מחזור 35 : מבטיחים מקום באלופות אחרי 2:1 מול בטיס בחוץ (פאטי, אלבה)

טר שטאגן חולה.
פיקה, דסט, פדרי, רוברטו וניקו פצועים.
מינגסה וברייטוויט החלימו מהקורונה וחזרו לסגל.

ניצחון יבטיח מתמטית את ליגת האלופות.

הסגל של בטיס

מלבד האקס ביירין שיחסר, הסגל שלהם מלא באקסים שלנו : קלאודיו בראבו, ברטרה, מירנדה, טייו.

בנוסף - אתלטיקו מול ריאל מדריד, וסביליה מול ויאריאל. מקומות 2-5 יושפעו המון מהמחזור הזה.

ההרכב -

נטו מחליף את מאטס החולה, והידיים של אריק את פיקה.

ממפיס פותח במרכז (?) ההתקפה, יחד עם פראן ודמבלה.

צ’אבי הולך על שלישייה דינאמית כדי להתמודד עם המשחק המאוד מאורגן של פלגריני. אמרתי את זה בעבר על בטיס, היא לא הקבוצה הכי מבריקה, אבל היא מאוד יציבה, לא נוטה להתפרק הגנתית והיא יקשה לא מעט על היריבות שלה. היא עשתה מסע לא רע בכלל בליגה, באירופית וכמובן בגביע.

אני מאוד חושש מהמצ’אפים של חואנמי מול אריק, וכמובן ממה שפקיר עשוי לעשות עם החורים של אלבה או אלבס, מנגד נקווה שדמבלה ומי שיחק באגף שמאל יצליח להשתמש בחורים הצפויים של המגינים של בטיס כי לדעתי לשם צ’אבי חותר, כי הוא יודע שצפוי לו מאבק עיקש במרכז השדה.

חתיכת מבחן שיקבע באופן ישיר את העתיד של העונה הבאה, הרבה מוטל פה על הכף כפי שאייל כתב

זו לא בטיס של תחילת העונה, לאחרונה היא לא יציבה. פחות מניצחון היום תהיה הפתעה עבורי.

בסדר זה גם יתקזז עם החזרה שלנו ל"קומאן בול". אני קונה תיקו בשמחה. שהעונה הזאת תסתיים כבר

מי?

כתבתי סימן שאלה. זה מכסה את כל האופציות.

אני מבין שאורי קופר החליט שפרנקי יימכר. אוקיי.

נופ. פראן באמצע, ממפיס באגף כרגיל.

כולם. לא ברור לי העניין…

ממפיס די תוקע לנו את המשחק. כשהכדור הולך אליו, הוא צריך 5 נגיעות כדי לשחרר אותו, או שהוא מנסה לעבור את המגן ולא מצליח.
פראן גם נעלם בין כל הגופות בהגנה של בטיס. צריכים את אובמיאנג במקום אחד מהם.

אלכס מורנו הוזכר כאחד המועמדים להיות המחליף של אלבה. לא תודה. דמבלה עובר אותו כמו מים, צעד ראשון על הקו וזהו, ומורנו לא לומד. גם ברטרה לא קולט שמורנו צריך עזרה. מזל שלהם שהקרוסים של דמבלה לרחבה לא מדויקים. גם הוא צריך את אובמיאנג.

חוסר דיוק מוגזם במסירות היום. ולא בהכרח מדובר על מסירות קשות, אפילו סתם דברים פשוטים.

עייפות או אס"ק?

יש הרבה ברדק… גאבי תמיד עושה ברדק, דה יונג לא קיים ובוסקטס לא יכול לבד. כשדמבלה וממפיס מקבלים כדור הם רצים עם ראש בקיר.

הברדק מאוד בולט גם בנושא הנבדלים - יותר מידי כאלה שלא קשורים לכלום. שחקן שיוצא יותר מידי זמן לפני המסירה, או שחקן שמוסר לשחקן שנמצא עמוק בנבדל. חוסר סדר מוגזם במשחק של ברצלונה היום.

החילופים של צאבי זה העתק הדבק מקומאן והקודמים שלו. קבועים ובאותו זמן.

תופעה בלתי מוסברת הילד הזה…

רק שיהיה בריא

אי אפשר עם הפאטי הזה. אי אפשר עם התקווה שהוא נותן, כי תמיד יש את הפחד שהיא תילקח עוד 2-3 משחקים ל-2-3 חודשים.

פדרידיפנסיה, ופאטידיפנסיה. לצערי.

גול אה לה מסי

תנועה מדהימה. ילד מיוחד הילד הזה.

זה פשוט התעללות.

רק שישאר בריא…

וכי למה שלא נספוג.

נ.ב. ליאור, זה שלך.

מה… מי זה נכנס עכשיו?