מחזור 34: CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE! מנצחים את הפריקוס 4:2 בחוץ וזוכים באליפות 4 מחזורים לסיום (לבנדובסקי 2X, באלדה, קונדה)

בואו נראה את מי צ’אבי לוקח איתו למסע הארוך לעבר אצטדיון היריבה -

הוד מעלתו, השורד האחרון, מלך הקלטות של קטאלוניה, החירש הנצחי, זה שיפתח בהרכב במקום הג’וק שישרוד פצצה גרעינית - חוזר לסגל.

מי שלא ברשימה, ולא יהיה יותר העונה לא בזו ולא בזו של בארסה אתלטיק - לאמין ג’מאל.

סרחיו בוסקטס יתחיל מחר את המסע בן 5 המשחקים שלו, לסיום הקריירה בברצלונה.

ברצלונה עולה למשחק שבו ניצחון יבטיח אליפות רשמית, מתמטית ומעשית (ללא קשר למה שהחבר’ה ממדריד יעשו היום ומחר), ולראשונה מזה המון המון זמן - עם סגל מלא.

עריכה בעקבות העדכון של נדב - ככל הנראה רוברטו חזר לסגל בגלל שזה יכול להיות משחק ההכתרה וצ’אבי לוקח איתו את כל הסגל, ולא בגלל שהוא החלים.

מה פספסתי?

נסע עם הנבחרת הספרדית למונדיאליטו.

אני חושב שהסיפור הוא זה שצ’אבי רוצה את כל הסגל למה שפוטנציאלית אמור להיות משחק ההכתרה של ברצלונה. רוברטו לא אמור להיות כשיר בשלב כל כך מוקדם.

סעמק הייתי בטוח שיש לי כרטיסים למשחק היום דרך ידידה, אבל היא והשותף שלי נפרדו השבוע והיא נתנה את המנוי שלה למישהו אחר. בכללי נראה שיש טירוף מצד האוהדים של הפריקוס לקראת המשחק. יכול להיות שנראה את ברצלונה מוכתרת על הראש של התוכים, כשאם בטעות ויאדוליד תנצח את סביליה והתוכים יכולים להתחי להיפרד מהלה ליגה.

הלוואי, אבל גם אם ויאדוליד וברצלונה ינצחו, הפער של אספניול מחוף מבטחים (קאדיס) יהיה 4 נקודות, עם 12 בקופה. לא קל, אבל ממש לא סופי.

מגיע לך על זה שלא קנית לי חולצות של המלך ושל RFA.

לפי המתמטיקה שלי היום לא ניקח אליפות. איפה אני טועה?

המתמטיקה שלך כוללת בעיטה מסובבת לדלי?

כי אחרת -

ניצחון היום וזה 14 הפרש, 4 מחזורים לסיום (12 נקודות בקופה).

תיקו וזה יהיה “רק” 12, כשתיאורטית זה לא סגור, כי לריאל יש יתרון במפגשים הפנימיים.

עשיתי 4*3 ויצא לי 16… עדיף שאני אשתוק

אם זה היה בליגת האלופות, גם זה לא היה מספיק כדי לגמור את הסיפור מולנו.

ההרכב של ברצלונה -

כמו שנאמר בעבר - צ’אבי ימשיך עם ההרכב הכי חזק לטענתו (מינוס דמבלה?) עד שהכל יהיה סגור, נעול, פרוק נצור ושחוק.

ה-4:4:2 הקלאסי של צ’אבי, במשחק שניצחון בו יחתום רשמית את האליפות.

ההרכב של אספניול -

גם אם ננצח היום שבוע הבא הוא יפתח באותו הרכב

לי הדבר היחיד שמשנה המשחק הזה זה לתרום את התרומה לכדורגל בספרד ולהוריד אותם ליגה. רק חבל שברצלונה ב לא יכולה להוריד אותם לליגה השלישית…

רק לחשוב על שנה הבאה עם גירונה החביבה והספורטיבית והם בליגה השניה. הלואי!

לא מבין איך ויתרנו על ברייטוייט…

אם יש משהו שהוכחנו בחודש האחרון זה שאנחנו ממש טובים נגד קבוצות ממש גרועות או נגד קבוצות עם עשרה שחקנים

אני מבין שאיכספניול לא בדיוק נלחמת… אפילו שהם יורדים ליגה הם נראים פתטי…

היא נלחמת ביחס צהובים לפאולים, שכרגע עומד על 1 ל-37374884, וגם הוא לגאבי.

טוב שבאתי עכשיו איזה בישול של דה יונג…

עד שצ’אבי עושה חילופים, הוא עושה את החילופים האלו.

אראוחו לא היה מאשר את זריקת הזין הזו בהגנה.

זה כל מה שיש להגיד

madrid cabron saluda al campeon

אני מקווה שסרג’י דארדר ימצא לו קבוצה שתואמת את כישוריו. יתר שחקני אספניול מוזמנים לרדת ליגה ולהישאר שם כמה שנים.

משחק חלש ואדיש שלנו, ובכל זאת ניצחון קל. אין יותר מדי מה לנתח.

שאפו על אליפות ,שאפו על הפער הענק מריאל, שאפו ענק לטר שטאגן ולהגנה, וגם לפיצ’יצ’י לבנדובסקי.

לא יודע אם הראו לכם את הבלגן אחרי שריקת הסיום. מקווה שאספניול תקבל כמה משחקי ראדיוס. בושה של אוהדים.

מקווה להורדת נקודות בפועל שתשלח אותם כבר עכשיו לליגה השנייה. ביי ביי פריקוס מסריחים. שלא נתראה שוב.