מחזור 32: עושים פאדיחות מול קאדיס 1-0 לאורחים

התאמצתי ומצאתי נקודת אור במחצית הזאת. אף אחד לא מדבר על לנגלה או על ההגנה.

ממפיס הרשים אותי כשהגיע, אבל עכשיו הוא לא נראה קשור לענף. תנו לברייטוויט להתרוצץ, או תנו ללוק לנגוח.

טוב עם זה אין מה להתווכח, אתם משחקים פחות טוב מלפני הפגרה.

אגב אם אובה משחק אתם עכשיו כבר ב2-0 קל, אין כתובת לכדורים של דמבלה. נראה אם פראן טורס יצליח לעשות משהו עכשיו.

היית חייב, אה ?

תודה.

ברוכים הבאים, אתם קבוצת צמרת - מתקשים מול קדיס בדיוק כמונו…

חכו זה עוד לפני הפנדל של לנגלה…

אני לא מבין למה אובה עדיין לא על הדשא.

מאמנים הם גם בני אדם, לא רוצים להצטייר כמי שטעו, יכנס בדקה ה60-65

יצא לי טוב עם האיזכור של לנגלה, אבל האשם העיקרי בשער הוא אריק. הוא זה ששמר על אוויר ונתן לשחקן לנגוח. לנגלה הוא אשם מישני, הוא נתן ללוקאס לדחוק מקרוב.

אין ספק שלא ממפיס ולא פראן הם חלוצים ושאובמיאנג יוסיף מחץ, ואין ספק שההגנה שלנו היום נוראית. אבל הבעיות שלנו מתחילות ונגמרות בקישור ההתקפי שלנו. שם אנחנו מאבדים את המשחק המאורגן שלנו.

יש רגעים שאני באמת מבין את אלה שאמרו אז שדמבלה יהיה טוב מאמבפה, הילד הזה יכול לעשות דברים מטורפים, רק חבל שהוא מטומטם.

לא משנה איפה יהיה בשנה הבאה, יש חודשיים שלושה למצוא לו תרומת מוח. לא בטוח שזה מספיק.

אין, פשוט אין ניגודיות גדולה יותר מאשר הכישרון שיש לו ברגליים, לעומת החור השחור שיש לו במוח.

נ.ב. אפשר להכניס את לוק עכשיו, ולהקדים את ה"גול בדקה 90" שלו?

שני רק לבאלוטלי.

אני לא בטוח, תחרות קשה.

אגב דמבלה עם כל הספרינטים לא יחזיק 90 דקות. בארסה חייבת למצוא עוד ערוצי התקפה.

אגב, בלי פיקה ואראוחו אתם הרבה פחות טובים גם התקפית, ממצב שכל כדור חופשי שלכם זה חצי גול למצב שהם שולטים בכדורי הגובה.

אדאמה טראורה ולוק דה יונג. מצידי שיבקיעו שלושער כל אחד, כל פעם שמכניסים אותם למגרש אני מרגיש מבוזה. זה לא בארסה.

שאלה לאוהדי ריאל שקוראים פה, ומבינים בענייני משכורות השחקנים אצלהם במועדון - מה השכר של לנגלה?

אני מעריך כ2 מיליון כפול בארסה פאקטור שזה 4.55259.
בערך 9?

עריכה: יפה, לקח לי כמה שניות.

לקח לי כמה שניות להבין…גדול :rofl:

אין לי בעיה עם לוק, יש לי בעיה עם אדאמה. זה המוח של דמבלה עם שרירים ובלי אפילו 5% מהכישרון. זה נחמד שהוא הגיע בשכר רעב, ו-ויתר על החיים הנוחים בספסל ביעד האקזוטי שנקרא “וולברהמפטון” - אבל עד עכשיו אני מנסה להבין מה הוא נותן לנו, חוץ מעוד תחנה לפני איבוד כדור?

בגדול, הסממן הכי גדול לנפילה במשחקים האלו הוא פרנקי דה יונג. הוא חלש מאוד מאז הפגרה, ובהיעדר פדרי הוא לא מצליח לסחוב את הקישור קדימה, ולא רק קדימה. אין שחקן שעוצר הכל, או מזרז הכל, זה שמנהל ומכוון את המשחק. אתם יודעים, כמו ההוא שעל הקווים. פרנקי לא כזה, וכנראה גם לא יהיה כזה, אבל שזה לא יספיק מול קאדיס?

אחזור על מה שכתבתי למעלה - פראן זה נחמד, ממפיס זה קוטיניו רק בהולנדית, ולוק דה יונג זה צחוקים ומשעשע. אבל בלי דמבלה אין לנו כלום, אבל כלום ושום דבר, למכור התקפית. רוצים שיילך? אחלה. אבל חייבים במקומו תחליף, ויכול להיות שיותר מאחד. ולא, פאטי לא נחשב, לפחות עד שיוכיח שהוא יכול להיות כשיר ליותר מחודש ברצף.

ברצלונה מידרדרת דווקא במאני טיים, כיאה לברצלונה של המאמנים הקודמים. ובאמת לאורך חלק גדול מהמשחק היום, הרגשתי שוואלוורדה הוא זה שמנמנם שם על הקווים.
צ’אבי עם משחק נוסף בו הוא לא הכין טוב את הקבוצה, וגם לא הגיב מספיק מהר ומספיק נכון להתרחשויות.

זה היה אמור להיות משחק נקסט. כנראה שזה מושג בעייתי לברצלונה בתקופה הנוכחית.

נ.ב. ריקי גמור. מחוק. דרוס. אם בדקה ה-92 פאקינג מינגסה עולה ולא ריקי, בפיגור - שימצא לעצמו יעד נוח אחר. בברצלונה הוא כבר לא ישחק. למעשה, בהיעדר הוכחה - אני חושב שגם באימונים הוא לא רואה דשא.

הקטע שלפחות היו נותנים לריקי לשחק כדי שנרוויח קצת כסף בקיץ… אין לי הסבר לטמטום הזה של צ’אבי…