מחזור 32: 2:2 בחוץ מול סלטה (סוארס2X)

נאלץ להסכים…

עבירה ברורה

אם כבר לא מגיע לנו לזכות, ולא מגיע לנו לזכות - לפחות פאטוץ’ מוכיחים שמקומם בהרכב, או במינימום של המינימום יותר גבוה בהיררכיה של החילופים.
נהניתי מכל רגע שלהם אתמול. לא כי הם היו מושלמים, אלא כי סוף סוף ראיתי שחקנים שרוצים להוציא משהו מהמשחק, דוחפים קדימה, מנסים דברים לא שבלוניים ובנאליים ושמאיימים על השער ולא רק מחפשים את מסי.

מסכים ואפילו מחזק שעד דקה 60 רוב בארסה התנהלה בצורה שהיא לא “רק מסי” מה שתרם לשטף המשחק, ליצירת המצבים (15 בעיטות לשער עד לדקה 60-70 למיטב זכרוני) ובאופן כללי הפסיק להיראות כמו ארגנטינה. דקות לצעירים קשה לי לראות כל עוד הסיכוי נשמר (בכל זאת 7 משחקים לסיום והפרש זעום) אבל זה באמת כל מה שאני עוד מייחל לו בעונה הזאת…

שמע…יכול להיות שזה הדבר הטוב שייצא מכל הקורונה והמצב הכלכלי הקשה של המועדון - אם לא יהיה כסף לרכש מפוצץ, אולי לא תהיה ברירה אלא להשתמש במה שיש, גם אם הגיל של מה שיש פחות מ-30.

להיות אוהד בארסה בשנים האחרונות זה לנהל 2 חשבונות במקביל, חשבון 1 הרצון הקר והטכני לזכות בהכל, חשבון 2 לעשות את זה בדרך של הסגנון הברסאי היפה והאהוב. לצערנו בשנים האחרונות שתי הדרכים הצטלבו והפכו לדרך אחת מלאה באבק כוכבים ושכירי חרב. והנה באות ועולות מבעד לענן האבק 2 גחליליות. אנסו וריקי.

אגב
ארתור באופן בו נבעט היה כיבוי הלפיד הסופי

אגב 2
המסירה של מסי לסוארס… מסי ימשיך להמציא את הכדורגל מחדש גם בבית אבות.

להיות אוהד ברסה בשנים האחרונות זה לראות רכבת מפאורת ויקרה שדוהרת לתוך מנהרה שבקיצה יש חומה וחלק מהאוהדים (כולל משתמשים פה ובפורום הקודם) קוברים את הראש בחול וחושבים שאם נתעלם מהחומה, החומה באורך נס תעלם, מסתבר שהיא לא נעלמה…זה האמת.

את מה שהזהרנו וקיטרנו שרוסיי עשה שהוא נבחר ואחרי זה שברתומאו נבחר, אבל היו כאלו שקראו לנו מפונקים וחמוצים. עכשיו אנחנו אוכלים את הדייסה הזאת. בצורה מסוימת , זה העונש שלנו. אולי זה מגיע לנו.

המגע היה אחרי שראפיניה מסר את הכדור. הוא מסר ברגל שמאל, והמגע היה עם רגל ימין אחרי שהכדור כבר עזב.
אז זאת עבירה לדעתך?

רגע המסירה
image

המגע
image

זאת עבירה…ואם הכדור בכלל לא היה שם אלא עם ברצלונה בהתקפה ופיקה היה דוחף את ראפיניה סתם ככה, זאת לא הייתה עבירה ?

אם זאת עבירה אז הייתה עבירה על מסי ברחבה אחרי שהכדור עוזב את הרגל שלו והשחקן של סלטה מעיף אותו לקיבינימט.
שם כבר היה צריך להשרק פנדל, אבל לא נשרק.

עריכה:
אבל האמת טיטי, לא - אני לא מצפה שריסוק רגל של שחקן ברצלונה בתוך הרחבה, ע״י השחקן האחרון בדרך לשער ובמצב שיכול להכריע משחק (או טורניר) ייחשב אצלך כסיבה לשריקה בכלל.
אתה הבן-אדם הכי מוטה אנטי-ברצלונה שהכרתי בפורום או בכלל, כך שבאמת דיון איתך בהקשר הזה הוא חסר ערך. לכן אני גם לא נכנס לדיונים איתך ע״פ רוב.

הטענה שלי היא יותר כללית והוצאת קיטור על הגניבה השיפוטית המעצבנת.

לא שמגיעה לנו אליפות השנה כך או כך.

זו עבירה,ראפיניה לא יכל לעצור במקום כשהוא תוך כדי ריצה,פיקה שם את הרגל,ראפיניה נתקל בה ונפל.
זה כמו ששחקן עומד מול תנועה של שחקן שרץ לעברו,תמיד זה עבירה כי מן הסתם השחקן שרץ לא יכול לעצור במקום.
לגבי הפנדל על מסי,היה נבדל.

אם היה ריסוק רגל של מסי בתוך הרחבה אז צריך לשרוק לפנדל… אני כתבתי מההתחלה שלא ראיתי את המשחק וראיתי רק את הסרטון של העבירה של פיקה ושם היתה עבירה ברורה.

אני אנטי ברצלונה כן, אבל אני תמיד כותב את מה שאני רואה, במיוחד בעניין השיפוט.

מתחילים להאשים שופטים רק כשמשחקים רע ומפסידים נקודות, בכל משחק נתון בספרד יש החלטות שיפוט רעות, אבל בדרך כלל ריאל וברצלונה מנצחות ואף אחד לא זוכר, רק כשיש תקופה רעה ומפסידים נקודות אז מדברים על טעויות השיפוט, במיוחד בברצלונה ובמיוחד בגלל הבכיין הבלתי נלאה העונה לשם ג’רארד.

אז בעצם אתה אומר שכל מגע הוא עבירה? בלי קשר לכדור?
אז אתה טוען שלבארסה הגיעו 3 פנדלים ולא 2 כפי שחשבתי. וואו , לא ציפיתי מאוהד ריאל להיות כל כך קיצוני.

פנדל על פאטי בדקה 2

פנדל על מסי בדקה 51, שנבדק ונשלל על ידי ה VAR
image

פנדל על פיקה בדקה 66, שאני לא מוצא תמונה ברורה להוכחה, אבל בהילוך החוזר במשחק היה מגע ברור.

אני כל פעם מתפלא אם אתם בכלל רואים משחקים של ברצלונה או לא.
אתה סתם יורה על אוטומט על כל טענה שלנו לשיפוט? או שאתה קורא ב AS או זבלון אחר ומביא את זה לפה?

אתה לא רואה את שחקן סלטה על הקו?

עריכה: כמו שאייל כתב מתחתיי, אתה צודק אז סליחה.

למען האמת, אם יש רק שחקן אחד של סלטה “אחרי” מסי ברגע המסירה, והכדור הגיע משחקן ברצלונה, אז זה נבדל. זה כמו למסור למסי מעבר לקו ההגנה, כאשר ברגע המסירה כל מה שמפריד בינו לבין השער הוא השוער. במקרה הזה, השחקן שמימינו הוא ה"שוער".

“רק”.

אתה צודק.
סליחה, טל.

אז היו רק 2 פנדלים שלא נשרקו - על פאטי ואל פיקה.

הנה פיקה, וגם אומטיטי נתפס שם (קרן של ראקיטיץ בדקה 66)
image

זה לא רציני בעיניי, אלא אם ניפוח הפנדלים נעשה כדי לגרום לכם להרגיש יותר טוב. כמעט בכל משחק, ובפרט באחרון, מפשיטים את ראמוס מהחולצה שלו בקרנות. נכנסו במרסלו תוך כדי בעיטה בתוך הרחבה יותר חזק מאשר בפאטי, ואף אחד חוץ ממנו לא התרעם על ההתעלמות מכך.

בחיים לא הייתם מקבלים בהבנה פנדלים כאלו נגדכם. לגבי העבירה שהייתה או לא הייתה על ראפיניה, מישהו דיקדק בכל חופשית של מסי האם העבירה שקדמה לכך הייתה מוצדקת? רק במשחק אתמול שמתי לב למגע מאוד רך שהוביל לחופשית שלו. לא זו של הגול, אבל עדיין.

להגיע לדקות האחרונות ביתרון שברירי זה סיכון, אני עם דופק גבוה עד השריקה. לפעמים אוכלים אותה כמו שקרה לנו עם ויאדוליד וויאריאל לאחרונה, ועל ידי אותה סלטה ויגו בברנבאו ברגע של גאונות. אתמול זה היה גאוני לא פחות, וממצב קשה - העבירה לא הניבה פנדל.

איפה כתבתי שכל מגע הוא עבירה?

אני טוען שלא ראיתי את המשחק, ובנוסף טוען שראיתי את סרטון העבירה של פיקה ושרואים שהייתה עבירה.

מעבר לזה בשלב הזה אני לא טוען כלום…

90 דקות מהחיים שלי הקדשתי כדי לעודד את סלטה וככה אתה מזלזל בי?
זה היה ברור עוד מבדיקת הואר,לא ברור איך שני השדרים לא עלו על זה.
לגבי הפנדל על פיקה,תעשה לי טובה,זה היה כמה דקות אחרי הפנדל שלא נשרק על מסי ופיקה החליט שבא לו שהשופט יחזיר לו,צלילה עלובה.
פנדל על פאטי? טוב כדאי שאעצור פה.
אני חושב שהאשם העיקרי בתיקו שלכם אתמול זה אומטיטי בצוותא עם הצייצן הראשי,אם בחרתם להאשים את השופט בכל מחיר אז בסדר.

דעתי על מי שלא הכריע את השיפוט והאליפות העונה ידועה וקבועה, אבל בין זה לבין לקבל את מופע הצביעות שקורה פה, שזועק לשמיים של אוהדי ריאל, שמשום מה חושבים שהפורום הזה שייך להם ולאימא שלהם.

בשביל לראות כמה הם צבועים תכנסו לתרד שלהם אחרי הקלאסיקו של 0-0 ותראו איך הם קיבלו “בעדינות” את החלטות השופטים. בחיי שזה מסריח, כתבתי את זה לדימטרי בהודעה פרטית לפני כמה שבועות . ואני מקוה שיסלח לי. אבל אמרתי לו שאוהדי ברצלונה צריכים למצוא לעצמם אכסנייה נפרדת ולהשאיר את האוהד שטען פעם ששחקני ברצלונה מסוממים וזה הסיבה שזכינו לטראבל ועוד כמה צבועים פה לנפשם. בחיי שנמאס לי .

צבועים נמאסתם

בקלאסיקו פירקו לוראן את הרגל בהזדמנות אחת ותפסו לו בחולצה בצורה הכי בוטה שיש בהזדמנות השנייה,כן הגיעו לנו 2 פנדלים,איפה הצביעות פה?
ואם בא לי להגיב פה כי אני חושב שאתם בכיינים הזויים אז אני אגיב פה,ואף אחד לא יגיד לי אחרת כל עוד אני עושה את זה בצורה מכובדת ולא יורד לפסים אישיים ולקללות.