מחזור 32: עושים פאדיחות מול קאדיס 1-0 לאורחים

הסגל -

פדרי, כזכור, גמר את העונה.

יחד איתו ביציע - רוברטו, אומטיטי, פאטי.

פיקה נשאר גם הוא מחוץ לסגל, אולי בראייה קדימה לסוסיאדד.

אראוחו מושעה.

מעניין אם אובה יפתח, הוא נראה חלש מאוד במשחקים האחרונים למרות השער נגד לבאנטה, וזה גם נוגע לפראן טורס שמתקשה לעמוד במשחק הלחץ. לא לחינם צ’אבי ביקש הרבה שחקנים מההנהלה, שכן למרות שיש לנו אחלה הרכב ראשון, הספסל לא עומד באותו סטנדרט.

קצת על קאדיס, מדובר על ההגנה השנייה הכי רעה בספרד (26 שערי זכות, רק אלאבס רעה ממנה) ומנגד מעמידה קו הגנה בינוני עם 43 שערי חובה (ולנסיה מהמקום העשירי עם 46). אומנם מדובר על קבוצה מהמקום ה18, אבל אלו השלבים בהם קבוצות התחתית מתחילות להילחם על חייהן בכל משחק. שלא תטעו, ברצלונה בבית צליחה וחייבת לנצח, אבל קאדיס שכבר לקחה נקודות מריאל, ויאריאל ו-ולנסיה תגיע להילחם בשיניים, בטח כשאנחנו עם מורל ירוד, בלי פדריובלי פיקה.

נקודה נוספת, בשלושת משחקיה האחרונים מולנו בליגה לא ניצחנו פעם אחת, לפני זה ניצחנו אותם בעונת הירידה שלהם ב 2006.

שיהיה בהצלחה.

מעניין אם עכשיו שפדרי סיים את העונה צ’אבי יתן לריקי קצת דקות. גבי+ריקי ו פרנקי+ריקי זה יכול להיות מעניין

200 (9)

כנראה שריקי עדיין יהיה בעל המעמד הכי נמוך בקישור, וגאבי יפתח לפניו. וגם ניקו, לפחות עד הצהוב השני בדקה ה-3 של כל משחק.

צריך לזכור שאין יותר מפעלים אירופאיים, ואין גביע, ולכן יש יותר מנוחה (יחסית) בין משחקים, מה שיאפשר פחות רוטציה.

אבל כן, ריקי זוכה בהזדמנות ענקית שנייה השנה למצוא את דרכו להרכב (או לפחות להוות משהו שהוא יותר ממחליף שלישי בדקה ה-88 של משחק גמור), כזו שלא תחזור יותר, ככל הנראה. אם לא יזכה להזדמנות עכשיו, או אם יזכה ולא ירשים - בהצלחה בסוסיאדד/סלטה.

בפועל כנראה שאתה צודק וזה מה שיקרה. חייב לומר אבל שלאחרונה ניקו לא משחק טוב, וגם גאבי בירידה.

איך שזה נראה כרגע אם צריך אז לוק דה יונג יעלה בקישור לפני ריקי.

אייל, תוסיף לפוסט הפתיחה - אראוחו מושעה.

יש לצ’אבי גם כאב ראש מי יהיה הבלם ליד גרסיה, מינגסה או לנגלה. loose loose situation. אני מהמר על לנגלה, לא רוצה לראות צמד בלמים נמוכים.

ראיתי את באלדה במוזמנים והתלהבתי כי חשבתי שאולי סוף סוף אלבה יקבל קצת מנוחה ונראה מה הבחור שווה. ואז נזכרתי שהוא שיחק 90 דקות היום במדי בארסה ב’. מה הוא עושה בסגל בכלל?

אתם מדברים על הדקות לריקי, אבל אני חושב שהוא כבר מחוק והדקות האלה ילכו לניקו. גם הוא נעלם בזמן האחרון, וזאת הזדמנות שלו להראות שוב מה הוא שווה.

מממ, יש עכשיו 3 משחקים ב 6 ימים. אחר כך 2 משחקים על הפסקה של שבוע. אחר כך בליץ סיום עם 4 משחקים בין 8-22 למאי. לא קל, יצטרכו רוטציות.

אני רואה את הליגה הזאת מעל 30 שנה. זה מיתוס. הקבוצות האלה נלחמות על חייהן כל העונה. אפילו כשקבוצה ירדה ליגה מתמטית, היא עדיין נלחמת. קבוצות ממרכז הטבלה שאין להן על מה לשחק דופקות את היורדות או את אלה שנלחמות על אירופה. אי אפשר לבנות על זה שבמחזורי הסיום יהיה קל יותר כי ליריבות אולי אין על מה לשחק. זה לא ליגה ישראלית פה, אף אחד לא הולך לים.

הסבר פרט ונמק.
היה מעולה כשנכנס מול לבאנטה.

אני רואה את המשחק היום כקשה מאוד. קאדיס מתמודדת רצינית לאלופת העולם בהריסת משחקי כדורגל. הם מתמודדים על הסרחת הליגה גם בעונה הבאה ולכן הם לא יעשו לכם הנחות.

אני חושב שמסורתית ברצלונה מתמודדת מול קבוצות כאלה הרבה יותר טוב מאשר ריאל. בונקר לא יחזיק 90 דקות מול ברצלונה שמשחקת טיקי-טאקה, ועוד בקאמפ נואו שהוא מגרש רחב מאוד. צופה דווקא ניצחון קליל לברצלונה.

זה לא רק הבונקר, זה המריחות זמן, זה המכות, זה הריצה לשופט כל שתי דקות. אבל כן, הסגנון האינטנסיבי ומרובה התוקפים של בארסה הרבה יותר מתאים לבונקרים האלה מאשר של ריאל מדריד.

ההרכב של ברצלונה -

הגנה מעניינת, עם דסט שחזר מפציעה ועם האין ברירה בדמות לנגלה.

ממפיס פותח במקום אובמיאנג.

יש לנו סגל כל כך בעייתי… מרגיש כמו הרכב של קומאן… ההגנה שלנו שווה שלושה שערים

ההגנה שלכם פחות רלוונטית כשלא ינסו לתקוף אתכם…
מה שכן מעניין איך החיסרון של פדרי ואובמיאנג בהרכב ישפיע. בנוסף גם מסקרן איך ממפיס יחזור. רבים מכם לא אהבו אותו, אני חושב שהוא עשה עבודה טובה בסך הכל.

אני מרגיש שלא באמת הבנתי כמה הבלאגן נגד פרנקפורט ביאס אותי.

קצת אין לי חשק למשחק היום והראש שלי בעונת המלפפונים.
מקווה שנצא מהקיץ מחוזקים ולא מוחלשים. יש לי הרבה ספקות לגבי כריסטיאנסן, חששות לגבי מצב המגנים וגם לגבי האגפים בהנחה ודמבלה עוזב. פראן עדיין לא משכנע אותי-לטעמי, רוב הזמן הוא מאוד אנמי.

וגם, מקווה שיעשו מהפכה בסגל הרפואי בקיץ כי כרגע משהו לא עובד.

בלי דמבלה (ופדרי), אין לנו מה למכור בהתקפה. עצוב, מבאס, דורש שינוי - אבל זה מה יש. בטח עם קישור כזה אנמי, ועם ממפיס “לקחתי את חוסר הביטחון מקוטיניו” דפאיי.

בלי פדרי ואבומיאנג אנחנו וואן טריק פוני- תנו את הכדור לדמבלה ותקוו לטוב

דמבלה מזכיר לי צ’יטה שמתחילה במיאוץ. תאוצה מאפס ל100 של טסלה. פשוט שחקן מטורף.

מה שברצלונה צריכה זה את אובה, שיהיה כתובת לכדורים של דמבלה.
קדיס צריכה לעזור איכשהו לאספינו מול דמבלה. אספינו לוחם והכל אבל ב1על1 אין לו שום סיכוי מול דמבלה. הוא נשנש אותו בלי מלח המחצית הזאת.

אגב, שוב פעם אפשר לראות איך משחק הלחץ לא אפקטיבי, איך אתם לא מצליחים לייצר את המכבש המפורסם שלכם ואיך איבדתם את הדיאנאיי כשפדרי לא על הדשא. אנדרייטד.

אנחנו משחקים ככה כבר ארבעה משחקים ברצף. עם פדרי ובלעדיו.

לא ראיתי את הליגה האירופית אבל בליגה מול לבאנטה הוא עלה מהספסל ושינה את המשחק 180° באופן מיידי. את סביליה הוא ניצח לבדו, על מה אתה מדבר.

מה שליאור מתכון שאנחנו כבר מהפגרה משחקים רע. (לא מסכים איתו לגבי סביליה שיחקנו שם טוב)

הבעיה יותר עמוקה מפדרי פצוע (ללא ספק חיסרון כבד) אבל בכל הכבוד, קאדיס בבית. לא חיבים את פדרי בשביל לנצח אותם.

הטוב שאני לוקח שאנחנו ללא לחץ מיותר בטופ 4 והמשחקים האחרונים מראים שאנחנו חייבים עוד חיזוק לסגל. לא מספיק מה שיש וגם השחקנים שאמורים להגיע לא יספיקו.