מחזור 36: 3:1 לוואידוליד בחוץ, בעוד משחק לפרוטוקול (לבנדובסקי)

הסגל שנוסע לאידוליד -

בנוסף לאראוחו ופדרי, שנחו מול ריאל סוסיאדד (עקב עומס שרירי, שזה מפתיע) וינוחו גם במשחק הזה, גם קונדה מקבל את חולצת היציע.

הפעם מארק קסאדו ברשימה, שיהיה.

יקבל 5 דקות - פבלו טורה.
יוחלף בדקה ה-75 - ראפיניה.

הרכב…אמממ…מעניין של צ’אבי -

מאטס
באלדה, אלונסו, כריסטנסן, רוברטו
גאבי, אריק, פרנקי, טורה
לבנדובסקי, ראפיניה

לא שזה משנה יותר מידי, כי זה משחק חסר חשיבות תוצאתית, אבל…מה?

וגם - מאטס חסך עונה שלמה בספיגות, רק כדי לחטוף הכל במחזורים האחרונים. אחלה.

אני בעיקר מבין מההרכב הזה שגם אם לא אמרו להם את זה במפורש, פראן ופאטי מקבלים בצורה אחרת, לא פחות ברורה, שוב ושוב, את המסר - “אתם לא בתוכניות. תביאו הצעה, ושאו ברכה”.

אז פבלו טורה סוף סוף השיג קלטות של צ’אבי?

והחביא אותן מפאטי ופראן.

בדיוק. אין הסבר אחר.

אתה קורא לרוברטו קוף? אתה אוהד ולנסיה?

לא, הוא מעריץ את אל מונו בורגוס :heart_on_fire:

דקה וחצי, וכריסטנסן משתחל בין קווי ההגנה ומצליח לכבוש בנגיחה מצויינת. יופי של גול.

זה משחק שאני לא מתבייש לכתוב שאני רוצה שנפסיד בו, כל דבר שאנחנו יכולים לתרום לזה שאספניול ירדו ליגה ואני ישמח.

מה גם שזה לא משנה, השחקנים רק רוצים לצאת לחופש…

מאטס אשכרה חוטף 6 שערים ב-3 המשחקים האחרונים. 11 בכל השאר.

ואנחנו רק בדקה ה-22.

אין על אריק. צ’אבי שם אותו קשר אחורי, כדי להרחיק אותו מהרחבה של ברצלונה, והוא מוכיח שאין דבר שעומד בפני הרצון.
אולי בתור חלוץ זה יעבוד. גם ככה זה לא שפאטי או פראן יפתחו מתישהו.

מישהו הבין על מה הפנדל?

ברצלונה בלי פדרי זו פשוט קבוצה אחרת.

גם אם פדרי היה בשיא זה היה אותה תוצאה.

מבחינתי שיסגרו על 2-0.

אני רואה שאוקראינה הודחה מהסולידריות ועברנו ל’מאוחדים נגד הגזענות’.

משה, אני איתך.

אחרי שהרסו לטר שטגן את השיאים - אני ממש אכעס אם נשווה פה את המשחק. כבר אין לנו על מה לשחק, אז יאללה להוריד את אספניול ליגה.

כריסטיאנסן מלך עולם. השחקן הכי טוב שלנו העונה. אף שער עצמי לא ישנה את דעתי.

לפני שבועיים לכלכלתי על פבלו טורה ומישהו נזף בי (לא זוכר מי). אז הוא צדק. יופי של משחק של פבליטו.

תנו לי את סרג’י בימין על חשבון קונדה בכל יום.

מתחיל לפתח טינה כלפי באלדה.

גאבי שחקן מיותר לגמרי.

אריק גארסיה לא רע בכלל שקש"א שנותן חופש לפרנקי. הפנדל לא היה פנדל. תרבות ה-מי-טו חדרה לכדורגל.

אם טר שטגן לא נפצע אלא הוחלף כדי לתת לאינאקי פניה דקות, שיקול הדעת של צ’אבי פשוט משגע אותי.

שבירת קו נבדל קלאסית של אריק (בפעם המי יודע כמה בברצלונה), תגובה מאוחרת למתרחש, ריצה כל כך איטית שלא מדגדגת את השחקן של ויאדוליד שכבש לבסוף. די, הוא פשוט מביך. שבארסה תשלם למישהי, רק שיקחו אותו.

נס שלאפורטה לא הסכים לשלם עליו באמצע העונה והמתין לסיום העונה להביא אותו בחינם.

שחקן כ"כ חלש שלא הייתי מביא לחיזוק קבוצה בישראל.

הוא כנראה לא ברמה, אבל אני כן רוצה לצאת להגנתו. בתחילת העונה השילוב שלו עם כריסטנסן היה פנטסטי, ואראוחו/קונדה חילטרו בימין. מהרגע ששניהם היו זמינים אריק איבד את מקומו שלא בצדק, וגם כשהוא חזר זה היה רק כשהתחילו פציעות ובצורה לא סדירה.

האם הוא היה הופך לבלם הטוב בעולם אם היה ממשיך לקבל קרדיט? סביר להניח שלא, אבל הוא לגמרי עוד אחד מאותם שחקנים שנפגעו מהעקשנות הבלתי נסבלת של צ’אבי.