מחזור 35: 0:0 בבית מול אתלטיקו

מסכים לגמרי, הייתי שמח אם הייתה מתייחס למה שכתבתי אצלכם בתרד פציעות, אני בטוח שאתה שוחה בחומר יותר ממני.

זכייה בתואר בעולם מושלם לא אמורה להשפיע לטוב ולרע . אבל במציאות של מועדון שהנשיא שלו נבחר בבחירות. זה משפיע.

אם לא היינו זוכים בגביע, אין לי ספק שקומאן לא היה ממשיך. אבל הספין שירצו זה הזכיה בגביע. וינסו להריץ את הספין שהיינו צמודים ומי חשב על זה בהתחלת העונה.

נדב הפורום פה הוא בועה. אני חושב ש99 אחוז מאוהדי ברצלונה פה רוצים מאמן אחר. הבעיה זה לא אנחנו. אלא שם במקבלי ההחלטות.

לא לוזר, אלא פשוט מאמן מוגבל שלא מסוגל לאמן קבוצה בדרג של ברצלונה או ריאל. זה לא בושה או אות קלון. רוב המוחלט של המאמנים כולל מאמנים לא רעים בכלל הם כאלו.

אני גם יוסיף שבעיני הוא ברמה של ואלורדה. ההבדל בין העונה של ואלורדה לקומאן זה שלבסקי היה את השחקן הכי טוב בעולם בכושר (אישית אני חושב שבשנה של אסון ליברפול מסי לטעמי היה בשיא) תוציא מהקבוצה של ואלורדה את מסי ההוא ותחליף את מסי הנוכחי ואנחנו מסיימים את העונה ההיא גם בלי כלום.

לא אמורים לקבל החלטות לפי זכיה אלא לפי יכולת.

מצד שני אנחנו מכתירים אלופים על סמך רגעים מסוימים.
רונאלדו הצלחה בנבחרת כי אדר הבקיע שער כשהוא בכלל פצוע. לעומתו מסי כישלון כי היגוואין החמיץ.
זידאן מאמן ענק כי זכה ב3 גביעי אלופות. אחד מהם בפנדלים ושלישי בגלל 2 טעויות שוער.
מוריניו מצד שני הפסיד בגלל פנדלים.
לא בא להוריד חלילה אבל אירועים נקודתיים שלעתים לא קשורים בכלל לשחקן או למאמן השפיעו על הערכתינו לשחקנים ומאמנים תמיד.
זידאן מאמן מעולה, שלא יובן אחרת. אבל בסוף דברים שלא קשורים אליו הם חלק מהסיבות שהוא שם. אם ואסקז מחמיץ וחואנפראן כובש האם זה היה באשמת זידאן? אם קאריוס לא מבשל לנו 2 שערים האם זה אשמת זידאן?
כמובן בכל תואר אי פעם למזל יש חלק.
תמיד טענתי שאנחנו שופטים שחקנים ומאמנים הרבה יותר מידי על הצלחה קבוצתית וזה טיפשי. תואר שחקן השנה בעולם למשל צריך להגיע לשחקן הכי טוב באותה שנה ולא לאחד שהייתה סביבו את הקבוצה הכי טובה. אתם קולטים את האבסורד שאותו שער של אדר שם את רונאלדו הרבה יותר גבוה ברשימת השחקנים המוערכים? אפילו נתן לו כדור זהב.
לא טוען שמקומו של רונאלדו לא שם, הוא פשוט צריך להיות שם מסיבות אחרות. בכלל היכולת אותה הראה כל השנה, בזכות השלושער ברבע גמר אלופות, בזכות השערים ביורו עד הגמר, בזכות יכולת עקבית!

בסוף הכל מתנקז לרגעים ספציפיים שנותנים תואר. קצת מזל וכדור שהלך החוצה היה הולך פנימה וההפך.

אני ממש מתבאס מהמשחק הזה. בעיקר רציתי שמישהו ינצח - תיקו זו התוצאה הכי גרועה - גם סוגרת לנו סיכוי לאליפות וגם מעבירה אותה מאתלטיקו לריאל. בדקות האחרונות פיללתי לשער של סוארז.

אף קבוצה לא רוצה לקחת אליפות השנה. צריך לתת את זה לסביליה רק הגלל הרענון בשמות.

יובה מקבלת בראש מפאקינג מילאן. פירלו עשה בית ספר לקומאן בקאמפ נואו.

יש פה עוד מישהו שהאסימון לא נופל לו?

אתה חושב שבארסה ב 2020 וב 2021 זאת אותה קבוצה?
מסי אותו מסי, דה יונג אותו דה יונג, בוסקטס, גריזמן, פיקה…
ובכלל, בכדורגל אם x>y וגם z>x לא אומר ש z>y . בלי לבדוק , אני בטוח שיש קבוצות שניצחנו, שניצחו את גראנדה, שניצחה אותנו.

לילה טוב גם לכל אלו שחשבו שסביליה לא תשחק כדורגל בגלל שאין לה סיכוי מעשי לאליפות.

אם זה היה חד פעמי , אבל שזה חוזר על עצמו פעם אחר פעם.

אני מצטער להיות בוטה. אבל התמונה ברורה. נשאר רק להסתכל למציאות ולא להתעלם ממנה.

ב2021 אנחנו חוץ מכמה הופעות טובות פה ושם עדיין בועטים פעם אחר פעם בדלי. בלי הבעיטות האינספויות של המתחרים שלנו לא היה ביננו חילוקי דעות אח

מאמן שחושב שלהחליף את מינגוסה בארוחאו זה חילוף מהפכני שלו הוא לא מאמן שצריך לאמן אותנו שנה הבאה. אין לי איך להמתיק את המציאות. אפשר להמשיך איתו עוד שנה ולהיות באותה נקודה בדיוק שנה הבאה.

אני משוכנע שריאל מדריד לא תמשיך להיות כזו גרועה גם שנה הבאה.

מבאס שתמונת הליגה השנה זהה לזו של השנה שעברה.
שוב שתי הקבוצות מתקוטטות מי תצליח לתת את האליפות לאחרת :man_facepalming:t4:

וכן, הפעם גם אתלטיקו מצטרפת למירוץ המשפיל…

אם אין רמה (ואין), לפחות שיהיה מותח ודרמטי.