מחזור 32: 2:2 בחוץ מול סלטה (סוארס2X)

הסגל למשחק -

אחרי ההתבטאויות האחרונות של סטיין, אין לי ציפיות לכלום. לא רואה איך אפשר להעלות את ארתור, בהרכב או כמחליף, אחרי מה שהוא אמר עליו. ולגביי השאר - כנראה שזה די צפוי.

לפחות הפעם זה לא ב-23:00.

אם ארתור שחקן מקצוען, זה רק יתן לו אקסטרה מוטיבציה. אם הוא עוד ילד ברזילאי מפונק, הוא יזרוק זיין.
בוסקטס מושעה, כך שסביר להניח שארתור ישחק, לא בהכרח יפתח.

רק לא גריזמן בבקשה.

סוף סוף משחק לא באחד עשרה בלילה. אני יוצא לחגוג ולשתות בירה רק בשביל זה!!!

איך אפשר לשחק באותה רמת מחויבות כשהמאמן אומר עליך בתקשורת ערב המשחק שאתה עוד שחקן שהניב ציפיות שלא התממשו? זה כבר לא להיות ברזילאי, זה אנושי.

התנהלות מאוד שכונתית של קיקה לדעתי. אירוני מאוד כשזה מגיע ממאמן שבעצמו “ייצר ציפיות שלא התגשמו”, בנושא שחקן שעדיין נמצא בפאקינג סגל שלו (ושהוא עדיין מאוד צריך בהתחשב בפציעות וההרחקות גם בליגה וגם בליגת האלופות). מדהים בעיניי.

בתקשורת בברצלונה אגב כבר אומרים שארתור הופתע מאוד לשמוע תגובות כאלה ונפגע מזה. גם אמא שלו כבר הגיבה על ההתנהלות הזאת בביקורת.

זה לא רק מה שקיקה אמר עליו, זה בכלל איך היחס של המועדון אליו מהתחלת הסאגה. באמת שאני לא יבקר אותו או יכעס עליו. מצידי גם שלא יגיע יותר להתאמן.

אחרי המשחק מחר יש לארתור בדיקות רפואיות ביובה. מה זה…בטח תהיה לו המון מוטיבציה לקרוע את עצמו.

אם זה הייתי אני, זה היה מעלה לי את המוטיבציה. אני אראה לך מה זה, יא … …
במיוחד כשהוא לא צריך לדאוג לעתיד שלו.

מסכים עם כל שאר ההודעה שלך. התנהגות מטומטמת של סטיין, לארתור יש כל הזכות בעולם לכעוס.
אם לסטיין כל כך חשוב להשפיל את ארתור, שיעשה את זה בסוף העונה.

ההרכב -

ריקי ופאטי פותחים, יחד עם אומטיטי.
גריזמן ולנגלה מקבלים מנוחה.

ארתור לא יעמוד בציפיות מהספסל.

בוסי מורחק. מוזר, פיקה לא צריך מנוחה אף פעם?

צודק, שכחתי. אבל טכנית, הוא עדיין נח :wink:

פיקה עם משחק חמישי רצוף.
לנגלה קיבל מנוחה כשהיה מורחק, לא ברור לי העניין.

בלי גריזמן, יש לנו סיכוי לא רע , אפילו אם סוארז לא בדיוק בכושר.

אצל סלטה דניס פותח ורפיניה לא. כמו גם האקסים נוליטו ומורייו.
הכי מגניב בסלטה שיש להם שחקן בשם OKAY. “אתה פותח היום, אוקיי?” “כן, מיסטר” “לא, לא אתה. בעצם גם אתה”

כל פעם הוא מוצא דרך לשפר את הארסנל שלו!

תגידו זה רק אני או שבone יש שידור של גלגלץ?

פנדל שלא נשרק, גול מעבירה שלא הייתה. אחלה.

אני שונא כששופטים גונבים לנו נקודות, אפילו אם שיחקנו לא טוב.
היו 4 מיקרים שVAR היה צריך לבדוק, 2 מתוכם פנדלים. פאטי בדקה 2 ופיקה בדקה ששים ומשהו.
נוליטו ביצע 3 עבירות של צהוב, אחת מהן על גבול האדום, ויצא נקי. אצלינו השופט לא חסך בצהובים.
בואו בואו אוהדי ריאל ותקראו לי בכיין. תראו לי תמונות מקלאסיקואים שלא קיבלתם פנדלים.

היינו צריכים לנצח היום. היינו יותר טובים, הגענו ליותר מצבים, אבל השופט ורפיון בהגנה הכריעו את האליפות. אומטיטי כבר לא שחקן.
פוץ’ ופאטי צריכים לפתוח כל משחק כל עוד הם עומדים על הרגליים. מאוד מרענן לראות אותם ברמות האלה.

לא לא השופטים הכריעו/יכריעו את גורל האליפות, סבלנו הרבה מהשיפוט השנה.
אבל שתירגע נדבר על זה.

אם היה לו טיפה כבוד עצמי ואהבה למועדון הוא היה מודיע על פרישה מכדורגל.

הפעם אני מסכים עם כל מה שדימטרי רשם. שוד לאור היום. אם הואר לא התערב במקרה של פיקה והפנדל לא צריך אותו בכלל.
אני גם חושב שהיה פנדל על פאטי בדקה השניה.

אני באמת לא חושב ששופטים הכריעו את האליפות. אבל את המשחק הזה , בהחלט.

בחלק המקצועי, הזוי שריקי ואנזו צריכים להגיע לסוף השנה וההנחיה מלמעלה, בשביל שהחסר עומד שידרה יבין שהם צריכים לפתוח.

אני לא מבין למה טוענים שלא הייתה עבירה של פיקה, לא ראיתי את המשחק אבל ראיתי ב one את הסרטון של העבירה ורואים בבירור שיש מגע בין הברך של פיקה לרגל ימין של ראפיניה. עבירה.

אם ב׳מקרה של פיקה׳ אתה מתכוון לעבירה על ראפיניה, אז הואר לא מתערב בדברים כאלה.
גם אם יצא אחר כך גול כתוצאה מהמהלך.

והנה דוגמה לציטוט עם קצת יותר טקט ומחשבה קדימה, בסיטואציה זהה.