מחזור 32 : הולכים רשמית לים אחרי הפסד 3:2 בברנבאו (כריסטנסן, פרמין)

https://x.com/kl_rm4ever/status/1782361121879372008?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ
הפיברוק הגדול:joy::joy:

אתה אפילו לא מסוגל להתמודד עם הטענות בצורה רצינית.

איפה אני יורד עליכם בפורום שלנו?

לא, הוא לא היה מגיע.
אם לאמין היה ממשיך לרוץ בלי שקמבינגה מפריע לו, הוא היה מגיע לשער קודם.
הוא מקדים את פדה ב 2-3 מטר.

זה שהוא מנסה, לא אומר שהוא לא עשה עבירה.
זה שלא ראית מגע, זה משהו חדש. גם אם אמצא איזושהי תמונה שיש מגע, תמיד תוכל להגיד שזה רק סטילס, או שלא רואים בבירור, או עוד טענה.
לי זה ברור, הייתה עבירה וקמבינגה אחרון. היה צריך להיות אדום.

https://x.com/talami121212/status/1782433403402342777?s=46&t=R2lcA26gQA8WZ4TiG_SfKQ

פדה סגר אותו.

נכון, זה לא אתה. מחקתי את המילים הלא יפות שהפניתי אלייך.

כן, אם מציירים את הקן מתחת לזכוכית, , אי אפשר לדעת את המיקום היחסי.
אבל בכדורגל הקו על הדשא עצמו, לא מתחת.
דווקא התמונה שהבאת מהמשחק ספרד-יפן מוכיחה שהכדור של לאמין היה גול. כמות הדשא הרבה יותר גדולה במקרה שלנו, והזווית יחסית דומה.

אי אפשר לדעת לפי כמות הדשא כי הכדור אתמול היה באוויר לעומת המקרה של יפן,כמובן שתראה יותר דשא.
בכל מקרה עברו כמעט 24 שעות ואין שום זווית ישרה שאפשר להחליט לפיה,אי אפשר לדעת בוודאות לפי מראה עיניים כי כבר כולנו יצאנו טיפשים במונדיאל בגלל ש״ראינו״ שהכדור עבר,זויות זה דבר מאוד מטעה.

אז אין לי הוכחה מתמטית.
אז מה?
העיניים שלי רואות גול מכל הזוויות.
אתה מציג סימולציות כהוכחה , ויש גם סימולציות נגדיות. זה מבטל אחד את השני. כמות העוקבים של גופי שידור לא רלוונטית, בן אדם אחד עושה את זה.
קראתי גם טענות לנבדל של קוברסי. אם נסכים שהכדור עבר במלוא היקפו , אתייחס גם לזה, אחרת זה סתם מיותר.

אני לא מציג סימולציה כהוכחה,אני חושב שזה יותר רלוונטי מאשר צילום בזווית מאוד בעייתית מהיציע כשהכדור בכלל לא בתמונה כי לונין מסתיר או מהזוית השנייה שזה נראה כאילו עבר ,אבל גם שם הזווית מאוד מטעה ולא ישרה.
אין לי מושג אם הכדור נכנס או לא,עדיין לא ראיתי צילום מזווית טובה שישכנע אותי ,בגלל זה אני נוטה לסמוך על גוף תקשורת רציני שיש לו מספיק משאבים לייצר הדמיה טובה ובכל זאת אני לא אקבע בנחרצות שהכדור לא נכנס כי זו עדיין הדמיה ולא צילום אמיתי מזווית ישרה.

לגבי הנבדל,קובארסי עומד לפני לונין ומסתיר לו ובנוסף יש מגע קל עם המרפק (גם בלי המגע עצם העמידה לפני השוער בקו מול הכדור זה נבדל).

בסדר, לא נצליח לשכנע אחד את השני.
סליחה על מה שכתבתי קודם וכבר מחקתי. :bowing_man:

הכל בסדר,מכבד אותך מאוד,חג שמח👍

חג שמח לכל הפורום

אוהדי מדריד ואוהדי ברצלונה

וגם @Aragones למרות שכולם יודעים שהוא אוהד ריאל

חג שמח לכולם!
ומשה, לא נמאס לכם מהוצאת הדיבה הזו?
פשוט בגלל שאתם אוהדי מועדון קטן אתם נעלבים מהכבוד שאני נותן לריאל ומתעקשים שזה מאהדה.

בסדר. סולח לכם.

זה לא אהדה שלך זה הרצון שלך לחסל לנו כל סיכוי להצלחה עם הנאחס שלך… :slight_smile:

אם יוצא פה אדום הואר מבטל את העבירה ומבטל את הכרטיס לקמאבינגה, פשוט כי לא הייתה שם עבירה.
הרגליים של לאמין פגעו שם אחת בשנייה ומזה הוא נפל. קמאבינגה לא נגע בו. ככה שגם הצהוב לכאורה לא עושה פה צדק.

קמאבינגה נגע לו ברגל וגרם להתנגשות רגליים,צהוב מוצדק לדעתי.

גם לדעתי היה נגיעה וצהוב מוצדק, אתה ראית הילוך חוזר שמראה בבירור שאין נגיעה?

אפילו חשבתי בהתחלה שזה אדום כי שחקן אחרון והכל אבל מסתבר שזה לא החוק.

בגול היה נבדל אז כל הדיון עליו הוא מו (שזה דיון של פרה ולא אכפת לה).

זה ההילוך החוזר שראיתי, זה מה שהציגו גם בטלוויזיה. אני לא רואה פה מגע, אבל אולי מפספס משהו.

https://twitter.com/ExJohnHonestyy/status/1782355440946303224?t=CAWtSKI7Dbt2vCPF5nAuXQ&s=19

ראיתי את המגע של קמבינגה אפילו בסרטון איטי שמישהו בפורום שלכם הביא כהוכחה שלא היה מגע.
קמבינגה אחרון והיה צריך לראות אדום. לאמין היה קרוב יותר לשער מוולוורדה, והטענות ש"וולוורדה היה מגיע" מתבססות על תמונות רגע אחרי שקמבינגה נגע כבר בלאמין וזה האט אותו. אני הבאתי כאן תמונה מהרגע בו קמבינגה תופס את הכתף של לאמין, ושם רואים שוולוורדה כמה מטרים מאחוריו.

הנבדל של קוברסי בגול של לאמין הוא פסיבי שלא משפיע על המהלך.
בזמן בעיטת הקרן, לונין עומד מאחורי קוברסי, אבל בקרן אין נבדלים, זה החוק.
אחר כך לונין מזהה שהקרן היא קצרה לפינה הקרובה ועושה תנועה כדי לעקוף את קוברסי ולסגור את הפינה. ברגע הנגיעה של לאמין לונין כבר לפני קוברסי ומשאיר אותו בנבדל פסיבי שלא משפיע על המהלך.

בכל אחד מההחלטות השנויות במחלוקת, אם השופט היה שורק לטובת בארסה, הואר לא היה משנה את ההחלטה. השופט הוא האשם העיקרי.
אני חושב שואר היה צריך לבחון את העבירה של קמבינגה, אבל לא נראה שהם בדקו את זה בכלל. לא התעכבנו כמה דקות כדי לבדוק אם הוא אחרון והאם היה מגע, אז הם פשוט הניחו שצהוב מחוץ לרחבה זה לא מקום להתערבות.

עזוב תמונות, תראה את הסרטון שהציג פה למעלה טל:

רואים בבירור שפדה היה מגיע, הכדור גם אפילו קצת ברח ללאמין ואני די בטוח שאם לא הייתה עבירה אזי פדה לא רק היה מפריע ללאמין אלא אפילו מצליח להגיע לכדור לפניו ולהרחיק לקרן.

אבל זה כבר ספקולטיבי, מה שבטוח הוא שלאמין לא היה במצב של אחד על אחד נקי מול שוער. אם השופט היה נותן שם אדום וה-VAR לא היה מבטל את זה זו הייתה באמת שערורירייה.

מה שאתה רואה בבירור, אני לא רואה בבירור.
לדעתי פדה לא היה מגיע. לאמין לא צריך להגיע לקו השער באמצע השער כדי להבקיע, יכל לבעוט ולכבוש הרבה לפני.
כשאנחנו מדברים על שחקן אחרון, זה רק כי זה קצר בשפה העברית.
החוקה מדברת על DENYING A GOAL OR AN OBVIOUS GOAL-SCORING OPPORTUNITY (DOGSO)
וזה מה שהיה פה. העונש על זה - אדום.

זאת בדיוק הנקודה. כמו ששניכם מפרשים את המהלך אחרת גם השופט היה צריך לפרש אותו בצורה מסויימת ומבחינתו לא היה מצב וודאי לכיבוש (פרשנות לגיטימית לחלוטין).

מכאן אתם יכולים לא להסכים עם הפרשנות של השופט וזה לגיטימי, אבל אין לכם שום מנדט לקבוע שהייתה פה טעות שיפוט ברורה.

אני גם חושב שהיה מגע עם קמא בברך אבל תחזור לראות את המהלך שוב דימה, בזמן העבירה קמא לא נוגע בכלל בלאמין עם הידיים… לא בכתף ולא בשום מקום (אז יכול להיות שהתמונה שאתה מתייחס אליה לא בתזמון הנכון ומטעה אותך).