גרבג' טיים הדיון המתגלגל:: מחזור 38 ואחרון - מנצחים 2:1 את סביליה בפיחואן במשחק האחרון של צ'אבי על הקווים (לבנדובסקי, פרמין)

אם אתה חושב שמאמן אחר יכול להוציא ממנו שחקן, אז למה לא לחכות למאמן הבא?
בעוד שנה צ’אבי לא יהיה פה ובאלדה יהיה רק בן 21.

+1
למרות שהיה זבל בסוף העונה, הוא שחקן מצוין והמחיר שמבקשים עליו לא גבוה.

אני הייתי מעביר אותה ימינה . קונדה ברוב המשחקים עשה לי כואב בעיניים.
מקיצוני אני מצפה ליכולת לעבור שחקן בדריבל או מהירות מסחררת.
קאנסלו לא שיחק גם קשר אחורי בסיטי?

קאנסלו גמר לכם את העונה, פעמיים, ואתם רוצים לשלם עליו מעל 20 מליון. מזל שאתם לא בהנהלה.

לא, כאילו אראוחו.
לבנדובסקי.
פרנקי.
באלדה וגאבי .
טר שטאגן.

קאנסלו שטחנת למוות עונה שלמה שגם נתן הופעות גדולות ונכנס להיות מגן קבוע בגלל פציעה של ילד שגם ככה זרק זין ונראה רע.

שביט אני מופתע, אתה ספרת כל פעם שדני אלבס לא ירד להגנה בכמה קדנציות, כשילד מהלה מאסיה לא יורד אז מעלימים עין? זה שבאלדה עושה את זה זה אפילו חמור יותר בעיניי.

לקאנסלו היו שבועיים שחורים, אבל הוא לחלוטין לא לבד ביכולת הרעה של הקבוצה שלנו.

דגש על “אולי”. בשביל הסכום הנכון הייתי מוכר.

קונדה התחיל את העונה רע מאוד אבל סיים דיי חזק. כך או אחרת, אתה חייב איזון ושני מגנים התקפיים ביחד זה לא עובד. בהתאם, אני מעדיף להשאיר את קונדה ומצד שני לשחרר את קאנסלו לעשות את מה שהוא באמת טוב בו- לא נמצא קיצוני שמאלי בשוק עם יכולת טובה יותר שאנחנו יכולים, ריאלית, לרכוש.

לקאנסלו יש גם מהירות וגם יכולת לעבור שחקן בדריבל, והוא הראה את זה הרבה העונה.

למעשה, הוא היחיד שיכול לעבור שחקן בדריבל בקבוצה חוץ מלאמין, וחסר לנו מאוד קיצוני שמאלי כזה. כקיצוני, יכולת ההגנה הבינונית מינוס שלו היא כבר אחלה, ובצד ההתקפי יש לו לדעתי את כל מה שצריך.

גם אראוחו. אבל ההבדל הוא שאני שופט שחקן במאקרו ולא במיקרו. לבה הכניס לא מזמן שלושער, זה אומר שהוא שחקן מדהים? גם פראן הכניס איזה שלושער לא כזה מזמן ועדיין אני מת להעיף אותו על טיל.

ברוב המכריע של העונה קאנסלו היה אחלה.

בנימה אופטימית, כל פעם שאתם מבואסים סתכלו על יונייטד ותתעודדו.

מעניין מי עוד חולם פה על טן האח

שנספור את הפעמים שהוא הציל אותה גם?

קאנסלו זה קאנסלו. תדע עם מה יש לך עסק.
אל תבקש מדג לעוף.

אני לא אוהב את השימוש ב"זורק" על שחקנים ובכל זאת מנסה למצוא סיבה מקצועית ליכולת הרעה.

כמו למשל, כושר רע מאוד. איך בעונה שעברה באלדה היה מצוין? לכולם ברור שכל הקבוצה ירדה דרסטית ביכולת, אז דווקא את באלדה זורקים לזבל?

מסכן הילד שנפצע גמר את העונה ואחר כך הקבוצה חזרה לעצמה לכמה שבועות. לא מגיעה לו חמת הספק שאולי הוא היה גם חוזר לעצמו?

וקנסלו, ברור לכולם שהוא לא מה שהיה בשיאו, בטח אחרי שנשחק לחתיכות כל העונה בלי לנוח.

תאשימו את הצוות המקצועי שהשחקנים האלה עייפים ולא מטפלים בהם כמו שצריך.

זה נס שלאמין מסיים את העונה בטוב, אבל אני לא יודע איך הוא יפתח את העונה הבאה…

אני חושב שהעונה הקודמת שלו היא אוברייטד וגם אז הוא לא היה כזה טוב.

הוא עוד אחד ממיליון מגנים צעירים שהיתרון העיקרי שלהם זה שהם מהירים וזה מסתיר, חלק מהזמן, הרבה מאוד בעיות אחרות.

חשוב לזכור - הוא חוזר מפציעה קשה שבכלל לא מפתיע אם תפגע לו באותה מהירות. ואז מה יישאר ממנו? לא הרבה.

אני לא מבקש מדג לעוף, אני מבקש ממנו לעשות סגירה בסיסית כמו שצריך. זה לא בקשה מסובכת למגן.

הוא המגן הראשון שאתה מכיר שלא טוב האספקטים מסויימים של המשחק? אם הוא היה יודע לעשות את זה הוא עדיין היה בסיטי. בדיוק בגלל זה נולד הרכב ה-4 בלמים שפפ משתמש בו.

ז’ירונה זה לא לברקוזן.
ספגה שוויון מאלאבס בדקה ה 99.
אם ננצח את המשחק הקרוב נחזור להיות הקבוצה הבכירה בקטאלוניה.

אם בארסה עדיין מעניינת מישהו , יש היום ב 22:00 משחק נגד ריאל סוסידד.

מקווה לראות כמה שיותר מחליפים.
למרות שאני זוכר שלמקום השני יש קצת חשיבות.

אצלם רציתי לראות את זובימנדי, אבל הוא פצוע.

למועדון שנואש לכסף, יש חשיבות גדולה מאוד למקום השני כדי להפסיד לריאל בגמר הסופר קופה בעונה הבאה (אבל לקבל כסף).

מדובר ב 6-8 מיליון, בוא לא נשתגע מהחשיבות של זה.
במיוחד לנוכח השכר השנתי של לבנדובסקי.

ההרכב של ברצלונה -

פדרי חוזר להרכב, יחד עם ראפיניה, על חשבונם של אני אוהב אותך פרמין ורוברטו.
אראוחו מסתפסל גם הוא, ואיניגו עולה במקומו.

ההרכב של ריאל סוסיאדד -

רגע, רגע, רגע…
אראוחו יורד לספסל, איניגו במקום.
ראפיניה חוזר להרכב במקום פרמין.
פדרי פותח במקום רוברטו בעצם.

תוקן.

אריגאטו.

ארואחו ירד לספסל?? למה מה קרה? למה שחקן בן 38 צריך לשחק במקומו?
(אני יודע שהוא לא כזה זקן, אבל בהחלט זקן ואיטי}