מחזור 32: עושים פאדיחות מול קאדיס 1-0 לאורחים

הוא כנראה טראבל מייקר באימונים אין לי הסבר אחר לזה.

ריקי אוברייטד. רק כאן בפורום אגב. מעולם לא מצאתי בו כלום.

החיסרון של פדרי ואובה היה גדול מדיי. את אובה הוא העלה כשכבר דמבלה התעייף ולא יצר מצבים כמו במחצית הראשונה. ניהול משחק כושל של צ’אבי.

שחקנים לא יכולים לשחק ללא הפסקה, בטח לא אובה בגיל שלו. מול קאדיס בבית זה לגטימי לתת לו מנוחה. הבעיה זה כרגיל הסגל. אבל מבחינתי הוא היה צריך להיכנס במחצית.

מבאס

זה לא העניין. שלא ייראה שנייה של דשא מצידי, ומעולם לא היה לי אף סנטימנט מיוחד כלפיו. פשוט ציינתי שאם מינגסה, מ-י-נ-ג-ס-ה, מקבל דקות לפניו, בפיגור, 5 דקות לסיום, כשצריכים גול - הוא אבוד. לא יודע אם באשמתו, באשמת צ’אבי, או באשמת הקומבינה של פיקה בסופר קופה. בשורה התחתונה - הוא אבוד. וכל שנייה שהוא יישאר פה בקיץ, תבהיר גם כמה הוא מטומטם.

טוב , שמתי X סופית על ממפיס ואדאמה. לא תורמים כלום.
אני קורא לצ’אבי להחזיר את זוטגלה לקבוצה הראשונה. הוא לא שכח איך לכבוש.
אפשר להגיד שההגנה גרועה, אבל צריך לזכור שזה בלמים 3 ו 4 . וכשהיו 4 בהגנה, קאדיז הגיעה אולי ל 2 הזדמנויות. הבעיה הייתה בהתקפה, שם דמבלה שיחק לבד עד החילופים, ואחר כך היה בלאגן ולדסמה.
קאדיס קבוצה נוראית. מאחל להם לרדת ליגה.

זה הבעיה, שקבוצות לא צריכות מספר רב של התקפות בשביל לדפוק אותנו. מחזיקים ב75 אחוז מהזמן והקבוצה השניה צריכה איזה התקפה אחת או שתים בשביל לדפוק אותנו. זה ההגדרה של הגנה רעה.

לבחור במינוגסה או לנגלה זה pick your poison אבל מבחינתי, אני מעדיף את מינגוסה מבין השתים, כי לו לפחות נראה שאכפת.

מקבל את זה, אבל עדיין החיסרון של החלוץ היה ברור מדיי. לזכות צ’אבי יאמר שהגול נראה היה באוויר עד דקה 60 ככה וזה היה נראה רק עניין של זמן, ועם זאת הוא היה צריך לחשוב על פיתרון מוקדם יותר.
מעניין מה הוא יגיד, מעבר לקיטורים הרגילים שלו…

אם זאת ההגדרה להגנה רעה, אז ההגנה של קאדיז מאוד רעה. איפשרה הרבה יותר התקפות. תאשים את החלוצים שלנו שבזבזו את כל ההזדמנויות, לא את ההגנה שאיפשרה 2 (כשהייתה עם 4 שחקנים, אחר כך היו לקאדיז עוד כמה הזדמנויות).
אני לא הייתי רושם אף שחקן הגנה בתור הגרועים ביותר במשחק הזה, אפילו לא לנגלה. ממפיס ודה יונג בראש הרשימה שלי, אחר כך גאבי וטורס.

כמה שערים קאדיס ספגה היום?

לתואר השחקן הגרוע ביותר יש הרבה מועמדים מן הסתם.

המקרה של אדאמה היה כל כך שקוף.
יגיע, יעשה מלא דריבלים, בישול פה בישול שם וכולם בטוחים שצאבי הולך להפוך אותו לאמבפה.

מדובר על שחקן מוגבל ביותר, לא סתם לא הצליח לפרוץ עד היום, התפלאתי מאוד שבארסה הלכה עליו בינואר, לא לרמה.

צ׳אבי אמר לו אתה בהרכב אבל אז הוא עף אחורה מהאוויר שיצא לו מהפה ונפצע

בינתיים לצ’אבי יש חרא של קישור. תתלהבו כמה שתרצו אתם והשדרים והפרשנים מהיכולות האישיות של גאבי פדרי פרנקי וניקו - הקישור שלנו מקולקל. צ’אבי כמובן לא אשם כי הקישור שלנו מקולקל כבר הרבה זמן אבל כל הנסיונות שלו לשנות משחקים מהקו הקדמי כשהכשל המרכזי שלנו הוא בקישור הם נסיונות לא מספיק יסודיים.

גאבי אדיר גאון ורק בן 17. כשגאבי משחק לבארסה אין קישור. פרנקי הוא ראקיטיץ. לא יותר ולא פחות. ניקו במגמת ירידה. פדרי פצוע.

בטיס עושים לנו טובה ומפסידים את המשחק שלהם מול אלצ’ה בבית. המקום בצ’מפיונס יכל להיות ממש בסכנה לו הם היו מנצחים.