מחזור 37: מטיילים עם 3:0 קליל מול מאיורקה במשחק האחרון בזמן הקרוב בקאמפ נואו (פאטי 2X, גאבי)

הסגל למשחק הבית האחרון לעונה -

20230527_150357

קונדה חוזר לסגל.

אראוחו ופדרי, שלפחות לגביי האחרון יש כל מיני דיווחים על פציעה, נשארים בחוץ גם במשחק הזה.

זהו משחק הפרידה הביתי מבוסקטס ואלבה, ולכן באלדה יפתח.

שימו לב שחוץ מהמשחק היום של ריאל מדריד נגד סביליה, כל 9 המשחקים האחרים ישוחקו מחר באותה שעה. ומכיוון שהמפגש בין ברצלונה למאיורקה הוא כנראה הכי פחות מעניין וחשוב, כנראה שהוא גם לא ממש ישודר ב-One.

ולכן - אנא הצטיידו, וציידו אחרים, בלינקים.

תודה מראש.

את המשחק של דורטמונד ראיתי כאן
הייתה תקיעה אחת כל המשחק. איכות סבירה ושדר באנגלית .

@Eyal אתה אומר שלא יהיה איך לראות את המשחק היום? אוף, ממש חיכיתי לו!

@dmitrys התגובה שלך ריקה. אני לא רואה כלום.

היום לא יהיה לך איך לראות את המשחק בכל מקרה…בעיקר בגלל שהוא מחר.

יש בעיה בצד שלך. שמתי שם לינק, אני רואה שלחצו עליו 5 פעמים, אז אחרים יכולים לראות

שששש דימה אתה מפריע לטל להתכחש לזה שאפשר לראות את המשחק מחר :laughing:

ההרכב של ברצלונה -

מאטס (למחצית)
אלבה, כריסטנסן, קונדה, באלדה
גאבי, בוסקטס, פרנקי
פאטי, לבנדובסקי, דמבלה

במשחקם הביתי האחרון - בוסקטס ואלבה פותחים.

ראפיניה מתחיל בספסל, ודמבלה במקומו, ובגלל שצ’אבי עולה עם 3 קשרים - גם פאטי פותח.

צ’אבי זורק זין בסוף העונה ופתוח עם פאטי וקונדה כבלם…

לינקים זה לא מילה גסה

שמרו לכם את האתר הזה במועדפים.
מומלץ להשתמש בו רק אם יש לכם חוסמי פרסומות ופופאפים.

אני חייב לציין שזה היה ממש מרענן לראות דקה שלמה של בארסה, לראות גול וזה הכל להערב.

אדום מוצדק לחלוטין. זו עבירה מכוערת שיכולה לגמור עונה, גם כשיש יותר ממשחק וחצי לסיום שלה.

איזה אתר?

כל הכבוד לצוות של הואר. צריך גם להחמיא מתי שהם מתערבים לטובה . מקווה שהחתיכת חרא יקבל הרחקה ליותר מכמה משחקים.

ביום שעבירות כאלה יגררו הרחקות ל-30-40 משחקים, אז לא נראה שחקנים גומרים לשחקנים אחרים את העונה. פשוט גועל נפש, להקיא.

דווקא בגלל שאין לאף קבוצה על מה להילחם זה עוד יותר מגעיל, לא שיש תירוץ אבל אם היו נלחמים ליגה … סתם לשבור רגל.

גם במשחק על כלום, דמבלה מגדיר מחדש את גבולות הדימבול. הוא יותר סתום מהאינסופיות של היקום והטיפשות האנושית.

למה אני לא אוהב את המאמן צ’אבי? כי הבן אדם כל כך עקשן, שזה כבר מטומטם.

תקופה ארוכה שאנשים מתלוננים על זה שפאטי לא מקבל מספיק הזדמנויות בסוף העונה, למרות שהוא מראה ניצוצות. הצמד היום? הוא נראה חד ואולי יהיה הפסד עצום למכור אותו. אז מה אפשר להסיק מהצמד היום? כלום, בקושי ראינו אותו לאחרונה. אי אפשר לשפוט על סמך משחק אחד. פשוט טמטום אחד גדול.

הקטע הוא שגם אם צ’אבי ממש ממש ממש רוצה להעיף אותו, היה כדאי לתת לו לשחק ולשפר קצת את הסטטיסטיקה, כדי לתת סיכוי לזה שתג המחיר יעלה. אבל אפילו זה לא קרה, עד היום.

אני ליצן, שכחתי לשים את הלינק.

https://strikeout.ws/soccer