מחזור 35: מפסידים 1:0 בדרבי לאתלטיקו במשחק חלש

פנדל גבולי אפשר לשרוק על כזה דבר, בכל מקרה ואייחו טיפש. כולם חוץ מנאצו וקצת קמאבינגה וואסקז במשחק חלש, מצידי שיפסידו העיקר שלא יכניסו שחקנים חשובים - אתלטיקו באים לשבור רגליים ושחקנים יפסידו את הגמר.
חבל מאוד שסבאיוס פצוע הוא היה יכול להיות מעולה במשחק כזה.

פנדל ברור, דריכה של ואייחו. אין פה שאלה בכלל.
זה כנראה אחד המשחקים הכי גרועים שלנו בשנים האחרונות, לאטלתיקו אין יותר מידי מה למכור ועדין הם מטיילים ברחבה שלנו כל 2 דקות. כל כדור חוזר הם מגיעים אליו ראשון, אסור להיראות ככה בדרבי! בטח לא אחריי חרפת הקלאסיקו.

מה הוא עשה ? הוא רק רץ ושחקן נפל לרגליים שלו. לדעתי הוא השחקן הכי טוב שלנו היום.

עכשיו הראו שוב את הפנדל, בחיים לא פנדל ! ה VAR הטעה את השופט והראה לו רק את הדריכה ולא כל המהלך.

תיקנתי.

ההרכב הזה שעל המגרש מסוגל לשחק הרבה יותר טוב גם אם אתלטיקו מדריד עשתה יופי של לחץ. המשחק לא חשוב לנו אבל מי שכן ב-11 לא יכול להרשות לעצמו להוריד רגל מהגז. יצאנו בזול אפילו הייתי אומר למרות שחבל על הפנדל שנבע מסרבול. הנעת הכדור מאחורה לא טובה, גם לא של הקשרים כמו קאסמירו שסופר-איטי וגם קרוס איבד כמה כדורים. קמאבינגה ורודריגו - ציפיתי מהם שיקחו קצת צעד קדימה, בטח אחרי צ’לסי, כל המשחק מבולבל. ואייחו דווקא בסדר ביחס לזה שהוא אף פעם לא משחק. נאצ’ו המלך הציל גול ועשה פריצות יפות בהתקפה. סיימנו את המחצית בטעם קצת יותר טוב עם הבעיטה הלא רעה של קרוס מרחוק, מוערבות של רודריגו וגם ההחמצה של יוביץ’ (לדעתי, כשהוא משחק שואלים ‘איפה מריאנו הליצן’ וכשמריאנו הליצן משחק אומרים אולי יוביץ’ טייק מאה). הייתי נזהר ולא משתולל עם חילופים החל מדקה 46, לחכות עוד טיפה.

להתעסק עם השיפוט זה חרטה, עזבו אתכם. אבל לדעתי ולא יודע אם זה משנה - ואייחו דרך עליו אחרי שהוא כבר איבד את הכדור לחלוטין ומיליטאו הקדים אותו. אבל הגיע לנו לרדת בפיגור גם ככה.

image

ליוביץ יש כישרון מיוחד לברוח מהכדורים שמוסרים לו. אמנם הוא לא זוכה לדקות משחק אבל חוסר תיאום כזה זה לא עניין של דקות משחק אלא של הבנה בסיסית של המשחק.

כמובן, אבל אני בספק אם יש לו שאיפה כזאת. לי יש הרגשה שהמטרה היא לבזבז כמה שפחות אנרגיות ולהכנס לכמה שפחות עימותים פיזיים עם השחקנים שלהם.

אולי בדקה 70 בזנמה וויני יכנסו ואז ינסו לעשות משהו. אולי.

מרסלו היה מועמד העונה איזה 20 משחקים להרכב הפותח, בגלל פציעה הוא פיספס 20 מתוך 20…
בכל המשחקים שלא היה סיכוי שישחק הוא היה זמין 100% מהפעמים

מה שמדהים זה כמה אטלתיקו גרועים, הם אשכרה היו צריכים את ה var כדי לכבוש נגד חצי ריאל מדריד שלא מנסה בכלל.

ממש בא לי שיוביץ׳ יצליח, באמת שחבל לי עליו. לצערי זה מרגיש שהבחור ויתר עלינו ואנחנו עליו.

ואייחו ונאצ׳ו הכי טובים אצלנו במחצית.

אני חולה על קמאבינגה, עוד מהרגע הראשון שלו פה. אבל הפער היחידי שיותר גדול מזה שבין היכולת שלו כמחליף ליכולת שלו בהרכב הפותח, זה הפער שבין המיקום והמודעות שלו כשהכדור אצלנו לבין זה כשהכדור אצל היריבה. בהתקפה הוא כל הזמן זז, כל הזמן נייד וחושב איך להוות אופציית מסירה טובה ובמיקום נכון להמשך בניית ההתקפה. ולעומת זאת - היה לדוגמה מהלך אחד שהכדור היה אצל אתלטיקו, ואני רואה אותו מתהלך בנונשלנטיות בין הכדור לבין השחקן שהוא שומר עליו, במקום מאחוריו. כמובן ששנייה אח"כ אותו שחקן קיבל את הכדור, ואז הוא כבר היה צריך לעשות תיקול מסוכן מאחור כדי לעצור אותו. פשוט חוסר הבנה בסיסי.

מעניין שגם במשחק כזה רודריגו לא משחק בעמדה השמאלית הנוחה לו, אלא אסנסיו (שגם משם הוא לא עושה כלום). לא התרשמתי שזאת ההיררכיה בקבוצה. ההסבר היחידי שלי זה שאנצ’לוטי רוצה להרגיל את רודריגו בצד ימין, כי הוא בונה עליו לגמר.

ואייחו נראה יותר טוב ממיליטאו, וזה אומר הכול.

זה בעיקר נראה שהבחור ויתר על עצמו.

ההגנה שלנו נראית שוב כמו ההגנה של ריאל מדריד הישנה והטובה - ירידות לגליצ’ים בדקה 90 של ההתקפה, שמורידות לך את הלב לתחתונים.
זידאנס-פאבונס אאוט, בנזמס-ואייחוס אין.

עם החילופים האלה עכשיו ננצח את המשחק.

קמאבינגה עם משחקו החלש ביותר מאז שנולד

איך אני אוהב את פדה

מישהו ספר את כמות המצבים שלהם מול שוער מאז שמיליטאו יצא?

אף אחד לא נפצע ונחים, אבל ככה להגיע לליברפול ? זה לא סוויטצ’ שאתה לוחץ וזה נדלק בחזרה.

זה בקלות היה יכול וצריך להיות עוד 4-0
ציפיתי לראות יותר מלחמה. מדובר בדרבי אחריי הכל וזה לא שיצאנו בהרכב טלאים. אין הצדקה לתצוגת נפל הזו.

אם נאבד את המומנטום אנחנו נצטער על זה בגמר

הדבר הטוב ביותר שאני לוקח מהמשחק הזה זה יורם ארבל שהפסיק לקרוא למנדי מונדי.

לא נעים לא נורא. העיקר העיקר שלא נפצע אף אחד.
לכל הלחוצים פה תירגעו, זכינו באליפות לפני שבוע, שיחקנו 120 דקות נגד סיטי לפני 4 ימים, לא קרה כלום.
תיזכרו למשל בסיום של עונת 2017-2018 בליגה לעומת איך שנראינו באירופה.

זה גם לא סוויץ’ שאתה מכבה ושכחת הכל…

בסך הכל משחק שלקחו באיזי כי הם יודעים מול איזה בהמות הם משחקים. לא היה שווה אף ניצחון אם אחד מהשחקנים שעלולים לשחק בגמר היה נפצע לנו היום.

לא משחק טוב, בעיקר מחצית ראשונה. אבל אם נסתכל על נקודות חיוביות לא היו פציעות, הפסד מינימאלי.
סך הכול משחק נקסט קלאסי מבחינתי, מקווה שבמשחק הבא נראה יותר אינטסיביות גם אם אנחנו עולים עם המחליפים.

חברים, חזרנו להיות ריאל מדריד שזוכה באליפות 4 מחזורים לסיום, מתכוננת ברוגע ובנחת לגמר ליגת האלופות, ואתלטיקו חוגגת מולנו ניצחון 1-0 מסכן בפנדל מול ההרכב המשני שלנו, כאילו זכו באליפות.
החיים יפים.