מחזור 31 :: מאבדים נקודות יקרות בהרכב חסר מאוד עם 0-0 מול חטאפה

העבירה הזאת זאת הפעולה הכי חכמה של וניסיוס מאז שהגיע.

קרוס חייב להיכנס עם בנזמה.

לגמרי, זה אחד הדברים שמראים שהוא משתפר יותר מכל דבר אחר, זה מראה שהוא פשוט מבין את המשחק הרבה יותר טוב

שמישהו כבר יעיף את אודריזולה לעזאזל… הוא פשוט נגר, iq 0.

אם באיזשהו עולם עקום אודריאוסולה יבשל שער ניצחון לאיסקו אפשר לסגור את הליגה.

זה לא איזון, זה שחקני התקפה פשוט רעים

זה לא שחסר נגרים ולמלמים בקבוצה, אבל אודריוזולה מצליח לבלוט מעל כולם
*ובכל זאת את איסקו הייתי מעיף לפניו

מה שבטוח זה שזה בין קשה לבלתי אפשרי לכבוש אם לא בועטים לשער…

יהיה מאכזב מאוד אם נפסיד את האליפות בגלל החיסורים, מצד שני היה לנו מזל שנפלנו דווקא מול חטאפה. כל קבוצה אחרת הייתה שמה לנו 2-3 שערים.

הדרך הכי מגעילה להפסיד אליפות, פשוט לא נשארו שחקנים.

לא יודע איך מרסלו ואיסקו עדיין משחקים כדורגל מקצועני. העובדה שאודריאוסולה עלה לריאל יותר מטוני קרוס, וולורדה וקאסמירו ביחד גורמת לי לרצות להקיא.

אולי היינו צריכים להשאיל עוד כמה שחקנים… הרי ברור שאודגור ויוביץ’ למשל היו חייבים לצאת להשאלה. אולי לחפש למי למכור את ואלוורדה כמו שעשו עם רגילון, שקרוס חלילה וחס לא ירגיש תחרות. העיקר הוא שומר אמונים למרסלו איסקו אסנסיו וכל שאר החברה שכבר לא פוגעים שנים.

מרסלו שחקן עבר. כמו איסקו הוא יככב בהיילייטס עם עקבים והברשות בין הרגליים אבל הם שניהם שחקני עבר.
אודריוסולה לא שחקן. נקודה. אפילו לא עבר.
אסנסיו ויניסיוס ורודריגו איומים, שום פעולה טובה.

על ויניסיוס אני מבין למה מצפים ממנו למשהו, רודריגו נראה כמו אסנסיו ברזילאי.

נמאס לי שכל פעם ששחקן ריאל עובר שחקן הוא נתפס מאחורה, חייבים לעשות משהו עם זה. חצי מהפעמים אפילו צהוב לא היה שם. תפיסה מאחורה חייבת להיות צהוב מיידי.

מיליטאו וקורטואה במשחק מעולה. צ׳וסט גם טוב. מודריץ גם היה לא רע בכלל ובהתחשב בעמדה אפילו טוב

יצאנו בזול. משחק רע, חטאפה בשליטה מוחלטת, התקפה חושך - הכל ברור ומובן. ציפיתי ליותר לחימה לקראת הסוף. להגנת הצעירים אפשר לומר שחטאפה יודעת טוב מאוד איך לסגור משחקים.
קורטואה - ענק, ענק, ענק. מספר אחת.

אנחנו חייבים הפסד של אתלטיקו ותיקו של בארסה. אין תרחיש שבו המשחק ביניהן שורף את שתיהן כרגע. נחיה ונראה, העיקר הבריאות.

ברור שלזידאן יש אחריות בניהול של הסגל, אבל מכת פציעות מטורפת כמו שיש העונה זה משהו שאי אפשר להתכונן אליו

אחת הסיבות למה אין רוטציה זה פשוט בגלל חוסר המחץ בהתקפה שלנו, כמעט כל משחק זה מלחמה עד הדקה ה90. אין משחקים קלים.
אם היה לנו אמבפה או הלאנד בחוד אז בדקה 60 כשאתה מוביל 3-0 היו מריצים את כל המחליפים, אבל לא נראה לי היה לנו משחק אחד כזה העונה

אגב עוד דבר הזוי זה כמות הפנדלים שקיבלנו העונה, פאקינג 2 פנדלים ב31 משחקים. נכון שזאת לא הסיבה למה אנחנו לא יודעים להרוג משחקים, מצד שני אני בטוח שעוד 5-6 שערים העונה היו מאוד עוזרים לחלק את הדקות יותר טוב

חבל שאיבדו גובה, אבל זה כולה 3 נקודות מאתלטיקו כשיש עוד 21 נקודות בקופה והם עוד צריכים לשחק נגד בארסה

לא לגמרי מסכים.
זידאן מדהים בחודשיים האחרונים.
עם זאת, אודגור, המצטיין של ארסנל בחודש שעבר, היה עוזר לנו פה לא מעט. כל דקה שאיסקו משחק היא פשע, עם אודגור מצבינו היה טוב יותר.
יוביץ׳ לא איזה כוכב, אבל הוא טוב ממריאנו. תספור כמה דקות מריאנו שיחק ואולי היינו מרוויחים יותר אם יוביץ׳ היה שם במקומו.

כל הכבוד לזידאן על הרבה דברים נהדרים העונה, אבל בהחלט יש לו אחריות במצב של הסגל. הוא לא אשם ששחקנים נפצעים, הוא אשם בגיבוי המועט של שחקנים טובים שיש לנו.

כן אבל הסיבה שהוא לא שיתף אותם זה כי כל משחק הלך קשה והוא היה צריך את ה11 הכי טובים לא משנה מה, במיוחד בחלק הראשון של העונה

יש משחק שהיה לדעתך כדאי לוותר בו על בנזמה כדי להריץ את יוביץ’? לדעתך אם הוא היה פותח היום במקום מריאנו זה היה עושה איזשהו הבדל?
אל תשכח גם שליוביץ היו הרבה בעיות משמעת, הפר בידוד עשה מסיבות וכל מיני כאלה

לגבי אודגור אני מסכים איתך ב1000 אחוז, כל שנייה שאיסקו על המגרש זה ביזיון, מצד שני הבנאדם אחרי שלא שותף בגביע החליט שהוא קם והולך, ולעומתו תסתכל על מיליטאו, חרק שיניים ועכשיו הוא משחק באמת מדהים אני לא מגזים

אני מסכים לגמרי שזידאן לא התנהל טוב עם הצעירים, מצד שני אם אתה שחקן בריאל מדריד אתה צריך להיות מוכן להילחם על המקום שלך
איך לדעתך אשרף חכימי מרגיש כשהוא רואה את לוקאס משחק רוב העונה במקום קרבחאל ועכשיו את אודריוסולה?

לפעמים זה נראה שהתגובות הן אוטומטיות בלי קשר למה שהיה במשחק. איסקו היה בסדר גמור ואף מעבר לזה, בין הטובים בריאל מדריד.
הבעיה העיקרית שחוץ ממליטאו שהיה מדהים לא היה לנו עוד שחקן שיכול לתקל ולחטוף כדור, הם שלטו פיזית.

מעבר להרכב הם שיחקו כמו מטומטמים רוב המחצית השנייה, כמה פעמים קוקורייה יחטוף לכם את הכדור לפני שתבינו שעדיף לכם למסור?

אבל זה המחיר של חוסר ניסיון + חוסר תיאום טוטאלי + רוב השחקנים עם אינטליגנציית משחק נמוכה

ועדיין, הכל פתוח, יש עוד 21 נקודות בקופה ויש לנו יתרון גם על בארסה וגם על אתלטיקו במפגשים הישירים

image

זה היה צריך להגיע מתישהו| אני פשוט לא מסוגל להתלונן (רק על אודריוסולה שמשרה פאניקה יותר מכל הצעירים ביחד, לא התקדם בכלום וכל דקה שלו על כר הדשא היא חרפה חד עם התקף לב), מרגיש שזה לא פייר כלפי זידאן בטח עם כל מה שקורה לנו. לא היו לי ציפיות גבוהות מדי מאיסקו, ממרסלו קצת יותר, כמה צ’אנסים הם יקבלו העונה? מרסלו עם חצי פעולה טובה בהתקפה וזהו-זה. גם רודריגו, אסנסיו ו-ויני גם אם הוא תשוש - אמורים ליצור מצב אחד לפחות ואפילו את זה הם לא עשו. מודריץ’ היה גמור, גם הוא בן אדם ואולי היה מקום להכניס את טוני לרבע שעה. חבל-חבל על השער של מריאנו, עניין של סנטימטרים, כמה היינו צריכים את זה. חטאפה הקשתה גם בעונה המחורבנת הזו מבחינתה על ברצלונה וחטאפה. נקודה שכל-כולה על טיבו הכל-יכול, לחלוטין לא הגיע לנו. כמו שאמרתי לספסל את בנזמה זה אסון אבל אני הולך עם המיסטר “עד המוות”, יכול להבין אותו. עדיין לא אמרנו את המילה האחרונה. נקווה לקצת בשורות טובות לקראת קאדיס, שחקן-שניים שיתאושש, אולי אדן. האללה מדריד!

את הטענות על בניית הסגל בתחילת העונה אמרתי מספיק פעמים, היום פשוט לא יכול לבוא למישהו בטענות, זה מה יש.
קצת קשה לשחק כדורגל בלי הגנה, בלי קישור ובלי התקפה, מקווה שמשחקים כאלה נותנים עוד גב לפלורנטינו להביא רכש ראוי בקיץ.
המטוטלת תמשיך כנראה עד הסוף וגם אתלטיקו ובארסה יאבדו נקודות, כרגע אנחנו במצב שאפשר לסיים עם 0 תארים, עם 1 או עם דאבל מטורף, לא משנה מה יהיה אני באמת גאה בקבוצה על הדרך שעשתה בשבוע האחרון ובכלל, נקווה שזה יספיק.