק אליפות בשביל 20 דקות מנוחה לבנזמה וקרוס?

מאוד מאוד מוזר.

איזו רכבת הרים מיותרת. משחק שיכל בקלות ללכת ל4-0 או 5-1 נגרר לחרדות אימים. כל כך הרבה החמצות מזוויעות.
אבל זה מתקבל בהבנה מסויימת בגלל העייפות הניכרת שלנו והמחשבה על ליברפול.

לא אהבתי את החילופים לקראת ליברפול שעיקרו אותנו לגמרי, בטח שלא ביתרון שברירי כזה. גול של בארסה והיינו אוכלים אותה. זידאן הימר ויצא לו טוב.

בסוף, שלושה נצחונות קלאסיקו רצופים וארבעה ללא הפסד :slight_smile: לא רע.

הכל הלך לפי התוכנית עד שלא הייתה ברירה אלא לתת לאודרסיולה לשחק, אסור לתת למפגע האנושי הזה לראות דשא, פשוט אסור.

רציתי לכעוס על וניסיוס ועל קרוס, אבל ראית בחילופים שהם בקושי מצליחים לנשום, רבע גמר ליגת אלופות בקצב של ליברפול ואז להגיע לקלאסיקו זה על אנושי.

לא מבין את הטענות על החילופים,דווקא אחרי החילופים והשחקנים הרעננים הצלחנו יותר ללחוץ וגם להגיע לכמנה מצבים, לפני החילופים הם שכבו על השער שלנו ואחרי החילופים לא הצליחו להגיע להזדמנות חוץ מהבעיטה האחרונה.

זידאן גאון, מאמן ענק, אולי הטוב בעולם, עונה שעברה אמרו בגלל הקורונה, העונה הוא יביא דאבל ? יאשימו את החיסונים כנראה.

מישהו דמיין לעצמו לפני חודש שאודריוסולה, מיליטאו, מרסלו, איסקו ומריאנו יהיו ביחד על המגרש בניצחון בקלאסיקו?

הם כבר נפלו מהרגליים, דווקא מרסלו ומריאנו לחצו טוב, מרסלו גם בהגנה חטף המון כדורים ועם קצת מזל היה מבקיע מול טר שטגן

היה לנו הרבה מזל שקומאן הוציא משום מה את דמבלה במקום לתת לו לחגוג על המיס מאץ׳ מול מרסלו. אולי זידאן קרא לקומאן את המחשבות.

מאמין שכולם פה תפסו את הראש בחילוף המשולש, אבל בסוף השורה התחתונה היא שכרגיל זידאן סותם לכולנו את הפה.

אודריוזולה זה מכה אמיתית. אי אפשר לגרד איזה מישהו מהנוער שיהיה יותר אפקטיבי? כשאודריזולה נכנס, גם ואלורדה וגם אסנסיו קיבלו הוראה לשחק מגן ימני ואודריזולה בתכלס היה הגיבוי. זה יצר מצב מוזר כזה שלא ברור מה הוא עושה על המגרש ובשער שלהם הוא שמר על אף אחד בערך, למשל. (לא מאשים רק אותו ספציפית אגב, זה גם חוסר תיאום של הקבוצה כולה מבחינתי)

מקווה שואסקז ו-ואלורדה בסדר, אחרת אין לי מושג מי ישחק נגד ליברפול, שלא לומר נגד חטאפה ביחד עם האדום של קאסימרו והרחקה גם של נאצ’ו ממשחק הליגה הבא.

לדעתי התחילו לראות שהעסק ממצה את עצמו ובתנאים שנוצרו עם הגשם טירוף כמו של מריאנו זה אולי הפעם היחידה שבה הוא עוזר. גם ככה המשחק התחיל להתבלגן עוד לפני החילוף. ובתכלס 2-2 היה מבאס אותנו עד לשמיים, מכה מוראלית אמיתית, אבל זו לא תוצאה שהייתה מוציאה אותנו ממאבק האליפות, בניגוד להפסד. לגיטימי להמר בשביל הצ’מפיונס.

ניצחון גדול, וזיזו פשוט ענק. אין מילים.

מישהו יודע מה פיספסתי שם בהתקף הפסיכוטי שרז אמיר וחזן קיבלו בתקרית של מנדי וברייטוויט? לא ראיתי נחרצות כזו במקרים הרבה יותר ברורים. אם היה נשרק פה פנדל זה פשע.

מצטרף כמובן לביקורות על אודריאורסולה. שחקן מחריד.

מנדי תפס לברייטוויט את היד והפיל אותו, זה הכל. לא פנדל.