מחזור 35 :: תיקו 2 לאחר דרמה אדירה בדי סטפאנו

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: השופט בן זונה :: על שופטים, VAR, החלטות ומה שביניהן

אין לנו התקפה חוץ מבנזמה ועדיין הגענו לחצי גמר ליגת האלופות ועדיין קרובים לאליפות, רק לחשוב אם היה לנו עוד שחקן התקפה צרפתי נייד שגם מבקיע… גריזמן למשל.

מקווה שכל הצעה על וניסיוס בקיץ תתקבל, גם אם זה רק נזיד עדשים וקופסת טונה, ואפילו לא צריך טונה סטארקיסט, מספיק טונה מגעילה של ה 3 ב 10 ברמי לוי, רק שלא ילבש יותר לבן.

לא מבין את הקטע של אודריסולה, איך הגיע לרמות של ריאל ובאיירן, השחקן הכי מיותר שראיתי בחיי, היד של מיליטאו היה מעוד קרן שהוא תרם בגלל השלומיאליות שלו, פה אפילו לא צריך טונה, למכור תמורת נזיד עדשים.

הזאר כנראה גמר אצל זידאן, כך גם מרסלו, ואסנסיו רע אבל איכשהו מבקיע כשצריך, גם המב של קסמירו בסוף מדריבל שלו.

ולסיום, מיליטאו פשוט מפלצת.

אם הכדור פגע בגופו של מילטאו לפני שפגע בידו זה (כנראה) לא אמור להיות פנדל:

https://twitter.com/WatchVar/status/1391505134836932612

אם וויניסיוס היה בועט סביר מינוס, לא צריך יותר מזה , מהמצבים האדירים שהוא מייצר לעצמו היינו במקום אחר לגמרי…
מספיק שהוא היה מנצל רבע מהמצבים כל משחק , אפילו אם עדיין הולך בראש בקיר, והיה לו דאבל פיגר.
לא מבין על מה עובדים איתו באימונים.

שתבינו לא שיש בי תקווה שהוא ישתפר דרסטית בשפיץ של מהלך אלא אני מכין את עצמי לעוד קיץ שחון…

איך ישתפר? הבנאדם מגיע למצב של 1 מול 1 ובועט אל תוך הגוף שלו עצמו! לא ראיתי דברים כאלה.

יש משחקים שזידאן צריך לתרום כליה כדי שנגיע למצב הבקעה, ואז וניסיוס מגיע…

הייתי עושה את הטרייד הזה בכיף. אני גם מוכן להציע את טמבלה במקום גריזמן, הוא אולי לא מבקיע הרבה אבל לפחות הוא נייד וצרפתי.
הדשא של השכן לא ירוק יותר, לפחות לא במקרה הזה.

מניסיון אישי, זו הטונה הכי מגעילה שאכלתי בחיים עם כל מיני חתיכות מוזרות בפנים. מילא סטארקיסט אבל רמי לוי?!? אם הייתי ויניסיוס באמת שהייתי נעלב :slight_smile:

אגב, התחושה שלי, שהגול הדרמטי הזה יהיה שווה לכם אליפות בסוף.
לא הפסדתם השנה לאף קבוצה משלוש המובילות האחרות. זה אומר משהו, רק שאני לא יודע אם זה אומר יותר עליכם או על הקבוצות האחרות.

לפחות הצרפתים שלכם מצליחים ברוב המקרים לרוץ ישר בלי למעוד וליפול.
גריזמן לא כל כך מצליח אצלכם, אבל הוא בכמה רמות מעל וניסיוס, בקבוצה בלי מסי שמשחק בדיוק על התפקיד שלו הוא שחקן של 15 שערים.

ואכן אין על סטארקיסט :wink:

לא בקטע רע.
גריזמן: 19 שערים ו12 בישולים ב3662 דקות.
ויניסיוס: 6 שערים ו7 בישולים ב2545 דקות.

הדשא ירוק יותר במקרה הזה, חד משמעית.
בחלקים אחרים כמובן שלא, אבל פה בהחלט.

הסטטיסטיקות האלה נותנות תמונה חלקית בלבד.
מעבר לעובדה שיש הבדל גדול בין שער במצב של 0:0 לשער ב4:0, יש גם הבדל בין שער שאתה כובש מXG נמוך לשער מXG גבוה.
אם לוקחים בחשבון את המחיר ששולם על השחקן, השכר שהוא מקבל, הגיל שלו וכמה שנים המועדון יכול להנות ממנו+באיזה מחיר המועדון יכול למכור אותו בעתיד. לטעמי ויניסיוס עיסקה הרבה יותר טובה מגריזמן. בכלל אני לא חושב שנכון לומר שעיסקת ויניסיוס היא עיסקה רעה, רחוק מאוד מזה.
אומר זאת כך, אם מחר מתבצע טרייד על השחקנים בלי שום תוספות, אני מרוצה.
אני גם מוכן לתת לכם באותה עיסקה את פיקה במתנה.

אם אתה מדבר על שכר וגיל וכאלה אז אני איתך. גריזמן מתאים ליום שאחרי מסי, לצד מסי הוא מיותר.
אבל נטו מבחינת מסט נעבר לכביש בהחלט יש קנאה שאתם מקללים שחקן של 31 שערים ובישולים ואנחנו מהללים שחקן של 13.

לא נורא תתנחמו בזה שהבלם הרביעי אצלכם הרבה יותר טוב מהבלם הפחות גרוע אצלנו :smile:

הבלם הרביעי שלם מתגלה כבלם הכי טוב בסגל ובלם וורלד קלאס!

הבעיה עם גריזמן זה ההנהלה שרכשה אותו לקבוצה שהכי פחות מתאימה לו, ליד מסי הוא ממש מיותר, אצלנו העונה היה נבחר לשחקן המצטיין של הליגה.

אחרי שהעשן התפוגג, יכול להיות שתיקו זה לא תוצאה גרועה כל כך עבורנו. הפסד היה גומר את הסיפור.
אתלטיקו נפגשים עם סוסיאדד שרוצה אירופית שנה הבאה, משחק מאוד קשה עבורם.

אני חושב שסביליה (וגם גרנאדה) הוכיחו כבר מעל לכל ספק שהמצב בטבלה לא משפיע על המאמץ לנצח בכל משחק, גם אם אין על מה לשחק.
לכם יש משחק בבילבאו. למרות שאין לה על מה לשחק, היא תנסה לנצח כמו בכל משחק. על הדרך כהרגלה גם תשבור לכם רגליים.

זהו, שסביליה כן שיחקה בשביל להישאר בתמונת האליפות גם אם הפער היה יכול לרדת רק ל-4, ואתלטיק בילבאו עדיין יכולה להעפיל לאירופה, גם אם הפער קצת גבוה. כמעט ואין הרבה קבוצות בלי כלום על מה לשחק, רק לבאנטה, קאדיס, אוססונה וולנסיה.

לויאריאל יש על מה (שהגמר של האירופית כמה ימים אחרי המשחק מול ריאל)?

ויאריאל הבטיחה תיאורטית ליגה אירופית שנה הבאה.

אם אני אמרי, אני עולה עם הרכב שלישי למשחק האחרון של העונה. יש פה תואר אירופי על הפרק.

ויאריאל לא הבטיחה ליגה אירופית, כי כרגע היא במקום שמוליך רק לקונפרנס ליג. גמר הליגה האירופית יהיה רק אחרי סיום הליגה.

לסביליה לא היה על מה לשחק, הם לא בתמונת האליפות באמת. צריכים לקרות ניסים רבים כדי שהיא תזכה באליפות.
לגראנדה לא היה על מה לשחק, ובכל זאת היא הרסה לברצלונה.
לאתלטיק בילבאו אין על מה לשחק, אבל היא עדיין משחקת, ותנסה לנצח את ריאל.
צריך לתת קצת קרדיט לקבוצות הקטנות והבינוניות. הם מקצוענים ומבצעים את העבודה שלהם, שהיא לשחק כדורגל. מעבר לזה יש את היוקרה של לנצח קבוצה גדולה. אני לא מייחס הרבה חשיבות למיקום שלהם בטבלה. כולם יתאמצו לנצח.

דרך אגב, כשאנחנו מדברים על קבוצות שאין להן על מה לשחק, אנחנו מתכוונים שהן לא נלחמות על השתתפות בגביעי אירופה ולא בסכנת ירידה. אבל כל מקום בליגה שווה 2 מיליון יורו. סכום לא מבוטל עבור קבוצות שכל התקציב שלהן הוא כמה עשרות מיליונים.

מה זה משנה אם אתה חושב שיש לכם סיכוי או לא? השחקנים של סביליה שיחקו כדי לנצח כי הם יודעים שמתמטית הם בעניינים. גם לגראנדה כן היה מה לשחק כי הניצחון קירב אותם למקום השביעי. וגם לאתלטיק בילבאו יש עדיין סיכוי לעלות לאירופה.

יש קבוצות כמו אלה שציינתי שמתמטית אין להן על מה לשחק, ויתנו לשחקנים צ’אנס לקבל דקות. לא סביליה, אתלטיק בילבאו וגרנאדה.