מחזור 37: נאצ'ו מסדר 0:1 על בילבאו עם הרבה לב ונשמה אך עדיין במקום השני

לקראת אתלטיק בילבאו | שני מחזורים לסיום העונה, ריאל יוצאת למשחק חוץ קשה מאוד בחבל הבאסקים (ראשון, 19:30, שעה אחידה) ותקווה למעידה של אתלטיקו שתארח את אוסאסונה. על הדרך אפשר לנקום בבאסקים על ההפסד בסופרקופה. ראמוס עדיין בחוץ, מרסלו שב לסגל. מי יפתח כמגן שמאלי ומה קורה עם הזאר?

image

סטטוס ריאל מדריד :

ריאל מדריד מגיעה למשחק מחר אחרי שהגיבה יפה לניצחון של אתלטיקו מדריד ורשמה את אחד ממשחקיה היותר טובים, לבטח בפן ההתקפי, עם ה-1:4 המהנה נגד גרנאדה. הקבוצה, שלא הפסידה ב-16 משחקי הליגה האחרונים - רוצה להמשיך להיאבק עד הסוף ואסור לה למעוד מחר, אחרת הקולצ’ונרוס עשויים להבטיח את התואר. מעולם לא קרה בספרד סגרה קבוצה מהמקום השני פער של שתי נקודות כשנותרו שני מחזורים לסיום ובדיוק נגד ההיסטוריה הזו ריאל רוצה להיאבק. “לעשות את מה שבשליטה שלנו”, כמו שאמר זידאן.

להיאבק עם מה? עם מרסלו שחוזר לסגל (אך ספק אם יחזיר את מיגל גוטיירס לספסל) וכך גם מריאנו דיאס שהחמיץ את האימון (איזו בשורה) אך ללא טוני קרוס ששהה ליד חיובי לקורונה, ללא הקפטן סרחיו ראמוס ובהגנה מאולתרת מאוד. כמובן ששאלת השאלות היא האם אדן הזאר ישוב ל-11 או יפתח על הספסל כפי שקרה בצמד המשחקים האחרונים. ב-AS אמנם נכתב כי “הזאר הבין את המסר” ואחרי תצוגת הנפל בסטמפורד ברידג’ הוא ענה עם שער נגד סביליה ובישול נגד גרנאדה, פעמיים כמחליף, אך זה נראה מעט מדי ומאוחר מדי. קארים בנזמה יפגוש את האריות מולם הוא מאוד אוהב לשחק, יש לו 14 שערי נגד בילבאו - הקבוצה האהובה עליו בצוותא עם גרנאדה. הוא מחפש את שערו ה-30 העונה, כפי שמציגה הסטטיסטיקה שלו ב-2018/19. זידאן אגב אמר על ההתקפה: “יש לנו הרבה איכות למרות שזה לא נראה ככה כי אנחנו לא כובשים הרבה”. ריאל עם 64 שערי ליגה, אחת יותר ממה שהיה לה ב-2018/19. אשתקד היו לה 70. ריאל כרגע בדרך לשיא שלילי מאז 2007 (66 כיבושים), אך אותה עונה הסתיימה באליפות.

במסיבת העיתונאים לקראת המשחק המיסטר אמר: “אנחנו רוצים לעשות משחק מצוין כמו שעשינו נגד גרנאדה, מההתחלה ועד הסוף. אנחנו ניתן הכל, אנחנו מסתכלים על מה שתלוי בנו. אנחנו חושבים רק על בילבאו שהיא יריבה חזקה מאוד”. הוא נשאל האם הוא גאה בשחקנים יותר מכל שנה אחרת ואמר: “אני תמיד גאה בהם”, אך הוסיף: “הם לא הפסיקו להילחם ולו לרגע למרות כל מה שקרה לנו העונה. השחקנים הם הדבר החשוב ביותר. אנחנו יודעים שאנחנו במועדון הטוב בעולם”. נזכיר שוב שקאסמירו חייב להיזהר מכרטיס צהוב אחרת לא ישחק במחזור הסיום נגד ויאריאל.

בשלבים האלה של העונה הלחץ משחק תפקיד. ריאל מתכננת פתיחה חזקה בתקווה לכבוש שער מהיר בסאן ממס ולהלחיץ את אתלטיקו שתארח את אוססונה במקביל. נגד גרנאדה לדוגמא כבש מודריץ’ בדקה ה-17 אך נגד אוססונה וסביליה הגול הגיע רק לקראת הדקה ה-70. מול קאדיס זה לקח לנו 40 דקות ונגד חטאפה ובטיס השערים לא הגיעו בכלל. כמובן שכל המשחקים בספרד בשעה אחידה. “משחקי העצבים” נכתב במארקה. ההערכות: זידאן ישמור על ה-11 מהמחזור שעבר.

Madrid players celebrate Modric's goal in Granada

ריאל מדריד - הרכב משוער: טיבו קורטואה| אלברו אודריוסולה, אדר מיליטאו, נאצ’ו, מיגל גוטיירס (מרסלו)| קאסמירו פדה ואלוורדה, לוקה מודריץ’| רודריגו (אדן הזאר), ויניסיוס ג’וניור וקארים בנזמה

מה המצב בילבאו?

אתלטיק בילבאו, מצידה, מגיעה למשחק מהמקום התשיעי בטבלה, אחרי הפסד מפתיע מאוד 1:0 להואסקה החלשה. אולם במשחק הזה ביצע מרסליניו רוטציות נרחבות מאוד לאור עומס המשחקים. זה היה גם הפסד ראשון של האריות לאחר תשעה משחקים רצופים. בילבאו כבר לא יכולה להגיע לאירופה אך בהחלט יש לה על מה לשחק. במשחקי הבית האריות הפסידו רק ארבע פעמים בלבד. הבעיה: עומס תוצאות התיקו - לא פחות מ-13 - כמו לבאנטה, ורק לוויאדוליד של שון וייסמן יש יותר (16). וכמובן, בילבאו עושה את המוות לגדולות: “מכי הגדולות”, נכתב ב-AS ובצדק - אבל “המעידות נגד הקטנות פשוט אכזריות ולא הגיוניות”.

בחודש ינואר בילבאו הדיחה אותנו מההסופרקופה כזכור בזכות ניצחון 1:2 (צמד לראול גארסיה) והמשיכה לזכייה היסטורית בתואר אחרי גמר משוגע - ניצחון 2:3 בהארכה. בילבאו השלימה דאבל על סביליה בליגה, כולל 0:1 דרמטי מאוד בפיחואן (איניאקי כבש בדקה ה-90) ממש לא מזמן, וגברה גם 1:2 על אתלטיקו מדריד בזכות שער ניצחון בדקה ה-86. “הצד השני של המטבע היה המשחקים נגד הקבוצות מהאזור התחתון. בהועסקה גבר הרעב של המקומיים. בילבאו לא גילתה את היחס הראוי.מבין שמונה הקבוצות שבאזור הגיהנום, בילבאו ניצחה רק את חטאפה (1:5). לבאנטה, ולנסיה, אייבר - כולן לקחו נקודות, גם אלאבס ו-ויאדוליד”. בקיצור, הטבלה לא רלוונטית.

איניאקי וויליאמס, אפילו הוא, האיש שלא נח מעולם - עלה רק כמחליף. מעבר לחלוץ הסילון, גם ראול גארסיה (מלך שערי הקבוצה עם עשרה שערים - מחציתם בליגה) ואלכסר ברנגר שרושם עונה גדולה - ישוב ל-11 כמובן. נציין כי לראול גארסיה שכבר עשה לנו נזקים בעבר במדי אתלטיקו ואוסאסונה, שער בודד ב-12 המחזורים האחרונים. איקר מוניאין מנגד עדיין פצוע. הבלם יראי אלברס כן הצליח להתקאמבק וצפוי לפתוח לצד איניגו מרטינס. המאמן אמר כי אינייאקי היה כשיר לשחק גם קודם אבל וילארבייה רשם יכולת גבוהה וצריך להעריך את כולם. “לא החלטתי עדיין אבל אין שום סיבה שלא יהיה זמין להרכב”. האמת שמאז אפריל איניאקי החל לעלות לא פעם מהספסל. הוא לא פתח בהרכב מאז התיקו נגד ריאל סוסיאדד בשבעה באפריל. ב-44 משחקים העונה יש לו שמונה שערים ושמונה בישולים.

מרסליניו, שלקח את בילבאו לגמר הגביע אך הובס נגד ברצלנוה, זוכה היטב את הסופרקופה, אמר לקראת המשחק: “אני לא מסתכל על זה שאנחנו יכולים להכריע את האליפות. אנחנו לא מתייחסים לזה. אנחנו מחוייבים לנצח כמה שיותר ולשמח את הקהל שלנו. עלינו לשחק נהדר. אם ריאל לא תהיה אלופה - היא תהיה האחראית לכך”. על היכולת של בילבאו שלו במשחקים הגדולים: “לא היינו טובים נגד הואסקה, נתחרה הפעם ברמה גבוהה, עם מאמץ מירבי. זה משחק אטרקטיבי, אנחנו כן מרגישים טוב במשחקים האלה, אבל ריאל לא הפסידה ב-15-16 משחקיה האחרונים. אנחנו רוצים להתחרות על אירופה בעונה הבאה”. למרסליניו 25 נקודות ב-19 מחזורים - 1.3 בממוצע למשחק - וזה לא מספיק, וזה מאפיל ממש בטיפה על קודמו בתפקיד, ג’אזיקה גריטאנו, שאגר 21 נקודות ב-17 מחזורים.

Marcelino pide atención en un momento del partido.

אתלטיק בילבאו - הרכב משוער: אונאי סימון| אוסקר דה מרקוס, אונאי נונייס (יראי אלברס), איניגו מרטינס, מיקל בלאנזיאגה| אלכסר ברגנר, דני גארסיה, אונאי ונסדור, מיקל וסגה, ג’ון מורסיו| ראול גארסיה ואיניאקי וויליאמס

היסטוריה ומפגשי עבר:

בשנה שעברה, פנדל מאוחר של סרחיו ראמוס בדקה ה-73, עוד אחד מסדרת הניצחונות הקשים בדרך לאליפות - הביא 0:1 קטן-גדול לזידאן. אותו ניצחון קטע שתי תוצאות תיקו רצופות - 1:1 עם שער שוויון של איסקו במחזור הרביעי עם לופטגי (בישול של בייל), ו-0:0 מתסכל מאוד בסן ממס בעונת 2017/18. ריאל לא הפסידה במשחק חוץ נגד הבאסקים בחמשת המשחקים האחרונים (בעונת הדאבל האגדית, למשל, שער של קאסמירו אחרי כדור קרן ניצח את המשחק - 1:2), כאשר ב-2015 זה קרה לאחרונה כשאדוריץ’ נגח גבוה מעל כולם והכניע את איקר. ריאל איבדה את הפסגה עוד לפני הקלאסיקו נגד ברצלונה והאליפות הלכה והתרחקה. בניטס, בניגוד לאנצ’לוטי (תיקו 1:1 מתסכל בעונת הדסימה כשיתרון של רונאלדו לא הספיק והוא הורחק) - ניצח את בילבאו בסן ממס, כשבמחזור החמישי הוא נהנה מצמד של בנזמה, כולל שער ניצחון אחרי שמיקל מרינו השווה זמנית (1:2 בסיום).

Real Madrid's Sergio Ramos: "The only thing I think about are the three points" - AS.com

למרות שב-15 השנים האחרונות ריאל הפסידה רק פעמיים בסאן ממס וניצחה לא פחות מעשרה משחקים, כולל חגיגות האליפות עם מוריניו בעונת 2011/12 (היגואין פתח, אוזיל הכפיל וכריסטיאנו בנגיחה סגר עניין) , וגם בעונה העוקבת הגיע אותו 0:3 עם בעיטה אדירה של רונאלדו מכדור חופשי - המאזן שלה לאורך השנים עדיין שלילי. אגב, זה היה 0:3 שלילי ברציפות בסן ממס. ב-89 משחקי החוץ נגד בילבאו ריאל ניצחה 32 פעמים (36%), הפסידה 38 פעמים (43%) ורשמה 19 תוצאות תיקו (21%), יחס שערים 141:130 שלילי. בכל משחקי הליגה? 52:91 לריאל בניצחונות. לעתים דווקא בעונות רעות מגיע ניצחון גדול, כך למשל המאניטה של חואנדה ראמוס ב-2008/09, קצת אחרי ההדחה המשפילה נגד ליברפול. רובן פתח עם שער אדיר, צמד להונטלאר. היינצה הגדול כבש שער וכעבור שתי דקות הבקיע עצמי - וגם זה שיא. בעונת 2006/07 זה נגמר ב-1:4 גדול עם צמד של רוד ושער של גוטי בצ’יפ.

בתחילת שנות ה-2000 הסאן ממס היה מגרש קשה של ממש. ריאל לא ניצחה שם מ-2000 ועד 2005, אז זידאן בישל לרוביניו באומנות. היא הפסידה ארבע פעמים, כולל 4:2 טראגי בעונת הקיירוש. בין אמצע שנות ה-30 לאמצע שנות ה-40 בילבאו רשמה רצף אכזרי של שבעה ניצחונות רצופים על ריאל. גם בשנות ה-50 המגרש לא העיר לה יותר מדי פנים, עד לתיחלת שנות ה-60 עם ארבעה ניצחונות ברציפות. ב-1970 ריאל ספגה מאניטה וניצחה במגרש הזה פעם אחת בלבד ב-11 שנה. ניצחון השיא על בילבאו היה דווקא ב-1995/96 החשוכה, שימו לב - מאניטה אדירה עם שערים של זאמורנו, ראול ומיצ’ל וצמד של לאודרופ.

• תודה רבה לערוץ One שחייבים להמשיך את פסטיבל מסי. זה משחקו האחרון בקאמפ נואו? כנראה שלא, אף אחד לא יודע. הסיכוי של בארסה ערב המחזור לזכות באליפות הוא הנמוך מבין השלוש. שום סיבה שרוב הזמן השידור יהיה מקאמפ נואו. ואחלה שער, הוא אגדה, ה-30 שלו העונה וגם בישול יפה של בוסקטס, או.קיי. “את המצב הזה לא ראינו”, אמר רז אמיר על שתי הבעיטות היחידות לשער במשחק בין ריאל ובילבאו - בטח שלא ראיתם, הרי אתם רוב הזמן במגרש הכי פחות חשוב.

• אין ספק שזה לא יד במונחים של ה-VAR (ציני כמובן) - עוד זווית - מחצית כמעט של כלום ושום דבר מצד ריאל מדריד, כמו רוב העונה ההתקפית שלנו למען האמת ואפילו פחות מזה. אני שוב אומר שוויניסיוס שחקן כל כך מתסכל שמוציא לי את החשק מהכדורגל. היה יכול להניח למודריץ’ עמדה כל כך נוחה לבעיטה אבל חיפש את בנזמה. כשצריך לחפש את בנזמה הוא מחפש מישהו אחר. פדה לא דוחף מספיק קדימה, לא אנרגטי, לא דוהר, נראה כמו עוד אחד. על אף שהזאר הכישלון הגדול בהיסטוריה שלנו - הוא צריך לשחק. חייבים לקחת את ‘ההימור’ הזה, גם במקום רודריגו אולי, לזידאן אין ברירה. אני הייתי הולך על כל הקופה בשלב מסוים ואפילו אסנסיו באמצע אם אין ברירה. הגול של אתלטיקו אגב (איזו החמצה של סוארס!) זה רק עניין של זמן בניגוד אלינו.

image

• חייב לומר שהתכחשתי כל הזמן לזה שזידאן עוזב, בימים האחרונים הבנתי באמת עד כמה זה…קורה. חדשות עצובות שממש הוציאו לי את החשק מהמשחק או את האשלייה של מאבק האליפות הזה. מבואס

תארו לכם את תומאס רונסרו ברגע בו השופט התעלם מנגיעת היד ולא שרק לפנדל. מי שרוצה לצחוק קצת בימים קשים אלה (חג שמח ושקט לכולם) - הנה זה:

ראוליטו כתבת יפה מאוד, אפשר היה לסכם את זה בנתוני המחצית המזעזעים שלנו- 0 מצבים, 0 בעיטות למסגרת ו 0 בעיטות לשער.
קאסמירו ומודריץ חייבים לדחוף קדימה, גם פדה לא מורגש בכלל. ויניסיוס לא שווה שנכתוב עליו אפילו לא חצי משפט.

כמה טמטום בערוץ הזה?!
הרי משדרים את המשחק של אתלטיקו בערוץ one2
למה אני צריך לראות את העשר דקות המתנה לvar גם בערוץ השני?!

נאצ’ו :white_heart:

שני הערוצים משדרים את המשחקים של אתלטיקו… זה משגע.

image

למשך 20 דקות חוויתי טירוף בכדורגל שלא חוויתי מאז 2018, צמרמורת, תשוקה, כמעט כמו בעונת הקאפלו האלמותית - תודה רבה. התחלתי ללכת בבית מצד לצד וכן הלאה. הפעם הסוף מעט אחר. וכן עדיין כואב הלב על מה שקרה נגד סביליה והשוד הזה. אוססונה הפגינה ספורטיביות מטורפת, נהנתה ממזל אבל אז בא סוארס וגם זה סיפור יפה, בטח כשבארסה הנוראית משלשלת באותו רגע בקאמפ נואו וחוטפת מסלטה ויגו אחרי שהבלם הכי גרוע בליגה הורחק (שימשיכו לדבר על הולאנד וחלוצים אחרים). כמה לב ונשמה של נאצ’ו, למען האמת של כל הקבוצה, מאז אותה מסיבת עיתונאים זועמת של זידאן בסוף ינואר לפני הואסקה. עם הזמן למדתי לאהוב הרבה דברים גם בקבוצה הנוכחית שלא חסרות לה מגרעות, ורציתי את התואר הזה כל כך בשביל זידאן שעומד להיפרד. שיחקנו לא טוב היום אבל זה לא מעניין. האללה מדריד, תמיד.

בקיצור, שדדו לנו אליפות…
גם היום יד שהיא יותר יד מאותה יד מאותו משחק לא נשרק, וזה עוד יד שלא ניתז מהכתף.

כל המזל שבעולם התנקז לטובת אתלטיקו בשבועות האחרונים, אם הם לא יקחו בסוף אליפות הם יצאו ממש פאתטים.

כשאתלטיקו נקלעו לפיגור חשבתי לשניה שאנחנו האלופים, כי הרי הם לוזרים וצ׳וקרים היסטוריים והנה חוזר הניגון. ואז נזכרתי, שיט סוארס פה והוא שחקן שיודע לנצח.

כשהוא נעץ את השער שחתם את סיפור האליפות כמובן שהתבאסתי מאוד אבל מהר ירדה לי ההבנה, הסיפור שלהם העונה פשוט יותר טוב ויותר פואטי מאשר עוד אליפות לריאל. מגיע להם ומגיע ללואיס שנזרק בבושת פנים מברצלונה ובמו רגליו הביא אליפות, פייר מרגש.

מבסוט עלינו שאנחנו בחיים עד השנייה האחרונה. בכלל לא טריוויאלי מה שקרה בשלושת המחזורים האחרונים.

לא חושב ששדדו לנו אליפות, איבדנו מספיק נקודות במהלך העונה במשחקים “קלים” כדי שנקשה על עצמנו. השנה שלושת קבוצות הצמרת יורות לעצמם ברגל, ועד עכשיו אתלטיקו ירתה לעצמה ברגל הכי פחות ולכן היא במקום הראשון. ידעתי שאוססונה ובודימיר יקשו עליה אבל כל הכבוד לה על האופי ברגע האמת.
יש עוד סיכוי קטן לאליפות, אבל מבחינתי זה לא יפצה על הסבל שחוויתי מצפייה בקבוצה במהלך העונה.

בכל מקרה, נקווה לימים טובים יותר (תרתי משמע)
Hala Madrid

מצד אחד-מדהים שבעונה כזו אנחנו עדיין במירוץ במחזור האחרון לעונה ונכון שהיו לנו הרבה איבודי נקודות מיותרים ועדיין מצד שני אני לא יכול להשתחרר מהמחשבה שבמשחק נגד סביליה השופט אשכרה לקח לנו פנדל והעניק אותו לסביליה ועכשיו בגלל זה אנחנו מקום שני ולא מקום ראשון ותלויים בעצמנו.

מיגל :ok_hand:

עוד שחקן שכנראה היה מתפספס אם מרסלו ומנדי היו כשירים ולא נפצעים. בהתחשב ביכולת של מרסלו העונה, אולי היינו מסיימים עם אליפות אם מיגל היה המחליף הראשון בעמדה הזאת. זו אולי הנחמה שלי בעזיבה של זידאן, הוא לא נתן לדם חדש לזרום בורידים. גם ההתקדמות של פדה, שברוב הזמן ששיחק היה בין המצטיינים אם לא המצטיין על המגרש, נעצרה והוא הפך להיות שחקן ספסל.

וואו איזו הגזמה.

1. זידאן נתן הרכב ראשון אינספור פעמים לרודריגו, ויניסיוס ואסנסיו העונה.
  2. מהנוער, מי שבעיקר קיבלו הזדמנות היו אריבאס ומרווין.
  3. הגיוני לדבוק במנדי כשכל ההגנה טלאים. מרסלו בקושי בקושי ראה הרכב העונה, וגם עכשיו כשהוא כשיר מיגל פותח פעמיים ברציפות
  4. גם ההעלאה של מיגל לא טריוויאלית. אפשר היה לחלטר עם נאצ’ו שם וקאסמירו/צ’וסט כבלם.
  5. זידאן הוא זה שקידם את אשראף גם במשחקים חשובים כמו מול טוטנהם בצ’מפיונס.
  6. זידאן פתח את העונה עם אודגור בהרכב הפותח ועם יוביץ’ פותח כל משחק שני או שלישי - והם איכזבו. יש לי ביקורת כלפיו, ש"התייאש" מוקדם מידי, אבל הוא ניסה, וזאת ריאל מדריד.
  7. ההתקדמות של פדה נעצרה כי הוא היה חלש באמצע העונה, לצד עונה חלומית של מודריץ’ וקרוס. כשפדה היה טוב הוא לא זז מההרכב - הוא גם פתח בקלאסיקו הראשון על חשבון מודריץ’.

לא יכול לשמוע על כמה שמפתיע שהגענו לשלבי הסיום.
למה אתלטיקו קבוצה מספיק טובה לאליפות? ברסה אולי?
אם היינו בליגה האנגלית ומתחרים בסיטי עד המחזור האחרון הייתי מקבל אמירה כזו. אבל בחייאת שבצמרת הספרדית של השנה זה פשוט שלא נכון.
אנחנו יותר טובים מברסה ואתלטיקו, ועם סגל טוב יותר.
אין לי מושג איך הפכו את זה לפאקינג נס שאנחנו נותנים פייט לקבוצה שמורכבת משחקנים שריאל וברסה זרקו.

ריאל גרועה, אבל הכל ביחס ליריבות. גרועים ככל שנהיה אנחנו פשוט טובים מאתלטיקו.

זידאן מלך והכל, אבל אובדן האליפות הזה בעיקר על כתפיו! קשה לי מכך שהוא untouchable. הבן אדם מפסיד אליפות עם הסגל הכי טוב בליגה. אם זה לא באחריותו אז מה כן?
אנצ׳לוטי הותקף (ופוטר) פה על פחות, רק אומר.

לא חושב שזידאן עשה טעות קריטית מידי או משהו, פשוט נטו מההנחה שהשחקנים שלנו טובים יותר ועדיין הם אלופים, אז כנראה שהמאמן שלהם טוב הרבה יותר.

אני יכול להבין כל ביקורת שהיא על חצי העונה הראשון בה הסגל היה סביר+ בלא מעט מהזמן, תראו כמה פישלנו במשחקי הבית האלה והכדורגל מעולם לא היה טוב. מה שכן, אתלטיקו עשתה סיבוב פסיכי של 50 נקודות כאילו מדובר בריאל של מוריניו או בארסה של פפ. מכת הפציעות שלנו הייתה לא הגיונית, תראה עם איזה שני מגנים עלינו למשחק כל כך חשוב. אני לא אוהב את המילה “נס”, היא מוגזמת, שהכתבים במארקה וב-AS השתמשו בה. אני חושב שדווקא העונה זידאן הוכיח שהוא מאמן ענק, גם השיפוט פה ושם לא עזר. הוא לחלוטין הוציא מים מהסלע. ברצלונה קבוצה חלשה אבל מסי ב-2021 היה טוב ולכן היא ניצחה בקלות את קבוצות התחתית\אמצע.

תשמע בשנה שעברה כבשנו 70 שערים, היו קצת פנדלים, היה ברור שישנה בעיה. אתלטיקו הביאה את סוארס שבפיקים מסוימים היה טוב. בנזמה בלט כל העונה, זה נכון, אבל לסוארס היו משתפי פעולה טובים כמו יורנטה, קראסקו וקוראה שזלזלנו בהם, הגנת הברזל כמובן מאפיינת אותה. לפעמים גם הגעתו של שחקן חדש מאוד-מאוד רלוונטית מעבר למספרים שלו. אנחנו עם אותו הדבר. מה היית עושה אחרת? ואודגור הוא לא ההבדל בין אליפות למקום שני. גם לא יוביץ’ שלנו.

אני מקווה שנצליח לקחת אליפות, אבל האמת אני לא רואה את זה קורה, אולי וויסמן יעזור לנו. הבעיה הגדולה שגם אם ויאדוליד תנצח הסיכויים להשארות שלה הם אפסיים.
אולי אני אצליח להתנחם בזה שניחשתי נכון כבר לפני כמה חודשים שמספר הקסם לאליפות הוא 86, לפחות זה.

גם לא יורנטה וסוארז… רגע.

לא יודע מה הייתי עושה אחרת, אבל אני מצפה ממאמן כדורגל שנשחק טוב יותר. שיחקנו נורא! פשוט נורא. כל שער הוא כל כך מקרי. בסוף סימאונה עם סגל פחות טוב הציג כדורגל טוב יותר.

הביקורת על כל העונה, כלומר לפחות חצי ממנה על החלק הראשון.

ואחר כך סיבוב שני של וויאריאל.

אז מסי לבד בחצי עונה עשה כמעט אותו מספר נקודות כמו ריאל בעונה שלמה? ואין פה אשמה על המאמן שלנו?

למה זלזלנו בהם? שחקנים טובים שהמאמן הוציא מהם יותר ממה שהם שווים. הלוואי שהמאמן שלנו היה מוציא משחקן כלשהו יותר.
מה ההבדל בין יורנטה לאודגור? שניהם שחקנים שהראו יכולות טובות בליגה והמאמן לא סמך עליהם. אחד קיבל אמון ועשה קפיצת מדרגה.

שוב, אני אוהב את זידאן. לא חושב שהוא אשם. לא רוצה שיעזוב.
אבל פשוט לא מסוגל עם האמירות של ״נס״ כאילו זה נס שבכלל נתנו פייט לאתלטיקו של מנודי ברסה וריאל ושזה נס שבקושי עקפנו קבוצה שהתחילה לשחק בינואר וגם זה בלי בלמים.

פשוט פרופורציות. לא אסון שסיימנו שני, אבל גם לא הצלחה!

gev, ככה אי אפשר… שורה אתה יורד על זידאן ולא מבין למה לא הוציא מאודגארד מה שיוצא מיורנטה וטוען שזידאן לא הוציא שום אקסטרא ולא תרם כלום למאבק האליפות, ואז שורה אחרי אתה אוהב את זידאן ורוצה שישאר.
כלומר אם נתקוף את מה שאמרת נגד זידאן אתה תתגונן שהנה כתבת שאתה בעד זידאן ולא מבין מה רוצים ממך.

בכל הודעה שנייה אתה כותב משהו ודואג שורה אחרי לכתוב את ההפך. מין כיסוי תחת.

לסימאונה יש סגל יותר טוב, והכי חשוב סגל שהיה יותר בריא, יש לו שחקני התקפה יותר טובים מאלה של ריאל, קישור חזק ועוצמתי והגנה ברזל, ורובם היו זמינים כל העונה, וזידאן עדיין עם סגל פחות טוב ופצוע כרוני הצליח כמעט לקחת אליפות אם לא השופט.

אודגאר היה סביר פלוס בסוסידאד ועכשיו סביר פלוס בארסנל, בריאל זה לא מספיק, זאת לא אשמתו של זידאן שאודגארד הוא שחקן בינוני.
אין מאמן שיודע לנהל סגל ולהוציא ממנו 290% כמו זידאן, לבוא ולתקוף אותו בעניין זה זאת כפיות טובה במקרה הטוב ואי הבנת המשחק במקרה הפחות טוב, וזאת גם אם שורה אחרי כתבת שאתה “אוהב את זידאן ורוצה שישאר”, אם זידאן לא מצליח להוציא את המירב מהסגל למה אתה “אוהב אותו ורוצה שישאר”?