מחזור 35: מפסידים 1:0 בדרבי לאתלטיקו במשחק חלש

קראסקו אחד האנדרייטדים הגדולים בעולם הכדורגל.

שומרים כוחות| יצרנו מצבים במחצית השנייה אבל ה-2:0 שלהם היה הרבה יותר באוויר אז קשה להתלונן, הגיע לנו להפסיד. משחק ההגנה שלנו מאוד מרושל. קאסמירו היה ממש קציצה וכבד. השחקנים שמרו על הרגליים וגם את זה אני קצת מבין. ועדיין, קמאבינגה עשה טובה לדעתי בלא מעט דקות ורודריגו היה מאוד פרווה, חבל. אפילו היה לוקח כדור ומכדרר ונכשל אבל לא אותן הופעות כמו לפני חודש אפריל. דווקא בערב בו החברים שלו חלשים רציתי לראות את ‘רודריגו של ליגת אלופות.’ היה מתאים לראות את בנזמה רבע שעה. יוביץ’ חושך מצרים, כמו לשחק בעשרה שחקנים, ובמחצית השנייה היה לו מצב מעולה לבעוט והוא חיכה וחיכה וחיכה וחיכה. אפילו עבדכם הנאמן, בלם - כבש שלושער היום בספורטק הרצליה.
אני כבר לא יכול לחכות לשער הבא של ואלוורדה (הוא למשל לא יודע מה זה ‘לשמור כוחות’, הוא תמיד טורבו) ושתצליח לו איזה בומבה כמו בנבחרת אורוגוואי. היחיד שגרם לאובלק שלא להירדם. זה מתקרב. כפי שנאמר במדויק לאחר המשחק "Romero : "El final de temporada de Valverde es oro.

גיף מתמצת של המשחק הזה:

https://twitter.com/totalcristiano/status/1523411655270363137

ראו שהשחקנים שלנו לא היו 100% בפוקוס ואפשר להבין אותם. קשה לנחות לקרקע אחרי המשחק המטורף מול סיטי, מה גם שהשחקנים קיבלו יומיים מנוחה והתאמנו רק פעם אחת לפני הדרבי. לא הייתי שופט אף שחקן לפי המשחק הזה.

איזה פנדל מפוקפק, מהסוג שהVAR אף פעם לא מתערב בו. גם הסטנדרטים הכפולים בקשר לצהובים היו הזויים. מפוצצים לנאצ’ו את הברך ולואייחו את הראש ואין צהוב. כל עבירה שלנו צהוב.

וכמובן נמני הצליח להיות הרבה יותר עוין מהשופט. מי הגאון ששיבץ אותו לפרשן דרבי מדרידאי? הוא לא מסוגל להיות הגון ואובייקטיבי.