מחזור 32: 3-2 על ברצלונה בדרך לאליפות

תגיד לי אתה איך תהיה התקדמות אם פעם אחת הוא משחק 6, פעם 8, חצי עונה כמגן שמאלי ואז חצי עונה מיובש על הספסל? זה על קרלו חוסר ההתקדמות הזאת שלו.

אחרי קרוס אנחנו נצטרך שחקן ששולט בקצב כמו קרוס. אין אחד כזה בנמצא. הייתי זומם על רודרי אבל הוא כבר מבוגר ויהיה קשה להוציא אותו מסיטי.

מצטרף ל- @jese לגבי פדה - ההבדל העיקרי בינו לבין הצרפתים הוא המודעות למגבלות. פדה למד לשחק עם המגבלות שלו לאורך הזמן והוא היום שחקן שלם ואינטלגנט שיודע לעשות התאמות לסגנונות שונים ולתפקודים שונים.

לעומתו קמאבינגה זה שחקן שראה את הגב של לאמין 3 פעמים ברצף, ועדיין קיבל כדור התקפה לאחר מכן, עשה פדאלדה חסרת מודעות על האויר, ושיחרר פס נורא ואיום למודריץ’ שכמעט עלה באיבוד 25 מטר מהשער שלנו במרכז המגרש. גם כשהוא לחלוטין במשחק רע הוא לא מצליח להתעלות על עצמו ולשחק פשוט, וזה סימן רע מאוד. גם ויני חוטא בזה המון אבל הוא לא שחקן קישור אז לשטויות שלו אין מחיר עד כדי כך מיידי וברור. חוץ מזה שעל ויני הרוב מסכימים שהוא לא העפרון הכי חד, אבל קמאבינגה משום מה נתפס כשחקן חכם.

שני הצרפתים שלנו צריכים להוכיח עוד המון (המון!) עד שאוכל להגיד בנוחות שהם מתאימים להיות בהרכב של ריאל מדריד. הדבר נכון בעיקר לקמא אבל גם טשואמני. פדה כבר שם בעיני.

הסיפור עם קמא הוא לדעתי קבלת החלטות הרבה יותר ממודעות למגבלות.
האסימון נפל לי סופית במשחק נגד הסיטי. עם קשר אחר אנחנו עם עוד 3-4 הזדמנויות איכותיות באותו משחק והרבה פחות איבודי כדור

במשחק נגד סיטי נפל לי האסימון שהדרישה שלנו לא הגיונית - לעמוד איתם במרכז השדה כשהקשר האחורי שלנו זה שחקן בלי מודעות מיקום ועם יכולת מאוד מאוד ירודה לסגור קווי מסירות. אני באמת חושב שהוא לא משחק דקה אצל פפ, לפחות לא עד שהוא מעביר אותו סדרת חינוך טקטית רצינית מאוד.

אני לא רואה את הבעיה כעד כדי כך חמורה כפי שאתם רואים, הוא כישרון על והנתונים שלו בכל הקשור לסטטיסטיקות הגנתיות הם מעולים.
אין ספק שחסר שם לא מעט מבחינת קבלת החלטות ומיקום אבל זה לא ברמת השנות אור לדעתי.

קמאבינגה לא קשר אחורי כמו שהוא לא מגן שמאלי, אז לשפוט אותו בתפקידים האלה זה לא פייר כלפיו.
כן, הוא צעיר וקבלת ההחלטות שלו צריכה להשתפר אבל כשהוא ישחק כבר 50-50 נוכל לראות כמה האתלטיות, המהירות והיציאה קדימה שלו טובות ובעיקר חסרות לנו…
תשאלו את קלופ (או טיטי) למה הוא כל כך רצה אותו בליברפול.

לקמא יש בעיה בקריאת המשחק ולכן הוא לעולם לא יהיה קשר אחורי, שהיא עמדה שדורשת אינטליגנציית משחק ברמה גבוהה. בנוסף, למרות שחילטר בהצלחה כמגן שמאלי ב22, הוא לא מגן שמאלי וטועה בסגירות שלו לא אחת.

לעומת זאת כשהוא משחק כ5050 הוא גורם כל פעם לתפוס את הראש ולתהות האם הוא אמיתי. על קריאת המשחק שלו (שעוד יכולה להשתפר) הוא מפצה בפיזיות ותיקולים, הוא משלב טכניקה ואתלטיות. אין תקרה ליכולת שלו.

כדי שהוא יממש את כל הכישרון הזה הוא צריך יציבות. כרגע אין לו את התנאים להשתפר ולהוכיח את עצמו.

אני אופטימי יותר מכם.
נכון שיש לו בעיה בקריאת המשחק, אבל זו בדיוק התכונה ששחקנים הכי נוטים לשפר עם הזמן. זאת בניגוד ליכולות פיזיות וטכניקה עם הכדור.

יהפוך לשחקן על קמאבינגה, היה כבר שחקן על עם מאמן אחר, המיקום בסדר גמור, הסגירות בסדר גמור, עבודה הגנתית מהרמה הכי גבוה, לוקח סיכונים עם הכדור ויש למתן את זה רק קצת אבל אני אוהב שחקנים כאלה שיוזמים ודוחפים כדור למעלה.
לוקה מאוד בקבלת החלטות בשליש האחרון וחייבים לעבוד איתו על זה כל אימון, אבל קרלו לא יעשה זאת.

מפלצת אתלטית, מהירה וטכנית בטירוף.

כל קישור שכולל 3 שחקנים שיורכב מ 4 האתלטים שלנו וכולל את ג’וד הוא הכי טוב בעולם, לפחות מבחינת פוטנציאל כי קרלו פה והוא יכול להרוס כל דבר.

כפי שציינו פה, תנו את קמאבינגה לקלופ והוא השחקן שכל אחד פה חולם שיגיע לריאל.

רק אומר שבזמנו כמות הנהי כאן על זידאן לא נפלה מזו של אנצ’לוטי.

הבכי על זידאן היה בשל כדורגל משעמם. זה לא אותה ליגה בכלל - אצל אנצ’לוטי אין כדורגל.