מחזור 35: 0:0 בבית מול אתלטיקו

הסגל למשחק -

חוץ מפאטי וקוטיניו, כרגיל, כולם בפנים.

הרכבים משוערים -

לפי אלו, הספק היחיד הוא דסט ואי-הנוחות שלו, או מינגסה. לא שאני מבין איך שכחו פה מישהו, אבל אני מהמר שמבין ה-3, דסט בעדיפות שלישית.

רק אני זה שפוחד שאם ננצח ניתן לריאל אליפות במתנה?

איזה דילמה. אם היינו מאבדים נקודות לולנסיה ומאבדים סיכוי לאליפות , אין לי ספק בעד מי הייתי היום…

אם המצב היה הפוך הייתי 100 אחוז מעדיף להפסיד לאתלטיקו, מזל גדול שהמשחק מול סביליה הוא אחרי זה שלכם.

ההרכב -

אז טעיתי - דסט ומינגסה פותחים, אראוחו לא.
כל השאר כרגיל וכצפוי.

שיהיה לנו בהצלחה.

אתה אופטימי.
בעטנו בדלי בכל משחק גדול העונה. לא ניצחנו אף קבוצה גדולה. התואר היחיד שלנו - לקחנו אותו על הראש של בילבאו, לא בדיוק אריות אירופה. אני לא מצפה לניצחון היום. באמת שלא.

רוברטו…

מרגיש לי ממש מוזר לראות את סוארז נלחם על כדורים עם שחקנים של ברצלונה.
לא מאמין שהוא אשכרה משחק באתלטיקו ובזמן שאני צריך לסבול את גריזמן. אה, וזה גם עלה לנו אקסטרה 150 מיליון. תודה ברתומאו.

אני פסימי מאוד שסביליה יצליחו להוציא משהו ממדריד. קצת בא לי להפסיד היום - גם כדי להרעיד את הכיסא של קומאן.

אני מודה שנשפכתי מצחוק שהוא צלל אחרי הליטוף של טר שטגן . הזכיר לי את הצלילה שלו בקלאסיקו בסופרקאפ… טר שטגן רצה לרצוח אותו ואז נזכר שזה לואיסטו… אני מת על שתיהם.

מזל יותר משכל , היה צריך להסתיים 3-1 להם במחצית.

כפי שזה נראה בינתיים, אנחנו נסיים פה בתיקו.

גם נהרוס לאתלטיקו את הסיכוי לאליפות וגם לא נשאיר לעצמינו אפילו פירור של תקווה.

קומאן לגרדום בהקדם.

נימני צועק על קומאן “איפה החילופים” איפה החילופים" צודק במאה אחוז 75 דקות חילוף אחד מסיבות מקצועיות וגם זה החילוף ההתקפי הגדול, ארוחאו תמורת מינגוזה… ואז מכניס לי את סרגי רוברטו.

קומאן הביתה.

סידרנו לריאל אליפות. איזה לוזרים.

מה שאני לא מבין זה למה שחקני אתלטי שמחים.

נזק מוחי קשה? גם לי לא ברור.

דקה 91, וסימאונה צורח על השחקנים שלו לא לעלות למעלה. אידיוט.

מצטער, אבל עם כמה שאני מתעב את ריאל, לשני המאמנים האלה לא מגיעה אליפות. עלובים ממש.

דרך אגב זה מתיאו לאוז או מתחזה? לשם שינוי היה לו משחק טוב.

אני חושב שלשלושת המאמנים לא מגיע אליפות. באמת . גם שנה שעברה לא הגיעה אליפות לא לריאל ולא לברצלונה.

בכלל בשנים האחרונות , האלופה היא תמיד הפחות גרועה בליגה.

משחק טוב? הוסיף 2 דקות ורץ הביתה להדליק טלוויזיה כדי להספיק לראות ריאל-סביליה.

חבל שאף אחד לא עדכן אותו שהמשחק מחר…

כן אה? סימאונה אידיוט?
האידיוט מעמיד קבוצה שמתמודדת על אליפות כל שנה בשליש תקציב מבארסה וריאל.
הם שמחו כי בסוף המשחק בארסה לחצה והגיעה להרבה הזדמנויות. כמו שבהפסקה שחקני בארסה היו צריכים לשמוח שלא ספגו.

במקרה הספציפי הזה יצא אידיוט מוחלט.
היה ברור שאחריי הקרן השופט מסיים את המשחק (הקרן יצאה לאחר סיום תוספת הזמן). חכם יותר היה להשאיר רק שחקן אחד מאחור או גג שתיים ולנסות להבקיע שער ניצחון שישאיר את אטלתיקו תלויה בעצמה (ובמקום הראשון) במאבק האליפות.
*ולא, אני לא חכם יותר מסימאונה, אבל זה לא אומר שהוא לא טעה ובגדול ועשה מהלך פחדני.

כשהחילוף ההתקפי שלך כולל את רוברטו-אני-מוסר-רק-אחורה אתה לא יכול להיות מאמן ברצלונה. אני מקווה שהגביע לא יסנוור את לאפורטה והוא יעשה את הדבר הנכון. בכל אופן אני פסימי, מאמין שזה המאמן שלנו גם בעונה הבאה והפחד הגדול באמת שנרכוש את השחקנים שהוא רוצה.

זה לא שהוא חס וחלילה טיפש, אבל בתור אחד שמאוד מעריך אותו. יש לו בעיה מאוד רצינית וזה גישה ניצחית של אנדרדוג.

אין יותר מידי מה להתוכח על זה. גם אוהדי אתלטי יסכימו עם זה לדעתי.

פגשנו 2 משחקים את יובה. 2 משחקים מול פסז 2 משחקים מול אתלטי 2 משחקים מול ריאל. והצלחנו לנצח רק משחק אחד וזה יובה בלי רונאלדו וגם בגלל המון מזל שמורטה שלושה פעמים בנבדל.

אם זה היה ברתומאו הייתי משלים עם זה שהוא גם שנה הבאה. אבל לאפורטה אני מקווה יעשה את הדבר הנכון והמתחייב.

אני לא יודע כמה זמן אתה צופה בכדורגל. אני ראיתי מספיק משחקים שאחרי קרן אחרי תוספת הזמן הקבוצה השניה יוצאת למתפרצת.
וצ’ולו הרבה יותר מנוסה ממני וממך ביחד. אם הוא החליט להשאיר שחקנים מאחור ואני ואתה לא מבינים למה, סביר שאנחנו אידיוטים ולא הוא.
אני לא מתכוון להגן עליו יותר, אם אתה ושוסאקו חושבים שהוא אידיוט, סבבה. זה פורום ברצלונה, בוא נדבר על ברצלונה.

אני חושב שבמחצית הראשונה אתלטיקו שיחקו מאוד חכם ולא נתנו לנו כלום, חוץ מהסלאלום של מסי.
במחצית השניה השתפרנו, אבל לא בזכות עצמינו, אלא בזכות הצהובים של אתלטיקו, שמנע מהם לעשות עבירות באותו קצב. גם דמבלה הוסיף קצת בלגאן, היה צריך להיכנס עוד קודם.