מחזור 30 :: 2-1 ודאבל על ברצלונה

הרבה דברים יכלו להפיל אותו שם. מנדי לא אחד מהם. בחיאת ראבק מה ראיתם?

צודק, זה לא פנדל.
יש אלף נגיעות כאלו בכל מצב נייח, אפילו תפיסות בחולצה. סה״כ הצגה יפה מאוד של ברייטוויט והחלטה נכונה מאוד של השופט וצוות ה var

אם זה פנדל אז התפיסה של בוסקטס על ויני זה שני פנדלים. אם נצא מהבועה המוטה פה בארץ אז הרוב מסכימים איתך שלא היה כלום.
זידאן פשוט גאון - מוציא מהבוידעם את מרסלו, והבחור משנה את המשחק, הוסיף מימד של החזקה בכדור ורוגע במרכז המגרש שהיה כל כך חסר. די “הרג” את המשחק החילוף הזה.

אם יש אלף נגיעות כאלה במשחק, שיהיו 1000 פנדלים במשחק. עד שהשחקנים ילמדו לא לעשות את זה.
זאת לא הייתה נגיעה, זאת הייתה תפיסת יד מלאה. היות וברייטוויט רץ קדימה, ומנדי תפס לו את היד, הוא נפל מהאינרציה. זאת לא הצגה שלו, וזה יותר מנגיעות שיש בכל קרן, לדעתי זה פנדל.
ואגב, VAR אפילו לא בדק את זה.
Roberto: “I think there’s a penalty for Braithwaite. I was irritated with how he didn’t even check VAR and said there’s nothing there.”

אף תמונת סטילס לא תוכיח את השטות שאתה מנסה למכור. מנדי בקושי נגע בו, ברייטוויט ראה שהמצב אבוד אז נפל. השחקנים של בארסה כמובן בלהט הרגע התנפלו בזעם קדוש על השופט.

לא קניתי, אפילו לא לרגע. הצגה על מלא.

זכותך לחשוב ככה, אבל צריך להבין שזה משחק כדורגל, לא בלט. נגיעות ותפיסות ומאבקי כוח תמיד היו ותמיד יהיו בין שחקנים ועל זה לא שורקים לפנדל. במשחק היום הייתה עבירה של בוסקטס ברחבה ואף אחד לא טוען לפנדל, כי זה פשוט לא מספיק.
אני חושב שפנדל צריך להיות עבירה ברורה ברחבה. עצם העובדה שחצי פורום שלכם משוכנע שלא היה פנדל- מספיק לי להבין שעבירה לא הייתה פה, מה גם שעכשיו יש שופטי var שמריצים את המהלך בכמה וכמה זוויות והגיעו לאותה מסקנה.
אם כבר תלונות לגביי השיפוט, אז רק בהקשר של תוספת הזמן לסוף המחצית השנייה שהייתה צריכה להיות 5-6 דק׳

אז זהו, שלא היה VAR, חיל מנזאנו החליט מראש שלא היה כלום.
לא יודע איך הגוף שלך פועל, כשאני רץ קדימה בכל המהירות , ומשהו עוצר את יד שמאל שלי, הגוף שלי מסתובב שמאלה, אני מאבד שיווי משקל ונופל.
לא היה שם מאבק על הכדור, מנדי גרם לברייטוויט ליפול ובשבילי זאת עבירה. אם העבירה ברחבה, היא שווא לפחות VAR.

צריך להבין איך ה var עובד.
כל מהלך נבדק!. הסיבה שהשופט לא הלך בכלל למסך היא ששופטי ה var בדקו והחליטו שהשופט קיבל את ההחלטה הנכונה. היו לא מעט הסברים על מנגון הפעולה של ה var כאשר לא מזמן אוראל גרינפלנד עלה לשידור והסביר באילו מצבים השופט נקרא לטלוויזיה, אבל לגביי הבדיקה - היא בוצעה ב 100%. אני אגיד שוב, כל מהלך, בטח מהלך שנוי במחלוקת, נבדק ב var.

יש לי את מה שאתה אומר, ואת הציטוט של סרג’י רוברטו. הוא היה במגרש ואתה לא.
הוא אומר שחיל מנזאנו לא התייעץ עם VAR במהלך הזה.
אתה תגיד שוב, כל מהלך, בטח מהלך שנוי במחלוקת, נבדק ב var. ואני עדיין אאמין לסרג’י רוברטו.

פדה ומיליטאו ירדו צולעים מהמגרש.
שיהיה לנו בהצלחה בהמשך.

סרג׳י רוברטו אובייקטיבי כמו שיש לי קעקוע של פויול על המצח

אני מותש רק מלראות את המשחקים האחרונים שלנו. לא יודע איך השחקנים עומדים בעומס הזה. ועוד שני המשחקים האחרונים בליגה שיחקו תחת מבול שרק מוסיף על הקושי הפיזי.

מול ליברפול השחקנים היו גמורים מהדקה ה-65. היום כבר במחצית נגמר להם האוויר. מפחיד לחשוב מה יהיה באנפילד…
מול חטאפה אין קישור ואין הגנה. העתיד לא מבשר טובות.

חבל שאנחנו עושים לנו את החיים קשים עם כל ההחמצות. הקבוצה הזאת לא יודעת לגמור משחקים ולנוח על המגרש. כל משחק הם חייבים לתת 100% עד הדקה האחרונה בגלל זה. לא פלא שכולם נראים תשושים.

זידאן שיחק אותה בגדול בשני המשחקים האחרונים. הטעות היחידה שלו שהוא לא השתמש בספסל לאורך העונה, ועכשיו אין לו שחקנים בכושר להקים מהספסל.

ברור שהנגיעונת של מנדי בברייטוויט לא שווה פנדל.

כח הפריצה של ואלוורדה בנה לנו את השער הראשון. כמה זה חשוב שיש קשר שיכול לשבור הגנות בפריצה קדימה עם הכדור. מה יהיה עם הפציעות שלו. כל שני משחקים הוא נפצע ובחוץ לשלושה שבועות, מדאיג. איזה גולאסו של בנזמה.

עם כל הכיף של ניצחון בקלאסיקו אני פוחד להתלהב יותר מידי. יש לי תחושה שהפציעות והתשישות יעלו לנו ביוקר בשני המשחקים הקרובים.

הביטוי “לילה לבן” נראה מדויק יותר ויותר| כבר אמרתי לכם שהעונה הזו ככה פתאום בלי התראה מוקדמת חזרה לחיים, הלב שוב דופק (טוב, אצלי תמיד זה ככה). מתחבר מאוד למה שנכתב על ההרכב שסיים את המשחק. תראו את נאצ’ו בסיום, איזה ענק הוא. זה מוכיח כמה לב ונשמה יש לקבוצה הזו. אולי היו שנים שהיה סגל לפנתיאון אבל השחקנים והקבוצה לא עמדו בציפיות. השנה יש הרבה אפור אבל גם לב ונשמה וחיבור אמיתי למאמן. זה מטורף על כמה דברים הקבוצה הזו התגברה השנה ואנחנו עדיין לא באמת טובים - לא יודעים להרוג משחקים, יש שחקנים שאין להם מקום בסגל, ההרכב החזק שלנו עם מלא חורים וכבר שכחתי מתי שיחקנו בו.

אני חושב שאכלנו כל כך הרבה חרא בקלאסיקוס גם בשנים הגדולות שלנו וטוב שהמספרים מתיישרים: דאבל ראשון מאז עונת הפאסיו, ארבעה משחקים ברציפות ללא הפסד וכן הלאה. באמת שאי אפשר לבקש יותר ממיליטאו למשל. אודריוסולה לעומת זאת הכי טוב בברצלונה, כנראה שהרגשנו מה שהם חווים כאשר לנגלה משחק. לא נבהלנו מהמהירות של דמבלה וסוף סוף התרגלו לתרגיל של אלבה בצד שמאל ולזה שמסי מגיע מיד כמה סנטימטרים לאחור כדי לבעוט, הוא כבר כבש שער ניצחון כואב נגדנו ב-2017 והשחקנים היו ערוכים לכך. מקווה שלמסי כבר לא קר בביצים - אם היה יכול הוא היה משחק עם מעיל, ושקומאן יפסיק לבכות על השיפוט וכך גם פיקה. די, זה פאתטי.
אני כן רואה דברים שהשתפרו חוץ מהחדות מול השער - הנעת כדור שלנו תחת לחץ מצוינת, כך זה מרגיש, בלי קשר להאם ואראן משחק או לא. תמיד אחד הקשרים בא לאחור, יוצאים מהר קדימה, מבטלים את הלחץ. המתפרצות קצת יותר טובות ו-ויני מקבל לשטח, כמובן שנוח יותר להתפרץ נגד ברצלונה וליברפול אבל זה קורה גם במשחק ליגה רגיל. לא ממהרים להגביהה למרות זה הנשק שעבד לנו. בנזמה עם שער מטורף בעקב, לא פחות, כל בניית המהלך, גם לוקאס שהוא מגן קטלני והיום טוב מקרבחאל.

אני חושב שתמיד כאוהד נמשכתי לשחקני ההתקפה הזוהרים, לעתים אפילו לבלמים כי ראמוס והסיפור המיוחד שלו לדוגמא, היירו היה מנהיג דגול ובעיקר כי בעבר היו לנו כל מיני פאבון וראול בראבו. בשנה הזו בעיקר אני מעריך ומעריץ יותר ויותר את שלישיית האמצע שלנו ובעיקר השתנתה דעתי לגבי קרוס שלא הייתי מהמחנה שלו. ולא אכפת לי פתאום שמודריץ’ לא כובש שהוא נראה כל כך טוב. מה אתם אומרים?

זידאן פשוט גאון, מאמן היסטורי. פגע בול, הריח את פדה והפריצות הסוחפות בכנף ימין, האורוגוואי החזיר ובגדול, לא היה פשוט לספסל את אסנסיו במשחק כזה. המזל? השחקנים נופלים כמו חיילים, זה מזכיר את ליברפול העונה. מזל זה אם פדה היה עושה 0:3 או ויניסיוס לא מוסר ברשלנות - והזהרתי: ויני עדיין שחקן מתסכל למרות הצמד בשלישי. מרגש לנצח בדקה ה-90 ככה אבל זה עוד דפיקות לב מיותרות. כולם עמוסים ופצועים. זה נראה סוד הקסם: אנחנו ריאל מדריד. הלוואי וקרבחאל יעשה נס וייתן מחצית באנפילד, אולי פדה יהיה מגן. אם העונה הזו תסתיים עם דאבל זה מטורף. כן, אני חולם על דאבל ואשמח להוסיף עוד פרק בספר שלי על הזכייה ה-14 בליגת האלופות. טוב, הלכתי לישון ואמשיך לחלום על זה בלילה. ניצחון עצום! Hasta El final - Vamos Real.

אליפות = נס
אליפות + צ׳מפיונס = לסטר אלופה = יוון אלופת אירופה
ולא.
אני לא מגזים.

אלכס פרגוסון:
״חיים של קבוצת כדורגל - 3 שנים, גג 4״

השלד הזה רץ ביחד יותר מ8 עונות,
עייף,
שבע,
מבוגר,
אין יותר ׳יש מאין׳ ממה שזיזו עושה.

קסם אמיתי.

נהניתי מהמשחק, כיף לראות את ריאל מדיעה לשלבי ההכרעה של העונה בכושר שיא, כל הכבוד לזידאן על כך.
ויני היה נראה גמור במחצית השניה, ראו שנגמר לו הכוח, על הרבה ספרינטים שבעבר היה ממשיך לשער הוא וויתר והעדיף לעצור. משחק מעולה שלו לדעתי, תפס פעם אחר פעם את ברסה לא מוכנה. איזה יופי המהלך שגרם לחופשית שהובילה לגול.
מיליטאו ונאצ׳ו מצילים לנו את העונה, איזה מזל שיש כאלה צמד בלמים מחליפים. בגלל מצב כזה בדיוק ליברפול נאבקת על הגעה לליגת האלופות.
לא היה פנדל. ניסיון סחיטת פנדל ממצב בו לא היה סיכוי להשיג שום דבר. לא מכל מאבק קל ברחבה (ובכללי) צריך ליפול.
הגול של בנזמה, וואו. מהלך נהדר ביציאה של פדה וגם המסירה של ואסקז.
אני מתחיל לחשוב שואסקז מגן טוב מקרבאחל, לפחות מקרבאחל של העונה-שתיים האחרונות, והוא רק משתפר עם המשחקים. עם השיפור של נאצ׳ו ומיליטאו אני כבר מתחיל לחשוב שחשוב יותר לחדש את החוזה שלו מאת של ראמוס.

כמה נקודות:

• מקווה שיש מי ששוקד על למצוא מחליף לקסמירו כבר מעכשיו, אני לא יודע איפה היינו בלי השור הזה.
  • כל מטאטא יורה- אני לא יודע איך אבל אנחנו מקבלים תפוקה מכל שחקן dead weight בסגל. (חוץ מאודריוזולה מה נסגר עם הבחור הזה)
  • כל מי שחושב שהיה פנדל של מנדי על בריטוויט חסר הבנה בסיסית בכדורגל ונסחף כמו אחרון אוהדי לה פמיליה.

נקודת בונוס

• מינגסה בדרך הבטוחה להיות הנציג הבא שמבקיע בקלאסיקו ומגיע לשחק בליגה השישית בטיבה באירופה.
    איזה שחקן חשוך.

והכי חשוב
תנו להם לבכות
BWwVyXpCMAAfIdO

כל הכבוד לזיזו על מה שהוא עושה עם ריאל מדריד הנוכחית, מצד שני כולנו שוכחים שהוא אחראי לזה שזאת ריאל מדריד הנוכחית.

מה שייצא או לא ייצא מהעונה הזאת, המבחן של זיזו יהיה שוב, בקיץ.

מישהו אמר למכור את וראן בקיץ תמורת 70 מיליון ולתת למיליטאו/נאצ’ו לפתוח?

תצוגה כמו שלהם בשני המשחקים האחרונים במאני טיים של העונה לא ראינו מראמוס ו-וראן מאז עונת הזכייה האחרונה בצמפיונס

זידאן זה הבן אדם שגרם לי הכי הרבה פעמים בחיים להרגיש טמבל חסר מושג,כל פעם שיש עליו ביקורות בתחילת העונה הוא מגיב עם סיום עונה לפנתיאון,מקווה שלמרות כל החיסורים והפציעות נצא עם לפחות תואר אחד גדול מהעונה הזו,כי כל כך מגיע לו,מאמן עצום,גאון כדורגל.

אין לי תלונות לגבי שום חילוף או כמה דקות של ירידה אחורה,כל התנאים נגדנו,השחקנים נופלים מהרגליים מעומס בלתי אפשרי,אנחנו מאבדים שחקנים לפציעות בקצב של מגיפה ואלוהים מחליט לאתגר אותנו כל פעם שאנחנו מובילים 2-0 ומתחיל מבול שרק מקשה על השחקנים הגמורים פיזית שלנו גם ככה-עוד יותר וכל זה כשיש לנו על הראש גומלין באנפילד עוד 4 ימים.

מה הסיכוי שקרבחאל/לוקאס כשירים לרביעי?
אם אודריוסולה עולה בהרכב זה לא פחות מאסון,הבן אדם חסר מושג בשני צידי המגרש,זה יהיה ממש לא הוגן כבר אם הוא ישחק.

דרך אגב,אם מיליטאו ונאצ׳ו ימשיכו ככה בסוף ראמוס יאריך חוזה ויודיע שהוא מוכן לשחק בחינם,פשוט שני סלעים בהגנה שמשכיחים את ההיעדרות של ראמוס ווראן שעושים פוזות על המועדון,תענוג.

אני לא חושב שהשופט היה צריך לשרוק לפנדל על העבירה הגסה שהיתה על ברייטווייט. השופט באותו רגע היה צריך לשרוק לסיום המשחק, להכריז על ניצחון טכני לטובת ברצלונה וריאל מדריד היתה צריכה להיות מודחת מהליגה הספרדית לנצח.

אמנם ניצחנו אבל השאלה באיזה מחיר. השחקנים השקיעו מאמצים עצומים, חלקם סיימו את המשחק כשהם מדדים. אנחנו נגיע לגומלין מול ליברפול עם סגל קצר והליגה גם היא ממשיכה. מקווה שלא ניפול מהרגליים במשחק מול ליברפול.